Hunt

Hunt

Pavel Klener

okres Praha
kameraman

homepage

98 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Hudba: Alan Silvestri; krásné, krásné, krásné- tento film si pouštím vždy jako velkou lahůdku a jako filmovou radost. Vždy mě dokáže zcela unést a probudit ve mě pocit "lásky k filmu".

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

  Hudba: Thomas Newman; Jedinečný filmový zážitek, kterému se podařilo nemožné- být (snad i) lepší či na stejné úrovni i kniha (podobně jako v případě Forresta Gumpa a jsou knižní díla oboje skvělá). Darabont něco mírně zjemnil, něco lehce upravil, něco rozvinul, vylepšil, doplnil a vznikl tento po všech stránkách nádherný a ve filmové historii výjimečný film. V roce 1994 bych nechtěl rozhodovat, o nejlepším filmu roku, byla opravdu silná konkurence a i když Oskara získal Forrest Gump , tak pro mě jsou dva vítězové.

 • poster

  Americká krása (1999)

  Hudba: Thomas Newman ; Skvělý film od začátku až do konce.

 • poster

  Tanec s vlky (1990)

  Hudba: John Barry Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, naprostá špička a po všech stránkách povedený snímek. Režijní sestřih 237min. naprosto skvělé. Inspirace pro mnoho dalších snímků, např. Avatar se jasně inspiruje synopsí tohoto filmu.

 • poster

  Ďáblův advokát (1997)

 • poster

  Psycho (1960)

  HUDBA: Bernard Herrmann; Geniální a vskutku mistrovský film.

 • poster

  Co žere Gilberta Grapea (1993)

  HUDBA: Björn Isfält, Alan Parker; Skvělý film po všech stránkách

 • poster

  Štěstí (1998)

 • poster

  Vodní svět (1995)

  Hudba: James Newton Howard; Tohle je zcela osobní záležitost, být objektivní, tak řeknu- "jo, vcelku to šlo, záčátek velice slibný, charismatický Kevin Costner, několik pěkných scén, ale posléze se film dostává do křeče a finále je dost přehnané a poněkuď trapné". Avšak já tento film mám spojený s mými začátky návštev kin a do teď mám v sobě ten úžásný pocit, kdy jsem zasedl do nepodlných sedaček v kině Blaník na Václavském náměstí, logo firmy Universal vplulo do filmu, v reprobednách začala špouchat voda a na obzoru se objevila loď...atmosféra postapokaliptickeho vodního světa mě prostě dostala- mám ten film rád.

 • poster

  Nespoutaný Django (2012)

  PRVOTŘÍDNÍ! PO DOST DLOUHÉ DOBĚ JSEM ZAŽIL SKVĚLÝ ZÁŽITEK V KINĚ, NESPOUTANÝ DJANGO JE NAPROSTO SUPER A I KDYŽ TRVÁ 165 MINUT, TAK JE TO PROSTĚ SKVĚLÁ PODÍVANÁ, KTERÉ NEMÁM CO VYTKNOUT! WESTERN, JAK SE PATŘÍ, SKVĚLÁ MUZIKA, OBSAZENÍ, SCÉNÁŘ, PROVEDENÍ...-QUENTIN TARANTINO JE PROSTĚ BOREC!!!! 100% bez diskuze!! P.S. díky CSFD za promítání!