Juliane

Aneta Plzáková

okres Kolín

<< předchozí 1 2
    • 16.2.2015  19:05

Objektivně to bylo spíš na tři - jedno velké klišé, ale byla jsem podělaná strachy, za což jednu přidávám.

• 2.2.2015  18:49

Jedna hvězda za výbornou výpravu. Samotný příběh na mě působil mělce. Nad vodou to možná mohla udržet hlavní dvojice, ale ne tahle - naprosto žádná chemie. Málokdy nedokoukám film, ať je sebestrašnější, ale tohle nešlo.

• 8.4.2014  18:38
    Znovuzrozeni (TV seriál) (2012)

Seriál je výjimečný zejména skvěle napsanými postavami, taková přirozenost se obvykle nevidí. Dalším plusem je výborná hudba a půvabné úvodní titulky.

• 7.2.2012  09:25

Je to mezi jednou a dvěma hvězdami. Děj stojí za prd, ovšem je tam pár nápadů, které se mi zalíbily - několik druhů zombíků například (máme tu středně rychlé zombie chodiče, super rychlé zombie běhače a dokonce i super velké zombie wrestlery). No kde jinde tohle najdete?!:) Když nad tím tak přemýšlím, trochu mi to připomínalo PC hru Dead Island - a tu já ráda.

• 2.1.2012  20:17
    Mistři hrůzy (TV seriál) (2005)

Dosud viděno: 1x01 Incident On And Off A Mountain Road - 2/5; 1x02 Dreams In The Witch House - 3/5; 1x03 Dance Of The Dead - 3/5; 1x04 Jenifer - 3/5; 1x05 Chocolate - 2/5; 1x13 Imprint - 4/5

• 27.7.2011  16:27

Alespoň jedno vítězství v pestrém světě tanečních filmů: nejpříšernější hudební složka.

• 7.4.2011  16:43

Velmi realistický film o tom, co se z vás stane, pokud se během svého "mateření" nehlídáte a zapomínáte být především člověkem, ne jen automatem na hračky, svačinky a čisté ponožtičky. Fuj.

• 27.3.2011  18:27
    Funny Games (1997)

V první polovině velmi sugestivní - ponížení, odpor a strach se přenáší z hrdinů přímo na diváky. Na scénu s vajíčky nikdy nezapomenu. Druhá polovina ale překvapivě přestává fungovat a divák si začíná přát, aby je už proboha všechny oddělali.

• 27.3.2011  18:16
    Pianistka (2001)

Esence hnusu. Brilantní!

• 27.3.2011  12:41
    Proměna (2009)

Ve filmu se sešly dvě (dle mého názoru) vůbec nejkrásnější současné herečky. A to je bohužel vše. Snímek ve výsledku zkrátka nefunguje.

• 16.3.2011  19:31

I v tomto snímku divák nalezne vše, na co je z dalších zástupců žánru zvyklý: nesourodou a ztenčující se skupinku hrdinů, která se v toku událostí učí kooperovat, hláškaře odlehčujícího situaci (tentokrát netradičně v podání lascivního děda, který pamatuje Indočínu:)), vysoký počet zbraní, mrtvol (úplně mrtvých) a zombií (ne tak docela mrtvých). Přesto se však jedná o poměrně netradiční podívanou. Hrdinové a zejména jejich jednání v dané situaci je naprosto uvěřitelné a dokonale odpovídá jejich povahám, které jsou i na tak malém prostoru, jaký žánr poskytuje, dobře vykresleny - na francouzský způsob. Působivě zvolené je také prostředí. Jasných 80%.

• 2.3.2011  22:06

Znepokojivé.

• 24.1.2011  19:45
    Mrtvý sníh (2009)

Výborné. Pro fanoušky zombie hororů příjemná povinnost, která boří mnho zažitých zombie-klišé. První část snímku je poměrně znepokojující, dočkáme se několika lekaček a výletu do historie. Co ale skutečně chytne a přivaří k sedačce, to je druhá polovina filmu, která svým provedením připomíná skvělou Planet Terror.

• 3.1.2011  11:44

Korejská Rosamunde Pilcherová? V druhé půlce jak vyšitá.

• 22.11.2010  06:38
    Juno (2007)

Nebylo to vtipné, nebylo to dramatické. Nebylo to... nic. Naprosto sterilní snímek, který nedokáže zaujmout. Pro mě osobně bylo naprosté utrpení sedět u obrazovky a každou minutu prožívat, jako by jich bylo deset. Jestli mě mé budoucí děti budou chtít na sklonku života zbavit svéprávnosti, bohatě postačí, když mě donutí podívat se ještě jednou.

• 20.11.2010  22:44

Výborá kamera, střih i hudební složka. Z filmu, který se snadno mohl (i přes silné téma), stát tuctovým, dělají nezapomentelný zážitek. Po přečtení řady komentářů zde na csfd ještě musím dodat, že jsem se necítila být citově vydírána a místopřísežně prohlašuji, že síla snímku tkví jinde než v syrově zobrazovaném násilí.

• 15.10.2010  06:24
    Průvodce (2008)

Nejsem si jistá, zda se jedná o "opravdový" japonský film - spíše bych řekla, že byl od počátku cílen na západního diváka. Přesto dokáže zaujmout jak tématem, tak neuvěřitelně citlivým zpracováním.

• 28.9.2010  12:42
    Řekni, kdo tě zabil (TV seriál) (2007)

Zhlédla jsem pilotní díl a víc už jich vidět nechci. Ne že by byl námět seriálu úplně špatný, ale zpracování mi leze na nervy.

• 26.9.2010  21:12
    Edith Piaf (2007)

Rovnou se přiznám, že jsem film neviděla celý, přesto si dovolím hodnotit. Filmů jako je tento jsem totiž už pár viděla - a to mi bylo jasné po první minutě. Musím říci, že ještě před pár lety na mě tohle schéma fungovalo mnohem lépe a na hodnocení Edith bych jistě přidala. Tentokrát jsem se ale cítila doslova vydírána.

• 26.9.2010  20:59
    Počátek (2010)

V devadesátých letech to byl Matrix, dnes je tu Počátek. Mám ráda filmy, které posouvají hranice.

• 22.9.2010  17:10

Hned na začátku se Anna Wintour zamýšlí nad otázkou, proč běžní lidé vidí v těch z módního průmyslu blbečky. Možná by se měla podívat na tento dokument, trklo by jí. Jinak dokument sám o sobě špatný není. 2*.

• 5.9.2010  22:01
    Proroctví (2009)

Náhodně zapnuté HBO a nečekaně příjemné překvapení! Troška toho hollywoodského kýče se tu našla, ale tentokrát mě ani tolik neznechutila. Akčně-apokalyptické scény jsou opravdu dobře zpracované (viz. scéna v metru - u té jsem se vyloženě kochala). Silné 3*.

• 27.8.2010  13:09

Nablýskaná nuda.

• 23.8.2010  10:19
    Fargo (1996)

Asi jsem jeden z mala divaku, kterym Coenovic JINAK nepripada jako LEPE. Cela zapletka byla fajn, perfektne byly vyuzity vsechny body, na nichz se jednoduchy plan mohl posrat a scena s drtickou bude navzdy patrit mezi me oblibene, ale to je vsechno. Pro me byl film prilis plochy - nemohla jsem se vzit do postav a videt svet jejich ocima, coz je pro me v kazdem filmu naprosto stezejni. Pristup bratri Coenu JE jiny, ale pokud mi brani v tom, co ve sledovani filmu hledam, nemohu z neho jasat.

• 14.8.2010  21:31

No tak tohle teda bylo utrpenicko. Puvodne za jednu hvezdu, ale jednu pridavam za to, ze jsem se i u tak dementniho kycovityho konce rozbulela.

• 7.8.2010  19:27
    Zrůda (2003)

Prachsprosta vydiracka, ale par momentu mela. Promena hlavni hrdinky me prilis nezaujala - takhle pravdepodobne vypada, kdyz prave nedrzi dietu a nestravi dve hodinky u maskera:).

• 11.7.2010  09:23

Přeslazená ostuda? Rozhodně. Ale pro mě zkrátka srdcovka:).

• 19.6.2010  18:40

Radeji nez na tohle bych se podivala na film, okolo nehoz se vse tocilo.

• 19.2.2010  22:52

Ze začátku jsem byla posraná. To se počítá.

• 2.1.2010  12:42
    Avatar (2009)

Vizuální stráka: 5*, příběh: 1*.

<< předchozí 1 2