Aildrin

Diplomovaný autocondimentor

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 10.4.2018  17:52

Historii mám jako koníček a divím se, kolik nesmyslů do filmu nacpali a přitom úplně zbytečně. Dost toho šlo vytěžit i z reálných událostí a zkazek, které kolem Stalinovy smrti kolovaly, ale to co z toho filmaři udělali je paskvil přitažený za vlasy. Jako by se na tvorbě filmu podíleli lidé, kteří si nastudovali jen obecnou historii, aby měli na čem stavět a tu pak polili porcí fikce. Očekával jsem mnohem víc.

• 20.11.2017  05:02

Po dlouhé době dobrá filmařina, zbytečně neprzněná nadbytkem CGI a akčními superscénami. Negativa - Spousta zbytečně dlouhých záběrů + zbytečně komentované scény, které by lépe vyzněly, kdyby se postavy jednoduše zdržely komentáře. Místy mi opravdu přišlo, že některé ty vsuvky byly dělané pro lehce zaostalé publikum. Zamrzelo také málo rozvinutých charakterů vedlejších postav. Pozitiva - Opravdu výborný soundtrack, navozující dokonalou atmosféru (která místy jaksi překryje i nedostatky v ději), stejně jako prostředí, které by sice mohlo být po kulturní stránce pestřejší, ale jinak perfektně korespondovalo s původním filmem. Jako celek na mě 2049 udělal dojem a jako fanda Blade Runnera z dvaaosmdesátého jsem i slzu zamáčknul. Shrnuto, důstojné pokračování původního filmu, které mohlo být lepší, ale i podstatně horší. Katastrofa se nekonala, za což jsem opravdu ze srdce rád. Za mě film roku 2017.

• 15.8.2017  02:00
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Tím, že tvůrci seriálu odbyli nastudování knižní předlohy, připravili děj o hloubku a dramatičnost. Nelíbila se mi ani volba některých herců. Nebyl by velký problém, sehnat pro role Marťanů a lidí z Pásu vysoké, hubené nebo jinak fyzicky odlišné herce. Narvali do seriálu standardní vizuálně atraktivní typy a tak šla realističnost dolů, jelikož mezi lidmi ze Země a mimozemšťany není na první ani druhý pohled žádný rozdíl, díky čemuž některé scény působí dost směšně, jako třeba když někdo pozná, že ten či onen musí být Marťan i když tu skutečnost divák odlišit nedokáže, jelikož zkrátka žádná není.. O podobnosti proporcí s hrdiny z předlohy ani nemluvím, ale abych jen nehanil, výběr Draperové se povedl.

• 2.11.2016  22:20

Geniální, místy až neskutečně surový film se silnou atmosférou, za jehož český název by Takeši Kitano někomu jistě s chutí usekl malíček.

• 24.7.2016  12:49

Paradoxem je, že pokud by byly postavy ve Warcraftu kompletně CGI, měl by film pravděpodobně mnohem lepší výsledky. Fimmel hrál jako jediný celkem dobře, ale bohužel, nedokázal se vyprostit z role Ragnara. Zbytek hereckých výkonů skutečných herců za moc nestál a za střih v některých sekvencích by měl někdo dostat bičem. Kdo vybral Fostera na Medivha musel být snad zkouřený. Na tenhle charakter se hodil asi tak jako Dominic Cooper na roli krále. Cooperovo ploché hraní mě ve Warcraftu iritovalo nejvíc. Místo věrohodného vůdce jen loutka čtoucí scénář. Jak jsem fanda Aliance tak tady jsem Hordě tleskal, jelikož se na části s nafiflenými Alíky 90% času nedalo koukat. (To jak kostýmově zprznili elfy nikdy nezapomenu.) Warcraft uplným propadákem nebyl, ale na to, jak dlouho se na něj čekalo, byl film hodně nedovařený. Tak či tak se těším na jeho pokračování. Snad si tvůrci vezmou z kritiky nějaké ponaučení a do kin nepošlou další polotovar.

• 5.7.2016  02:05

Jako bych viděl zfilmovanou některou z knih Štěpána Kopřivy.

• 12.12.2014  00:59
    Hellsing (TV seriál) (2006)

Alucard je nejlepší kladná/záporná postava všech dob. Tedy aspoň co se anime týče. Takového Drákulu by žádný Evropan nikdy nevymyslel. Pokud se někomu seriál líbí, doporučuji shlédnout i Elfen Lied. "Releasing Control Art Restriction System To Level Zero. Releasing Control Art Restriction Systems three...two...one, approval of Situation A recognized. Commencing the Cromwell invocation. Ability restrictions lifted for limited use until the enemy has been rendered silent." — Alucard.

• 17.2.2014  03:34
    The Hobbit (TV film) (1977)

Osobně je mi tahle verze sympatičtější, než ta Jacksonova. Je tam pár nedostatků a vypuštěných scén, ale na druhou stranu tam není kopec omáčky a přidané postavy a zápletky, které v knize nebyly. Jinak se mi zdá, že se Jackson inspiroval některými vizuály, právě z téhle animované verze.

• 16.2.2014  17:42
    Hobit (1966)

První filmová adaptace Hobita. Škoda, že o film v té době nebyl zájem, jinak to mohlo být mnohem zajímavější a hlavně delší.. "Původně plánovaný celovečerní film se nepodařilo udat žádnému studiu. Nakonec se scvrknul do podoby kraťasu. Ten vznikl v Praze za pouhých 30 dní."

• 21.1.2014  15:40

Pěkný dokument, který nekonspiruje ani nemystifikuje, ale ukazuje obě strany mince a vyvození závěrů nechává na divákovi. Senzacechtivé ufofily zřejmě moc nepotěší.

• 20.1.2014  16:56
    11. září - Když spadly věže (TV film) (2010)

Dokument je hlavně o hraní na city a podstatná fakta předkládá jen minimálně. Pokud někoho zajímají vědecká fakta oproštěná od emocí, doporučuji shlédnout přednášku o studii pádu budov WTC s doc. Ing. Ivanem Němcem CSc., ze stavebni fakutly VUT Brno. Pro většinu to asi nebude moc záživné, ale poslední část mluví zcela jasně a i výsledky předimenzovaných modelů, zvednou člověka ze židle.

• 14.1.2014  21:17

Taková ruská pohádka o Červené Karkulce. Mohlo by z toho být dobré scifi. Jen děj zasadit do nějaké alternativní reality. Radší si měli zmystifikovat Stalina.

• 10.1.2014  22:09
    Hellsing (TV seriál) (2001)

Alucard je nejlepší kladná/záporná postava všech dob. Tedy aspoň co se anime týče. Takového upíra by žádný Evropan nikdy nevymyslel. Pokud se někomu seriál líbí, doporučuji shlédnout i Elfen Lied. "Releasing Control Art Restriction System To Level Zero. Releasing Control Art Restriction Systems three...two...one, approval of Situation A recognized. Commencing the Cromwell invocation. Ability restrictions lifted for limited use until the enemy has been rendered silent." — Alucard.

• 8.1.2014  23:06

Moc pěkný dokument. Pozorovat tu změnu ufňukaného člověka z civilizace, stálo za to. Jen škoda, že tam není víc zábavných momentů. Přeci jenom, bylo to 300 dní.

• 8.1.2014  01:05

Mnohem lepší než smutné Back to Earth, ale bez Rimmera už to není ono. Chris Barrie tam sice je, ale ztratil své kouzlo a přiznejme si jedno, starý dobrý dutohlav, magor, syčák Rimmsy, byl esencí humoru a díly bez něj už nebyly tak zábavné. Když se koukám na X. řadu, jako bych se díval na díly ve kterých nehrál. Každopádně jsem za nové díly rád. Reputace po Back to Earth napravena.

• 8.1.2014  00:56

Efekt téhle melancholické jízdy ještě posílila absence smíchu z obecenstva. Ono celkově bylo málo čemu se smát a nebýt natočena další řada, zůstalo by Back to Earth jen smutným mementem původních sérií.

• 30.10.2013  00:24

Komentář obsahuje spojlery.. Jsem skalním příznivcem Tarantina, ale když vidím patolízaly, kteří Džanga opěvují a dávají za pět, je mi zle. Nevím jestli prachy kazí charakter, ale tohle bylo tak plytké a místy krutě naivní, až jsem místy nevěřícně kroutil hlavou. Korunu všemu nasadil závěr - Odstřelení paní domácí, kterou kulka poslala naprosto nepochopitelným směrem (tenhle zmrvený efekt scénu doslova zabil) následná trapná poprava hlavního ničemy a o vítězném driftování koně ani nemluvím, to už jsem si jen říkal, ať už to proboha skončí. Dokud byl na scéně Waltz, bylo to na čtyři hvězdy, ale pak už mi přišlo, že šla veškerá kreativita a propracovanost do haje..

• 24.11.2012  23:50

Pocta robotům a bezduchému násilí. Aneb splněný klukovský sen. :-D Pokud by byl odhalen původ Atoma, dal bych v rámci žánru možná i čtyři hvězdy. Takhle mi nezbývá než zůstat u třech.

• 24.10.2012  08:33

Tohle že má být pohádka? Tak pitoreskní, oplzle kýčovitou zhovadilost jsem už dlouho neviděl. Je to tak trochu jako pokus o Fimfárum šmrncnutý Švankmajerem (promiň Jendo), vyšperkovaný absurditami, dohnanými do extrému. Postavy jsou bezduché. Postrádají jakýkoli charakter. Tedy až na hermafroditní Kozu (Některé scény ve mě vzbuzovaly dojem lehce zoofilně laděného podtextu.), která je tak brutální imitací Oslíka ze Shreka, že by si autoři postrádající vlastní nápady, zasloužili obviňit z plagiátorství. Hudba je vybrána necitlivě a historické pozadí je taky vycucané z prstu. Stačí kouknout na Wikipedii. Tím spíš nechápu, jak se to na ČSFD mohlo dostat i do sekce /Historický. Sedělo by tomu spíš označení fantasy. Každopádně Japoncům by se to určitě líbilo, ale jinde bych naší republiku tímhle filmem radši neprezentoval. Svět by totiž mohl nabýt dojmu, že takový smysl pro humor Češi mají. K filmu jsem se dostal poté, co jsem na ČT slyšel, že bude pokračování oblíbené České 3D pohádky.. No.. stačí jeden pohled na ČSFD a je jasně vidět, jak moc oblíbená ta pohádka je. V závěru mi chybělo nějaké to mravní ponaučení/satisfakce. Aspoň to bych od pohádky čekal. Zkrátka brak.

• 26.9.2012  04:13
    Hunger Games (2012)

Mám rád utopii, scifi i postapo. Popis filmu zahrnuje vše výjmenované. Děj však nemá nádech ani jednoho. Odér možná. Myšlenka na které HG staví své základy mi příjde absurdní. Výkony herců jsou ploché a celý film se zdá obsahově prázdný. Jediný kdo vnesl do filmu trochu života byla "roguna" z kraje č.2. Nesnáším reality show a HG je jejich parodickým odrazem. Už proto jsem naivně čekal, že by takový příběh mohl v závěru přinést jakousi mravní pointu, ale až na pár štěků se tady nic podobného nekoná. Nejvíc směšná mi přišla scéna á la Romeo a Julie. Závěr je mizerný a vyzní do ztracena. Battle Royal bylo poučnější a rozhodně záživnější než tahle teenagerovská ubohost. Někdy si musím přečíst knižní předlohu, abych ji mohl porovnat s filmem.

• 23.9.2012  00:58

Název je trochu přehnaný. Potenciál týkající se paradoxů nebyl plně využit, ale průměrnému divákovi obsah hlavu určitě zamotat mohl. Je škoda, že pozadí událostí nebylo vůbec vysvětlené, ale to se u televizního filmu s tak krátkou stopáží dalo čekat. I tak šlo o zajímavý 80 miut u kterých jsem se nenudil. Třeba Rayův výraz při pohledu na *spoiler*, okomentovaný Tobym slovi ,,Tebe to vzrušilo??" naprosto sdílím. :-) Scénky mi bránici netrhaly, ale to neznamená, že by se nebylo čemu smát. Docela rád bych viděl něco podobného v méně minimalistickém stylu. Sice tu už bylo 12 opic, při nich se ale člověk moc nenasmál.

• 6.8.2012  05:27
    JourneyQuest (TV seriál) (2010)

Příběhy jak vystřižené ze Zeměplochy. Konec konců Perf je slušnou kopií Mrakoplaše a bojechtivý meč s vlastním rozumem a smyslem pro humor se v Zeměploše taky objevil. Ve druhé sérii je ten fanouškovský sponzoring vážně poznat. U Legend of Neil jsem se zasmál víc, ale to neznemená, že by JourneyQuest a jeho parta epických hrdinů neuměla pobavit. Některé hlášky, jako je třeba ta o nekromancii opravdu stojí za to.

• 5.7.2012  00:29

Už před lety jsem se zavázal k tomu, že projdu martýriem jménem Twillight a jestli zvládnu shlédnout celou ságu, bouchnu láhev kiani.. šampaňského. První polovina filmu ve mě vyvolala silnou paranoiu, (spolu s nesčetným nutnáním posunout ho aspoň o kousek, čemuž jsem nakonec pokaždé odolal) a chvíli jsem musel sám sebe přesvědčovat, že vyšetření kvůli podezření na cukrovku není životně nezbytné. Taky jsem si párkrát říkal, že nemám dost alkoholu, abych to vydržel až do konce, ale od druhé poloviny se stal Rozbřesk koukatelným i pro relativně střízlivého jedince. Musím uznat, že mě vždy zajímaly sociální vědy a tak mě problematika sexuálního styku upírů a lidí opravdu zaujala. Mimo to jsem konečně přišel na jeden zajímavý fakt, který jsem dlouhou dobu přehlížel. Jde o to, že se Bellin otec až s podivem podobá otci Stana Marshe ze South Parku a to jak vzhledem, tak inteligencí a stylem vystupování. Neodpustím si poukázat na pár logických chyb a tak bych předem rád upozornil na pár následujících spoilerů. Například mi příjde podivné, že zámožní Cullenovi, disponující vysokorychlostím připojením k internetu, konexemi, soukromými letadly, etc. si nemohli zavolat o nějakou upíří posilu nebo aspoň o pár krevních konzerv, které by jim shodila letecká podpora. Chápu, že by vše už nebylo tak dramatické, ale když už to nemohlo být jinak, mohli jim aspoň zlovlci, em vlkodlaci, odříznout spojení nebo tak něco. Celé by to pak vypadalo víc realisti.. ale co to plácám. Popojedem. Bellin porod byl vskutku dramatický (Kam se hrabe Prometheus) a ač jsem od začátku s vražednou přesností odhadoval následný děj, závěr mě zaskočil a dokonce donutil zamáčknout slzu. (I když, kdo by ji po nekolika deci karibského rumu nezamáčknul.) Emocionální výlev záhy vystřídalo společenské dilema.. To s ní bude jednou spát nebo co? Neměl to otisknutí brát divák doslovně nebo se do Twillightu vloudilo právo Šaría? Na to snad odpoví závěrečný díl. Celá sága se mi líbí v jednom ohledu. Jde snad o jediný slavný filmový počin od dob Vinnetoua, který popularizoval původní obyvatelstvo ameriky. Pevně věřím, že kdyby Twillight viděl Sedící býk, zamáčknul by (tak jako já) slzu.. pak se vyšplhal na nejvyšší totem a vrhl se v náruč smrti. Pět hvězdiček uděluji maskérovi zombie Belly, který si nejspíš odskočil z natáčení Walking Death a pokud ne, při natáčení dalších dílů jistě získá angažmá. Co napsat závěrem? Pokud se dospělý člověk dívá na Rozbřesk s dávkou nadhledu a kapkou promile pod kůží, dá se film hodnotit i jinak než jako odpad.

• 27.6.2012  19:04
    Kazatel (2011)

Soudce Dredd šmrncnutý westernem a trochou zdravého náboženského fanatizmu. Tenhle film není áčkový a tak mu ani takové hodnocení nepřísluší. Hodně mi připomněl Kroniku mutantů s Perlmanem, ale ta byla po vizuální stránce o dost chudší. Když jsem prvně viděl hlavního záporáka vybavil se mi Alucard z Hellsinga, ale tenhle pocit záhy odezněl. Přišlo mi, že se v příběhu mohlo jeho postavě věnovat víc prostoru a závěrečný duel mohl být trochu propracovanější. Mimo to jsem čekal že toho nadupír dokáže víc, (nebo byl zkrátka nihilista) ale i tak je Priest fajn béčko, vhodné na nedělní odpoledne. Film rychle odsýpá a nejsem si vědom nějaké části, která by mi dala možnost se nudit. Závěr vyvoláá dojem To be continued..., ale osobně si myslím, že byl Priest jednorázovkou, na které žádné pokračování navazovat nebude. Jako anime by z toho mohl být dobrý seriál, ale animáčů s upírským tématem je v dnešní době přehršle.

• 24.6.2012  00:32

Johanka VS Čachtická paní 1:0. S prominutím, ale Kristen Stewart mi v zemi zdejší nepříjde nejkrásnější, ale to je asi otázka vkusu. I když je fakt, že od té doby co se z ní stal upír, je její pobledlost proslulá. Takže kdo by byl vhodnějším kandidátem? Možná Liv Tyler, ale ta je už na Sněhurku krapet odrostlá. Sněhurka a lovec je docela obstojné fantasy.. ikdyž fantasy. Film je zkrátka obrazem doby. Nebyl sice primárně určen pro dětské publikum, ale dnešní generace dětských diváků je zvyklá na drsnější věci než byli ty starší. Tohle jsem si říkal už když jsem se o natáčení prvně dozvěděl. Hobbit byla taky původně pohádka určena pro Tolkienovi děti a už z traileru je znát, že bude obsahově mnohem temnější než její knižná předloha a já si řikám co příjde příště? Možná hardcore verze Šípkové Růženky. Občas mi příjde, že filmařům dochází dech a je snazší využít nějaký osvědčený motiv, než vymyslet něco vlastního. Ale zpět ke Sněhurce. Vizuální stránka pěkná, ale věřím, že se dalo pojmout příběh víc rozmáchle. Třeba takový Temný les. Jedna slušná horrorová scéna a šmitec. Nechci tady moc spoilerovat, takže zkrátka je takových míst je ve filmu spousta. Je to jak přesnídávka. Divák ji zhltne a jde se dál. Děj celkem dobře předvídatelný a taky se dalo víc využít potenciálu v dialozích postav. Závěr mi přišel tak nějak komorní až nedotažený. Očekával jsem od něho víc. Aspoň nějaké moudro od velkého gongu, panoramatický záběr ožívající zpustošené země. Zkrátka všechno, jen né civějící Kristen za zvuku tadá hudby. Celkově ovšem zklamaný nejsem. Do jisté míry film dokonce předčil má očekávání. Byla v něm i jedna slušná lekačka. Nevěděl jsem totiž, že je Sněhurka křesťanka. (Psaní scénáře se zřejmě zůčastnil i Mel Gibbson.) Toho modlení tam ale na muj vkus bylo trochu málo a v dalších zásadních scénách na něj Sněhurka už nějak zapomněla. Díky Bohu.. Ups. Za vizuální stránku a výkon Charlize Theron dávám tři hvězdy.. Hej hou. Trpaslíci jdou. :-)

• 21.6.2012  22:02
    Caprica (TV seriál) (2009)

Ze začátku mi přišlo, že je Caprica seriál pro odrostlé teenagery, ale ten dojem brzy vyprchal. Už proto nechápu jak někoho mohlo napadnout srovnání s Dallasem. Caprica je seriál, který neparazituje na kultu jménem BSG a je plně schopný samostatného života. Hlavní postavy jsou výborně vykreslené a i herecké výkony jsou na úrovni. Retro nádech staré Capriky mi sedul a zaujalo mě i pojetí Tauronů. Něco mezi Yakuzou a Nosa Nostrou. Stejně tak ztvárnění monoteistů bylo jistě inspirováno jedním nejmenovaným středovýchodním náboženstvím a to bez servítek. Tím se podle mě stala Caprica určitým způsobem kontroverzní. V-World byl parádní a divím se, že ještě nikoho nenapadlo realizovat seriál s podobnou tématikou. Závěrečná epizoda byla skoro epická a zasloužila by si plných počet hvězd.

• 20.6.2012  21:12
    Gattaca (1997)

Není nutné brát obsah Gattaky jako sci-fi. Gattaca vypráví příběh, který by se mohl odehrát kdykoli a kdekoli na světě. Neznám film který by člověka víc motivoval k boji s nepřízní osudu. .. Jinak se mi líbí ten symbolizmus ve jménech hlavních postav. Vincent Anton Freeman - svobodný člověk. Svobodný člověk, volící si svůj vlastní osud. Jerome Eugene Morrow - Eugen né náhodou jméno podobné směru jménem Eugenika, který se snaží o dosažení dokonalosti člověka z hlediska genetiky a Morrow - zítřek. Člověk zítřka, propůjčující své zítřky právě Vincentovi. Z filozofického pohledu je Gattaca perfektním příkladem vítězstvím síly lidského ducha nad předurčením daným chladnou perfekcionistickou společností, ze které skutečná lidskost už téměř vyprchala.

• 20.6.2012  20:57
    Kajínek (2010)

Mystifikace mixnutá glorifikací. To vše takřka v Hollywoodském stylu. Být to čistě fiktivní film, hodnotím jinak. Takhle mi obsah přišel obscéní, přitažený za vlasy. Měl jsem problémy na něj vůbec koukat a místy se mi chtělo skřípat zuby.. Lavroněnko super. Drsný a charizmatický skoro jako Bruce Wayn převlečený za Batmana. Hrdina. O to míň to celé mělo kontext s realitou. Když jsem v práci slyšel, jak nad tímhle filmem kolegyně hýkají blahem a prakticky mluví o Kájínkově nevině, udělalo se mi zle. Jak píše Aluš: "Na české poměry rozhodně maximálně vydařený film." Ano, ale je třeba hodnotit i obsah.

• 20.6.2012  17:47
    Iron Sky (2012)

Taková úsměvná blbůstka a pěkná parodizace amíků. Původně jsem si dokonce myslel, že jde o Americký film, jelikož ve mně trochu asocioval nádech Teamu America. Celkově je to ale dost slabé a herecké výkony za moc nestojí. Myšlenka ovšem zajímavá. Kdyby film nebyl pojatý tak komediálně a byl lépe zpracovaný, určitě by získal větší ohlasy. Takhle šlo jen o prapodivně splácanou komedii na nedělní odpoledne. Nápad byl ovšem zajímavý a líbilo se mi steampunkové pojetí čtvrté říše. Z osídlení měsíce nacisty se dalo vyždímat víc. To by se ovšem muselo chtít. V tomhle směru bych uvítal komixové pojetí. Každopádně mi bylo líto Udo Kiera, který je můj oblíbenec. Tohle byla snad ta nejhorší role co kdy hrál a dostal v ní jen pár štěků (na víc asi neměli tvůrci dost peněz.). Každopádně i těch pár scén s ním, (když zrovna mluvil) stálo za to. Jako by v té chvíli šlo o uplně jiný film. Celkové pocity rozporuplné. Bylo to sice o něco závavnější než Můj Vůdce, ale i tak film na tři hvězdičky nedosáhnul.

• 11.6.2012  03:43
    Prometheus (2012)

Normálně se snažím hodnotit filmy seriózně, ale tady se to nedá. Pozor komentář obsahuje spoilery! Zbraně? Nač zbraně jsme vědci. Hele je tu kyslik! Sundame si helmy, jo? Máme průzkumný sondy, ale my tam i tak vlezem. Hustý je tu nějakej sliz. Tak si ho napatlám na ruku a očuchám ho. Otevřu ty dveře. Né! Hups.. My jsme ale kreténi! Panika, panika! Hoří hoří hooříí! Android vás zachraní. Mrtvá těla? Serem na vás jsme vědci! Jdem pryc! No, ale jsme taky duševně zaostalí, tak se poďme mazlit s dědou aliena. - Tak shrnu první polovinu filmu. Jestli tohle měla být pocta Vetřelci tak jdu zvracet. Úvodni zobrazeni názvu filmu ve mě vyvolalo melancholii (skoro jsem zatlačil slzu), ktera se brzo zvrtla ve zhnusení. Posádka? Klasické archetypy jak obkreslené přes kopírák. Oproti originálu ovšem směšně loutkovité a nezachránil to ani výkon Fassbendera. Vyšinutého umělého člověka, který dělá pokusy na lidech už jsem někde viděl. Myslím, že tyhle scény byly použité už v jednom o třicet let starším filmu.. na název si teď nějak nemůžu vzpomenout, hehe.. Samozřejmě taky nesmí chybět drsný černý kapitán s knírkem. Rozleptané helmy trochu zavání de-ja-vue. Ale ne, to je přece všechno originální. Stejně jako přidrsněná scénka s nakaženým a návratem do lodi. "Vše tohle se již stalo a stane se to znovu. Tak pravíme!" Vykrádání sama sebe? Ridley? Není to ponižující? A ano, Ripleyová, má v sobě zase monstrum, ale tentokrát se s tim nepáře a po císaři dokonce běhá jako laňka. Vlastně Elisabeth, sorry. Ach ta asociace. A možná příjde i Drákula. Nebál jsem se. Nebavil jsem se. Napětí mělo vypnuté jističe. Zač mám dávat hvězdičky? * Dobře vizuální stránka. * Závěr, který předchází kultu. Jak už řekla kolegyně.. Film zbytečný jako všechno po Alienech. Nejen, že mě Prometheus jakožto milovníka Vetřelce naštval. Dokonce urazil i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného škváru! Omlouvám se bývalým oblíbeným uživatelům, které jsem po shlédnutí jejich hodnocení vymazal ze seznamu, ale čtyři hvězdy tomu nemůže dát nikdo, kdo viděl prvního Vetřelce a má jen trochu dobrého vkusu a soudnosti.

<< předchozí 1 2 3 4