Marat

Česko

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 29.12.2014  22:04

Něco strašně o ničem. Celou dobu čekám jak se to pomalé tempo vyvine a ono vlastně vůbec nijak. Jen se do toho zamotaji napady z jiných filmů.... Celkově takové nijaké ukradené nic

• 8.12.2013  20:42
    Magical Mystery Tour (TV film) (1967)

Myslím ze na LSD bych to pochopil mnohem lepe :-)

• 30.4.2013  22:19

neskutecna, ale neskutecna blbost !!!

• 10.1.2012  21:58
    Lidice (2011)

Příběh nepůsobí na můj vkus vůbec dojemně, což jsem čekal, že bude divákovi vnucováno. Ale kamera je skvělá, Karel Roden nepřehrává a celkový dojem je opravdu velmi nadprůměrný. Čekal jsem film úplně jiného ražení, o to víc si mě získal, ač 5 hvězdiček je možná moc, 4 je málo

• 9.1.2012  22:07
    Nákaza (2011)

Velmi zvláštní film. Pro mě zvláštní tím, že hodnotím 5ti hvězdičkama, ale podruhe se na něj asi už nepodívám. Celou dobu jsem měl takový zvláštní pocit, který se popsat nedá. Ten film si mě podvědomě prostě něčím získal

• 7.1.2012  09:45
    Blade Runner (1982)

k tomuto sci-fi jsem si proste cestu nedokazal najit, ani napodruhe :-( Prijde mi ze se ve filmu nic nedeje, a z toho celkovy dojem je takovy utahany, ospaly...

• 3.1.2012  22:05

Výborné záběry, dobrý extrém, ale taky dobré komerční video na nápoj, co dává křídla

• 1.1.2012  16:29
    Warrior (2011)

Výborná pecka, film, od kterého jsem nic nečekal a vyklubal se z nějo hodně silný zážitek!

• 31.12.2011  15:29
    Doba měděná (studentský film) (2010)

Film je od začátku pojat velmi zajímavě, jen konec je velmi uspěchaný, náhlý, bez myšlenky... Chtělo to ještě dotáhnout, proto hodnotím jen 3*

• 31.7.2011  10:16

celou dobu jsem v tom videl Den Nezavislosti - 2. dil, na jedno podivani pro chvile odlehceni to nebylo nejhorsi, ale prumer to neni

• 30.6.2011  17:21
    TACHO (2010)

neskutecna blbost, ale fakticky neskutecna. jednu hvezdicku davam, protoze na Kamenak to proste nema, tot jediny duvod

• 27.2.2011  17:51
    Pelíšky (1999)

Filmu bohužel dle mě nejvíce ubližuje to, že fráze slišíme ze všech stran prakticky neustale :( proto 4*

• 27.2.2011  15:15

zkousel jsem to nekolikrat, ale nikdy jsem tento film proste nedal, Terry Gilliam ano, Monty Python never

• 3.4.2007  19:21

Ač asijské filmy mám rád, tato komedie se mi vůbec nelíbila. Film mi přišel jako blbost, u které se člověk ani nepobaví. Bohužel tento film není mé gusto

• 1.4.2007  10:52

Na Zhanga Yimou málo barevný film, jak jsme zvyklí. Děj je jednodušší a nevím, zda mi tento film od režiséra vyhovuje tak moc jako jiné, které zbožňuji. Určitě film byl jemně nad průměrem, ale hodnotím 3 z hlediska filmů tohoto režiséra.

• 31.3.2007  12:12

Film je jeden z mála českých poeticky filmovaných snímků, ve kterém Petr Koliha (Bohumil Hrabal) vzdává hold jak křesťanství tak i některým slavným osobnostem historie. Skvělý se svým ku*va fix je zde Arnošt Goldflam:-)

• 31.3.2007  11:22

Klasická detektivka, jejíž námět je dle pravdy. Detektivka nenudí, ale na dnešní dobu je zde vražd až moc málo:-)

• 29.3.2007  19:04

Asi zatím nejslabší Woody Allen, co jsem viděl. Docela jsem se nudil, ale zase nejhorší to úplně nebylo, jen jsem zklamán z pojetí příběhu, který se podle mě dá zfilmovat lépe

• 27.3.2007  20:33

Tento film mi až tak nesedl, jako jiný od Karla Kachyni. Děj se ztrácel sám v sobě a film mi přišel docela zmatený, zmatený v tom, že to co by se dalo natočit za 10 minut trvalo hodinu a půl. I dialogy byly velmi strohé, v případě tohoto filmu spíše k záporu

• 26.3.2007  19:33
    Čas sluhů (1989)

Skvělý psychologický film s absolutním hereckým výkonem krásné Ivany Chýlkové. Myslel jsem prvně, že je film o něčem jiném, ale k milému překvapení jsem si to s něčím jiným spletl:-) Nezklamal ani Karel Roden. Film je místy až sám jemně psychadelický, dopomáhá tomu skvělá klasická hudba.

• 25.3.2007  19:41
    Terminál (2004)

Spíše jako romantická komedie než nějaká pravda působí tento film. Dívatelný byl, ale spíše pro milovníky lovestory, nereálných příběhů, utírače slziček a filmové barbárky, kteří mají rádi filmy třeba s Hughem Grantem:-)Steven Spielberg je i po tomto "neúspěchu" velikánem, ale bohužel v poslední době točí více filmu spíše pro peníze než aby točil originalitu, na kterou jsme v jeho prvních filmech byli zvyklí (např. Duel, nebo Čelisti). Film neberu jako ztrátu času, ale jako film, u kterého absolutně nemusím přemýšlet a takové filmy mi prostě nesedí.

• 21.3.2007  18:33

Filmy Franka Capry mam velmi rád, ale tento patří mezi ty, ve kterých jsem se trošku ztrácel. Rozhodně film za shlédnutí stojí, ale jiné jeho filmy mám raději.

• 21.3.2007  17:19
    Kolja (1996)

Nemohu film ohodnotit jinak. I když jsem film viděl asi 5x, tak pokaždé mi film něco dá. Super herecký výkon malého Kolji, na to jak je složité s dětma operovat bylo toto excelentní. Zdeněk Svěrák taky nezklamal. Film u kterého se člověk nenudí, který je ze všech stran zajímavý, v kontextu jsou vtipy, kterých jsem si všiml až při zatím posledním shlédnutí. Sice Obecná škola je ještě trošku lepší, ale i tak Kolja rozhodně patří mezi špičku porevolučních filmů.

• 21.3.2007  17:15

Slabý béčkový horror, který nemá ani scény nahánějící husí kůži, ani lekačky, vlastně ani pořádný děj. A stři filmu mi příjde velmi špatný. Bohužel jsem se nudil

• 18.3.2007  17:11

Španělský film se naprosto lyší od filmů ostatních a proto jsem na každý snímek zvědavý. Obzvláště na snímky J. Medema, který mě doposud nezklamal. A zklamat se to nepodařilo ani v tomto filmu. Zajímavá zápletka, ale více slovy film popsat nedokážu.

• 18.3.2007  10:36
    Taxidermia (2006)

Nevím co si mám o filmu myslet a strašně moc jsem se těšil, jak uvidím jaké hodnocení na csfd.cz film dostal. Nevěděl jsem, zda u všech položek bude odpad a já bude jediný, kterému se film líbil, nebo naopak. Film byl natočený s doslova nechutnými scénami, ale nejnechutnější byla kapka z podpaží Maďarské závodnice v jedení:-) Film vypadal, jako by zaznamenal tři generace lidí hlavních hrdinů, ale vždy když někde byl hlavní hrdina, tak další generace nebyl jeho syn, ale jen prakticky příbuzní přes kamaráda. Vidím to tak, že asi se ještě týden pořádně nenajím z tohoto filmu:-)

• 18.3.2007  06:30
    Komando (1985)

Film, který jako jeden z deseti jsem měl na videokazetě a v dobách mého mládí jsem ho viděl pořád dokola je sice dnes jen lehkou komedií než akčním filmem, ale i tak mu dám průměr kvůli tomu, že jsem ho v dětství miloval.

• 17.3.2007  23:00
    Rivalové (1996)

Takova bykovina věru o ničem, ale jako dítěti se mi to kdysi libilo:-)

• 17.3.2007  22:53

Odpočinková komedie z historie, kterou jsem dlouhá léta nechtěl ani vidět, ale sám nevím proč. Po shléhnutí jsem zjistil, že je to opravdu klasicka českých komedií. Ač humoru je pomálu, jde spíše o muzikál a hudba je rozhodně skvělá, často remakeovaná a nevědomky pěná v našich ústech:-)

• 17.3.2007  22:28
    Svědomí (1948)

Miluji tento film, je tak parádně procítěný, není v něm snad žádné hluché místo. Jen jediné co bych vytknul je role manželky, která mi příjde že je až příliš klidná, když se dozví o činu, který manžel provedl. Neříkám, že by měla být histerická, jako je dnes ve filmu zvykem (což nemám taky rád), ale trochu více projevit city a zpytovat svědomí i za svého manžela. Rozhodně jí to nemůže nechat klidnou, aby v klidu pletací klubko si vinula. Ale i tak film hodnotím maximálně, vše co jsem zmínil beru jen jako kosmetickou úpravu jinak skvělého filmu

<< předchozí 1 2 3 4 5 6