Finch (2021)

Tom Hanks opat nesklamal. Film,ktory v dnesnej uponahlanej dobe pohladi po dusi, i ked je jednoduchy.

Palmer (2021)

Timberlake exceluje a ktomu silny pribeh o zvlastnom priatelstve ktore ma nieco do seba.

Viník (2021)

Pre mna to bolo velmi silne. Miestami az neprijemne zimomriavky.Vyborny herecky vykon, Gyllenhaala.

Poslední představení (2020) (seriál)

Toto je naozaj silne a majstrovske dielo. Ani sekunda nenudila. Vyborne natocne a realitsicke vypovedanie pribehu obrovskeho sportovca.

Ostrým nožem (2019)

Slovenske filmy konecne ziju. Naozaj velmi silny snimok o trapeni rodiny a zaroven o arogancii sudnej moci na Slovensku.

Parazit (2019)

Tak toto bolo špičkové, prekvapilo ma to vo vsetkych smeroch v tom dobrom!! Uzasne!!!

Bohemian Rhapsody (2018)

Malek to zvadol skvele, veril som mu kazdu sekundu. Miestami som sa citil akoby som bol priamo s nimi na stagei. SKVELE!!!

Distorted (2018)

Take nudne nicim zaujimave a este k tomu aj nevyrazni herci.

Toman (2018)

Kostimy, dobove zobrazenie a herci skveli, ale akoby tempo deja bolo akesi velmi pomale a roztahane. Nevedel som si Machacka v takejto roli predstavit ale zvladol to famozne.

Zloději (2018)

Fantasticka drama ktora Vas donuti sa zamysliet ale nie je to vtierave ani citove vydiera nie.