Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Horor

O mně

Zaklínač hadov.

Buran z Balíkova.

Hrdý majitel trojročnej labradorky.

"Na pätnástom poschodí ma vítala pieseň Moon River od Henriho Manciniho a skutočný svet, v ktorom nebudem nikdy šťastný a v ktorom to nikdy nikam nedotiahnem."

"Znepokojuje ma fakt, že si už nedôverujem tak ako voľakedy. Jednoducho sa na seba nemôžem spoľahnúť."

"Niekedy  ľudia nevedia rozoznať, či žartujem, alebo to myslím vážne"

Murakamiho Tancuj,tancuj,tancuj nie je práve excelentný príklad jeho tvorby ale pre tento účel postačí.

 

"...spíš z odporu  k veškerým teoretickým diskusím, bylo pro mně stále těžší se jich účastnit, a dokonce i předstírat jakýkoli zájem..."

" ...ani jsem neměl chut onanovat, spermatogeneze je v mém věku pomalá, intervaly se prodlužují, život se připomíná čím dál vzácněji, až ustane docela..."

"Bylo mi dávno čtyřicet,ksicht jsem měl ustaraný,strohý,poznamenaný životními skušenostmi,zodpovědností, zármutky,rozhodně jsem nevypadal jako někdo, kdo by se mohl bavit, byl jsem odepsaný."

Houellebecq a Možnost Ostrova (Houellebecq vo forme!) pre túto príležitosť ako stvorené.

................................................................................................................................................................................................................................................... Přistihuji se někdy s mírným zahanbením při tom, že bych mohl zastávat kvalifikovaně hned dva nebo tři názory na nějaký problém a dokonce se o ně třeba pohádat, kdyby to někomu udělalo radost. V mládí bych se asi styděl za konfůznost svého nynějšího ideového vybavení, dnes se už nestydím. K ideové nesmiřitelnosti' o které se toho tolik nažvaní je zapotřebí naivity mládí nebo blbosti... Jsem z toho důvodu špatný debatér, protože mě potěsení z toho, když někdo moudře a inteligentně polemizuje s mými názory, svádí k přeběhnutí na jeho stranu.................................. Milan Šimečka : Kruhová obrana :-( :-) :-( :-) :-( :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Znie mi to ako rajská hudba.
Ovládací panel

Reklama

Reklama