Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (1 298)

Mulholland Drive (2001)

By som rád napísal pár viet o existenciálnych problémoch. Nejaký ďaší výklad toho, čo sme videli... Jak sedeli v tom divadle... Sen maníka v bistre... Film, ktorý musíte vidieť kým zomriete. a včera som si to pozrel po rokoch a bavilo ma to velmi. tie ženské sú tak sexy!

Průšvih (1992)

Pravý nezávislý film.

Paříž, Texas (1984)

Sa mi ťažko hľadajú slová. Absolútna srdcovka. Najlepší film môjho obľúbeného režiséra. Miloval som to pomalé tempo. Z kina som odchádzal rozhodnutý stať sa lepším človekom.

Carmen (1983)

To už som bol kinomaniak. Fascinovala ma atmosféra, prelínanie dejových rovín, vírenie tanca a hudby, kastanety. Podívaná. Plagát k filmu som ukradol z predsália a roky ho mal v detskej na stene. Z kina som odchádzal rozhodnutý stať sa lepším človekom. Ale pretože dialektika nepustí, najlepší komentár: Bebacek.

Pretty Woman (1990)

A keď my to už budeme mať za pár, a naše vnúčence budú robiť mejdan s trávou a filmami tak budú pozerať túto KLASIKU!!!

Jezero smrti (2008)

Od Votrelca najlepší horor (?), čo som videl. Keď vyšla z toho kontajnera ... Film roka 2008 ex equo s 4 mesiace 3 týždne 2 dni.

Nový svět (2006)

Fascinovala ma tá procedúra príchodu do USA.

Ovládací panel