Blackros

Česko
Industrial Jesus

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 18.8.2019  01:17
    Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Jakožto skalní fanoušek Tarantina (mám načteno a nakoukáno o jeho stylu vše co snad existuje), musím s politováním konstatovat, že jde o jeho nejslabší snímek. Po sundání růžových brýlí a snaze dívat se na film jako na film jiného režiséra nezbývá než dodat, že 160min stopáž je naprosto neopodstatněná. Tarantino si bohužel začal uvědomovat sílu svého vlastního stylu a film tak působí jako dílo studenta filmové akademie, vzdávající hold slavnému režisérovi. Scénáristicky jde o vyloženě podprůměrnou jednohubku, která po odstrouhání přibližně hodinového balastu samoúčelných scén v autě nebo při chůzi, vystačí na jednu kratší televizní povídku. Oproti obsahem nabitým dialogům předchozí tvorby se Tenkrát v Hollywoodu jeví jak chudý příbuzný a reakce diváků v narvaném kině by se dala přirovnat k vlažné premiéře surrealistické operety - ehm..nuda. Vizuálně zpracované hezky, herci skvělí, ale nudu? Tu zrovna svému milovanému Tarantinovi odpustit nedokážu..

• 28.3.2019  08:35

Bez posledních patnácti minut jde o poměrně stravitelný a místy i zábavný film. Nádherně zobrazuje denní život v Číně, v provincii Shanxi, kam se málokterý film vydá. Z tohoto důvodu jsem možná lehce předpojatý, protože Čína mě velice zajímá. Nicméně posledních patnáct až dvacet minut filmu je skutečně zbytečná nuda. (Tao Zhao je ale velmi slušná herečka!) EDIT: Normálně bych dal 3*, ale 4* nás dostanou na červenou a čím více lidí uvidí čínské filmy, tím lépe!

• 5.10.2015  17:17
    Good Mythical Morning (TV pořad) (2012)

Ano, ačkoli na první pohled se může zdát kreativita na výši, po shlédnutí 5 dílů uvidíte stále se opakující formuli, které musí mít průměrný divák dost velmi brzo.

• 25.9.2015  16:18
    Next (2007)

Tenhle film mi parádně emuloval schopnost vidět dvě minuty do předu v ději. Jinak to byla celkem pohoda. "Na hraně zítřka" dokončil úvahu, kterou tenhle film nerozebral, takže mi ani nijak moc nevadí ta nekompletnost a nevyužitost námětu .

• 19.6.2013  19:36
    Dredd (2012)

Soudce Dredd, přesně tak jak má být. Tomuhle filmu se v rámci věrnosti komiksu nedá vůbec nic vytknout. Zároveň je to první film, který využívá 3D v rámci příběhu. Snad jen mohla být hlavní záporná postava lépe prokreslena, čistě pro posílení empatie.

• 18.2.2013  16:58
    Babovřesky (2013)

Neviděl jsem, nevadí. Troškovu tvorbu budu od teď odsuzovat jako odpad i když se na žádný jeho film nepodívám, protože si tenhle člověk nezaslouží dostávat na produkci takových ****** ani korunu! Tohle je totiž přesně důvod, proč kompletně upadá česká umělecká scéna.

• 9.2.2012  11:51

Ačkoli byl film poměrně předvídatelný, ani na chvilku mě nepřestal bavit a rád jsem se nechal nachytával propracovanými Butlerovými kousky. Když k tomu přidám i relativně slušnou filosofickou hloubku...Skvělé!

• 9.2.2012  11:40

Sice poměrně zajímavý příběh, ale obávám se, že na bezmála tři hodiny stopáže ne dost komplexní. Atmosféra na jedničku stejně jako herecké obsazení, ovšem přehnaný a umělý tlak na dojemnost a epičnost.

• 22.11.2010  20:49
    Benga v záloze (2010)

Jediná potenciální hvězdička zemřela spolu s pádem S.L. Jacksona a The Rocka.

• 1.11.2010  12:42
    Saw 6 (2009)

Poslední díl který jsem viděl byl 3tí. Doufal jsem, že se to za tu dobu trochu zlepšilo když už máme venku 6tý. Opak je ale pravdou. Brutalita, která již postráda jakékoli morální opodstatnění, nesympatický hlavní hrdina...prostě hrůza.

• 1.11.2010  12:30

Béčko jako řemen, ovšem oproti spoustě jiných uživatelů jeho vtipnou stránku nevidím.

• 29.4.2010  22:58

No tak, copak bylo opravdu tak těžké udělat pouhopouhý remake? Copak by to nestačilo? NE! Musí se to nacpat amerikou od začátku do konce, i když to s ní v reálu nemá společného vůbec nic. Opět musím dát pár hvězd za velice slušné efekty a napínavou akci....no ale co třeba vývoj postavy? Perseus nikdy nedržel meč, a jak ho dostane do ruky, je z něj bůh s mečem a polobůh se schopnostmi. Nemluvím o příšerném Samu Worthingtonovi, který by měl již do smrti hrát jen tupé mariňáky. Oproti originálu ODPAD, samostatně 2*...a radši dám ty dvě, protože na srovnání s originálem nemám sílu.

• 29.4.2010  22:50
    Iron Man 2 (2010)

Mírně nadprůměrná akce proložená velice slabými vtipy a vlažnými dramatickými scénami. Mickey Rourke nezklamal, zato RDjr. ano, Samuel L Jackson a Scarlett Johansson oproti tomu nedostali prostor vůbec. Nebyla to špatná akční podívaná ale po prvním dílu jste si nastavili laťku moc vysoko.

• 16.4.2010  12:24

Poměrně zábavná vyplachovačka mozku.

• 13.4.2010  23:44
    Spirit (2008)

Ale no tak. Frank Miller sice neskutečně dobře dělá komiksy, sám se ale na režisérské židli ztrácí. S prominutím, ale tohle je jen slabá (hodně slabá) podobizna Sin City. Černobílé přestylyzované interiéry a...no...no asi je to je prostě to jediné co se mi líbilo.

• 12.4.2010  00:44
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

Za první sérii 4* (slabší 3, některé až k 5ti) ale konec první série, a nebojte spojler se nekoná, mě donutil uvažovat, zda se vubec druhá série může podařit. Proto moje hodnocení určitě není definitivní a po druhé sérii budu moudřejší.

• 7.3.2010  17:36

Velice mě zaujaly digitální efekty a v celku slušné obsazení (na takový počet teenagerů se na to ještě dá koukat) . Bohužel děj byl žalostný, ne že bych tedy od toho očekával něco víc, ale určitě nenadchne.

• 24.2.2010  13:18
    Katka (2009)

Poměrně kvalitní dokument, bohužel jsem si nemohl nevšimnout analogie s "Reném", proto pro mě nic nového.

• 22.2.2010  13:22

Slušná, i když o poznání nudnější a prázdnější scénka, oproti první.

• 22.2.2010  13:20

Nedá mi to, a musím reprodukovat: "Nejlepší na tom, když přestaneš kouřit je, že si sem tam můžeš zapálit". Málem jsem se nezvedl z podlahy.

• 17.2.2010  13:07

Velice netradiční styl, občasně vydařené vtipy, originalita, slušné herecké výkony...hlavně za to ty 4 hvězdičky. Ovšem tématika nekonečného řešení vztahů mě vyloženě nudila a celkově se příběh pohyboval velice pomalu hlavně díky neustálým flashbackům. Nemohu tomuto snímku upřít kvalitu, ale není to prostě můj šálek kávy.

• 10.2.2010  23:26

I přes moji velkou oblibu většiny přítomných herců, pro mě nabral tento film nádech plitkého akčního "béčka". Chování hulka mi připomínalo king - konga v každém ohledu, a co se týče příběhu také nic moc. K pozitivům krom obsazení snad jen parádní záporák, a nervy drásající rozhovor s Tony Starkem v posledních vteřinách filmu. (Ano vím že hulk v sobě moc potenciálu pro přenesení na filmová plátna nenosí, ale i přesto bych si to představoval jinak...)

• 9.2.2010  09:08
    Rebelové (2001)

Na český romantický seriál je to tedy neuvěřitelně kvalitní. Příběh mě docela chytil, tempo bylo svižné a ani jsem se nenudil. Horší to bylo s hereckými výkony a texty písní.

• 9.2.2010  09:01

Jako malého mě vždycky Harapes vyděsil. Dlouho jsem to už neviděl a tak se bojím že dnes bych se jen zasmál. Hodnotím ale podle dětských dojmů a proto 4*.

• 9.2.2010  01:08

Klasicky nepovedený comeback k ne moc kvalitnímu předchůdci.

• 9.2.2010  01:06

A to jsem si myslel že policejní akademie je brak. Bože tohle snad nejde ani označit žádným písmenkem z naší abecedy.

• 9.2.2010  01:06
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Pro mě je to klasická nuda z produkce Novy.

• 9.2.2010  01:02
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Jednu* za velikou zábavu nad až ABSOLUTNÍM neherectvím některých "herců".

• 9.2.2010  00:47
    Apocalypto (2006)

Já opravdu nechápu, co na tom tolik lidí vidí. Příběh? Nechtějte mě rozesmát. Tak snad "poselství"? Asi těžko. První polovina filmu je vlastně ne moc obsažný dokument a ta druhá, to je prostě naprosto bezduchá akce. SPOILER: Hlavní postava chytí do boku oštěpem až padne. Poté si otře ramena od prachu a bez přestávky běží skoro 3 dny hustým pralesem (odhadoval jsem podle změn tmy a světla), což by se ještě dalo možná ustát kdyby to nedělalo skoro přesnou polovinu filmu. Mel Gibson by za klapku vůbec neměl sedat, protože (krom Statečného srdce, které uznávám) jediné co umí opravdu dobře, je vrcholně nechutné samoúčelné násilí. 2* za výpravu, neuvěřitelné komparzy a krásně zobrazenou indiánskou vesnici na začátku.

• 7.2.2010  00:57
    Ulice (TV seriál) (2005)

Opravdu nepochopím, co na tom moji prarodiče vidí. Jde snad o soucit s špatně vykreslenými a o to hůře zahranými postavami? Nebo snad zájem o ten nejhorší (těd scénáristo, jsi-li nějaký poslouchej to slovo) příběh?

<< předchozí 1 2 3 4 5