bernau84

bernau84

• 29.10.2009  09:25
    Policajti z předměstí (TV seriál) (1999)

hlavně ty prsa v každym druhym dílu... klasika tupých českých seriálů...

• 29.10.2009  08:06
    Hříchy pro pátera Knoxe (TV seriál) (1992)

hodnotím to na 58% a to jenom proto že si z té doby nepamatuji na nic kloudného od českých(slovenských) televizí než je toto a taky kvůli nostalgii (výzdoba "barů" dekoracemi marlboro a cocacola, móda ). Celkově dobrý seriál když přežijete porevoluční styl (brrrr fialové košile)

• 27.10.2009  14:09
    Pomalé šípy (TV seriál) (1993)

aby byl 179 nejhorší si nezaslouží - je to prostě jenom seriál o ničem... nějakej hnůj to neni - dokázal sem se na to koukat

• 27.10.2009  09:22
    Shrek (2001)

Pohádka super sice ne moc pro děti ale super. Jenom nechápu jak to může u někoho získat pět hvězd - copak je to tak dobré? jo vtipy tam jsou a když přišel do kin tak to byla bomba ale stajně pět hvězdiček a 88 procent? to snad ne! osobně si myslím že existuje kupa mnohem lepších pohádek a to i animovaných než toto. kvalitu to má.

• 27.10.2009  09:07

takovýdle instruktážní filmy chci na kažém školení!!!! myslim že bylo dost vážnosti nehledě k tomu že si každý zapamatuje víc když je to sranda a ne nuda a kancelář...

• 27.10.2009  09:02
    Malý televizní kabaret (TV pořad) (1977)

jako malej sem to měl celkem rád ale nedá se tomuto upřít značný level trapna, některé scénky a rozhovory na mě působily , poté co jsem to viděl nedávno ještě působí, jako kdyby byli herci postižení nebo jenom měli rádi sebemrskačství. kvůli tomu nemůžu dát ani z nostalgie více.

• 27.10.2009  08:44

Opět jeden případ toho že když je film tak pěkně a předloze věrně pojmenován tak na CSFD kde přispívá až příliš vzdělaných kritiků nedostane nic moc hodnocení - chápu že to není jen tím ale najde se mnoho těch co to ani neviděli a hodnotí... Film sám o sobě je celkem sranda až na špatný začátek kde se rovnou podíváme na záchod při vypouštění průjmů. Ale jinak si myslím že to zase až taková komedie být nemusí - řekl bych že v americe se vám vletadle klidně může přihodit co jim pakliže jste dostatečně blbí na to tam hulit bong... a hlavní agent je dokonalej a taky pravdivej - kolik takových u nás máme - když se k tomu připočte snad první kladná role G.W. Bushe a moc pěkná přítelkyně Kumara není co řešit! 70%

• 27.10.2009  08:23

Gimp to řekl za mě - nedělejte intelektuály - já se totiž bojim jenom dvou věcí : intelektuálů a cirkusáků (fuj smrdí jako zelí....) radši si zkontrolujte nádobíčko před tim než začnete dávat odpad povedené komedii co by pak muselo dostat tohle? http://www.csfd.cz/film/10742-blaznivy-exorcista-repossessed/ ...

• 26.10.2009  12:53
    Brazil (1985)

báječně ujeté ! akorát nevím jestli je to komedie,drama nebo sci-fi není to totiž ani jedno z toho, je to dáno tím že to natočil Gilliam který ani neví co by z toho nakonec mělo být a to je jediná chyba tohodle kusu. Jinak se nedá upřít vysoká kvalita jak kulis tak i herců popřípadě i děje kdyby to nebylo tak zamotané... To jak tý babě natahujou ksicht je vážně sranda, moje bývalá profesorka si to taky nechávala dělat a pak vypadala jak opuchlá číňanka.

• 26.10.2009  12:36
    Chelsea Girls (1966)

jak může mít film vlastně o ničem , i když se oto snaží aby byl o něčem, 210minut proboha!!!!! po 120 minutách už jsem nemohl - je to trošičku srágorka - pseudoumělecká srágorka - experimentální film si představuju jinak..třeba že vás překvapí přístup ,děj , kamera, cokoliv ale je to celý zaplněný jenom kecama a nudnou vatou - double odpad!!

• 26.10.2009  12:31
    Blow Job (1964)

o co jako šlo? Warhol měl dělat obrazy či něco jinýho ale rozhodně ne filmy! já chápu že některý intelektuálové v tom spatřují něco nadpozemsky převratného ale je to jenom půl hodiny ksichtění.... o ničem je ostatně většina jeho filmové tvorby , eště beru třeba Spánek nebo jak se to menuje, to je úlet ,nebo to stěma zubama jak cvakaj... všechno je to ale odpad ne sice (uměleckou) kvalitou ale přesto odpad protože jsou to jenom filmový obrazy který se hodí někam do galerie moderny a ne do televize, kina nebo domů když si sednete k televizi a žerete brambůrky

• 26.10.2009  12:19
    Maska (1993)

tak tohle tu dlouho nebylo!!! po zhlédnutí kamarádovi sbírky cdček jsem si chtěl půjčit Mask protože mi zase tak nevadil , tenhle filmík s Jimem Careyem ale byl jsem upozorněn že to zrovna komedie není... prej že je to porno... haha! je to komedie a já se fakt bavil! už jenom ta "laboratoř"! lepší kulisy bych si udělal i v pokojíčku... a pak ta nehoda .... hahaha!!! celkově děj na 1!!!

• 26.10.2009  11:57
    Plán 9 (1959)

nevim čim si ed wood vysloužil tolik obdivu... tento film je pouze špatně natočený a nudný nelze mu sic upřít jistý prvek který ho dělá zábavným (právě tím špatným režijním přístupem a nedostatkem času i peněz) ale jinak je to ztráta času . Nic vyjímečného - existuje spousty podobných filmů i režisérů jako tento akorád se o nich nemluví a tak nejsou "kultovní" - po několikanásobném shlédnutí (sám bych si to nepustil ale přítelkyně to chtěla vidět a kámoši zrovnatak) zvyšuji o hvěždičku hodnocení! scény v letadle nebo na mateřské lodi "mimozemšťanů" jsou boží!!! papundekl rules!!!

• 26.10.2009  11:43

mám mlhavý pocit že většina lidí tenhle film vůbec nepochopila , je jasný že když teenagery hrají čtyricetiletí herci a z toho je ješte jedna ženská tak to asi nebude typicky teen komedie a je jasný že už od začátku se tvůrci snaží o to co nejvíc přehánět v hnusotách , kecech a libidu. Především je to zdařilá odpověď na všechny romantický+colledge komedie pro mladé. Vede u mě scéna s beďary ta je nejvýživnější. A nejvtipnější na tomto filmu je paradoxně úvodní slogan na obalu : Smaží to tak až jim tečou vinyly!!!

• 26.10.2009  11:38
    Roztržitý (1970)

to stěma vejcema mě dostalo - klasika

• 26.10.2009  11:35

Málokterý film víc chytne za srdce jako tento , má všechno - akci,humor,pláč,hrdinství a i trochu lásky (proč by jim jinak holka šila ty hory spodků že) vůbec si nemyslím že by léty ztratil na síle, když si odmyslíte kulisy byl by použitelný i na dnešní dobu. Už nikdy jsem neviděl tak přesvědčivé dětské herectví jako tady. Scéna s tím jak opijí malého Gibousica (nevim jak se to jméno píše) je super a dnes by už asi neprošla.

• 26.10.2009  11:29

je zvláštní že jsou filmy které můžu vidět i třikrát zasebou během dne a stejně se dokážu bavit - patří sem i série o 7. rotě . Skutečně příjemný humor a satira na poměry ve francouzské armádě za 2sv. války - scéna s kravami a němcem co řve Grupier! je z mých nejoblíbenějších vůbec...

• 26.10.2009  11:22

je už trošičku starší takže už nepředvádí takové akrobatické výkony jako kdysi ale pořád je to klasik. mám pocit že je to Pierrův poslední dobrý film. A Richard Bohringer je úžasný a jeho roli mu vážně věřím... mimochodem vypadá jako matka mého kamaráda...:-))

• 26.10.2009  11:19

klasické dílko s Richardem který je jedním z mých nejoblíbenějších francouzkých herců se snaží o opravdu bláznivou komedii vetšinou to sice vychází ale nesmělo by tam být pár scén (mimo jiné scéna z nemocnice se salvami krve) které jsou všechno jen ne vtipné spíš by člověk řekl že zavání výplní nebo prasečinou. jinak vřele doporučuji! S Nalevo od výtahu, Hračkou a Velkým blondýnem jeho nejlepší film

• 26.10.2009  10:49

průměrná parodie kde se občas vyskytne něco vtipu občas to vyšumí... jinak k tomu není moc co říci ale zvláštně mě zaujal níže uvedený příspěvek uživatele - igi B. - chodím na CSFD a čtu komentáře proto že když si přečtete komentáře na Novinkách nebo aktualne či jiných tak se vám otevírá kudla v kapse - upřímně si myslím že tento člověk valnou měrou přispívá právě tam - obviňovat Marhoula z nějakejch kamarádšoftů nebo co je ubohé - tenhle člověk je hlavně producent takže asi mít peníze na svůj film bude, nehledě k tomu že všichni milerádi podpoří film ve kterém hraje opravdu mnoho kvalitních herců a sklepáků a ani to nemusí být nějaká korupce nebo protekce protože i kdyby to byla sebevětší blbina tak na to ty lidi stejně pudou a zaplatí ten film a když si někdo myslí že si kluci a holky jenom chtěj vydělat prach ať zkusí natočit v ČR film moc velkej vejvar to nebude . Používat výrazivo jako z padesátých let (poplácavači) je zvláštní v dnešní době - doufám že komentář tohodle člověka už nikde neuvidim...P.S. poslední dobou mě začínají krkat lidi co se pořád naváží do pražáků co kdo komu udělal? v Praze je každýmu jedno odkud jsi - v Brně ti poškrábou auto a rozbijou držku když máš pražskou spz...

• 26.10.2009  10:30
    Tobruk (2008)

Špatné to není, zábava ztuha, válka je tam sporadicky a záporák nebřenský po tom co zpíval Kapitán pejsek ve Vltavě nemůže být záporák! V kině ještě více vynikne to že scénář měl tak 20stran protože ta scéna jak se koukají do pouště trvá asi deset minut aniž by se tam cokoli stalo nebo někdo promluvil... chvílemi jsem už myslel že odejdu protože se tam nic nedělo ale naštěstí když už sem se zvedal tak zase začal děj... Díkybohu že pan Marhoul nezprasil skutečný příběh o našich národních hrdinech (o kterých by bez tohoto filmu věděl málokdo) ale nedal tomu štávu jenom prázdná místa... a propos kdyby se někdo zraněný plazil po poušti jak hlavní hrdina tři dny nebo kolik tak by po pěti hodinách už chcípal to jen tak na okraj...

• 26.10.2009  10:15
    Kancl (TV seriál) (2001)

jo tak tohleto můžu Ricky Gervais hraje absolutně dokonale ukázkový případ dementního šéfa - kolikrát jsem se až divil jak mohl vystihnout tolik lidí co znám... všechny vtipy jsou už teď klasika - vyzdvihnul bych i finshíka který musí bejt naprosto geniální debil! směju se od začátku do konce jen škoda hluchých míst kdy se nic neděje jinak by to bylo pět a ne čtyry hvězdy

• 26.10.2009  09:54
    Black Books (TV seriál) (2000)

já si nemůžu pomoct ale srovnávat Black Books s Párováním mi nepřijde vhodné - protože to druhé je o vztazích asexu či partnerství (převážně) a piplají se tam často i nechutnosti a ktomu je to často jen takové jakoby sex ve městě s humorem. to Black Books je trošičku jinde , pravda některé díly nejsou nic moc ale většina je naprosto strhující! Manny vypadající jako ježíš žehná kolemjdoucím a je nezvratný optimista zatímco Bernard chlastá, kouří, nadává a hlavně močí z kancelářského křesla. Tolik poučné....

• 26.10.2009  09:42

totální klasika! jako malý jsem byl absolutně zblázněný do téhle trilogie a zůstává to semnou dodnes kupodivu pokračování je stejně dobré jako jednička a o DMC Delorean netřeba mluvit! Úžasné auto co bych si moc přál i bez možnosti cestování v čase - dá se sehnat za 300 - 400 tisíc a již dlouho přemýšlým o tom že si na něj našetřím a budu frajeřit! ovšem jak to bude s náhradnímy díly... nedej bože že bych to někde bouchnul, na vrakovištích jich asi moc nebude

• 26.10.2009  09:35
    Moje rodina (TV seriál) (2000)

Průměrný komediální seriál který by šlo natočit (nebýt impotence českých tvůrců) i u nás. Bohužel jsou časté scény které hraničí s trapností nebo pseudohumorností se smíchem v pozadí. Pakliže se v díle ani jednou neobjeví Nick (Kris Marshall) tak jde mé hodnocení o jednu dvě hvězdy dolů.

• 26.10.2009  09:27

Ano líbilo se mi to některé scény jsou hloupé ale ty dobré převažují - nejlepší je Nyman a jeho potíže s dědou a pak hrátky s rakví a mrtvolou. Bohužel jsou tu horší okamžiky a občas jsem nechápal proč se postavy chovají tak jak se chovají. Kupříkladu když bych viděl že je můj partner sjetý či ožralý tak ho netahám na pohřeb kde jsou i mý rodiče a příbuzenstvo, a když by už tam byl tak ho odvezu někam pryč od známých ne? Jinak to stim homoliliputem je vtipné!

• 26.10.2009  09:20
    Klikaři (2001)

tři zvezdy je možná málo protože jsem poslední dobou neviděl moc lepších komedií, ale nemůžu tomuto dílku upřít jistou rozplizlost a trošičku i nudnost. Kdyby tam nehrál skvělý Nesbitt tak je to o hvězdu horší. On to opravdu zachraňuje a ve scénách kde nefiguruje začíná převažovat opruz. Jinak je to příjemný film který si na moc nehraje a alespoň není trapný jak se čím dál tím více stává u komedií a to bohužel i britských.

• 26.10.2009  08:31

ale jo když se člověk v létě po grilovačce chce kouknout před spaním na komedii tak proč ne - je to vcelku vtipné občas i nečekaně ale místo Matthewa Perryho bych nasadil někoho jiného protože umí hrát jenom chandlera a je to hrozně poznat.

• 26.10.2009  08:27

Na tenhle film je slyšet spousta kritiky za pomalý rozjezd, rozpitvávání kosmetických přípravků, brutalitu a povrchnost děje ale vřele doporučuji si přečíst stejnojmenou knihu, a budete ešte rádi že to režisér se scénáristou trochu utli, poněvač knížka je vlastně jenom o tom. Je to věrné bohužel předloze takže se tam tolik kecá o věcech které s ničím nesouvisí. jinak je tam plno hlášek jak s tou níže zmiňovanou pláštěnkou tak i tato : Bež si umýt pořádně vagínu. Klasika

• 26.10.2009  08:05

nemůžu tvrdit že jsem se nebavil to ne, ale byla to zvláštní zábava - směs smíchu, studu a rozlícenosti nad demencí děje a pádů do vody. Zvláště scéna jak žralok urve molo a odtáhne ho na moře aby si pochunal na těch tragédech je výživná - někdo mi řikal že je to vykrádačka čelistí ale to se mi nezdá, tvůrci nemohli čelisti vidět protože by pak nemohli natočit tuhle komedii. klasická italská srágora co je na stáncích za pět pětek.