Zvědavost (2011) (seriál) odpad!

Tvorcovia dokumentu si asi myslia že máme všetci v hlave piliny keď nám tvrdia že netušia ako mohol zomrieť Ježiš keď je všeobecne známe že ho dorazil rímsky vojak Longinus. A ešte sa nám snažia nahovoriť že kresťan a vysokoškolsky vzdelaný človek netušil že evanjeliá vznikli až niekoľko desiatok rokov po Kristovej smrti, čo ja ako ateista s maturitou viem už dávno. Na druhú stranu protagonista v dokumente bol možno naozaj tupý idiot ale načo ho tam potom nechali vystupovať ?

Experiment 17 (2005)

Ako si moze niekto mysliet ze ide o pravy/falosny dokument? Je to jasny horror s doku prvkami (a la Blair Witch alebo Rec). Na amatersky pocin velmi slusne natocene a ciastocne aj uveritelne, avsak zaverecne titulky nas vyvedu z omylu.

The Vegan Vampire (2010)

Pokial niekto kto videl toto dielko veri ze film naozaj vznikol v roku 1928 tak a) jeho iq je mensie nez cislo jeho obuvi b) pri sledovani filmu mal v sebe minimalne 2 promile alkoholu prip. nejaku inu drogu c) pri sledovani filmu sa venoval omnoho viac priatelke/priatelovi za ucelom intimneho zblizenia d) cely zivot prezil v dzungli/na Sibiri/na Sahare a toto je jeden z prvych filmov ktory videl vobec e) veri v cestovanie casom

Tykadlo (1996) (pořad) odpad!

Tĺcť detvákom do hlavy politiku môžu len nacisti, komunisti a ČT...

Valkýra (2008)

Film som síce ešte nevidel no už samotný obsah vo mne vzbudzuje nedôveru. Operácia Valkýra rozhodne nebol Hitlerov plán. Bol to krycí plán na prevzatie moci vypracovaný veliteľstvom rezervných vojsk, teda samotnými spiklencami.

Svět ve válce (2005)

Strašne nudná kresťanská propaganda. Chvíľami sa film tvári ako akčný film, chvíľami ako dráma no nie je ani jedným ani druhým.1 * za akčné scény ktoré boli jediné boli ako-tak vydarené. Ešteže bola projekcia zadarmo, aspoň mi nebolo ľúto že som to nedopozeral.