A. Murray

homepage
Skype: arthur_murray

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.10.2015  08:55
    Atentát (TV seriál) (2015)

Ze začátku je film velmi napínavý a do jisté míry hodně koresponduje s českým děním na politické scéně. Často vás až zamrazí v zádech při pomyšlení, že něco takového se stalo. Je sice jasné, že se věci nedějí přesně, tak jak je divákovi předkládáno. Nicméně seriál vyvolává otázky jak že to tedy s politikou a s profanovanými kauzami je.

• 6.1.2013  22:40
    O pokladech (TV film) (2012)

Herecké výkony a příběh byl naprostá tragédie. Nicméně se mi líbilo steampunkově laděné prostředí. Na českou pohádku dost netradiční.

• 15.12.2012  14:43
    Jiná země (2011)

Film by mohl být ještě lepší kdyby to nebylo pojaté jako sci-fi, ale jako obyčejný snímek ukazující absurditu osudu. Herecké výkony byly super, ale celý motiv sci-fi byl nepromyšlený a nedořešený hodný tak maximálně studenta který o astronomii ví to že v noci jsou vidět hvězdy.

• 17.10.2012  13:07
    Looper (2012)

Když někdo nemá nato aby dělal film (příběh) o cestování časem tak ať to raději nedělá. Při sledování filmu jsem se neubránil srovnávání s filmem Twelve Monkeys ale k tomuto filmu si to nemůže ani čichnout. Film ani nepřinášel novou či jinou myšlenku na cestování časem, vypořádání se s kauzalitou.

• 17.10.2012  13:02
    Ve stínu (2012)

Skvělé výkony herců, super kamera a výběr lokací, ale naneštěstí velmi průměrný příběh. Dal bych 3,5* což je po zaokrouhlení 4*, ale na 4* to zase nemá.

• 7.10.2012  16:15
    Otčina (TV film) (1994)

Velmi dobrá myšlenka která by zasloužila daleko lepší zpracování. Podání filmu je poměrně plitké a fádní. Z této myšlenky by mohl být velmi dobrý špionážní ficke.

• 6.10.2012  22:56

Hodnoceno po 1. díle. Bez dabingu to nebude nikdy ono. Takže s ostatními díly počkám až na dabing.

• 24.9.2012  22:09
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Seriál svojí myšlenkou připomíná film Tomáše Vorla Gympl (2007). Prostředí gymplu s nefungujícím učitelským sborem a problematickými studenty. Naneštěstí je ale herecký výkon naprosto úděsný a dialogy otřesné. Celé to jen umocňuje příběh průhledný jak sklo. Jediné proč jsem dal jednu* je ten, že jsou ještě horší filmy či seriály.

• 19.9.2012  23:06
    Tři králové (TV seriál) (1998)

Seriál je velmi poučný i když se místy nedrží pravdy. Rozhodně přiblíží hrdinství českého proti nacistického odboje. Naneštěstí je seriál zdlouhavý a místy nudný. Z tohoto tématu se dalo vytvořit daleko poutavější a napínavější snímek o špionáži než takovouto nudu.

• 24.7.2012  00:02
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

Hodnoceno v 1. polovině 3. série. | 1. polovina 1. série mi hodně připomínala seriál Threshold (2005) který je opravdu odpad a proto jsem nechápal proč tento seriál má tak dobré hodnocení a bez toho bych se asi neprokousal dál. Postupem času je vše vysvětleno a ze zdánlivě nesouvisejících příběhů se utvoří jeden obraz který dává smysl.

• 9.6.2012  00:02
    Star Trek: Enterprise (TV seriál) (2001)

U spousty seriálu se stává, že u posledních sérií příběh upadá. Zde je tomu naopak. 1. série byla nic moc a tvůrci si nedělali hlavu s časovou linií. Ve 3. a 4. sérii však nastává zvrat a celý příběh graduje. Dal bych plný počet hvězdičce nebýt 1. série.

• 13.4.2012  22:32

Příběh mě zas tak nedostal jako speciální efekty a za ty musím dát prostě hvězdu navíc.

• 5.2.2012  19:47
    Ink (2009)

Kdyby nebyla 1. polovina tak nudná tak bych dal i 4* ale ten začátek byl opravdu nudný. Měl jsem chuť to stopnout.

• 29.1.2012  22:22

Rozhodně dobré sci-fi. Sice není úplně napínavé, až se vám zastaví dech, na konci si neřeknete mazec, ale rozhodně zanechá spoustu myšlenek a otázek tak jak by správné sci-fi mělo zanechat.

• 24.12.2011  20:35
    Micimutr (2011)

Dávám 2** a jen proto, že efekty a herecký výkon nebyl tak tragický jako celý příběh.

• 27.11.2011  20:12
    Expozitura (TV seriál) (2009)

na české poměry velmi dobře natočený seriál a rozhodně stojí za to ho zkouknout. Trochu mi ale vadí odklon od reality. Ze začátku tu bylo spojení s podnikatelem Mrázkem, ale někde uprostřed seriálu už to přestávalo korespondovat s realitou.

• 5.9.2011  22:02
    Rodinka (TV seriál) (2011)

Co to jako mělo být? jedna velká a špatná reklama?

• 27.12.2010  20:35
    Monstrum (2008)

Děsný! 1. roztřesená kamera dobrej nápad, ale nedalo se na to koukat. 2. příběh: nic nového

• 25.12.2010  21:12
    Škola princů (TV film) (2010)

Ztráta času

• 7.12.2010  21:30

Krásný příběh na oddechnutí provoněný francouzskou idylkou.

• 20.6.2010  19:52
    Dr. Horrible's Sing-Along Blog (TV seriál) (2008)

chtělo by to ale pokračování

• 14.4.2010  22:30

Po zhlédnutí sem to vyděl na 3,5 a chtěl sem to zaokrouhlit na 4, ale když sem si to promyslel tak mi z toho vyšla jasná 3

• 20.3.2010  23:28
    Torchwood (TV seriál) (2006)

zatím 5 dílů

• 20.3.2010  23:21

nevim, ale na tomhle filmu jsem nic neviděl.

• 27.1.2010  17:48

myslím si tento příběh ani nestál za zfilmování.

• 24.1.2010  20:36
    Vládci kouzel (TV seriál) (1995)

Jeden z hodně dobrých seriálů který by si zasloužil remake. Podobně jako BSG

• 1.1.2010  22:49
    Star Trek (2009)

Dabing: Michal Holán, Zbyšek Horák, Lukáš Hlavica, Petr Rychlý, Libor Bouček, Zdeněk Hruška, Dana Černá, Lucie Vondráčková, Aleš Procházka, Petr Neskusil, Pavel Vondra, Jiří Plachý, Roman Novotný, Kateřina Lojdová, Filip Jančík, Luděk Čtvrtlík, Jitka Moučková, Zdeněk Podhůrský, Radovan Vaculík, Zuzana Schulzová, Jiří Balcárek, Antonín Navrátil, Marek Libert, Jaroslav Kaňkovský, Martin Sucharda, Jan Rimbala, Robin Pařík, Viktorie Taberyová, další Vedoucí dramaturg: Silvie Šustrová, Překlad a dialogy: Petr Finkous, Zvuk: David Pavlíček, Režie: Bohdan Tůma, vyrobilo: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2009

• 28.12.2009  00:32

Musím říct že jsem čekal víc. Příběh byl dost předvídatelný. Jediné co bylo dobré byla hudba a písně, ale jinak to nemělo navíc než na 3* --- Dabing: David Novotný, Tereza Bebarová, Lucie Vondráčková, Hana Talpová, Jan Vondráček, Vlasta Peterková, Ladislav Županič, Jan Přeučil, Pavel Pípal, Vladimír Fišer, Jana Zenáhlíková, Jan Maxián, Radek Kuchař, Jana Hermachová, Miroslav Hanuš, Pavel Tesař, Jan Szymik a další Překlad: Kateřina Chocholová a František Fuka Režie: Vladimír Žďánský vyrobilo: AV Studio Praha

• 25.12.2009  21:54

3* a to jen za to, že se tam objevil digitální otisk Arnolda

• 24.12.2009  20:31
    Láska rohatá (TV film) (2009)

Za herecký výkon Mádla musím přece jen jednu hvězdičku dát. Jinak celý příběh byla ztráta času.

<< předchozí 1 2 3 4