pratoriax

Michal Kalista

okres Český Krumlov

<< předchozí 1 2
    • 2.12.2016  15:12

Temer jedina dobra vec jsou na celym tom filmu gorily a tech je tam sakra malo. Jeste ze jsem za to neutratil penize v kine.

• 1.1.2016  13:20
    Tři bratři (2014)

Uz dlouho jsem nevidel horsi pohadku :(

• 20.7.2015  02:17

Arnold zde má dost odlišnou roli oproti předchozím dílům série, ale i přesto film neskutečně táhne a pořád neuvěřitelně baví. Ukázal se v neskutečné formě a i ve svojem věku je tady za pořádnýho drsňáka! Klobouk dolu!

• 14.6.2015  23:23

Ať si zdejší kritici říkají co chtějí, to bylo prostě famózní. Super nápad zasadit predátora do středověku, nikdy předtím mě to nenapadlo, ale souboj středověkých rytířů a predátora byl prostě bomba a já poprvé od Arnolda fandil lidem. Dark ages je sice amatérský film, ale není to ani trochu poznat a jen blázen může říct, že to nebyla pecka, filmu se dá vytknout snad jen (malý spoiler!), že predátor v závěrečném souboji vytáhne meč. Takže suma sumárum naprostá bomba. Kdyby kluci udělali celovečerák, já bych na něj do toho kina šel.

• 9.6.2015  22:15
    REC 3: Počátek (2012)

První dva díly jsou vynikající, nicméně za trojku bych scénáristy zavřel do vězení. Neskutečná (nejde to napsat jinak) sračka. Předvídatelná a neuvěřitelné trapná. Bohužel už asi nedostanu z hlavy momenty jako ženicha ve zbroji svatého Jiří, Sponge John, scénka s mixérem, všechny scénky s nevěstou a motorovkou nebo otřesný závěr celého toho utrpení a to ani nemluví o neuvěřitelné tuposti asi všech hlavních hrdinů, kteří jednají naprosto nepochopitelně. Proč? Proč jste to udělali?

• 17.4.2015  22:35

Kdyz se u 113 minut dlouhe komedie ani jednou nezasmejete, tak je zrejme neco spatne. Takze 1 hvezda za Kostkovou, protoze se mi libi a za Holubovou, ktera jako jedina pusobi, ze by mohla pobavit, jinak hruza.

• 21.12.2014  17:25

Měl jsem to štěstí, že jsem to viděl naživo a bylo to opravdu úžasný :)

• 27.7.2014  05:45

Sice mi k dokoukání zbývá posledních pár minut, ale už ted vím, že je to ohromné zklamání a to jsem očekával málo. Proč mi neustále musí někdo hanobit můj milovaný starověk? :(

• 11.5.2014  12:55

Já se nemůžu pomoct, ale na rozdíl od velké části přispívajících se mi film líbil. Když si vezmu, že byl ještě k tomu pouze fanouškovský a s nízkým rozpočtem, tak naprostá bomba. Kostýmy (až na elfy :D), herci a i snaha o hudební doprovod ve stylu PP je vynikající. Dávám jasných 5* a doufám, že bude takových filmů přibývat.

• 17.3.2014  22:52

Neskutečná nuda. Chápu, že zde mělo jít o jakýsi hlubší smysl, ale i přesto to bylo nekoukatelné. Nikdy více!

• 23.1.2014  20:20
    Pilíře Země (TV seriál) (2010)

Seriál se sice poměrně dost liší od knižní předlohy, ale i přesto mám po jeho zhlédnutí skvělý pocit. Líbilo se mi herecké obsazení a hercům jsem jejich role prostě uvěřil. Jediné co jsem nemohl přenést přes srdce byla mánička v podobě Richarda z posledních cca 2 dílů. :D Ale budiž. Dávám 90%.

• 10.12.2013  18:22

Marně pátrám v paměti jestli tam byl alespon jeden moment, kdy jsem se zasmál. Nuda!

• 23.4.2013  11:33
    Farmár hľadá ženu (TV pořad) (2010)

Původně jsem hodnotil odpadem, ale pak jsem si řekl, že to nemůžu udělat. Vždyť kolik lidí si muselo dát práci s tím, aby našlo tolik tragédů? To nemůžeme nechat bez povšimnutí! Ani nemluvím o tom, jak jsem se zasmál, když jsem to zapl a viděl jednoho toho budulínka (v galerii je hned na první fotografii), když se "líbal" (nechci pro to raději hledat jiné slovo) mezi dvěma krávama a jedna z nich jim skoro posrala nohy. Ach ta vesnická romantika... :D

• 20.3.2013  23:20
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Ano, ted už to pro mě není taková bomba, ale když jsem byl malej, tak jsem nesměl zmeškat jediný díl. Ten seriál jsem miloval a miluju ho pořád.

• 20.1.2013  22:25

Když jsem to viděl poprvé na základní škole, tak jsem si tu komedii prostě zamiloval a když jsem jí viděl nedávno, tak jsem zjistil, že jí miluju pořád.

• 20.1.2013  22:22
    Rafťáci (2006)

Hodně jsem přemýšlel, jestli * nebo **, ale nakonec i díky přispění prsou Kerestešové jsem se přiklonil k většímu hodnocení. Ale tak jako tak, ve finále je to prostě blbost. Proč nemohli skončit o Snowboarďáků? Škoda.

• 29.12.2012  14:40

Dlouho jsem neviděl větší sračku!

• 11.11.2012  01:04
    Vlčí přízrak (TV film) (2010)

1 hvezda za moji platonickou lasku Varelu.

• 18.10.2012  12:09

Po suprový jedničce přichází dvojka, která je otřesná. 4 hlavní hrdinové jsou nesympatičtí, dva cukroušci, frankensteinův syn a nakonec šikanovanej milovník komiksů, ze kterýho během chvíle vyroste drsňák, co má vyholenou palici, cely potetovaný záda a postavu, kterou si u žádnýho milovníka komiksů nikdo nedokáže ani představit. Příběh=0, všechno strašně předvídatelné. Závěr? Nikdy více! Ještě ted se divim, že jsem to dokoukal do konce.

• 30.9.2012  00:07

Miluju terminátora a především 2ku, Arnold jako opět vynikající a ta brokovnice mu nehorázně sekne. Pro mě spolu s 1kou nejlepší scifi film.

• 30.9.2012  00:01
    MasterChef (TV pořad) (2012)

Viděl jsem dvakrát kousek a doufám, že potřetí už to neuvidim.

• 29.9.2012  23:58
    Metro (2004)

Další tupá vyvraždovačka plná krve a humusu s nesmrtelnym mutantem (nebo co to bylo)...

• 22.9.2012  00:29
    Já, legenda (2007)

Já ten film opravdu miluju, ač je pravda, že smrt Sam musim vždycky přeskočit. Smith je vynikající a k tomu ještě soundtrack od Howarda. Navíc díky I am legend jsem začal poslouchat Boba Marleyho. Nikdy nezapomenu na tu samotu uprostřed vylidněného NY a tu bezmoc.

• 19.9.2012  18:52
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Není nad objektivni a nezaujate zpravodajstvi...

• 15.9.2012  22:26

Jeden z nejlepších filmů s Funesem. Ten chlap je prostě úžasnej.

• 15.9.2012  22:21
    Kyklop (TV film) (2008)

Doslova SRAČKA, co ted běží v televizi a kterou musim vypnout po par minutách. Todle je výsměch. Římani s keltskýma štítama, imitace pretoriánů, kteří chodí s něčím co asi mělo vypadat jako pilum atd. atd. Víc než pár minut skutečně nezvládnu, tím spíš jako milovník starověku a především Říma.

• 15.9.2012  21:38

Byla to sice kravina, ale i přesto se mi film líbil, užil jsem si ho a kdybych na něj měl jít znovu, tak bych se tomu nebránil. Pravda, občas nesmysly úplně bijí do očí (záchranná mise na Kamčatce a zúčastnění jdou v tílkách a tričkách?? a dalo by se hodně dlouho pokračovat), ale když člověk přimhouří oči a nechce nad filmem přemýšlet, proč ne, byla to super zábava.

• 14.9.2012  00:12
    Peklo (2003)

Super béčko. Rád si ho pustím i opakovaně.

• 14.9.2012  00:07
    Varan vs. Kobra (TV film) (2005)

Občas se rád podívám na nějaký oddechový béčko, třeba i céčko, ale u tohodle filmu mi stačily první dvě minuty, pak jsem to ještě zapnul v reklamě někde ke konci a těch několik málo vteřin mi stačilo k tomu, abych zjistil, že je to ještě horší než jsem myslel. Nehoráznej odpad!

• 6.9.2012  23:21

Už mě docela přestává bavit strkání dnešních moderních vymožeností do starověku, středověku apod. Tady to byl potapěčský oblek, "samokuše", vzducholoď a já nevim co všechno ještě. Ale nejek kvůli tomu mě film kdo ví jak nenadchl. S podobností s předlohou je na tom film asi jako 300 se skutečnou bitvou u Thermopyl, s nějakou reálnosti je to stejně (pád Jovovich bez nejmenšího následku, Tower rozstřílí, všichni padají mrtví, ale přesládlý D´arthanan nema ani škrábnutí) a o dalších chybách by se dalo psát ještě hodně řádků.

<< předchozí 1 2