Slasher

Slasher

okres Praha
ᴡᴀʀ ☆☆☆☆

Facebook: Slasheroid
Instagram: 16.7.1945

312 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 23.10.2007
  Kane Hodder
  (herec)

  Tenhle rozložitý chlapík je známý hlavně hororové veřejnosti, a to jako ten za maskou masového vraha se starou gólmanskou maskou a bezmála půlmetrovou mačetou - Jasona Voorheese. Jako jediný v dosud (2007) desetidílné sérii totiž ztvárnil Jasona více než jednou, a to ve filmech FRIDAY THE 13TH VII, VIII, JASON GOES TO HELL a… (více)

  • 22.10.2007
  Lon Chaney Jr.
  (herec)

  Creighton Tull Chaney, neboli Lon Chaney junior, se narodil 10. února 1906 v Oklahoma City a zemřel ve věku 67 let, 12. července 1973. Prožil poměrně nelehké dětství, kvůli rozvodu rodičů a častému stěhování. Jako syn slavného otce se snažil seč to šlo, aby nezůstal jen v jeho stínu. Než se dostal k herectví, vystřídal si pár… (více)

  • 19.10.2007
  Sheri Moon Zombie
  (herečka)

  Vlastním jménem Sheri Lyn Skurkis se narodila v San Jose, 26. Září 1970. Dětství prožila v Connecticutu a poté co si v sedmnácti vyšla střední, vrátila se do rodné Kalifornie. Následně migrovala mezi oběma domovy, s tím že čas dělila mezi školu a přivydělávání si tancem, modelingem a choreografií. Touto cestou potkala svého… (více)

  • 17.10.2007
  Sid Haig
  (herec)

  Tento zavalitý plešatý chlápek s bradkou býval známý hlavně na čistě americké nízkorozpočtové scéně, jako charakter mnoha béčkových exploitation snímků. Poté přešel na akční film potažmo sci-fi, aby nakonec zakotvil u hororu, přesněji řečeno hororů od Roba Zombieho. Sid je také seriálový herec.

  Sidney Eddy Mosesian alias Sid… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace