Joanna

Joanna

1 bod

• 30.5.2011  09:08
    Kazatel (2011)

No Kazatel rozhodně není film pro každého a to je jeho nevýhoda. Milovníci sci-fi jej rozhodně musí ocenit, a tak je škoda, že pak ztácí na hodnocení, když jej hodnotí lidi, kterým je sci-fi cizí. To je jako bych já šla na film s Brucem Lee, ačkoli filmy s kung fu tématikou nejsou můj šálek čaje, a pak tady sázela odpad, nebo jednu hvězdičku a stěžovala si na to, jak jsem se nudila, nebo jak byl který efekt trapný.

• 16.2.2011  14:39

Tak nějak nevím, co k tomuto filmu napsat. Ani se mi tak nelíbil, jako že mě spíš dostal. Ještě třetí den po shlédnutí si na něj několikrát za den vzpomenu, takže dojem zanechal velký. Nemám ani ráda hororové filmy, ani nijak nefandím baletu, lesbická scéna taky nic moc...proč já jsem na něj vůbec šla?? Reklama holt funguje i na mě, ale nelituju. Už jen kvůli Natalii Portman, která do toho dala fakt hodně.

• 7.2.2011  12:50
    Planeta 51 (2009)

Tak to se nepovedlo...

• 12.5.2010  17:39

Jeden z prvních hororů, který jsem viděla a i když je to dneska už zoufalé, ve své době jsem to žrala.

• 4.5.2010  14:06

Tak to bylo zklamání, čekala jsem mnohem víc. Nějak jsem tomu nedokázala uvěřit. A toho šílenství s horou bylo trochu moc...

• 4.5.2010  14:03

No tak některé hlášky z tohoto filmu mě absolutně dostaly. Taky se o 100% změnil můj pohled na Haničince a Havelku. Ale totálně vede Eva Vidlařová!!

• 3.2.2010  14:49
    Pláž (2000)

Jo, bylo to super, L. DiCaprio fakt umí, a celkově je Pláž film, který má hloubku a přinutí člověka se zamyslet.

• 26.1.2010  12:37

Ať se dělo, co se dělo, Frank the Pug si ty čtyři hvězdičky zaslouží!!

• 26.1.2010  12:28

Škoda, že jsem neviděla první díl, protože jestli byl ještě lepší, než druhý, tak musel stát za to. Cate Blanchett je geniální.

• 20.1.2010  13:55

O takovém ostrově jsem snila! Krásný dětský film, který ne každý dospělý docení.

• 17.1.2010  11:15
    Avatar (2009)

Nááádhera! Bude težké se teď dívat na "obyčejné filmy" a nostalgicky nevzpomínat :)

• 11.1.2010  09:23

Náhodou docela sranda.

• 19.11.2009  10:55

Nebýt Meg Ryan, tak by se to i dalo, ale jí jsem to prostě nevěřila...

• 19.11.2009  10:54

Jako oddechová romantická komedie to bylo fajn, víc jsem nečekala...a ani nedostala.

• 19.11.2009  10:49

Už podle počtu komentářů tady je vidět, že tento film je bohužel nedoceněný a to je velká škoda! Smutný příběh psychicky nemocného kluka, který ne vlastní vinou skončí na ulici, ale má štěstí, že potká kamaráda Jerryho který ho "zaučí" jak přežít. Z bezdomoveckého prostředí jde chvílemi hrůza, a z filmu je patrné, že takhle může skončit kdokoli z nás. A bohužel ne všichni bezdomovci jsou "Ti hodní"..

• 19.11.2009  10:32

Ve své době to mohl být docela zajímavý film, ale dnes už spíše úsměvné béčko. Nejzajímavější postava filmu je Henry Rollins!

• 9.11.2009  09:54

Podle mě jeden z povedenějších animáků. Pěkný příběh, povedené vtípky, hodně akce a fajn hlavní hrdina. Uteklo to a žádná nuda.

• 29.10.2009  07:31
    Madagaskar (2005)

Nějak mě ten Madagaskar nebere...je to taková slátanina všeho možného, ale to je tak všechno. Ani moc vtipné, ani dobrodružné. Víc než 2* nedám.

• 29.10.2009  07:17
    Želary (2003)

Jeden z mála českých filmů poslední doby, na který se dalo dívat. Sice měl své mouchy (příšerný dabing a masky), ale oproti ostatní soudobé české tvorbě super.

• 26.10.2009  17:47

Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších komedií, na kterou se ráda podívám nejen o Vánocích. Celá rodinka je úžasná, ale bezkonkurenčně vede Randy Quaid jako strýc a jeho pes. Takle má vypadat komedie.

• 26.10.2009  13:26
    Román pro ženy (2004)

Tak tohle nám pustili v autobuse na cestě na dovolenou. Člověk už tak trpí nedostatkem místa, nedostatkem spánku a vůbec...ale že nás ještě budou týrat i psychicky, to jsem netušila! Nic trapnějšího jsem snad ještě neviděla. Většina reklam na prací prostředky má kvalitnější herecké výkony, než co nám předvedli "herci" v tomhle filmu, v čele s Markem Vašutem. Za charakter hlavní hrdinky může asi "mistr Viewegh", ale název Román pro ženy je, řekla bych, zcestný. Nebo jsem jediná, kdo si teda takhle román opravdu nepředstavuje??

• 26.10.2009  13:05
    Next (2007)

Dobrý námět, ale to je bohužel všechno. Kamenná tvář Nicolase začne nudit už v prvních pěti minutách, do toho jeho rádoby uhrančivý pohled (opakující se ve všech jeho filmech) a šílená kreace na hlavě...ale nakonec díky za tu kreaci, alespoň to bylo vtipné.

• 26.10.2009  11:06
    Invaze světů (2005)

Naprosto mě šokovalo zjištění, že se nejedná o parodii!!

• 26.10.2009  10:57
    Znamení (2002)

Ačkoliv tento film všichni v mém okolí zatratili, stojím si za svým, že je to moc působivě natočený kousek, který na mě velmi zapůsobil a krásně se obešel bez zbytečných akčních scén či efektů. Herecké výkony byly taky povedené, hlavně malá Abigail Breslin a Joaquin Phoenix.

• 25.10.2009  17:24

I po druhém shlédnutí s odstupem deseti let od prvního jsem z filmu unešena. Perfektně zahrané (po Válce světů nejlepší Criusova role), krásná hudba, temné uličky, hodní upíři, zlí upíři, tajemná atmosféra...horror jak má být, bez zbytečných masakrů.