1492: Dobytí ráje (1992)

Tak tento historický film o plavbách na západní stranu polokoule a následné objevování Ameriky se mi moc líbil. Skvělá kamera, která ukazuje úžasné záběry, které jsou doplněny hudbou Vangelise. Herecky je film dobře obsazený. Skvělý Depardieu. A rozhodně u tohoto filmu, který má přes dvě hodiny jsem se ani chvilku nenudil.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Pohodový seriál o bláznivé rodině, který zatraceně dobře dokáže pobavit. Hlavně je taky skvěle nadabovaný.

Pošetilost mocných (1971)

Příjemná komedie se skvělým Funésem u které jsem se dobře bavil.

Insomnie (2002)

Velmi dobrá kriminálka, která má tíživou atmosféru, dobrý příběh, který vylepšuje skvělé herecké obsazení.

Carlitova cesta (1993)

Vynikající gangsterský film, který mě velmi zaujal hlavně příběhem a skvělým hereckým výkonem Al Pacina a Seana Penna, který má zajímavý afro účes. Nejvíce se mi líbila závěrečná scéna, kdy Al Pacino utíká před italskými mafiány.

Román pro muže (2010)

Celkem to šlo a to hlavně díky Donutilovi, který film táhne.

Sametoví vrazi (2005)

Jeden z nejlepších českých kriminálních filmu .

Cesta draka (1972)

Bruce Lee v jeho nejlepším filmu. Závěrečný boj Lee vs Chuck v římském kolesu stojí za to vidět.

Drak přichází (1973)

Dějově je to celkem nezajímavý a herecký výkony jsou spíše pod průměrné, ale bojové scény jsou svižné, dobře natočené a mají hlavně velmi dobrou choreografii.