Thrakan

Pan X

okres Ústí nad Labem

• 21.5.2012  18:38
    Líbáš jako Bůh (2009)

Jedním slovem TRAGÉDIE!!! Nebudu trávit svůj drahocenný čas nad psaním delšího komentáře, už tak mi tento film sežral času až moc. ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI

• 8.5.2012  08:53
    Avengers (2012)

Možná je to i tím, že jsem tento film viděl na obřím plátně ve 3D, ale nic lepšího jsem už hooodně dlouho neviděl! "The Avengers" jsem doslova hltal minutu po minutě, po skončení jsem byl plný dojmů, které ve mě film zanechal. Kdybych to měl shrnout: výborní herci, skvělé vizuální efekty, svižné tempo, zkrátka nejlepší filmový zážitek cca za poslední 3 roky. 99%

• 7.4.2012  15:42

V době svého vzniku mohl film vyvolávat záchvaty strachu, bohužel dnes už pouze záchvaty smíchu... herecké výkony i modely vraždících rejsků dosti podprůměrné. Ale budiž, jedná se o snímek z roku 1959...

• 5.3.2012  20:42

Zdejší hodnocení naprosto nechápu! Nejtrapnější film o cestování v čase, který jsem doposavaď viděl. Už NIKDY více...

• 26.2.2012  10:58

Jedním slovem NUDA! Jenda hvězda pro Ewana, hezký výkon.

• 16.1.2012  12:14

V průběhu filmu bylo několik solidních okamžiků kdy jsem se zasmál, ale problém je v tom, že jich bylo jak šafránu! Po tom co jsem si přečetl zde na ČSFD, jsem byl zřejmě příliš namlsaný.... Nejlepší francouzská komedie je pro mě stále "Návštěnvíci".

• 29.12.2011  22:50
    Jurské komando (2008)

Proboha!!! V 99,9% případů film dokoukávám abych ho mohl "objektivně" posoudit. Toto je výjimka, která potvrzuje pravidlo. Po cca 30 minutách jsem vypnul... chtělo se mi zvracet! Scénář, efekty, herecké výkony stojí ( a nebojím se to říct) za hovno.

• 5.12.2011  18:03
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Co je tohle za sračku...?! Hlavní hrdina je mi krajně nesympatický, takový chytroprd co si koleduje svejma kecama o přesdržku. Seriál řeší trapné případy vesměs o ničem. ŽUMPA a NEDOPORUČUJU!

• 27.11.2011  15:16
    Lidice (2011)

Bohužel až na konec filmu byl pro mě tento snímek nudnou záležitostí. Nechci nijak snižovat tragédii Lidic a závěr filmu na mě velmi zapůsobil, ale filmařsky je toto dílo nepovedené. Stopáž natahovaná až do nebe, výkony průměrné... tak snad příště.

• 19.11.2011  22:22

Normálně bych dal 3 hvězdy, ale díky Rosie Huntington-Whiteley musim dát o jednu víc :-P

• 19.11.2011  22:20

Důstojné ukončení série...

• 10.8.2011  09:08
    Wipeout - Souboj národů (TV pořad) (2011)

Originální pořad Wipeout je velmi povedený a zábavný. Ovšem tento česko-slovenský odvar je slabý jak čaj. Největší záhadou pro mě je obsazení soutěžících. Proč mají ostatní země v týmech olympioniky, sportovce + sem tam nějakou tu TV hvězdu a my tragédy typu Kramára... nechápu. Přijde mi, že naši si chtěli na náklady televize udělat dovolenou v Argentině a vlastně jsou tam jen do počtu. Ani moderátorská dvojka mi nesedí. ODPAD!

• 22.7.2011  10:38
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Za celou dobu co tento německej shit dávaj jsem viděl asi 2-3 díly a pokaždé se mi chtělo zvracet!!! ZABANOVAT

• 18.7.2011  16:43
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Nejprve jsem tento seriál, který miluji již od malička ocenil 5 hvězdami, bohužel s každou novou řadou (cca od 15-té) jeho kvalita strmě klesá, proto měním své hodnocení na 4 hvězdy. Snad další snižování nebude potřeba...

• 9.6.2011  08:13

Upřímně jsem od tohoto filmu čekal víc... Ostatní možná byli po celou stopáže filmu napjatí, já se pomalu začínal nudit. Uznávám, že film na to, že se celou dobu odehrával v jednou prostředí byl dobře vyvážený a měl určitý náboj. Bohužel mě homogení prostředí pomalu, ale jistě začalo sr*t. Jsou zde i jiné aspekty, které zde v komentářích již zazněly a které jsou opravdu přitažené za vlasy, tak např. "nekonečné" množství kyslíku v rakvi, extra-super-silný mobilní signál. Film má také své kvality. Velmi se mi líbilo, jak snímek zobrazoval americkou birokracii a jak pro některé lidi nemá lidský život absolutně žádnou cenu. Zavěrem bych tento inovativní snímek hodnotil spíše jako lehký nadprůměr 55%.

• 19.5.2011  11:48
    Příšerný rande (TV pořad) (2009)

Divým se sám sobě, ale z nějakého důvodu se u tohoto pořadu bavím... skvělá nachytávka s mladíkem C.J. a jeho potrhlou zrzavou a extrémně chlupatou potenciální přítelkyní :-D

• 18.5.2011  16:08
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Jako dítě školou povinné jsem tento seriál strašně žral. Nyní s odstupem času mě neskutečně irituje. Dožírá mě jak každý jeden díl končí happy-endem z něhož plyne mravní ponaučení. Také postava "Koudyho" je tragická!!! Mluví a chodí jak debil, ale nejhorší je, že vůbec není vtipný.

• 2.5.2011  11:53
    Megadrive (TV pořad) (2010)

Pořad sám o sobě by nemusel být až tak špatný, ale ten kretén co to moderuje je vyloženě na pěst a degraduje ho až na úplný dno žumpy showbyznysu.

• 1.5.2011  14:00
    Svět hledá superhrdinu! (TV pořad) (2006)

Tohle ani nejde komentovat, to se musí vidět! A po shlédnutí si vypálit část mozku, která uchovává vzpomínky.

• 1.5.2011  01:19

Proč? Proč Irenko? Proč? Tak jsem se na tento snímek těšil, až bych se teď nejradši zblil... Kamera chtěla bejt za každou cenu ultra-mega akční až to s tím třesením přeháněla. Ty dialogy jsou jak od strýčka Sama, v každé větě hrdinství, odvaha, povinnost - bežte s tím už do pr**le. Skupinka 6ti nesmrtelných a vlastenectvým napumpovaných mariňáků zniči mateřskou loď nepřítele během dopoledne, pak si daj cigárko, doplní ammo a jedou dál... No nic, tak snad zase příště.

• 30.4.2011  14:23
    Vítejte doma! (TV pořad) (2003)

Líbí se mi úmysl pomáhat lidem v těžké životní situaci,bohužel ale ne tímto chvástavým a trapným stylem! Tento amerikanismus je mi proti srsti...

• 27.3.2011  19:47

Není to bůh ví co, ale pokud se na to koukáte v noci a po tmě, tak je to celkem ucházející. Osobně se mi dvojka líbila víc než jednička.

• 18.3.2011  21:57
    Partička (TV pořad) (2011)

Právě jsem dokoukal první a asi i můj poslední díl tohoto pořadu! Čekal jsem opravdu hodně, jelikož mi hodně známých chválilo slovenskou verzi... Osobně bych dokázal tento pořad charakterizovat jedním slovem: TRAPNOST !!! Myslel jsem si, že herci mají ukázat svůj talent a improvizovat. Tak proč, když byla disciplína "žánry" nedokázali nic předvést? Žeby neschopnost? Proč do žánru "válečný" tahá Genzer se Suchánkem zase ten svůj ohraný a trapný humor? Chápu, že jde o zábavný pořad, nicméně bych čekal trochu snahy a alespoň náznak herectví... U MĚ NAPROSTÝ PROPADÁK

• 14.3.2011  14:42
    Šéfka (TV pořad) (2011)

Je to ptákovina první kategorie, ale jedním dechem musím dodat, že tento pořad sleduji. Ne kvůli jehom kvalitám, které stejně nemá, ale hlavně kvůli tomu, abych zjistil kam až může televizní zábava klesnout. NESKUTEČNĚ mě iritují Mojseová, Christová, Šula. Kde tuhle trojku našli???!!! Mojseová sprostá jak dlaždič, Christová rádoby inteligentní metráček a Šula, který snědl veškerou moudrost světa a ke všemu má plno keců! Neznám žádnej jinej pořad (alespoň pro normální lidi) kde by celý díl probírali masturbaci... prostě dno, ale totální! 1* jsem dal kvůli respektu k americkému originálu.

• 5.3.2011  00:32
    Centurion (2010)

Průměrný film. Jediný co mě udivilo, že tenkrát žily modelky uprostřed hlubokých lesů v zemljankách... tož pekná bloncka, taky bych se k ní vrátil.

• 23.2.2011  20:20
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Turecká sračka v prime-timu? Cožpak už nemáme dost vlastních sraček od 20h? TV Nova opět bodujete! Alespoň cítím satisfakci že jste totálně pohořeli.

• 12.2.2011  11:09

Dal jsem jednu hvězdu a to za výborné obsazení, krom toho si mě film absolutně nezískal... škoda, čekal jsem o moc víc!

• 26.1.2011  13:45

Neskutečně ubohej film! 1* dávám za to, že mám tento žánr rád, nicméně tento snímek je vrcholem filmařské neschopnosti s jediný cílem: vytřískat co nejvíc peněz na této sérii. Jednička byla super horor, ale tohle? Běžte s tim někam... A co mě vytáčelo ze všeho nejvíc, byly ty neskutečně natahovaný zpomalovačky!!!

• 2.1.2011  11:12
    Sexy 40 (2009)

Kromě krásné Catherine Zeta - Jones tento film nabízí několik povedených hlášek a jako bonus hypersensitivního a až nepříjemně mentálně vyspělého, chápajícího Justina Bartha. 2* jsou až moc...

• 1.1.2011  13:14

Film o ničem + Chrise Rocka opravdu nemusím !!!