Džef!

Džef!

student a hráč

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.7.2010  09:02

Nechápu to... je to americký film a je to jako kdyby to natáčeli Češi nebo Němci

• 16.7.2010  13:54

Jelikož jsem byl na The Simpsons ride v Orladnu FL i v Los Angeles CA a navštívil jsem tuto atrakci několikrát... a usoudil jsem, že je to opravdu bomba.

• 8.5.2010  21:16

Řekl bych, že tato "komedie" je spíš životopis... A to zejména Ewana McGregora... Dalo by se to pojmout jako: Než jsem se stal Jediem ze Star wars, to jsem měl těžký život a George mě učil trhat mraky, běhat zkrz zdi a být neviditelný. Stejně tak bych to nenazval komedií, ale dramatem.

• 2.5.2010  14:06

"Co na tom stole dělaj ty leguáni?" "My tam žádný nevidíme." To je přesně to, že my nevidíme tu komerčnost dnešních filmů, ale tento nebyl natočen tak, aby lámal Hollywoodské příčky a zaujmul cenou za natáčení atd. Je natočen úplne odlišně, tak rebelsky. A ještě do toho zamíchali Nicolase Cage, u kterého by nikdo nečekal takovouhle převratnou roly.

• 26.4.2010  22:00

Přesně vystihující, jak to chodí v dnešní době. Nechápavá láska rodičů k dětem, kterou pochopí jen rodiče. Jsou schopni procestovat celou Ameriku jen aby navštívili svoje děti, které něco slíbí pak to nedodrží, ale všechno není tak jak se zdá.. Stejně tak dnešní "staří" nemohou pochopit dnešní svět, a proto se mi to tak líbilo, že se někdo rozhodl o tomhle natočit film a ještě do toho zapojili city.

• 25.4.2010  08:23

Pěkné a efektní. Někdy opravdu stresující, ale až moc pučné. V podstatě nám to tvrdí: Děti učte se nebo naletíte ňákýmu frajerovi, který není úplně to co ste čekali a život se vám zhroutí... Ale přesto mi to přišlo supr.

• 24.4.2010  07:58

taká příjemná balada o lásce, která se podobá všem ostatním "slaďárnám", ale tady je to s trochou i se střelbou a akcí...

• 20.4.2010  20:52

Opravdu nevím jak tuto změnu z lesknoucího se upíra na neupraveného New Yorského studenta zvládnou jeho fanynky. Snad nedojde k žádnému úrazu. Přišlo mi, že při filmu jste si oblíbili každou postavu jiným způsobem a hned jste znali jeho charisma a city, které na konci opravdu propuknou na 100%. Film přitom popisuje nejen romantickou zápletku, ale i rozdílný život v naší společnosti. Stejně tak popisuje cit k jedné osobě, pro kterou i umřete.

• 14.4.2010  15:41

Film u kterého se opravdu nebudete cítit, jako by jste viděli kvalitní remake z roku 1981. Příběh nemá žádnou hloubku. V podstatě si nemůžete ani oblíbit "svého" bojovníka, protože Vám ho při první příležitosti zabijí. Velmi se mi také líbilo, že všichni vědí jak se do podsvětí dostat, i když se tam ještě nikdo neodvážil, přitom "podsvětí" vypadá jako starý uhelný kráter. Cestují do "podsvětí" několik dní a ke konci Perseus nasedne na Pegase... a během tří minut urazí tuto vzdálenost zpět... Pegas musel být opravdu hodně nadopován, a nebo měl pohon ze stíhačky MIG...

• 11.4.2010  21:41
    Moon (2009)

Velmi originální příběh, který se ke konci změní ve Star Wars. (hlavně 2. díl) Celý tento film působí velmi depresivně, kdy hlavní herec žije osamocen mezi kombajny na helium a se starým robotem. I přesto mi film přišel velmi levný a to především v "outdorových" scénách. Zde mi to připomíná vetřelce, jelikož vidíte plastové autíčko jezdoucím po "Měsíci". Víc asi nemusím dodávat. Film je to přece jenom dobrý.

• 10.4.2010  19:54

Strhující a hlavně zábavné... Miluji Stitche... a Bezzubka mi ho připomínal každým coulem. Navenek trochu zlý, ale uvnitř hodný... Nevím ohledně příběhu, nic originálního, ale bylo to pestře zpracované.

• 2.4.2010  16:09
    Legie (2010)

Těžko říct co si o tom mám myslet. Mohli bychom to pojmout jako extrémní parodii na náboženství a hlavně na boha. Kdy bůh je v podstatě ta největší svině, která náš svět ničí všemi možnými způsoby. Povodně, požáry, zemětřesení, ale tentokrát jsme "boha" nasrali takovým způsobem, že na nás poslal stojící nehybné lidi (anděly), kteří nás chtějí sežrat... i když se teda moc nehýbou. Film nemá víceméně žádný příběh. Jsme na poušti... holka čeká dítě, a neví se proč právě to dítě by mělo zachránit lidstvo atd... plus tam poletují přihřátí archandělové. PS: Omlouvám se za slovník

• 28.3.2010  10:30

Řekl bych, že by stačilo vidět trailer a přesně byste věděli o co "go" (včetně konce)... Nevím jestli to dělají účelně, ale Amy Adams dostane skoro vždy roli naprosté blbky... I když mi připadá, že ona naprostá blbka bude. Tento film vám namaže med kolem huby takovým způsobem, že si budete myslet, že jste do něj dokonce spadli.... SUCHÝ ZAČÁTEK ---- VLHČÍ STŘED ---- SMRTÍCÍ A OPRAVDU NEČEKANÝ KONEC

• 28.3.2010  10:30

Pokud na tento film chcete jít, tak na to vemte přítelkyni (manželku) ... najděte si kino, kde bude co nejmíň lidí, aby vám k nosu nepřicházeli různé pachy důchodců, levné kolínské, nebo dokonce uzeniny... Vaše přítelkyně (manželka) se aspoň najde v hlavní postavě, pak vám bude vyprávět jak si jsou podobné, ale tím jste jí potěšili, ale ranili sebe... Teďka mluvím čistě za chlapy: Neusnete to nebojte, protože se kolem vás bude linout nepříjemný sykot žen, které se budou stupidně smát u každé (pro muže nevtipné) scény... Jediná úcta Macháčkovi (jediný vtipný) s Dykem, že do něčeho takového šli...

• 15.3.2010  18:29

Čekal jsem směsici příběhů, které by se mi míhaly před očima a já bych na ně koukal a neviděl v nich žádnou souvislost. Mýlil jsem se, příběhy do sebe přesně zapadaly... Všichni tvrdí, že obsadit tolik herců bylo zbytečné, ale kdyby tam nějací chyběli, tak by to asi nemělo "grády." Tento film mě tak udivil, že jsem mu prostě musel dát 7/10

• 15.3.2010  18:28
    Svítání (2009)

Vzhledem k tomu, že je to opravdu levný film, vám to ani nepřijde. Jen o hercích nevíte v podstatě vůbec nic a zvlášt Willem Dafoe je opravdu tak strašně směšný, že ani jedna "vtipná hláška" semnou nehla. Čekal jsem "megasupr odvaz řežbu" s Bladovskými vampíry, ale těch je tam opravdu zřídka a ješte k tomu tam jsou v každé scéně velice krátce... Představte si to asi takto: Upír přijde rozsvítí. Je tam vampír, upír střelí, vampír mtvý....pic a střih. Také je velká škoda, že si tvůrci nevzali pod palce velkoměsto třeba jako "New York" jako to bylo v Já legenda, kde prostředí působilo skvěle. Ale jako fanda upíru se mi to docela líbilo... 55%

• 15.3.2010  18:27
    Milý Johne (2010)

O některém romatickém filmu si řekneme "ano hezky jsme se odreagovali".... bohužel u tohoto filmu si řekneme "ano hezky jsme se vnitřně pobavili"... což by u romantického filmu být nemělo, nebo ano? Už takhle tento film měl 105 minut a já jsem si říkal: "Jen kdy to skončí". Celý děj se odehrává během deseti let. Což by neměl být problém, ovšem jen za předpokladu, že herci budou aspoň trochu rozdílní... Jenže na začátku vídíte Channing Tatuma jako mladého "cápka", který si asi s prominutím nasral do kalhot. A na konci filmu (10 let rozdíl) ho vidíte jako nagelovaného mladého "cápka", který si opět nasral do kalhot akorát odhodil surf... osedlal kolo a hodil na sebe lehkou látkovou košilku... Jsem opravdu rád, že se tento film měl "jenom" 105 minut, protože pozorovat dva lidi jak si ještě déle posílají dopisy, tak by mi asi jeblo...

• 11.3.2010  22:24

Chodící pohroma? Ano, tak by se dal popsat Mel Gibson. V jiných filmech se stejně "ohraným" námětem je hlavní hrdina obávaný zabiják, ale tady je to trochu jinak. Ke komu se Mel Gibson přilíží toho zabijí, nebo aspoň zmrzačí jiní "obávaní" zabijáci. Ještě mi také vrtá hlavou, jestli tento film měl být ukázkou "proč radioaktivita škodí"... pokud ano je to smutné, pokud ne je to v tom připadě jen další námět, který vás neurazí...

• 7.3.2010  14:12
    Wendy Wu: Bojovnice proti zlu (TV film) (2006)

Myslím, že Karate Kid se obrací v hrobě... Scény vypadají asi takto: "Během hlavní bitvy musím umřít." "Ne, to nesmíš, co budu dělat?" "Je to můj osud, už se to opakuje tisíciletí." "To budu na světě uplně sama!" "Musím to udělat" "To je "drsný", nezajdeme na kapučíno?" nebo "Musíš se učit kung-fu!" "Ne to já nezvládnu." "Soustřeď se prosím!" "Ne neveřím ti..." "Kdyby to řekl Jackie Chan, znělo by to lépe?" "Ano znělo, pojď půjdeme nakupovat."

• 28.2.2010  21:51
    Pouta (2009)

"Nevíš co mluvíš, ale mluvíš hodně!" Myslím že Antonín, by si zasloužil přední místo u našich KSČ (ne že bych je podporoval). Příběh mi sice připadal trochu zdlouhavý a místy nudný, ale když se dostavil Antonín, tak bylo o zábavu postaráno.

• 28.2.2010  08:41

Upřímně řečeno... tenhle film mi propletl hlavu, že nevím, kam ji mám otočit. Spíše by se chtělo dostavit se na "shutter island" podruhé. Jinak scény působí jako kdyby je někdo vystřih z konzolové kriminální hry. Což mi samozřejmě nevadí, jsem přeci fanda her.

• 25.2.2010  13:20

Reklamní spot na novou dimenzi iPodu? Nebo na cool Ray-Ban brýle? Ne je to jen Eli s jeho naostřenou mačetou, kterou použije i po zániku lidstva... Scény slušne propracované, až na blízké boje, které působí rozházeně až "ztřeštěně." Čekali bychom Nevadskou poušť, jedno rozbité auto, které by se vás snažilo přesvědčit o apokalypse, která zničila skoro vše a pár rozbitých baráků (kulis). Tak takhle to přesně není, prostředí je hezky propracované a vcítíte se. Příběh sice slabý, ale stačí se na tento film podívat z jiného úhlu. 80%

• 21.2.2010  15:28

Řekněme si upřímně, kdo by vytvořil takový film za pomocí dřeva. Celé to působí velmi přirozeně a je na co koukat. Jediné co mohu říct je "AMERICA FUCK YEAH!"

• 15.2.2010  18:58
    Box (2009)

Film o prázdné kostce... ano, tak by se dal shrnout i celý film, je prázdný. Tento námět bychom mohli uchopit a pádit s ním tisíci směry, bohužel Richard Kelly s ním bežel směrem k nadpřirozenému. Myslím, že ufoňů - mimoňů jsme měli už dost.

• 13.2.2010  21:59
    Bratři (2009)

Milující se manželský pár aneb spiderman v Afghánistánu. Velmi zajímavý a napínavý příběh, u kterého budete čekat na každou další minutu s žaludkem v krku. Jen škoda, že v České republice měl tento film slabou reklamu, ale někdy i slepý prase dokáže vyčmuchat lanýže.

• 12.2.2010  20:39

Docela příjemná oddychovka, který převzala to nejlepší z fantasy. Určitě jsou tam vidět prvky Narnie, které tomu trochu ubírají na kvalitě, ale i mistr tesař se někdy utne. Sice jsem se moc nevžil do rolí, které byly někdy až studené. Nedokáži si představit Percyho Jacksona, bojujícího v kovovém brnění u Trojských bran jako Achyl (stejně jako Percy i on je polobůh)

• 8.2.2010  19:59

Jedná se o zoufalý film, který dospěl geniality hnací hřídele od auta. Scénář k tomuto filmu bych si vyzpíval ve sprše. Jedna hvězda aspoň za Devona...

• 8.2.2010  12:02
    Cesta (2007)

naprosto velká kupa hnoje, která sice nesmrdí, ale najdete v ní úplně vše. Najdete tam amatérské záběry, akční scény, temné scény a je tam i trochu toho lékařství. Chyběl tomu příběh, role byly slabé.

• 8.2.2010  09:13

totální magořina nacpaná jako bonbony v pytli, která vás vůní zaujme, ale všemi těmi barvami odradí.

• 4.2.2010  15:26
    Paintball (2009)

Docela vtipná napodobenina predátora, akorát pronásledvanou partou jsou hráči paintballu. Ovšem nesmíme zapomenout na prvky z ramba. Například si nejsem jist jak přesně jsou ty náboje velké, ale vystříleli jich poměrně dost, tak jen nevím, kam se jim vešly. Také při první akční scéně přelítne asi 200 kuliček a ani jedna netrefí cíl. Šlo tedy o něco jako RAMBO A PREDÁTOR v jednom, ale v amatérské kvalitě.

<< předchozí 1 2 3 4