spaceboyCZ

okres Praha

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 29.1.2020  16:05

Velmi prijemne prekvapeni. Dalo se na to koukat. Doprovazi to skvele vybrany soundtrack a jednotlive pribehy nejsou az takove cliche a dokazi pobavit.

• 29.1.2020  16:02
    Salvation (TV seriál) (2017)

Scifi, vesmir, politicke konspirace, skvela akce a napeti a na konci druhe serie neuveritelny cliffhanger..naprosto skvele natoceno a ja jednoduse nechapu, ze pokracovani bylo zruseno. Proc?! My potrebujeme vedet, jak to skonci. Nejde prece nechat takto otevreny konec :(

• 29.1.2020  16:00
    Jiný život (TV seriál) (2019)

Skoda, ze se to rozbiha celych 7 dilu, ktere musite obcas vylozene vytrpet, aby pak posledni tri nabidly totalni narez a skvelou podivanou..uvidime, co prinese druha serie. Pokud se tvurci nepouci, treti se urcite nedockame.

• 29.1.2020  15:58
    TY (TV seriál) (2018)

Vetsinou velmi predvidatelne, nicmene dokaze strhnout a donutit chtit videt dalsi a dalsi a dalsi..

• 29.1.2020  15:57

Pribeh je klasicke klise, ale ty exteriery Africke buse a vsichni ti sloni a dalsi zvirata, kterym je venovan opravdu velky prostor, proste stoji za videni!

• 4.1.2020  20:16

Tolik promrhaného potenciálu jsem už dlouho neviděl. Stálo hodně přemáhání dokoukat film do konce.

• 6.11.2019  09:15

Stale dobre udrzovane napeti, uz at je venku dalsi dil!

• 6.11.2019  09:14

Naprosto perfektne vystavena epizoda, ktera ma opravdu vsechno! Snad to bude podobne i v dalsich dilech.

• 6.11.2019  09:13

Prvni dil, rozjezd, byl necekane slabsi, nicmene kvalitou a napetim ma tato serie zatim vzestupnou tendenci!

• 6.11.2019  09:12

Spider-Man ma nakroceno na velmi slibny restart, i kdyz pro mne s ponekud vrtkavym zacatkem. Far from Home nicmene dokazal, ze Holland umi a tvurci se neboji jit za zazite klise. Tesim se na dalsi.

• 6.11.2019  09:10

* za opravdu epickou bitvu, a * za velmi komorni a hlavne dustojne rozlouceni se s Iron-Manem. Diky, ze tento patos konecne skoncil.

• 15.8.2019  10:54

Ne, není to lepší než Pulp Fiction, ale je to těsné, velmi těsné. OUaTiH je plný naprosto úžasných dialogů, jejichž sílu si všimnete až při druhém, třetím sledování. Pocit z pozdních šedesátek je neskutečně reálný. Los Angeles, všechny interiéry, automobily, kostýmy, do toho ještě jemně zrnitý zažloutlý "filtr" jak je u Tarantina zvykem..mám neskutečnou chuť prožít v těch časech aspoň část svého života😍 Duo Pitt&DiCaprio navíc funguje tak dokonale a bezchybně, že máte pocit, že mimo plátno tvoří manželský pár 😄. A hudba. Ano, samozřejmě, hudební doprovod..neodmyslitelná nosná linka kažédho Tarantinova filmu je prostě..boží. Hned musím objednat soundtrack na vinylu. Tarantino dokonce vytvořil dobovou radiostanici KHJ s reklamami té doby (ale vtipnými), moderátorskými vstupy atd. Občas, když se Pitt proháněl v autě ulicemi LA a poslouchal KHJ jsem měl pocit, že koukám na real-life Grand Theft Auto 😄 PS: Přál bych vám slyšet kino, když si Brad Pitt sundal košili, zatímco seděl na střeše a chystal se opravovat anténu..všichni jsme zvlhli 🤣 A co mě na celém filmu učinilo nejšťastnějším byl fakt, že Tarantino naprosto mistrovsky, chytře a něžně ukázal prostředníček dnešní nesmyslné přebujelé překorektnosti 👏🏻 Tenkrát v Hollywoodu musím vidět znova, HNED 🖤 PPS: Už chápu, proč pozůstalí Bruce Leeho chtějí Tarantina žalovat 😄

• 13.8.2019  15:02

Víno, miska oliv, venku déšť..ideální kombinace pro tuhle velmi nenáročnou, místy vtipnou americkou komedii :). Nic od toho nečekejte, ale nudit se opravdu nebudete.

• 13.8.2019  15:00
    (Ne)matky (2019)

Skvělá nenáročna oddychovka na upršený den k flašce vína a misce oliv :)

• 13.8.2019  14:59
    Cucumber (TV seriál) (2015)

Dal bych 5*, ale Henryho postava mi byla celou dobu tak šíleně nesympatická, že to jednoduše nejde. Jinak je to typická britská produkce, takže perfektní podívaná, se skvěle napsanými a zahranými postavami. Do teď mi vytryskne slza, když si vzpomenu na Lance :'(

• 13.8.2019  14:56
    OA (TV seriál) (2016)

Nevím, co si o tomto počinu myslet.. První půlka první serie je spíš takové tápání, kdy místy máte pocit, že ztrácíte zbytečně svůj čas, nicméně někde v pozadí vaší mysli vás to nutí pokračovat, protože to ve vás probouzí hlad zjistit, o co vlastně jde a hlavně jak to skončí. A ono to skončí divně, otevřeně, vlastně tak, že stejně nevíte, co teda. Druhá série je na tom podobně (zatím mám za sebou dva díly), kdy začátek je šíleně divný a vy nechápete, jak máte navázat na konec první série, ale postupně, s odkrýváním jednotlivých dílků, to začnete skládat do sebe.. Nicméně zatím zůstávám u třech *, protože třetí série se nedočkáme a jestli tu druhou nechají skončit podobně, jako první, tak to bude pro mě propad do čistého zoufalství nevědomí a divoké fantazie. A to já fakt nerad.

• 13.8.2019  14:52
    Ztraceni ve vesmíru (TV seriál) (2018)

Příjemně nenáročná oddychovka, se zajímavě napsanými postavami, slušným CGI a vyvolávajícím ve vás hlad po tom vědět, jak to bude pokračovat!

• 15.7.2019  21:53
    Set It Up (2018)

Už dlouho jsme se u žádné komedie tak nenasmáli a neodpočinuli si.

• 6.6.2019  17:26
    Shazam! (2019)

Deadpool pro děcka :-D

• 6.6.2019  17:26
    Déšť (TV seriál) (2018)

Má to spoustu chyb, přitom nápad skvělý, no druhá série je už horší :/

• 6.6.2019  17:25
    Hele, Bruno! (TV seriál) (2019)

Neberte se tak vážně!!

• 4.3.2019  15:33

Bez Rebel by to byl pruser na cele care. Nastesti ona si uvedomuje, o kom ten film je a prodava ho svym nezamenitelnym hereckym vykonem.

• 4.3.2019  15:32
    Odjezd (2015)

Prvni polovina filmu je za plnych 5*, bohuzel ta druha je sotva za 2* :(. Tak lacine ztraceny potencial jsem uz dlouho nevidel..hodne to zamrzi, protoze prvni polovina je opravdu par excellance po strance scenare, hercu, i doprovodne hudby.

• 24.2.2019  10:48

Perfektní dokument o ‘80s New York culture - povinnost pro všechny, kterým se zalíbil seriál POSE (fx).

• 11.2.2019  12:25
    Star Trek: Discovery (TV seriál) (2017)

Nejlepsi Star Trek serial od doby TNG! A na televizni produkci perfektne zvladnute CGI!!

• 11.2.2019  12:24

1* za Annu, 1* za Evu. Jinak je to klasicky typicky podprumer domaci produkce posledni dekady.. :/

• 11.2.2019  12:23

Nez se dostavi na scenu Anicka Polivkova, tak to chce proste pretrpet. Pak se film riti rychlosti Pendolina, aby tesne pred koncem opet narazil. Puvodne jsem se rozhodoval mezi 1 a 2 *, ale nakonec diky Anne Polivkove davam 3*, s odrenyma usima, ale jo, zaslouzi si to.

• 11.2.2019  12:20
    Pose (TV seriál) (2018)

Category is: New York. Barvy. Filtr na kameře. Móda osmdesátek. Opulence i chudoba. Dokonalý výběr muziky. Jímavý a perfektně napsaný scénář. Milujeme! Chceme víc!

• 23.1.2019  14:10

Bohužel film nevyniká opravdu ničím..možná tak soundtrackem, který je líbivý. Scénář mi přišel nedodělaný, spousta scén zbytečně useknutá, kamera jako by se nevěděla rozhodnout, zda chce být prozaicky lyrická nebo akční.. Příjemným bonusem tak zůstává pouze Xavier Dolan a Troye Sivan ve vedlejších rolích..

• 17.1.2019  11:42

Závěrečný cliffhanger je TOP!!

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26