spaceboyCZ

okres Praha

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 11.12.2018  10:36
    Please Like Me (TV seriál) (2013)

1. serie *****, 2. serie ***, 3. serie ****, 4. serie TBD

• 9.12.2018  19:35
    Venom (2018)

Dávám 4*, ale jen kvůli tomu, že pevně doufám v pokračování!! Hardy byl boží, jen spousta scén by zasloužila delší stopáž a větší rozpočet.

• 25.11.2018  09:56
    Temné síly (2018)

Zajimavy pocin, u ktereho je bohuzel znat prilisna amaterovost. Spousta faktu a scen nesedi, jakoby tvurci sverili strih novackovi. Jako napad skvele a s otevrenym koncem doufam, ze bychom se mohli dockat alespon jedne sezony serialu, ktery by mohl navazat. Potencial tam je.

• 25.11.2018  09:55

Po strance produkcni je to naprosta bomba. Konecne zase MI se scenarem dotahnutym k dokonalosti. Akce strida napeti, sem tam vtip, nesmi chybet i neco z citu. Ale vse je dokonale vyvazene. Jedinou vadou na krase je tak Henry, jehoz zaporak je az prilis mirny a...hodny. Kazdopadne jestli ma prijit dalsi dil, at se nese v podobnem duchu! Diky, Tome!

• 25.11.2018  09:52

Obrovske zklamani. Nesouroda kamera, misty velmi zla rezie, katastrofalni strih. Jako epizoda vytrhnuta z nejakeho serialu nebo zivotniho dramatu by to mozna fungovalo lepe, jako samostatny film nikoliv. A nezabere ani to, ze hlavni postava ukaze vse. Ano, VSE.

• 10.11.2018  12:11

Chcete navod, jak pohrbit znacku? Tak si pustte Jursky Svet: Zanik rise . Nechutne klisoidni, do posledni sekundy predvidatelny dej, sice s uzasnymi vizualnimi efekty (i kdyz v prostoru dzungle prvniho Jurskeho Sveta to fungovalo mnohem lepe), ale tak plochy, ze ani ladyboy by se za to nemusel stydet. Opravdu nerozumim tomu hodnoceni tady. Tohle bylo nejvetsi zklamani roku :(

• 24.10.2018  12:18

Po Age of Ultron jsem si nemyslel, ze by mohlo byt hur, ale vida..ono je. Nutnost rozdelit film na dve casti byla jasna, nicmene cemu by vadila 180 minutova delka? Navic slo se vyvarovat nekterych scen a misto nich pridat jine..ale takhle uz to holt u modernich komixaku chodi..napriklad scena Thanos&Gamora, natahnuta jak spageta, aby naopak zase jina scena byla zbytecne utnuta. Aktualne netusim, zda chci videt zaver..ale asi budu muset, protoze chci vedet, jak se s tim poprali..

• 24.10.2018  12:02

Pro fanousky Drag Queens a Drag Race naprosta povinnost. Bianca je proste jedinecna, neuveritelne sva a proste skvela. To, ze zapletka celeho filmu je obycejne Ccko televizni produkce v '95 je vec druha, tohle je ale o Biance a jejim charizmatu..

• 24.10.2018  12:01

Je to famozni. Je to dokonale precizni. Ma to uzasny napad, celkovou strukturu a prubeh, jenze na konci nejak citite, ze jste byli o neco ochuzeni..ze to mohlo byt preci jen o 20-40 minut delsi. Ze byste chteli stravit vice casu v OASIS spolecne s High Five..preci jen k prvnimu klici byla cesta az prilis rychla, ke druhemu to pak trvalo dele, a cely kolotoc ohledne tretiho klice byl spis "grande finale". Uvital bych nejaky Director's Cut..pak bych nejspise zvedl na 5*.

• 24.10.2018  11:58

Skvely zacatek vyplni uprostred nudna vata, aby na konci vse dospelo k poucce a totalni typizaci. Vlastne me to ani neprekvapuje :/..jako oddech v letadle pri 10hodinove ceste fajn, jindy bych to asi videt ani nepotreboval..

• 24.10.2018  11:57
    The Titan (2018)

Ze zacatku se neskutecne tesite na film a pribeh, protoze tema je naprosto famozni a me osobne nejvic ze vseho zajimal samotny prubeh letu na Titan. Ale nakonec uz nekde v pulce spada film do naproste Cckovosti a predvidatelnosti celeho deje az po samotny konec, kdy se toho, na co jsem se tesil, nedockal. Pritom napad je to tak famozni, dalo se vic zamakat na samotne apokalypticnosti na ukor nudnych rozhovoru a love-fame scen..

• 10.9.2018  11:39
    RuPaul's Drag Race All Stars (TV pořad) (2012)

Baví ještě víc, než originální pořad, protože mezi sebou soutěží prostě ti nejlepší. RuPaul dokázal vytvořit jedinečný koncept, který funguje jako dokonalé soukolí.

• 10.9.2018  11:37
    RuPaul's Drag Race (TV pořad) (2009)

Tohle neomrzí snad nikdy :). RuPaul prostě ví, co dělá a často ne úplně okatými nitkami dokáže dostat soutěžící přesně tam, kam potřebuje.

• 10.9.2018  11:36
    Queer Eye (TV pořad) (2018)

Nevěřil jsem, že jde pořady typu make-over dělat s naprosto lidskou, přirozenou tváří. Queer Eye to dokázal. Co překvapuje ještě víc, že lidé, které byste tipovali na homofoby (třeba ne hlasité) - to je ale prostě jižanská Georgia, tak přijmou tuhle pětici pomalu za svou rodinu. Netflix dokázal sestavit neuvěřitelně fungující tým. Bravo.

• 10.9.2018  11:34
    McQueen (2018)

"Vášeň, oddanost, hněv, strach, naprostá úzkost" - dokument popsaný ve zkratce. V roce 2010 přišel svět o neuvěřitelného módního vizionáře. Nebál bych se ho nazvat Steve Jobs of fashion industry. McQueen byl neuvěřitelně jedinečný a dokazuje to každou svou kolekcí, každou větou, kterou v dokumentu pronese. Bohužel, díky nepozornosti svých nejbližších, svůj život ukončil. Zařadil se tak po bok mnoha dalších, kteří prohráli svůj boj s depresí (namátkou z poslední doby Chester Bennington, Kate Spade, Tony Scott, Rick Genest, Avicii..). Samotný dokument je poskládaný z nahrávek za McQueenova života, z rozhovorů jeho nejbližších, módních přehlídek atd. Perfektně poskládáno do šesti aktů jako divadelní hra. Naprosto dokonalý je pak i hudební doprovod, kerý má na svědomí Michael Nyman.

• 16.7.2018  10:43
    Coco (2017)

Je to krásný příběh a stále znova a znova mne překvapuje, že u Pixarovských filmů uroním téměř vždy slzu. Na jejich majstrštyky Ratatouille, Wall-E a Up! tam sice ten chlup schází, ale i tak patří Coco nově k mým oblíbeným animákům. Díky!

• 16.7.2018  10:37

Od dob It's Complicated jsem si přál vidět nenásilně vtipnou a přirozenou komedii. Už jsem ani nedoufal, že to někdy přijde. A ono to přišlo. Dámský klub je po všech stránkách dokonalý a vím, že se na něj podívám rád ještě mnohokrát. Mezi Diane Keaton a Andy Garciou to tak přirozeně jiskří, až má člověk strach, že chytne plátno. Jane Fonda jako by roli vyžilé, ale stále krásné sexbomby žila. U Candice Bergen jsem trochu doufal ve větší rozjezd, přece jen její první rande vás namlsá :D, ale nevadí. No a Mary Steenburgen se svým konečným stepovacím sólem, to je pastva pro bránici. Navíc je tam pár fakt skvělých vtipů, které bohužel vyzní pouze v originále (Moby Dick is nickname for Christian Grey.. atp.). Díky, opravdu díky za tak skvělý film.

• 16.7.2018  10:32

Jako povinný film do škol - 100%. Ale jinak je to takové..nemastné, neslané. Za co bych lynčoval, to je hudba. Beatbox se sem opravdu nehodí, je to vyloženě rušivé a nevhodné, ba až odpudivé. Chyběl mi větší prostor pro postavu Jardy Duška. Výborný David Švehlík by zase zasloužil více scén se svou manželkou. To samé Ha Thanh Špetlíková, Ondra Plesl atd. A tak nakonec spokojen člověk odchází pouze s příběhem Ironmana Honzy v podání Ondry Malého..protože ten jeho příběh je tak nějak..kompletní. A ono, samotný konec filmu..to je sešup..jakobyste se rozjížděli na lyžích z můstku, pak vynechali samotný let a zažili až dopad. Nevím, zda to tak chtěli producenti, nebo byl režisér nucen dodržet formát 90 minut, ale se záverečnými titulky si říkáte: to jako vážně? Konec? Takhle? Prostě máte pocit, že vás okradli o třetinu příběhu. A to je věc, kterou já odpustit nedokážu.

• 9.5.2018  13:54

Skvěle natočeno, i když se našly dva slabší díly (6. a 7.), jinak je to jízda. Obrovský potlesk pro masky a kostýmy, ta podoba s "originály" je téměř dokonalá. A na závěr standing ovation pro Darrena Crisse.. Toho psychopata jsem mu věřil od počátku do konce.

• 9.5.2018  13:52

Jako seriál by to fungoval perfektně. Dokážu si představit rozepsané jednotlivé fuckupy na epizody, sem tam přidat postranní dějovou linku.. Takto jako celek, film, to působí a příliš epizodně a říkáte si, že co Steve podělá příště.. Jason Momoa mohl dostat více prostoru, stejně tak Adam Goldberg..ale to je to..rozepsat film do jednotlivých epizod, dát dalším postavám více prostoru.. Jinak Bruceovi to hraje stále skvěle a scéna, kdy nahý ujíždí na skatu je perfektní!

• 23.4.2018  10:48

Ten film má neskutečný potenciál, který je ale zabit dvěma faktory.. Je příliš dlouhý a úplně bez problémů by se obešel bez středové části, která je jen neskutečně nudnou vatou. A druhým faktorem je naprosto zbytečná rodinná dějová linka Gerarda Butlera, bez které by se film obešel. Na druhou stranu je vše ostatní naprosto skvělé a přál bych si, aby konečná přestřelka v zácpě měla aspoň o dalších 10 minut více.

• 23.4.2018  10:44

Helen Mirren, měla jsi tohle zapotřebí? :( Neskutečná fraška, která vás trefí do tváře už příjezdem doktora do neskutečně uměle digitálně ztvárněného domu. Nuda, nuda a zase jen nuda.

• 3.4.2018  17:58

Dvě ** za Arnolda..a i to je moc.

• 19.2.2018  14:21

Hardy je prostě pan Herec! Bravurně zvládnutá dvojrole, z Rona mám husinu ještě teď.

• 19.2.2018  14:21
    Učitelka (2016)

Velmi překvapivý návrat ke kvalitní produkci, která Hřebejkovi poslední jedno desetiletí fakt chyběla. Film mohl být o dalších 15-20 minut delší a nebál bych se více rozvést kapitolu "po podpisu". Přece jen soudružka učitelka si určitě snaživě došlápla i na ostatní, ne jen jedním výlevem na Václava. Co už, nevadí. I tak díky za skvělé drama aktuální a poplatné i dnešní době.

• 18.2.2018  10:47

Dal bych 2*, ale mám slabost pro ty nekonečné popichovačky mezi Thorem a Hulkem.. Masová záležitost natočená kompletně před zeleným plátnem (aspoň ty scény z Norska mohli natočit v reálu!), že ke konci už z toho tahají oči. Chybělo mi více prostoru pro Odina a Heimdalla. Velký dík za Korga. A btw., doteď nemohu uvěřit, že Hela je Cate =O

• 11.2.2018  23:40

Dávám 5*, protože si tento snímek tak nízké hodnocení, které tady má, nezaslouží. Reálně má ode mě 4*. Úžasná oddychová komedie plná "odkazů" mezi řádky. A nad to vše, Rossy de Palma a Harvey Keitel jsou naprosto dokonalí (i když zde nemají společné party..).

• 31.1.2018  11:50

Naprosto překrásná lyrika. Ten film si plyne, sám časem, svými slovutnými pomalými záběry, nenucenými konverzačkami anebo jen tak, tichem.. Je to takové prolnutí mezi tvorbou Xaviera Dolana a Paola Sorrentina. Navrch toho všeho soundtrack šitý přímo na míru.. Visions of Gideon zůstane asi všem navždy v paměti jako srdcedrásající balada.. Není pochyb o tom, že v Timothéem se rodí nová hvězda. Už plynou zvěsti o sequelu..pokud ano, tak opatrně a nepodělejte to..

• 31.1.2018  11:46

Stejný nářez jako jednička, není co vytknout, jen škoda Yondu, bude v dalších dílech chybět.. Co už, Drax a Groot nám to jistojistě vynahradí =D. Tak honem, už by to chtělo trojku!

• 31.1.2018  11:45

Dokonalý. Konečně komixák jak má být!! Neuvěřitelně zábavné, s dokonalým soundtrackem a perfektním vtipem. Tak to pánové neposerte! Díky moc!

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25