Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Animovaný

plakát

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Neni to uplně debilní, jako se to někdy povede, ale spíš takové nudné.

plakát

Kovboj Bebop: Lovec odměn - Kovbojský gospel (2021) (epizoda)

K tomuhle jsem přišel jako čistý list papíru a nečekal jsem, že to bude taková zábava. Moje drahá polovička by řekla, že je tam strašně moc násilí, ale podle mého to má i spád a vtip. Plus to jazzové téma je velmi chytlavé.

Šťastné a veselé (2020)

Celkem přijatelný film s gay tématikou o přetvářce a coming-outu politicky exponované rodině. Mnohem lepší, než další na koleně spíchlé "vánoční" filmy, které jsou na nás každoročně chrleny již někdy od října. I tak je to hodně klasické klišé a průměr s podprůměrným scénářem. Samozřejmě, pro mě je tam hlavní Kristen, ale pak i dost dobrý Dan Levy. Ten mě dokonce nalákal ke shlédnutí Schitt's Creek.

Red Notice (2021)

Tohle je furt to samé dokola. Honička, bitka, útěk, pořád ta stejná akce, jako ve všech dalších akčních filmech dneška, Netflix zdá se šetří na exteriérech, takže je všechno (včetně běžné jízdy autem) otravně dělaný levně vypadajícícm CGI a zbytek smrdí studiem. Navíc ten céčkovej scénář asi cílí na debily, takže po třiceti minutách má postava Gal Gadot nutkání vysvětlit do detailu, jak něco naplánovala a provedla, což mě již skoro uráží. Jediný světlejší bod filmu je Ryan Reynolds, který se již asi jen výjimečně nesoustředí na role hláškujících akčňích otloukánků a v prostřední části film zachraňuje od 20% hodnocení (třikrát jsem se zasmál, ale už si nepamatuju proč). Rock hraje furt to samé, a Gal Gadot mi tady díky scénáři vůbec nesedla. Všechno je vlastně hrozně jednoduchý, nenápaditý a přijde mi, že mířený na někoho, kdo toho moc nechápe (aby se u filmu moc nepředřel)...

plakát

Only Murders in the Building (2021) (seriál)

Tohle mělo tak pomalej rozjezd, že jsem to skoro vzdal. Ale jsem rád, že jsem nevzdal. Taky to nevzdávejte, tak ve 3. díle se to trochu rozjede.

plakát

Utajený tábor: Nacističtí zajatci v Americe (2021)

OK, tak tohle bylo hodně povrchní a vlastně docela nezajímavé. Čekal jsem víc dokument o zajateckém táboře, než jen výpověď dovou židovských vojáků, kteří museli posluhovat Werneru von Braunovi a nezabít ho u toho, když zjistili, že Němci vyhladili jejich příbuzenstvo.

plakát

Lucifer - Tady je pořád všechno stejný (2021) (epizoda)

Tenhle seriál sklouznul do telenovely již minulou sezonu a neoprostil se ani v téhle. Po ok finále z minula se to vrátilo do starých nudných kolejí.