Freeloaders (2012)

Skoro osmdesát minut bezvýznamného a nudného boje fádních herců o to, neodstěhovat se z domu kamaráda, který se žení.

Nevěsta na útěku (1999)

Pretty Woman se zopakovat nedá jen obsazením stejných herců.

Supertajná zbraň (1997)

Pamatuju si, že jako dítěti se mi to líbilo. Klady včerpány

Vyměřený čas (2011)

Připadá mi, že nikdo, včetně sénáristů, netušil, jak tenhle film ukončit.

84. Annual Academy Awards (2012) (pořad)

Pokud mohu srovnávat ročníky, které jsem viděl, musím říct, že kvalita tohoto předávání není na můj vkus příliš vysoká. Jsem docela zklamaný nevtipnosti celé show, což je pro mě překvapující vezmu-li v potaz účinkování Billyho Crystala. Ale jak on sám řekl již v úvodním filmovém sestřihu - neměl dost vtipů. Raději bych také slyšel live nominované písně, od čehož se již zřejmě z časových důvodů nadobro upustilo, než zpěv v úvodním monologu pokud host neumí zpívat. To může fungovat u Hugha Jackmana, ale nikoli u Billyho Crystala. [Když tak čtu ty komentáře, tak koukám, že můžu být ještě rád, že jsem viděl udílení v angličtině]

Elitní zabijáci (2011)

Slušná podívaná, která se ovšem v paměti neuchytí a podruhé už si ji nepustíte. Může za to i scénář, který je místy až zbytečně ukecaný, a díky němuž se například postava Dominica Purcella nestydí pronášet stokrát recyklované hášky. Hudba je spíše nezaznamenatelná - což není u akčních filmů nutně špatně.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Musim říci, že jsem byl mile překvapen, jak se tento půlfilm podařilo zvládnout bez toho, aby se divák vyloženě nudil. Bohužel jsem zklamaný z hudby, zejména z písniček, která v minulých dílech patřila k tomu lepšímu, co si divák mohl z filmu vzít.

Tři mušketýři (2011)

"Paul W. S. Anderson ve své moderní interpretaci ctí reálie příběhu a své novodobé ztvárnění hodlá přiblížit výpravnosti původního literárního díla." WTF? Tak to mě pobavilo.... Film nikoli. Snímek pro teenagery, kteří jiné adaptace Dumase nikdy neviděli, knihy nečetli a ani nehodlají, protože staré filmy nejsou tak cool jako Transformers a knihy jsou jen pro šprty.

United (2011) (TV film)

V tomhle filmu ani tak nejde o herce, jako o příběh. Ten také všechny herce, možná mimo Davida Tennanta, přehluší. (Sledováno den po tragedii letadla s týmem Lokomotiv Jaroslavl)