latvar

okres Zlín

Instagram: zchrupnisi

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 14.5.2019  20:59

Už pár let jsem nezažil, že bych byl po dodívání seriálu nebo filmu takto unešen. I pár hodin po dokoukání nejde myslet na nic jiného než právě na tento skvostný druhý díl. 99% hodnocení hovoří za vše...

• 4.2.2019  21:56
    MOST! - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2019)

Zatím nejslabší díl, snad ta kvalita humoru nebude upadat...

• 10.10.2018  21:37
    Coco (2017)

Ztotožňuju se s příspěvkem od Limy, celý film bych ohodnotil 4hvězdami, ale ten konec ten mě prostě dostal, zatlačil jsem slzičku a nejde dát jinak než 5hvězd.

• 6.9.2018  21:36
    Sestra (2018)

Plný očekávání jsem šel do kina a čekal jsem, jestli se z této tématiky dá ještě něco nového vytáhnout a diváka něčím překvapit. Bohužel musím říct, že absolutně nic. Lekavých scén poskromnu, duchařská atmosféra hodně slabá. Na oba díly v zajetí démónů to nemá ani zdaleka a ani na Annabelle. Za mě 30%

• 31.8.2018  01:05
    7 životů (2017)

Kdo má rád akčnost a napětí, tak ten se tu najde. Nedoporučuju pouštět před spaním, teď jsem plný adrenalinu a místo spánku budu muset pustit další film :-) Btw. Podobnou situaci s přelidněním řeší i v Indii, akorát tam to nedošlo, tak daleko (zatím) :-) 75%

• 9.3.2018  15:52

Krásné vzpomínky, pamatuju si to jako by to bylo dnes, a to jsem prožíval naganské šílenství v horečkách jako desetiletý kluk. 90%

• 20.4.2017  02:28

Když jsem viděl herecké obsazení, očekával jsem od toho filmu hodně. Bohužel 3/4 snímku byla vesměs nuda, jen poslední čtvrtina, když došlo k rozuzlení a Slevin se mstí stojí za to. 65%

• 9.8.2016  22:43

Čekal jsem ledacos, ale že to bude taková pecka, tak to opravdu ne. Pro mě nejlepší marvelovka u které se člověk od srdce zasměje. Každá postava byla něčím zajímavá, chci to vidět zas :-)

• 26.5.2015  18:05

Herecké obsazení super, zbytek filmu hodně velký trapas, nějak jsem tomu nemohl přijít na chuť... 20%

• 3.3.2015  20:34

Kryštof Hádek by zasloužil za svou roli oscara. Po delší době, kdy se mě líbil český film, spíš než drama bych tento snímek zařadil do kategorie komedie. 80%

• 17.12.2014  00:46

Pravý filmový orgasmus, trošku mě mrzí, že Šmaka nezabili už ve druhém dílu, bo celá dvojka se točíla kolem něj a ve trojce ho zabijí během pár minut... Jinak filmu těžko něco vyčíst. 90%

• 29.7.2014  22:16

No páni!!! Čekal jsem důstojné pokračování Zrození planety opic a doslova jsem se nemohl dočkat. Teď pár hodin poté, co jsem se vrátil z kina ze mě emoce nevyprchávají a celý film se mi vryl hluboko do paměti. Oba díly bych zařadil na stejnou úroveň. Pro mě zatím film roku 2014, teď už jej může ohrozit snad jen Hobbit :-) 93%

• 9.4.2014  03:04
    Kick-Ass 2 (2013)

Tak to byla pecka! Nečekal jsem, že by dvojka mohla dosáhnout stejných kvalit jako první díl. Fanoušci komiksových hrdinů si tu najdou to pravé ořechové. Za mě 85%, doufám, že bude i trojka a Zabíječka vyroste ještě do větší krásy. :-)

• 28.1.2014  07:20

Nečekal bych, že druhý díl bez Depardia předčí výbornou jedničku. Konec byl jasně předvídatelný, ale i tak zamrazil. Knižní předlohu jsem nečetl, což mě celkem mrzí, a tak můžu jen doporučit zhlédnout oba díly a ponořit se do neštastného příběhu. 90%

• 12.12.2013  20:56

No, co si budem povídat. Hobbit opět nezklamal a boj se Šmakem neměl chybu jak i vše ostatní kolem. Jackson je opravdu pan režisér a neznám od něj špatný film. Už se nemůžu dočkat na závěrečný díl trilogie.

• 5.11.2013  01:31
    Dívka vs. Monstrum (TV film) (2012)

Až na song Nothing gonna stop me now, mě na tomto Halloweenském rádoby filmu nic nezaujalo, a abych pravdu řekl, dodívat se do konce byl hodně nadlidský výkon a stálo to hodně úsilí a přemlouvání sama sebe. 15%

• 17.10.2013  18:29
    Turbo (2013)

Příjemné překvapení, bavil jsem se hodně, děj byl trochu slabší, ale akčnost a styl humoru to dostatečně nahradily. Do 4 hvězdiček mnoho nechybělo. 69%

• 3.9.2013  07:51

Nesmírně jsem se bavil, doporučuju zhlédnout. 60%

• 6.8.2013  01:44

Zhlednute v Edinburghu pri navsteve muzea o stvoreni zeme. Velmi poucne a zabavne. 75%

• 2.8.2013  00:16

Tak na tenhle film doporučuju zajít do kina, předčilo to i doposud můj nejoblíbenější horor Insidous. Kdo se rád bojí, tak Conjuring musí vidět. 90%

• 9.7.2013  18:41

Opravdu povedený kousek!!! Od srdce jsem se smál po celou dobu filmu. Pro mě nejlepší animák tohoto roku. 90%

• 3.7.2013  11:25

Jednoznačně nejhorší díl. Kýčovitý humor, který mě neoslovil. Parodiíí na PA bylo už dost a žádná nebyla dost kvalitiní. K odpadu mnoho nechybělo. 15%

• 28.6.2013  17:51
    Bitva o Sýrii (TV film) (2012)

Konečně nezkreslený pohled na občanskou válku v Sýrii. Teroristé podporovaní vládou USA a Izraelem bojují proti syrské armádě a zabíjí nevinné civilisty. Tento dokument by měli poustět v tv místo různých zbytečných pořadů. Velice povedený dokument 80%. Hands off from Syria!!!!

• 27.4.2013  19:00

Hodně špatná parodie na velké filmy jako Memento a Pulp Fiction, humor tady postrádal logiku a člověk to má po pár minutách chuť vypnout, ztráta času... 20%

• 21.3.2013  19:18

Jak dějově, tak i hereckým obsazením hodně slabý film, chyběla mě tam pořádná bitva se římany nebo s normanďany. Horší podprůměr. 35%

• 9.3.2013  15:40

Stejně stupidní jako originál Paranormal Activity. Tomuhle druhu humoru jsem nepřišel na chuť, velká ztáta času opravdu nekoukatelné. 10%

• 1.3.2013  23:27
    Legendy staré Prahy (TV seriál) (2013)

Animace by mohla být lepší, ale i tak se na to dá koukat. MIluju historii a doufám, že nám seriál nabídne, co nejvíc legend. Pražské neviňátko u mě vede. 80%

• 26.2.2013  11:37
    Bojovnice (2011)

Další z řady filmů o pravicových radikálech, který neskončil happyendem a dá se říct, že zlo zvítězilo nad dobrem. Kriegerin hodnotím kladně, ikdyž prezentace "zlých nácků" byla přehnaná a režisér se nám snažil vštípit, že multikulti je v pořádku s čímž nemohu souhlasit. 70%

• 26.2.2013  02:26

Film neztrácel na dramatičnosti a napětí při honičce na Gordona by se dalo krájet, pro mě dobrý filmový zážitek od mistra Kubricka. 75%

• 19.2.2013  18:19

Nuda, nuda, nuda. Závěřečný díl je jeden z těch slabších z této ságy, zaujala mě pouze bitva, která je viděna v budoucnosti. Největším mínusem bylo ztvárnění lásky mezi Edvardem a Belou, na můj vkus až moc přeslazené. 35%

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15