Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Já se ptám, proč je to v 3D, když tam takové záběry napočítám na prstech jedné ruky? O hodně slabší pokračování pro mě povedeného prvního dílu. Na to, že měl film jen 95minut, tak mě to přišlo pomalé a vleklé, moc jsem se nebavil a dokonce i nelekal, takže dávám slabší 3hvězdy. 45%

Velká vánoční jízda (2011)

Moderní vánoční pohádka, která nám ukazuje, že sobi a sáně už nejsou "in" a vše lze řídit pomocí elektroniky a moderními přístroji. Santového syna Arthura čeká velké dobrodružství do Anglie, aby doručil jediný zapomenutý dárek a nezklamal tak malou holčičku Gwen. Povedený film 75%

Meet the Feebles (1989)

Před kvalitní hudební produkcí musím smeknout, jinak film jako takový byl spíše průměrný a vícero nechutnostem jsem nepřišel na chuť. Peter Jackson zde šlápl vedle a příšerné vizuální ztvárnění postav bylo jen třešničkou na kyselém dortu. 55%

Čtyři lvi (2010)

Velice zajímavý černý humor na téma terorismus. Mnoho lidí tímto typem humoru určitě opovrhne, ale mě se film líbil, bavil jsem se celou dobu, ikdyž to do jisté míry bylo trošku i přehnané, do 4 hvěz mnoho nechybělo 68%

Hotel Transylvánie (2012)

Další z mnoha 3D filmů, kde tři déčko bylo zcela zbytečné, dokonce jsem nezaregistroval žádné záběry, kromě úvodu. Jinak film byl vcelku povedený, hodně zábavný a při jeho sledování jsem se vůbec nenudil. 70%.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Od třetího dílu to šlo hodně dolů a pětka tomu nebyla výjímkou. Celkem nečekaný závěr, kde nepřežijou žádní přeživší. Zaujaly hlavně pěkné herečky a své si tu najdou i milovníci zvráceností a nechutných záběrů. 45%

Kdo je kdo (1992) (seriál)

Díl s Danielem Landou ještě coby s mladým rebelem byl suprový. Máte z něčeho strach? Ano z nařčení :-D

Městečko Halloween (1998) (TV film)

Atmosféra filmu se mi hodně líbila, ikdyž byl film zaměřen spíše na menší obecenstvo, tak si najde své nadšence i mezi staršími. Pohodová podívaná pro zpestření dušičkového období 50%.

King Kong (1933)

Starý King Kong je opravdu dokonalá klasika. Podle mě nejlepší ze všech zpracování Konga celkově, kde ani nejnovější filmové vychytávky dnešní doby nedokážou vytvořit to, co se povedlo před 80ti lety Cooprovi a Schoedsackovi. K 5 hvězdám chyběla jen špetka. 88%

Apollo 13 (1995)

Cesta na Měsíc se zvrhne díky nepatrné technické závadě na boj o přežití a posádka Apolla 13 musí řešit problémy jak se dostat zpátky na Zem. Film jsem hltal plnými doušky. Líbilo se mi herecké obsazení a chvílemi infarktová atmosféra. 75%