mota

okres Prostějov
11110111101

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 30.10.2017  17:34
    Anime-Gataris (TV seriál) (2017)

Minoa postupne propada anime diky stredoskolskemu klubu anime blaznu, ktery pomohla zalozit.

• 29.10.2017  21:11
    Blend S (TV seriál) (2017)

Maika se svym straslivym pohledem si privydelava jako sadisticka servirka na sva budouci studia v zahranici.

• 28.9.2016  11:03
    Owarimonogatari (TV seriál) (2015)

Araragi se vyporada se svou zapomenutou minulosti. Protahovani pribehu natvrdlosti hlavniho hrdiny odcinuje povedene vypraveni.

• 11.7.2016  21:02
    Sowon (2013)

Povedene drama o rodinne tragedii s otevrenym utokem na city. Zakoncene absurditou o polehcujicich okolnostech pro nepricetnost.

• 5.3.2016  22:55

Japonsky uchylna punkova telenovela.

• 5.3.2016  22:44

Filmove kvality zaznamu:* Vtazeni do atmosfery koncertu:*** Hudba:**** Japonky:*****

• 27.11.2015  19:17
    Za zdí zahrady (TV seriál) (2014)

Nebyt osmeho dilu, kde se jen zpiva a animace nabude infantilnich rozmeru, bylo by to i pres drobne nedostatky za plny pocet.

• 22.11.2015  22:10
    Želvy Ninja (TV seriál) (2012)

Za tu skaredou 3D plastelinovou animaci strhavam bodik, jinak prumerny animak.

• 14.11.2015  11:03
    Máša a medvěd (TV seriál) (2009)

Pro deti zrejme neskodne, ale dospelaci se moc nepobavi.

• 18.10.2015  19:42
    Osomacu-san (TV seriál) (2015)

Puvodni serii o sestercatech neznam, ale ze skolaku se stali vyrostci a snazi se po desitkach let znovu oslovit divaky. Jenze doba je jina. Eru vzestupu Japonska vystridala soucasna post-krizova realita. Lidem jiz nestaci primitivni humor, u ktereho se bavili kdysi jejich rodice.

• 17.10.2015  17:33
    Young Black Jack (TV seriál) (2015)

Talentovany skoro chirurg, ktery vynahrazuje nedostatek praxe improvizacemi. Zbohatnuti za zakroky mu kazi prohnanost nebo chudoba jeho klientu. Za to era valky ve Vietnamu skyta nejruznejsi prilezitosti na chirurgicke experimenty. Celou verohodnost anime, ale kazi az dementni momenty pred operaci (pricina ci ospravedlneni zakroku zatim vzdy nelogicke). Drop po tretim dile.

• 16.10.2015  20:37
    Hidan no Aria AA (TV seriál) (2015)

Nesva novicka Akari na divci policejni skole je cela ujeta do starsi spoluzacky Arie, ktera uz bezne lovi kriminalniky, a je odhodlana stat se jeji treninkovou Amicou.

• 7.8.2015  21:38
    Aquarion Logos (TV seriál) (2015)

Volne pokracovani Aquarionu tentokrat sleduje mladou skupinku uzivatelu hlasu bojujici proti zvracenym Kanji slovum ve svych vektorech, ktere se stejne dobre jako v minulych seriich dokazi orgazmicky spojit v mecha robota.

• 20.7.2015  21:25
    Hetalia: The World Twinkle (TV seriál) (2015)

Internetove pokracovani serialu o personifikovanych zemich. Postaveno na znamych faktech / predsudcich o obyvatelich. Nic noveho se nedozvite a vtipne mi to take neprislo.

• 9.5.2015  19:28
    Whiplash (2014)

7/10 Strach nahanejici dirigent se snazi nekonvencni drezurou posunout bubenika se zoufalym odhodlanim za hranici toho co se od nej bezne ocekava.

• 17.3.2015  19:57
    Interstellar (2014)

7/10 Cervi dirou za lidskymi charaktery. Cernou dirou za mimozemstany do pateho rozmeru.

• 15.12.2014  19:03

Eh, zase vymlouvani se vraha na to, ze si nemuze pomoct. Koho to zajima, vrazdil tak at je za to souzen. Osobne nevidim rozdil mezi tim jestli to nekomu "naridi" jeho hlasy nebo vrazdi sam od sebe.

• 11.12.2014  19:01

7/10 Prvni pulka zabita zpovedi hermafrodita. Druha pulka ukaze jak plati motto: "Vzdy mas na vyber." pri cestovani casem.

• 7.12.2014  21:57

Predstava o precizne naplanovanych misich se mi rozplynula. Boje jsou spis proti neviditelnym nepratelum, kteri prepadavaji vojaky pri presunu, a zachranovani na smrt odhodlanych jednotek ze sracek, protoze vybombit celou talibanskou osadu i s civilistama je nehumanni.

• 1.12.2014  19:48

7/10 Jenom ta fotka z prvni povidky ve druhe mi vrta hlavou, asi nejaka skvira v casoprostoru.

• 27.11.2014  23:01

Porad ten stejny koktejl moto blaznovstvi. Opet nechybi exploze, vysmivani se frantikum, zavod se stolem, rozplyvani se nad briliantnosti supersportu, srovnavani jejich komfortu, hluku, gripu ...

• 25.11.2014  18:01

Filozofie na vode. Pozor at nechytnete snovou nemoc.

• 18.11.2014  19:32
    Nové tajemství UFO (TV film) (2005)

Mozna moc takovych dokumentu shledl i byvaly Ministr obrany Kanady http://www.astronauti.cz/news/byvaly-kanadsky-ministr-obrany-mluvi-o-mimozemstanech/

• 17.11.2014  19:51

Sonda do Afghanistanu jak warlordi (nyni nepohodlni mudzahidani) ovladaji ubohou islamskou spolecnost. Valka proti cervenemu silenstvi vystridala valka proti terroru. A jede se dal. http://topdocumentaryfilms.com/breaking-the-silence/

• 17.11.2014  18:58

Tiger Woods za propagaci Nike dostaval vice nez vsichni delnici z vyroby. Globalizace a pujcky coby nastroj pro pokracovani kontroly nad zdroji bohate zeme jako Indonesie i po dekolonizaci. Britanie rychle pochopila, ze jedina vyroba, ktera stoji za to si zachovat doma je vojensky prumysl. http://topdocumentaryfilms.com/the-new-rulers-of-the-world/

• 17.11.2014  17:24

Vychodni Timor, plny ropy, se po dekolonizaci ve volbach priklonil ke komunisticke Cine. Nacez na jejich uzemi vpadla Indoneska armada a za pomoci Zapadu v rade OSN pozabijeli za desitky let okupace 1/3 puvodni populace. Zavrazdeny byly take 2 Australske televizni staby, ktere chteli o invazi informovat. Proto tento dokument vznikal tajne a nedosahuje velkych filmarskych "kvalit". Proste se jen dozvime to co se ve valkach bezne deje. http://topdocumentaryfilms.com/timor-conspiracy/

• 13.11.2014  21:16
    Zátah 2 (2014)

7/10 Oproti prvnimu dilu uz jsou nektere sceny bez strelnych zbrani hodne samoucelne (techno klub). Zustala velice povedena choreografie mlaticek a i honicka v autech byla zdarile zbesila.

• 7.11.2014  16:56

Tezka volba jestli fandit o mir snazicim se fasistum nebo neoblomnym teroristum? To dnes jsou islamisti mnohem zakernejsi, protoze utoci primo doma u okupantu.

• 5.11.2014  17:42
    Viridiana (1961)

Vysmech panbickarstvi a naivni filantropii. V jine dobe by autora za takove dilo upalili :)

• 4.11.2014  20:04

I kdyz se jedna o jasnou propagandu proti komunismu, ktera hlasa B bez A i C, hodnotim vysoko, protoze v "normalnim" dokumentu tolik nepohodlnych informaci o jedne z viteznych stran nedostanete. Presto si neodpustim par doplnujicich poznamek: Zapad mel Darwinovo preziti nejsilnejsich, vychod zase Marxuv holokaust neuzitecnych. Stalinuv hladomor na Ukrajine byl take castecne zpusoben zapadem, ktery za svoje stroje chtel misto zlata jen ropu a obili. A pak tu byli Banderovci, a za zminku stoji i to, ze prvni roky valky byly s Hitlerem kamaradi i US, nejen rusove.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10