• Životopisný

Královna slz - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

V úvode ako vravia naši bratia - zaděláno na pěknej prúšvih. Určite k tomu speje dej v ktorom spoznávame pár milých aj nemilých týpkov, nechám sa prekvapiť. Osobne obdivujem krásy ázijskeho tigra - aj my sme mali byť Švajčiarsko aj tigrom Európy - bohužiaľ s tými našimi vodcami sa to nepodarilo a zrejme ani nepodarí. Zatiaľ spokojný - zlatý stred!

Anatomie pádu (2023)

Šlo by tomu dať aj pěťku ale to by asi pseudointelechtuál VERBAL asi nepredýchal. Pamätám časy, kedy tvrdil, že má sbaleno, škoda, že to nezabalil. Tie píčoviny sa už čítajú zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výnimočná Nikol (2022) (seriál)

Dá sa to pozerať ak nemáte niečo lepšie. Ferencová/Twardzik podľa cudzej predlohy, to smrdí prúserom, produkcia Markízy ešte viac.

Její tělo (2023)

Z hľadiska príbehu nie až taký prúser ako herecké obsadenie - dve cca v reále tridsiatničky, vo filme ségry - jedna vyzerá na chutnú dvacinu a druhá na 40 ročnú zničenú fasádu s luxusným telom. Pritom to obe zvládli celkom dobre.

Vládcové nebes - Část osmá (2024) (epizoda)

Tož ja neviem či si stojím na kábli alebo nás oslobodili americkí černoši? Jedno aj druhé ak mi potvrdíte, tak sa asi hodím pod B57! ***

Zrada - Episode 5 (2024) (epizoda)

Nemôžem si pomôcť ale "Panelákový" prepis pôvodného scenára je tu veľmi zreteľný, už sa to podobá telenovele.

Přišla v noci (2023)

Ak toto má byť svieži závan nádeje pre českú kinematografiu - tak potěš Pánbůh! Nič odpornejšie ako Simonu Pekovú v roli Valerie som doteraz nevidel a ani vidieť nechcem. Tento film by mali púšťať ťažkým zločincom trikrát denne pred každým jedlom, prípadne aj svokrychtivým jednotlivcom uvažujúcim o stavu manželskom. 50%

Napoleon (2023)

Dám to za tri hviezdy a neviem si predstaviť, žeby som dokukal režisérsky cut za 270 minút. Aj tých 158 bolelo!

Chyby (2021)

Všetci chvália až do neba, ale päťku nedá nikto!

Světlonoc (2022)

Bohužiaľ, Tereza ešte nepatrí medzi režisérov ktorí si môžu dovoliť natočiť film iba pre seba. Ak sa to zmení k lepšiemu, dajte vedieť!