pallok

pallok

okres Spišská Nová Ves

<< předchozí 1 2
    • 29.1.2020  10:30

Quo vadis Pedro? Dúfam, že to nie je autobiografia!

• 2.10.2019  13:36
    Nevinnost (2011)

Na film som sa tešil - nespomínam si na film s Aňčou v ktorom by si nezašukala. Aňa nesklamala, zašukala. Nie, ale vážne, bolo to dobré. Príbeh dobrý, réžia výborná, stopáž akurátna, herci ušli. Nemám čo dodať - 90%.

• 16.1.2019  20:07
    MASH (1970)

Ak pripustím možnosť, že po natočení tohoto filmu by nenasledoval seriál, tak by bol film niekde v odľahlom kúte siene slávy s oskarom aj štyrmi nomináciami. Mne sa na jeho českej verzii najviac páčil Jirka Lábus!

• 4.1.2019  18:57

Priemerný film neskutočne zle ozvučený, neporadil si s ním ani soundbar, 50%.

• 26.12.2018  11:21
    Malý princ (2015)

Pre mňa je táto verzia Le Petit princa úplne zbytočná asi tak ako všetky nové verzie Rómea po Júlii od Franka Zeffirelliho. Dalo sa to vidieť v rámci varenia obeda, ako hlavný chod večera by som to nestrávil.

• 19.11.2018  17:11

Dovolím si zacitovať: "Ze všech viděných adaptací Laclosova románu se mi Weixian Guanxi zamlouvá nejvíce - skvělí herci, kterým se dá věřit každý zamilovaný i pobavený pohled, báječná atmosféra rozmařilé Šanghaje 30. let" nech mi to Mi Nü-Chai odpustí, pretože je to celkom výstižné a trefné. Nedám viac ako 3* len preto, že sa mi tie postavy dosť plietli, mal som občas problém chápať dej (a to ho tam naozaj nebolo veľa) lebo tie herečky boli na jedno kopyto sťaby klony.

• 12.11.2018  13:17

Úprimne, mne sa ten film celkom páčil. Jednoduchá dejová zápletka, veľmi ľahučká erotika, mať Dakota trojky, tak dám tri hviezdy. Za lentilky **.

• 6.11.2018  11:54

Všetko už raz bolo. Ak súhlasím s komentom, že "Ježiš bol vodca nového spoločenského prúdu" a vyložím si to podľa svojho chápania vesmíru, tak som sa vlastne dozvedel jednu novinku, tá bola na konci filmu deklarovaná ako fakt: že Mária z Magdaly nebola prostitútka. Ale kde sa tu vzala táto istota, keď je to všeobecne považované za fakt prezentovaný samotnou Cirkvou takmer 2000 rokov? Tuším sa o tom zmieňujú aj evanjeliá...

• 24.10.2018  13:13

Od začiatku som cítil kam tento koncert prvoplánovo speje, moje tušenie sa vďakabohu splnilo do absolútnej eufórie. Škoda, že pri hodnotení nemáme aj niečo čo by bolo nad 5 hviezdičiek, niečo ako "odpad", ale v opačnom garde. Ja teda zavádzam hodnotenie "SUPER"! Vďaka Vám, chrobáci!!! ******

• 11.10.2018  15:50

Ako fanúšik až fanatik Beatles som bol veľmi zvedavý na film, ktorý bude o Zavraždění Johna Lennona. Bohužiaľ, sklamanie obrovské, skutok sa takmer nestal... Nešlo tu o dokument, a to ani ako doku hraný, celý film je o jednom psychošovi, ktorý ukončil život jedného hudobného génia. Tragédia nespočíva v tom, že Mark zabil Johna, tragédiou je to, že sa to stalo v čase, kedy sa John ako-tak dal opäť dokopy, začínal novú tvorivú kapitolu svojho pitoreskného života. Natočené vo veľmi pochmúrnom štýle, celkový dojem - depka!

• 2.10.2018  08:09
    Zabít Reagana (TV film) (2016)

Videl som to viac ako hraný dokument než ako drámu, čo má logiku pretože v reáli som vnímal čo sa deje v studenej vojne a tým pádom som bol vlastne iba zvedavý ako "dramaticky" zvládnu amíci túto situáciu sfilmovať tak, aby to nebolo prvoplánovo mysteriózne, zavádzajúce, podlé. Výsledok ma prekvapil: film nenudil, dejová linka bola priamočiara, neuhýbala ani možno neklamala (fest). Čo mi ale vadilo veľmi - tento film podľa mňa nebol o Reaganovi ale o prvej dáme USA. Tá to nandávala všetkým, aj pánovi prezidentovi! Suma celkom 55%

• 16.5.2018  11:03
    Inspektor Max (TV seriál) (2018)

50% je podľa mňa maksimum. Nie Maks, ale Filip si určite nezaslúži hodnotenie odpad, ktoré je tu viac ako časté. Holt, koľko ľudí, toľko názorov. Pritom by stačilo málo: prepojiť príbehy do súvislého celku, vyhnúť sa samoopelivým zbytočným únikom od témy (ha ha ha... asi by toho veľa nezostalo) a hlavne: nenechávajte Kukuru improvizovať - nevie to tento pán herec, čo nemá na papieri, v hlave nenájde!

• 6.4.2018  11:37
    Podfu(c)k (2000)

Nestáva sa mi to často, ale... Tento film som si pozrel druhýkrát s tým, že od začiatku mi bol povedomý tými sviňami. Nebol som si istý, tak som mu dal druhú šancu. Nemal som to urobiť, bohužiaľ hláška "tak a sme v piči" prišla až pred rozuzlením tohoto fenomenálného superkrimiakčného nervydrásajúceho totálne malinovkového thrilleru. Bolo a je neskoro. A na veci nemení nič hráčske portfólio, ani meno pána od réžie. Tiež nemôžem súhlasiť s tvrdením, že ide o (povedenou) komedii, to nemyslíte vážne, ak toto mala byť komédia, nuž dobre, ale "povedená"? Videl som už dobrú komédiu, ale toto rozhodne k nim nepatrí. Je to podľa mňa totálny kolaps, ktorý nezachránili ani herci - nebolo čo, zachrániť vo filme o ničom a za to, že som ho na druhý pokus dopozeral do konca mu blahosklonne dávam 25% = * Brilantní gangsterka, Velmi povedená komedie, Nejlepší černá komedie, Sakra ostrá komedie, Velmi elegantně natočená černá komedie, Co scéna to nezapomenutelná hláška, Tak tohle je pecka, Naprostá špica... Napriek tomu.....*

• 21.3.2018  18:53

Prečítal som všetky kriminálky Dominika Dána, je ich cez dve desiatky. Bohužiaľ ani jeden zo siedmich príbehov nenasal skoro nič z Dánovho bravúrneho krčmového rozprávačského štýlu, o humor sa tiež autori seriálu nepokúsili . A trochu mi vadí preobsadenie Krauza Krauzovou. Ináč celkom slušné herecké výkony, dobrá kamera i hudobný podmaz. Celkový dojem 60+

• 9.3.2018  07:53
    Muzzikanti (2017)

Film je za jednu hviezdu, druhá za Nohavicu, tretia hviezdička je pre Cmoríka. Ináč pomerne jednoduchý príbeh podaný zložitým spôsobom, režisér si urobil radosť, bohužiaľ na úkor nás ostatných. Prekvapko pre mňa - relatívne kvalitná aj keď neoriginálna muzzika.

• 20.2.2018  12:11

Neviem prečo som filmu nedal max, chýbalo mi v ňom niečo, čo by vykompenzovalo stopáž. Keďže som bol odchovaný Vtákmi ale najmä Neprekonateľným PSYCHOM, tak to nebudem pitvať, aj tak by to nikto nikdy nebral vážne. Prajem Hitch.ovi "ťažké psychosníky," nech je jeho filmársky BOH k nemu milostivý, a chcem sa mu poďakovat za Všetko, čo pre nás urobil. Fredy drž sa!

• 16.2.2018  09:25

Mne nezostáva nič iné než citovať koment tahit: Veľký rešpekt, ľahká dávka nostalgie, krásná muzika. V tejto souvislosti je nutné povedať, že pre mňa osobne sú Beatles absolútna špička.

• 20.12.2017  08:53
    Cooltúra (2016)

Obdivujem niektorých politikov a bohužiaľ aj političiek, že sa ráno respektíve vôbec dokážu pozrieť na svoj odraz v zrkadle. Pre Luciu neakceptovateľný súdruh je dnes jej premiérom, následník Janka Slotu sa dnes kamaráti s Bélom, ktorý sa niekedy volal Vojtech (už vtedy bol Béla, ale bez majetku, dnes má ešte niečo viac), ak je toto všetko pravda pravdúca - tak čo všetko sa dialo za súdruha Vladka? Kde ste dnes babky demokratky? Markovič kvôli Vám ušiel do Českého kráľovstva, kde zarába síce len v českých korunách ale asi mu to "100jí" za to!!! COOLTÚRE som dal 4* ale mohlo to byť aj lepšie, keby film aj niečo evokoval - myslím niečo pozitívne. Vo mne to evokovalo hnus a SMER-ácky hnis . Dúfam, že už dohnije. Jedno aj druhé.

• 19.9.2017  08:34
    Masaryk (2016)

Veľmi nerád píšem tieto slová, ale nedá mi nevysloviť svoj názor: celý film bol pre mňa jedna veľká nuda, asi v dvoch tretinách som to chcel vzdať a nakoniec som ho dotrpel v domienke, že sa ešte ukáže Eva. Nechápem 12 českých levov na konte tohoto snímku, Roden áno ale Kaizer za čo???, za dva priblblé xichty? Obrovské sklamanie z verdiktov Českej filmovej a televíznej akadémie pri Levoch 2017.

• 4.9.2017  18:29

Stačilo by citovať verbala, tento film se nepoved.

• 15.3.2017  13:16

Pôvodne som sa ako obvykle chcel zdržať komentára, ale keď mi ako prvý koment nabehol verbal, tak musím. Tento film nie je o tom, ako Češi hynú v Tatrách, práve naopak, ako Češi v Tatrách prosperujú. Boli tu, sú tu a budú tu aj zajtra, aj pozajtra, popozajtra, možno ešte dlhšie. Je pravda, že Tatry bez Čechov by neboli Tatrami. Neviem si predstaviť Čecha bez horalky v batohu, či desiatich rohlíkov k jednej držkovej na stanici v Poprade, Smokovcoch, či na Štrbskom plese. Máme Vás radi, zarábame na Vás (ešte keby ste boli aspoň tak štedrí ako Rusi, či Ukrajinci) a tešíme sa na novú turistickú sezónu. K samotnému filmu, trochu ma sklamal celkový dojem, napriek dobrej kamere som s výsledkom spokojný na 50%. Ale ak to má byť dokument, tak áno, tri hviezdy sú tak akurát.

• 14.1.2017  13:20

decay M Slová sú zbytočné. Treba vidieť. Tu by som naviazal na DECAY asi takto: Môžeme vidieť len to čo chceme vidieť, alebo aj to čo cítime ale nevidíme. Naozaj je to za 4 hviezdičky, nevyniká, ani nesklame.

• 13.1.2017  14:54

Bláznivá, stupídna, nemilá, komédia s neuveriteľnou časopriestorovou stupiditou - tunelom v ktorom by som skôr čakal, že sa každému niečo splní (napríklad že mu narastie sebavedomie alebo nejaký iný orgán), to čo by mohlo byť pre film dobré akoby niekto ukradol, takže resumé: niet sa na čo pozerať, (nemyslím iba dejovú linku, Malkovičové trapošenie, či polovičné podlažie (inak pekná kravina, vlastne za toto dávam dve hviezdy, inak by to bol ODPAD!) a keď sa niet na čo pozerať, vždy potešia záverečné titulienky), vďaka Bohu, že to netrvalo dlhšie, (bol by som to nezvládol s čúraním cez reklamné brejky). Zbohom Malkoviči, zase si ma sklamal (ako vždy...) Pá

• 14.12.2016  12:07

Asi Vás všetkých sklamem, ale takto sa podľa mňa nevyužíva herecký potenciál Júlče Moórovej, miesto nej mohla kľudne hrať hocaká holyúdska dievčina a efekt by bol setsakrastejný = špatný. Dej filmu je tak predvídateľný, že uhádnuť jeho poentu sa dá asi tak v deviatej minúte a trinástej sekunde. Čas strávený medzi týmto medzníkom a position The End je určený na drink, prípadne šlófika, ak Vás nezobudia záverečné titulky - spite kľudne do rána, o nič ste neprišli. PS A to mám Julianne Moore v obľúbených, ináč by som o film asi ani nezavadil

• 27.10.2016  09:19
    Pod kůží (2013)

Ešte šťastie, že som na to nemusel do kina, to by som z neho zdrhol po polhodine! Dá sa vôbec takéto dielo nazvať filmom? Uff... panenkamaria.

• 26.10.2016  15:34

Ľutujem, ale toto sa mi nepáčilo na prvé pozretie nepáčilo, nepáčilo, nepáčilo a ani sa mi páčiť nebude. A tiež nechápem ako toto mohol niekto nazvať muzikálom? Nedám ani jednu hviezdu, je to kravina, akú som už roky nevidel.

• 29.5.2015  14:01
    Fotograf (2015)

Po dlhšej dobe pozerateľný český film, ktorý u mňa z neznámych dôvodov evokuje Fridu! Je mi jasné, že to robila úplne iná partia, ani nechcem nikoho osočiť z plagiátorstva, ale už teraz sa teším, že si niekto strihne film inšpirovaný životopisom valašského krále či borisa kolesára.

• 18.12.2014  19:59
    Crash (2004)

Že som film už videl som zistil 5 minút pred koncom, chválabohu "už bolo neskoro", tak som si ho nechal prejsť hlavou a znovu konštatujem - vynikajúci, perfektný, oskarový! Super

• 19.9.2014  20:49
    Lásky čas (2013)

Krásna oddychovka, trošku dlhá ale nie nudná s dobrým hudobným podmazom. Téma, ktorá nie je ničím novým, neopozeraná herečka, trochu sexu a ťahám 5*!

• 8.10.2013  20:19
    Špičák (2009)

Wow či fuúj? Uff, dilema riadna. Ťažká téma, hrozný príbeh, ešte som to nepredýchal, ale asi takto: Nenudil som sa, bol to vcelku napínavý príbeh v neznámom prostredí, kde sa hrany neobrusovali ale skôr ostrili do maxima. Trochu slabšie technické spracovanie, ani hudobný podmaz nenadchol, ja vlastne ani neviem za čo som dal tri hviezdy. Veľa ľudí na fóre si myslí, že je to film úchylný, pre úchylákov, strihnutý pornom, krásny, nebezpečný a tak podobne, nuž čo, opäť niečo, čo nás maniakov určite obohatí.

<< předchozí 1 2