KirstenN

KirstenN

Kristýna N

okres Olomouc
Studentka

5 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 26.4.2018  22:28

  Nepamatuji si, kdy se mi naposledy nějaký díl tolik líbil. Připadá mi, že všechny hlavní postavy dostaly v epizodě dostatečný a zajímavý prostor, což se tvůrcům docela často nedaří. Dějová linka M´yrnna byla povedená, Carl Lumbly je neskutečný a stejně tak David Harewood. Také pro Lenu to byla nejlepší epizoda, konečně byla využitá správným směrem. Speciální pochvalu si zaslouží Odette za svůj herecký výkon, přála bych si, aby v seriálu zůstala i v další sezóně. Trénink Kary s Mon-Elem byl super, moc se mi ale nelíbila Kařina hra na pravdu, vyčetla mu věci, které se většinou staly ještě před tím, než se dali spolu dohromady a za které se několikrát omluvil. Na druhou stranu se snad mezi nimi vyčistí vzduch a trapnost a v dalších dílech bude jejich vztah sílit, i když jen na přátelské bázi.

  • 4.3.2018  00:48

  V roce 98 mi byly tři roky a docela mě mrzí, že jsem turnaj století neprožila "v přímém přenosu". Nicméně jsem své dětství čas od času strávila před televizní obrazovkou a koukala jsem s mým bratrem na semifinálový a finálový zápas mam kazetě. A i dnes mám husí kůži, když slyším "Otevíráme zlatou bránu olympijského turnaje atd." Zbytek určitě znáte. Je až neskutečné, jakým celospolečenským fenoménem zlaté Nagano stále je a rozhodně ještě dlouho bude. Tento dokument to jenom dokazuje a nebojím se přiznat, že mně při sledování Nagano tapes i kapička ukápla. Doslova.

  • 21.1.2018  23:30

  Midseason premiéra se mi líbila. Pořád se mi ale zdá, že je v příběhu hodně děr, které se snad v dalších epizodách alespoň částečně zacelí. Hodně se mi zamlouvala dějová linka Kary a Brainyho. Jesse Rath to zahrál skvěle a hodně jsem se u toho nasmála. Obecně si nepamatuju, kdy jsem se u epizody Supergirl tolik zasmála a hlavně J'onn předstírající že je Kara byl highlight epizody. Co se mi naopak nelíbilo bylo to, že tvůrci udělali Mon-Ela tak slabého. Čekal tak dlouho než konečně dostane oblek a bude superhrdina, proto nechápu proč nevyužili jeho plný potenciál. Snad to v dalších epizodách napraví.

  • 9.12.2017  00:58
  Supergirl - Reign (S03E09) (epizoda) (2017)
  ****

  Úplně nevím, co si mám o podzimním finále myslet. Připadá mi, že je v zápletce až příliš děr, které doufám tvůrci v průběhu série zacelí a určité věci nám dovysvětlí. Finále neurazilo, ale taky úplně nenadchlo. Na druhou stranu nabídlo první a ne poslední epickou bitvu mezi Reign a Supergirl. Obě dámy to zahrály skvěle. Začínám si taky myslet, že scénaristi Karu nesnáší, protože kolik věcí musí chudák holka protrpět a teď nemluvím o Reign. Každopádně se těším na další epizodu, ve které nám snad představí Legii více do hloubky a taky doufám, že Mon-El a spol. začnou konečně říkat pravdu, protože je evidentní, že něco tají.

  • 29.11.2017  20:24

  Celkově se mi letošní crossover hodně líbil, víc než ten loňský. Jestli bude crossover i příští rok, tak si neumím představit, jak by ten letošní překonal. Líbila se mi hlavně akce - kostelová bitka a závěrečná bitva byla TOP. Bylo super vidět rozdíl, jak se s nacisty vypořádává třeba Flash a jak obyčejní smrtelníci jako Alex či Sara. Celkově se mi interakce mezi Alex a Sarou líbily a že Alex dostala více prostoru. Ale největší pochvalu si zaslouží Melissa, která byla v roli Overgirl neskutečná. Legendy nesleduji od poloviny druhé série, ale Steinova smrt mě hodně zasáhla. Zasloužil si šťastný konec. Líbily se mi interakce mezi legendami. Uvažuji, že seriálu dám druhou šanci a začnu na něj zase koukat (momentálně sleduji jen Supergirl a Flashe). A už se těším na midseason finále Supergirl.

  • 22.11.2017  01:25

  Skvělá epizoda, ve které sice bylo málo akce a spíše hodně mluvení, ale to vůbec nevadilo. Naopak. Tato epizoda totiž otevřela dveře několika dělovým linkám, které nás tuto sérii čekají. Celkově se mi v téhle epizodě líbily všechny dějové linky, a to se mi stává málokdy. Bylo fajn vidět, že se vztah J´onna a jeho otce někam posunul. "Hnědá voda" mě hodně rozesmála. Winn dostal taky více prostoru a měl dobré hlášky, takže palec nahoru. Zrod Reign byl epický. No a o Karamel se vůbec nebojím, protože všichni víme, jak to na CW chodí (viz Olicity). Btw Mel a Chris jsou tak talentovaní a jejich chemie je neskutečná.

  • 14.11.2017  21:47

  Super díl, který se sice odehrával hlavně v minulosti, ale to mi nevadilo. Bylo úžasné vidět, jakým způsobem vzniklo mezi Karou a Alex tak silné sesterské pouto, které mají doteď. A musím říct, že castingově se díl hodně povedl. Izabela Vidovic v roli Kary zaválela, vypadala hodně jako mladá Melissa. No a Olivia Nikkanen ji dobře sekundovala. A už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu, protože Mon-El bude zpět a vypadá to hodně záhadně.

  • 7.11.2017  13:10
  Supergirl - Damage (S03E05) (epizoda) (2017)
  **

  Tak tahle epizoda mě vůbec nezaujala. Přirovnala bych ji k epizodám Luthors a Ace Reporter z minulé série, kde byla taky v centru dění Lena. Nic protí ni nemám. Katie mám jako herečku ráda. Jen mi Lenin příběh přijde momentálně zbytečný a nudný. Jo kdyby z ní později v sérii udělali pravou zlou Luthor, tak to by bylo něco jiného. Na Sanvers scény jsem vůbec nekoukala, protože bych to asi nepřekousla. Bylo tam taky málo akčních scén, ale musím říct, že záchrana letadla byla parádní. Potěšily mě taky scény Kary a Samanthy, taková detektivní dvojka ve stylu Kara a Mon-El z minulé série. Morgan Edge byl taky skvělý, ten chlap má charisma. Na to že epizodu režíroval Kevin Smith bych čekala opravdu více akce, možná i nějaký hint o Mon-Elovi nebo obecně o Legii. Doufám, že v průběhu série dostane Kevin možnost zrežírovat nějakou fakt nadupanou epizodu, nejlépe s Legií po boku Supergirl.

  • 31.10.2017  16:02

  Dobrý díl. Netradiční dějová linka inspirována komiksem, která tu ještě nebyla. Netradiční "padouch", kterého Supergirl nemohla porazit fyzicky. Několik úsměvných momentů jako byl třeba gang malých Supergirl. To vše se mi líbilo. A hlavně ten konec přináší milion dalších otázek, na které nám snad tvůrci dají brzo odpovědi. A taky doufám, že se brzy vrátí Mon-El, Chris mi tam už dost chybí. Na závěr bych si dovolila malé porovnání s Flashem, který mi narozdíl od Supergirl připadá, že je jeho dějová linka trošku nucená a nepřirozená, snaží se být vtipní za každou cenu. U Supergirl je to něco jiného, a proto je podle mě zatím nejlépe rozjetým DCTV seriálem sezóny.

  • 25.10.2017  19:22

  Díl se mi docela líbil. Ne tak jako první dvě epizody, ale byl celkově fajn. Trošku mě mrzí, že Maggie je v seriálu původem z Latinské Ameriky a přitom Floriana není. To Maggie nemůže hrát nějaká herečka, která je? Třeba by to se Sanvers nedopadlo tak, jak to dopadne. Teprve teď jsem si to o tom původu uvědomila, když se o tom v téhle epizodě více mluvilo. Zpátky k hodnocení epizody. Hodně se mi líbila dějová linka J'onna a jeho otce. Bylo to takové dojemné a prostě hezké. Carl Lumbly byl v téhle epizodě skvělý, doufám, že se v seriálu ještě objeví. No a komický moment Kary ala Britney Spears taky potěšil. Goofy Kara mi chyběla.

  • 19.10.2017  22:25

  Třetí série zatím pokračuje ve velkém stylu. Trošku slabší díl než ten předešlý, ale zase nabídl lepšího záporáka. Na Psi byla radost se koukat. Nejvíce mě ale dostaly momenty mezi Karou a Alex. Skvěle zahrané. Říkám si, že by si Melissa zasloužila prorazit i více do světa filmu a věřím, že se jí to jednou povede. Skvělá herečka a navíc so cute!

  • 19.10.2017  22:19

  Tak musím říct, že se podle mě premiéra třetí řady vydařila na jedničku. Bylo tam vše – emoce, super akce, skvělé dialogy a hlavně skoro od všech dobře zahrané. I moje karamelové srdce se při úvodní scéně na chvíli rozzářilo. Nějaká slabá místečka by se taky našla, ale tvůrcům to odpustím. Určitě mě ale navnadili na další epizody. P.S: Morgan Edge mi zatím připadá jako takový nový Maxwell Lord, který mi ve druhé série hodně scházel, takže palec nahoru! P.S.2: Už teď jsem si zamilovala Samanthu v podání Odetty Annable, takže bude pro mě hodně těžké sledovat její transformaci v big bad série Reign.

  • 9.9.2017  16:34

  Timothy Omundson je boží!

  • 15.8.2017  22:16

  Zatím nejlepší epizoda druhé série! Nebo minimálně se o první příčku dělí ještě s šestou epizodou Monster. Jsem zvědavá, jak bude seriál dále pokračovat!

  • 17.4.2017  01:23
  Supergirl (TV seriál) (2015)
  ****

  Co říct k tomuhle seriálu? Na některé díly první série jsem se dokoukala jen opravdu s velkým donucením. I přesto by se ale dalo říct, že jsem si první sérii užila, protože kvalita s každým dílem stoupala. Je to prostě taková oddychovka. A řeknu to upřímně. Kdo se při sledování tohoto seriálu nezamiluje do Melissy Benoist, tak je u mě divnej. Naverbování Melissy byla trefa do černého a nedovedu si představit, že by Supergirl hrála jiná herečka. Melissa má neskutečný charisma a velice dobře ji sekunduje Chyler, kterou taky miluju a nestydím se za to. Celkově se casting povedl na jedničku. Jen Mehcad, který hraje Jamese Olsena mi moc nesedl. První série nabídla několik nezapometulných momentů jako souboj Kary s Red Tornado či díl, kdy byla Supergirl ovlivněna červeným kryptonitem. Nejvíce se mi ale líbilo sesterské pouto Kary a Alex a ženská síla, která srší ze všech stran. No a crossover s Flashem, který je stejně sluníčkový jako Kara, byl taky fajn. Za mě první série 75%. Druhá série je trochu jiné kafe. Seriál se přesunul z CBS na stanici CW a stal se oficiálně součástí světa Flashverse, což seriálu hodně prospělo, což také dokazuje lepší hodnocení druhé série i zde na čfsd. Protože kdo jiný má ty nejlepší a největší zkušenosti s točením DC seriálů než právě CW? Ještě před rokem u mě zcela vedl Flash, v současné době ale nedám dopustit právě na Supergirl. V první sérii musela Kara přijít na to, jak být Supergirl, musela získat důvěru lidí v National City a vymanit se ze stínu svého bratrance Supermana. Ve druhé sérii je ale Kara už stoprocentní superhrdinkou, a proto se může začít soustředit na jiné aspekty svého života. Objevuje svoji ženskost a buduje si kariéru jako reportérka. A to je prostě boží. Navíc byly do druhé série naverbovány úžasné nové postavy jako Lena, Maggie, Mon-El a samozřejmě taky Superman. Tvůrci se nebojí mluvit ani o problematice uprchlické krize a celkově na mě zatím druhá série působí lepším a svěžejším dojmem. A už se nemůžu dočkat, co přinese posledních pět dílů. Bude to ještě jízda. Edit: Tak finále se povedlo na jedničku. Mé karamelové srdce se sice rozesmutnilo, ale zase se otevřely dveře pro pořádný příběh pro Mon-Ela jako člena Legion of Superheroes. A na to se hodně těším. Konečně bude hrdinou se vším všudy. Přesunutí seriálu na CW bylo skvělým tahem. Druhá série na mě zanechala dobrý celkový dojem. První polovina série byla sice lepší než ta druhá, ale celkově druhé sérii dávám 85 %. A už se nemůžu dočkat série třetí!

  • 29.3.2017  08:38

  Sakra co to bylo?

  • 18.2.2017  12:39
  Jack a Jill (2011)
  *

  Jedna hvězda za Johnnyho a Ala. Jinak to bylo utrpení.

  • 21.6.2015  21:46
  Nová holka (TV seriál) (2011)
  ***

  Musím říct, že po pár dílech první série jsem byla celkem rozhodnutá, že se přestanu koukat, ale dala jsem tomu ještě jednu šanci a vyplatilo se. Poté seriál chytil grády a tuhle partičku jsem si strašně oblíbila, hlavně Zooey Deschanel a Max Greenfield jsou boží, ale každá postava má něco do sebe. Nejvíce se mi líbila druhá a třetí série. Uvidíme, co přinese již pátá série. Za mě zatím 80%. Edit: 5. série už tolik netáhne a nebaví, proto snižuji o jednu hvězdu!

  • 21.6.2015  21:37
  The Flash (TV seriál) (2014)
  ***

  Po pomalém a průměrném rozjezdu přichází podle mého názoru pecka. Seriál inspirovaný komiksy nabízí vše, co si může divák přát, a to emoce (nějaká ta kapička taky ukápla), akci, humor, hrdinské počiny, pořádné padouchy a samozřejmě trošku té lásky. Jako fanynku Arrow mě samozřejmě potěšily i crossovery mezi seriály, a prý se v budoucnosti ještě nějakých dočkáme. (Yeah!) Na konci posledního dílu první série jsem si nejdříve v duchu říkala jako WTF? to nemůže být pravda a pak že to do října nevydržím a chci okamžitě vědět, jak to bude pokračovat dál. Těším se, co druhá série přinese! 1. série za mě 80 %. Run, Barry, run! Edit: 2. série mě bavila snad ještě víc než ta první. Oproti staršímu seriálovému bratrovi Arrow (který mě už ke konci tolik nebavil a ještě jsem se nedonutila dokoukat sérii do konce) jsem hltala každičký díl. Boží záporák Zoom a originální nápady, humor, napětí, hudba atd. tvoří skvělý celkový dojem. Jsem zvědavá, co přinese třetí série. 2. série za mě 85 %. Edit 2: Tak třetí série se už tolik nepovedla. Jsem jediná komu začíná Iris lézt na nervy? Nemám nic proti ženským postavám, právě naopak. Čím více ženských postav tim lépe, ale Iris mi tam přijde dost zbytečná. Celá série se točila kolem ní. Navíc mě připadá, že Westallen nemá žádnou chemii. Rychlík jako hlavní padouch začíná být už taky ohraný. Navíc Zooma už asi žádný jiný rychlík nepřekoná. Sérii jsem dokoukala s velkým donucením a časovým odstupem. 3. série za mě 65 % a snižují celkové hodnocení na 3 hvězdy, snad to 4. série vylepší.

  • 17.10.2013  13:38
  Sherlock (TV seriál) (2010)
  *****

  Nejoblíbenější epizody: A Study in a Pink, The Hounds of Baskerville

  • 26.7.2011  23:43
  Přátelé (TV seriál) (1994)
  *****

  Přátelé je jeden z mála seriálů, který můžu sledovat pořád dokola. Jediný seriál, který sleduji v dabingu, protože bez českého dabingu si to už ani neumím představit. Je mi jedno na jaký díl se dívám, je mi jedno na jakou sérii. Já prostě tuhle partičku zbožňuju.

  • 15.7.2011  22:48

  Kámen mudrců jsem viděla poprvé na video kazetě, Tajemnou Komnatu a Vězeň z Azkabanu na DVD a od Ohnivého poháru jsem zhlédla všechny díly poprvé v kině. A to i úplně ten poslední. Bude se mi stýskat po Harrym Potterovi, ale jednou to muselo skončit. Myslím, že každý fanoušek může mít úplně jiné pocity. Já mám z tohohle dílu dobrý pocit. Bylo tam vše. Vtip, napětí, boj, emoce, herecké výkony, chytlavá hudba. Ano byly tam scény, které mohly udělat lépe. Ale co? Odpustím jim to. Jsem vděčná, že jsem to viděla v originále s titulky, originální zvuk a britský přízvuk na mě zanechal mnohem větší dojem než dabing u první části Relikvií smrti. Jsem spokojená, protože Potterovská sága byla zakončena důstojně. Co říci na závěr? Sbohem, Harry Pottere.

  • 22.4.2011  15:23

  Miluju hokej! Z toho důvodu jsem se na tento film podívala. Chtěla jsem si taky naladit atmošku na blížící se mi mistrovství světa, na které se strašně těším. Mám ráda filmy podle skutečné události a Hokejový zázrak se mi moc líbil. Americký tým mi připomínal náš český na mistrovství 2010. Hráli jsme ve finále s Rusy a ke konci jsem byla do poslední vteřiny tak nervózní, aby nám nedali gól. Stejně tak v tomto filmu jsem byla strašně nervózní, aby nakonec Američani od Sovětů nedostali gól (i přesto že sem věděla, že nedostanou) Herb Brooks v podání Kurta Russella byl úžasný. Obecně jsem opravdu koukala, že všichni herci to na ledě velmi dobře zvládli. Happyend, ale podle skutečné události. Awesome.

  • 17.4.2011  10:42

  Zábavná a oddechová komedie, jak se patří. Film s nezapomenutelnými scénami a hláškami. Jeden z mých nejoblíbenějších českých filmů s úžasným Vlastou Burianem.

  • 17.4.2011  10:40

  Zábavná a úžasná podívaná. Po zhlédnutí tohoto filmu, jsem si Johnnyho Deppa hrozně oblíbila. 4 hvězdičky dávám za skvělé triky, herecké obsazení a chytlavou hudbu Klause Badelta. 1 hvězdičku za mého oblíbence Johnnyho Deppa alias Jacka Sparrowa, tedy kapitána Jacka Sparrowa. Pro mě určitě nejlepší ze všech, zatím tří dílů. Uvidíme, jak dopadne čtvrtý.

  • 17.4.2011  10:39
  Earth (TV film) (2007)
  *****

  Tento dokument jsme sledovali v hodinách zeměpisu. A musím říct, že to byly úžasné hodiny. Toto se prostě musí vidět. Překrásné. Oslňující. Musíme naši Zeměkouli chránit!

  • 17.4.2011  10:38

  Trhlé, zábavné, kouzelné, originální a k tomu všemu Johnny Depp. Zajímavý scénář, který dělá z filmu jedinečnou záležitost. Pro mě to byl skvělý zážitek.

  • 17.4.2011  10:37

  Krásný film, o kterém jsem přemýšlela další den po zhlédnutí. Russel Crowe, který je mým oblíbencem už od Gladiátora, zde podal spolu s Renée Zellweger skvělý herecký výkon. Silný příběh podle skutečné události. Co víc si přát?

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace