Ovocňáčci (1991) (seriál)

Bol som sklamany ked zrusili Walt Disney uvadza a namiesto toho nam predlozili na nedelne popoludnie taketo...substitucie.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Pri citani som bol za 3 hodiny v polke knihy. Nejak mi to nesadlo, prilis strojene. Moje detske alter-ego v polovici zaspalo.

Hotel Transylvánie (2012)

Taka mala sranda. Raz stacilo. Moje detske alter-ego ma iny nazor. Jemu sa to velmi pacilo.

Hotel Rwanda (2004)

Nie je to zly film. Je vsak urceny priemernemu divakovi, ktory udalosti v danom roku nezaregistroval (zabudol?). Realita bola uplne niekde inde.

Rebelka (2012)

Technologicke demo. Film sa mi velmi nepacil. Nesympaticka hlavna postava. Moje detske alter-ego so mnou suhlasi.

Prometheus (2012)

Cele spoiler. O co vo filme islo. Film je vo svojej podstate vysvetlenie vzniku cloveka, prichodu Mesiasa a Armagedonu. Ako som na to prisiel? Ked vlozia do bezhlaveho tela karbonovu citacku, ukaze 2000 rokov - priblizny cas smrti Jezisa Krista.Tvorcovia cloveka mali v plane po smrti ich vyslaneho zachrancu, vsetci vieme ako skoncil, ludstvo anihilovat. Toto sa vsak nepodarilo, stale sme tu. Predpokladam preto tie narazky na ten krizik a mozno preto sa dej odohrava na Vianoce. Viete co chcem povedat. Spisane narychlo.

Hunger Games (2012)

Podobné filmy: Battle Royale I,II, The Running Man.

Válka Bohů (2011)

Na IMDB som si vsimol postavy, ktore sa vo filme neobjavili, ocakavm teda rozsirenu verziu, ktora by mohla trosku pozliepat nie prave konzistentny uvod. Urcite lepsi snimok ako novi Titani.

Čápi s mákem (2010) (pořad) odpad!

Namiesto čerešničky tam nie je kapor, ale holá riť.