Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Horor
  • Drama
  • Sci-Fi
  • Komedie

Recenze (19)

plakát

Prospektor (2018) 

Nemůžu si pomoct, ale na tak nízký rozpočet byl ten snímek slušný. Mě to bavilo. 70%

plakát

Ztracen v džungli (2017) 

Nevím jak u vás ostatních, ale mě tohle hodně chytlo, příběh byl pro mě tak strhující, že jsem neměl čas řešit nedostatky ve scénáři a podobné kraviny kolem. Pro mě 90%

plakát

Grave (2016) 

První film co jsem nedokoukal celý, asi stárnu, nemohu hodnotit po půl až třičtvrtě hodce, ale tohle je psycho :)

plakát

Stranger Things (2016) (TV seriál) 

Po dvou sériích 90%, komentář připíši později..

plakát

Říkali mi Džigu (2015) 

Dávám 3* jen proto, že mám rád superhrdiny, jinak pro mě nuda..

plakát

Anthropoid (2016) 

V tuto chvíli vůbec nevím proč jsem vlastně nedal 5 hvězd. Tohle je totální masírka válečné situace a totální nasazení lidí, kteří obětovali svůj život, aby jsme my dnes mohli psát tyhle pokrytecký komentáře. Je uplně jedno kdo to natočil protože tohle má u mě 90% bezkonkurenčně..

plakát

Super 8 (2011) 

Komentar napisu pozdeji az film vstrebam ted bych napsal odpad.

plakát

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (TV seriál) 

Velice povedené a zábavné, herecky slušně obsazené a svižný scénář vás nutí dokoukat seriál na jeden zátah. Já se bavil. Jediné co nezvedlo hodnocení až na úplný vrchol byl závěr. Zkrátka mám rád Happyendy.. Komplet vzato úctihodných 85%.

plakát

Riddick: Kronika temna (2004) 

Je s podivem, že takto kvalitní sci-fi jsem shlédl až v roce 2013, kdy vyšlo jeho další pokračování. Nejedná se o top ve své katagorii, ale film jistě diváka zaujme. Velká škoda, že se celý příběh odehrává jen okolo hlavního hrdiny a neni dále rozvětven, což by si jistě zasloužil. Nemohu se ale ubránit dojmu, že i tak nese velkou dávku kvality a obstojných efektů a s Vin Dieselem v hlavní roli má ode mě ústihodných 70%.

plakát

Hvězdná brána (1994) 

Hvězdná brána je klasická Sci-Fi a ikdyž to nebyl Emmerichův nejlepší počin, na svou dobu si jistě získala na svou stranu i řadu kritiků. Výkony herců celkem obstojné, grafické efekty únosné. Je to skvělý pilot pro následný seriál. Celkové hodnocení příběhu, který se postupně rozvíjí si zaslouží mých 70%.

Reklama

Reklama