Prasátko Peppa (2004) (seriál) odpad!

Lobotomieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na rožeň s celou touhle hrůzostrašnou vepřovou famílií,chro,chro!!!!

Robota (2010) (TV film)

Zajímavé a nanejvýš aktuální téma, fandím všem podobným snahám. Sice poněkud jednostranný (až na vyjimku) pohled, ale nabízející zajímavý a podnětný pohled do pestrobarevnýho papíru zabalenýho průseru v kterym žijeme a (bohužel) doufejme ještě chvíli žít budeme. Vytknout lze nepříliš široký výběr lokalit, takhle se to smrsklo na OP - Jeseník a aby se neřeklo tak to kapku švenknem na Sušici a podmáznem Nošovicema, to je určitě škoda. Za vidění a popřemýšlení to ale každopádně stojí! 3.OKO.

Smrt guvernéra (1988) (TV film)

Luděk jede do roztrhání těla, černá není bílá a bílá není černá. Soukolí dějin, neměnné zákonitosti a podstata moci a obyčejná touha po životě. Příběh zasazen do blíže neurčené španělské kolonie poblíž Sezimova Ústí. Jako jedinému přímo neangažovanému účastníkovi ojedinělé projekce mi tady bude asi delší čas poněkud smutno.. 3.OKO hip, hip, hip!

Pevnosti (2010) (pořad) odpad!

Po všech stránkách odfláknutá slátanina bez hlavy a paty. Chudáci Pevnosti, to jste si nezasloužili. TV studio Brno potvrzuje své stabilní kvality a člověk si pořád říká, kdy že přijde ten hurikánek, keré to tam kapánek provětrá..

Náš den přijde (2010)

Drsňácké ovšem až po nebesa vykalkulované nic. Veškerá motivace obou hrdinů shrnuta ve dvou hysterických zkratkách. Tenhle cool biják bohužel znovu potvrzuje, že francouzský film posledních let je jedno velké a dobře živené glazované hovno.

Světová invaze (2011)

"Nakopali ste jim prdel, seržante!", takže beru taky pár tříštivejch a ukážem těm vesmírnejm kurvám co je, kurva, Námořní pěchota! Profesionálně odvedené akční béčko, co víc si přát.

Unaveni sluncem 2: Odpor (2010)

Film je to především zbytečný, a to naprosto. Solidní řemeslnou zdatnost štábu nelze upřít, ale proč proboha poskládat vedle sebe tolik v sovětských dobách milionkrát omletých klišé a poslepovat to tak chatrným příběhem. Patetičnost atd., ano, jistě, ta ovšem vychází ze zcela samozřejmé heroizace sama sebe, ať už to točil Hollywood nebo Mosfilm, prašť jak uhoď.

Pan Novák (1949) odpad!

Mozna vubec nejkycovitejsi pounorova taskarice, kam se hrabe uderka staryho Karhana, to se neda srovnat. Kdo si mysli neco jinyho je Prkos!

Habermannův mlýn (2010)

Bud byl desne chatrnej scenar nebo v popstprodukci vypustili silenyho strihace, kterej mel film za kazdou cenu stahnout na standardni delku, a nebo taky oboje dohromady. Figur je jak na orloji a my jen projedeme kolem v rychliku, aby si nakonci vsichni spolecne zarabovali a zalyncovali. Budiz, dejme tomu, ze to jakz takz drzi pohromade, ale fakt, ze Roden prehrava hlavni postavu vic jak rozdilem tridy uz je na povazenou. Necharistmaticky a unyly herecky projev Marka Waschkeho mozna staci do nemeckyho televizniho serialu, ale na tenhle film to bylo trochu malo.

U muziky na Silvestra (2007) (pořad)

Loni to bylo lepsi, ale i tak nejvypecenejsi porad roku, skutecne zhmotneni verejnopravnosti, vivat!