Cejny

Cejny

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 15.12.2012  14:33

Poslední a rozhodně nejlepší díl této ságy. Hlavní plus vidím v tom, že se děj nijak zvlášť nevlekl (přestože to tak po prvních pár záběrech nevypadalo). Finální "bitva" rozhodně stála za to a byla tou nejlepší věcí na této sérii, ale ještě zábavnější byla následná reakce kina. 65 %

• 15.12.2012  14:24

Upír. Nuda. Člověk. Nuda. Nuda. Vlk, Vlk. Nuda. Vlk. Úpír. Nuda. Nuda. Nuda. Pěkné exteriéry. 30 %

• 13.12.2012  11:01

Epický konec Nolanovy trilogie o Batmanovi. Příběh a akční scény jsou ve vyrovnané míře a o překvapivé zvraty, tak jak je známe v podání tohoto režiséra, není nouze. 90 %

• 1.10.2012  12:28
    Pařmeni (2011)

Zdálo se mi, jako bych už někdy něco podobného viděl. Ale zábava to byla celkem slušná, mělo to rychlý spád. Ovšem nebýt jedné nechutné sekvence, v hlavní roli s Ramseyem, tak bych z tohoto filmu měl lepší zážitek. Ve své podstatě jde o průměrnou komedii, kterých je na miliony. 60 %

• 30.9.2012  10:52
    Ztracená brána (TV seriál) (2012)

Další napínavá, zajímavá a zábavná trilogie od Jiřího Stracha. Výborná detektivka s ústřední dvojicí sympatických detektivů Geislerové s Dvořákem, doplněnou o českého "Langdona", ale v mnohem a mnohem lepším Trojanově podání. Stačí smíchat trochu záhad a tajemna z naší historie, se zajímavou zápletkou, a povedené krimi je na světě. 85 %

• 27.9.2012  13:44
    Prometheus (2012)

Za mě, jakožto fanouška Vetřelce, spokojenost. Jednak jsem od Promethea neočekával, že bude po horrorové stránce na stejné úrovni, jako původní Vetřelec. To prostě nejde. Žádný takový film, který by se Vetřelci vyrovnal už asi nikdo nenatočí a těžko s ním budeme něco moci srovnávat. Všechny myšlenky týkající se universa, které R. Scott vytvořil a nyní nám je představuje a vlastně nás tím připravuje na další vývoj a objasnění dalších otázek, jsou zajímavé a rozhodně stojí za to, počkat si na pokračování. 90 %

• 27.9.2012  13:28

Šťávu tomuto filmu dodávají "Řekové" a jejich vtipné přízvuky, jinak klasická romantická oddechovka. Nic vyjímečného, ale taky nic špatného. 50 %

• 20.9.2012  20:29

Jestli jsem psal, že Paříži, miluji Tě, je zajímavým projektem, tak o tomto "pokračování" se dá říct něco podobného. Ovšem nevím, jak s tím naložit. Jednotlivé povídky se prolínaly, což mi celkem dost vadilo a také jsem si říkal, čím že mě to vlastně někteří tvůrci chtěli zaujmout. 50 %

• 18.9.2012  18:30

Muži v naději byl pro mě mnohem zábavnějším filmem, než Ženy v pokušení. Hlavní měrou se na tom podepsal Bolek Polívka. Taková vůdčí osobnost mi právě chyběla ve zmiňovaném filmu, a když se navíc staral o ťunťu Macháčka, tak bylo o zábavu hned postaráno. 75 %

• 18.9.2012  18:28

Dobrý, fajn, průměr. Film Muži v naději byl ale o kousek lepší. 50 %

• 18.9.2012  18:26

Detektivky s Hercule Poirot jsem měl vždycky rád, a tak jsem se s chutí podíval i na tuto klasiku. 75 %

• 18.9.2012  18:24
    Čtyři lvi (2010)

Parodie na sebevražedné útočníky, tak to bychom měli..:D To jen dokazuje, že Britové přeci jen nejsou takoví suchaři, jak si o nich každý myslí. Natočit v dnešní době něco takového, to chce fakt mít koule. U filmu jsme se pobavili náramně. Já vím, šlo o důležité téma a ve filmu to bylo několikrát i připomenuto, ale vždycky vše vyznělo s takovým nadhledem, že sem se u toho nasmál tak, jako už dlouho ne. Škoda jen toho konce, ale dopadli tak, jak dopadli. 80 %

• 18.9.2012  18:16
    Hunger Games (2012)

Jelikož knižní předlohu neznám, tak nemůžu srovnávat a budu hodnotit jen film. Budoucnost a Severní Amerika rozdělená na bohaté a vyspělé centrum, a chudé, zbídačené otroky, kteří navíc musí platit krutou daň v podobě smrtelných Hunger Games. Je to zajímavé, ale nebylo to tu už někdy náhodou? Chytlavý nápad a provedení to je, o tom žádná, ale rozhodně tomu něco chybí a pár chyb se sem tam taky vyskytnou. Pokračování určitě bude zajímávé, ale tvůrci se musí polepšit. 70 %

• 18.9.2012  18:00

Za ten americký patriotismus na entou si to fakt nezaslouží moc dobré hodnocení. Kdyby se toho tvůrci vyvarovali, snad by to dopadlo i lépe. Nejhorší na tom je, že mi přijde, že tím pojetím, kterým nám tento film tak zidealizovaně předkládají, se vysmívají svým divákům. Spíš ale mají moc dobře spočítáno, že konzumní společnost je tak hloupá a zbaští jim prakticky cokoliv, že se s nějakou filmovou kvalitou vůbec nezaobírají. Ostatně, šlo o jeden z typických blockbusterů, tak čemu já se pořád divím. 50 %

• 18.9.2012  17:54

FIlmy z období viktoriánské Anglie mám moc rád a tento snímek patří k tomu nejlepšímu, co se této doby týká, a já to už viděl. Všechno jde ruku v ruce - historické prostředí, humoristická složka i romantika jsou dobře sladěné - a třešničkou na dortu je moje oblíbená Maggie Gyllenhaal. Za vkusně vtipné zpracování si Hysteria zaslouží 80 %.

• 18.9.2012  17:49

Takový pěkný příběh, ale škoda té amerikanizace, která z toho jen a jen čiší na každém kroku. 65 %

• 18.9.2012  17:45
    Partička (TV pořad) (2011)

Partičku mám rád, pomalu, ale jistě se z této show stává legenda, alespoň v mém televizním portfoliu. Ono se totiž v poslední době v televizi dá koukat už jen na zprávy na ČT1. Sokol, Genzer, Suchánek, Chmela - to je prostě partička k pohledání. 80 %

• 18.9.2012  17:43

Letní komedie, která pobaví a pustit si ji před spaním, je to největší doporučení, které ji můžu dát. 60 %

• 18.9.2012  17:14

Zajímavý projekt, ale nemůžu se zbavit dojmu, že těch pověstných chyb na kráse bylo hodně. Spousta povídek měla hluboký nápad, byla dobře natočena a perfektně do tohoto konceptu zapadala. Ale našly se i takové pov9dky, které byly naprosto mimo mísu a mnou zůstaly nepochopeny. Nakonec u mě ale převládl kladný dojem, proto dávám 4 hvězdy a celkových 70 %.

• 12.7.2012  17:21
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Zároveň mám rozečtenou i knihu a televizní zpracování je zatím naprosto dokonalé.

• 21.5.2012  18:18

Ten Krobot, bez něho by to rozhodně nebylo ono a jelikož se veškeré dění točí právě kolem postavy tohoto herce, tak si trofuám řici, že pan Krobot byl určitě správná volba. Nenapadá mě nikdo jiný s tak kamenným výrazem a přitom takovým šrmncem, kdo by se na tuto roli hodil. Ostatním tvářím ze seriálu nebylo poskytnuto až tolik místa, ale to je pochopitelné, vzhledem k tomu, že se všechno točí jen kolem Pepika Hnátka. Viděl jsem zdařilé scénky a řekl bych, že film je svou zábavou a elánem na stejné úrovni jako seriál. 70 %

• 14.5.2012  15:30
    Kdo přežije: Austrálie (TV pořad) (2001)

Australský Survivor byl v jistém ohledu něčím novým. Skupina trosečníků nebyla ponechána osudu na neobydleném ostrově, ale tentokrát byla vydána na pospas australské buši. To se mi ze začátku moc nelíbilo, ale postupně jsem si tuhle partu oblíbil snad i víc, než tu předešlou. Původní originál je ale jen jeden a první sérii se australský survivor stoprocentně nevyrovnal.

• 12.3.2012  15:53
    Chybička se vloudí (studentský film) (2009)

Hodně pěkná animace, super zvuky a parádní příběh.

• 12.3.2012  15:21
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Dvě hvězdičky si tahle hovadina zaslouží už jenom z toho principu, že je to taková hovadina, až se při tom směju, že se za břicho popadám. Člověk se nestačí divit, co všechno je schopna česko-slovenská televizní produkce vyprodukovat. Hříbeček to vystihla dokonale: "Superprča!"

• 12.3.2012  15:16
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Ze začátku se mi tento seriál jevil v dobrých barvách, i když se jedná o typický teen seriál s pofidérními dialogy a předvídatelným dějem, tak sem si ho oblíbil. Škoda, že se všechno nesmyslně zamotá, jak už to tak bývá u podobných seriálů, a jednou jsou dobří "ti hodní" a v další sérii jsou dobří zase "ti zlí".

• 12.3.2012  15:10

Po dlouhé době parádní seriál, který mě zaujal naprosto vším. Zatím se rozjel tajemný a napínavý příběh. Občas by se dalo říct, že spolu nic nesouvisí, ale v konečném účtování tomu tak určitě nebude a snad se můžeme těšit na geniální závěr. Navíc tento seriál začíná nejlepší úvodní znělkou, kterou jsem kdy viděl.

• 10.3.2012  18:08

@ Cinema City, Brno-Olympia (7. 3. 2012): V kině to bylo pro mě docela děsivé a dobře lekavé. Tak přeci jen to byl můj první horor v kině, nepočítám-li Saw 3D, což pro mě není "ten pravý" horor (myšleno lekací). K dokonalému napětí rozhodně přispěly výtečné kulisy a prostředí opuštěného domu na pobřeží, uprostřed mokřad. Daniel Radcliffe podle mě ukázal, že dokáže hrát i jakoukoli jinou roli, než mladého kouzelníka, ikdyž k němu bude role Harryho Pottera přimknuta už na věky. Na závěr bych řekl, dobrá, klasická duchařina se zajímavým koncem. 80 %

• 10.3.2012  15:00
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

První série, která se odehrává na jednom z ostrůvků u Bornea, mi byla velice sympatická, ještě když jsem ji viděl jako malý kluk v televizi. Díky heydovi jsem si tuhle reality show nyní připomněl a nestačil jsem se divit, kolik nových sérií bylo natočeno.

• 27.2.2012  14:30

Po delší době jsem něco zkouknul, a to rovnou v HD kvalitě a na nové televizi. No ale že bych z toho by kdovíjak odvázanej, to se říct nedá. Po vizuální stránce jsem byl spokojen, ale všechno ostatní se ne úplně povedlo. Předvídat se dalo prakticky všechno od začátku až do konce - scén typu "pozor teď na nás něco vybafne" nebo "no já to věděl, že to bude on" se najde několik, vlastně všechny. Neříkám, že film není místy napínavý, ale prostě to není ono - k dokonalosti toho chybí spousty. 45 %

• 25.1.2012  21:15

Takže, abych to ve zkratce shrnul. Napnutej jsem byl od začátku - jako už téměř tradičně u každého hororu :-D. Jak už bylo řečeno, skvělá hororová atmosféra a také zamotání příběhu s otevřeným koncem pro další díl. Uvidíme. Teď znovu "hurá" na předchozí dva díly. 60 %

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41