Wbcko

Michal Hons

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 3.1.2020  00:08

naprostá pecka a pro mě rozhodně překvapení roku. Název je fakt divný a čekal jsem spíše komedii. Nakonec jsem dostal možná nejtemnější a nejnapínavější thrillero dokument letošního roku.

• 3.1.2020  00:06
    TY - Série 2 (série) (2019)

První sezona se ještě dala, ale tohle byla fak neuvěřitelná slátanina. Postavy, které spolu mluví a chovají se, jako kdyby byly z jiné planety (nebo z Ameriky?) a děj kdy se může stát naprosto cokoli a kdykoli (nemyšleno v pozitivním slova smyslu). Dokoukáno opravdu jen ze setrvačnosti a pro přebytek volného času mezi svátky.

• 3.1.2020  00:03
    Maják (2019)

Hodně silný, ne moc příjemný, až fyzický zážitek - fakt jsem se těšil domů do tepla, do čisté a suché postele. Film, který bych doporučil, pouze svým otrlým kamarádům nebo fanouškům filmu, či fotografie. A to kvůli hereckým výkonům, vizuálnu nebo právě pro nevšední zážitek. Rozhodně nic co bych chtěl vidět znovu.

• 3.1.2018  13:34

Po všech stránkách horší než předchozí díl. Ani ta nostalgická vlna zde už nefunguje.

• 14.10.2017  20:44
    Sněhulák (2017)

Za mě Sněhulák docela v pořádku. Až na několik šílených logických děr, které nebudu vypisovat, abych náhodou někomu nezkazil zážitek, fajnová detektivka. Vraha byl očividný zhruba po polovině filmu, takže se grandiozní finále nekonalo, spíš jsem byl opět vytočený tím, že se postavy chovají jako špatně naprogramovaní roboti. Takový normální průměr.

• 11.8.2017  09:43
    Insidious (2010)

První třetina naprosto perfektní, prostředek filmu slabší, konec zase fajn:) Velmi atmosferické, stylové. Rozhodně bavilo víc jak Conjuring.

• 31.7.2017  12:36
    Dunkerk (2017)

Velmi nevšední zážitek, který je podle mého názoru nutné zažít v Imaxu. Velice intenzivní, místy až fyzická zkušenost, kdy srdce bije do rytmu Zimmerovi "hudby" a člověk se potí. Prakticky 106 minut dlouhý trailer na válečný film.

• 31.7.2017  12:34

Oproti knize samozřejmě značně osekané a mnohem více přístupné. Stále velmi kontroverzní navíc se skvělým Christianem Balem.

• 7.6.2017  13:54

Snesu fakt ledacos, ale z tohohle se mi dělalo fyzicky špatně. Hodně silný kafe.

• 7.5.2017  16:05
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Věřím, že kdyby mi bylo 16, tak se z toho pomočím blahem.

• 6.4.2017  08:51
    OA (TV seriál) (2016)

Solidní bizár.

• 25.3.2017  09:31

Bolestivý zážitek.

• 3.3.2017  10:07
    FC Roma (2016)

"Nejsem rasistka, ale lidi by měli být bílý..." Citace této fotbalové fanynky, myslím krásně shrnuje to, o čem celý film je.

• 3.3.2017  10:06
    Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

Po první sérii se vzdávám. Příliš pomalé, rozevláté a ne dostatečně zábavné, abych byl ochotný dát tomu tři dny života.

• 3.3.2017  10:05
    John Wick 2 (2017)

Trochu rozporuplné pocity. Přes mírné zklamání, vlastně úplně nevím jak bych si představoval, aby byl film lepší. Jednička měla více hlášek a legendárních scén, John byl více superhuman - ve dvojce se potkává už víceméně se sobě rovnými. A celkově byla celá zápletka taková osobnější. Přes to všechno je John Wick opět naprostá žánrová špica. Akční scény jsou natáčeny hezky čistě, takřka bez střihu. Podsvětí hitmanů je více rozvinuto (někdy až do absurdna) a příběh není tak přímočarý jako v prvním dílu.

• 3.3.2017  09:54

Naprostá špička. Hodně dlouho se mi nestal, abych se u filmu řezal od začátku až do konce. Asi zdaleka nejlepší je, že Uwe to myslel smrtelně vážně.

• 30.1.2017  09:57
    Fúsi (2015)

Skvěle zahrané, syrové drama. Občas je prostě lepší se sebrat a odjet do p***le.

• 17.1.2017  10:19
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Nevím jestli to je franchisa survivora - pokud ne, tak je to smutné. Největší slabina jednoznačně největší slabina, jinak klasika a prachsprostá kopírka.

• 9.1.2017  23:45

Hezky udělané, až to ve mě vzbudilo fascinaci a touhu dozvědět se něco o podmořské těžbě ropy. Dokonce jsem se dokázal vcítit do postav a říkal jsem si jaký to sakra musel být průser. Bohužel je vše klasicky americky zidealizované, kdy veškeré naftařské dobro na sebe vezme tvář Marka Walberga - muže s dokonalou postavou, krásnou milující ženou, intelektem a odhodláním zachránit všechny oslepené těžaře a krásné těžařky. Až na tenhle klasický nešvar fajn. Docela by mě zajímal spin off o tom jak onu katastrofu borci v BP( a další) řešili.

• 9.1.2017  16:38
    Grimsby (2016)

Cca takhle si představuju, že by vypadal South park, pokud by se ho někdo rozhodl zfilmovat. Aneb pokud si myslíte, že byl Borat sprostý a sexistický, neviděli jste očividně Grimsbyho. Dost velká porce velmi nekorektního humoru, který je podaný tak explicitním způsobem, že to občas bylo i na mě moc. Zároveň jsem se ale dobře bavil a občas od srdce zasmál.

• 6.1.2017  19:01
    Příběh Pierra Woodmana (TV film) (2009)

Dost amatérsky natočený dokument, ze kterého jsem se nedozvěděl nic moc.

• 6.1.2017  18:49

Au, tak tohle hodně bolelo.

• 5.1.2017  11:57
    Starý páky (2009)

Koukal jsem na Silvestra na kamaráda jak zvrací do dřezu plného nádobí, ale stejnak byly Starý páky to nejhorší, co jsem letos viděl.

• 4.1.2017  16:24
    Hledání (TV film) (2016)

takřka nikdy nečtu k filmu Obsah. V tomto případě jsem udělal chybu.

• 6.12.2016  10:40
    Vetřelec (1979)

Viděno včera, po zhruba deseti letech a musím konstatovat, že film nezestárl ani o den. Tvůrci dnešních hororů by se mohli v budování atmosféry na dílu Ridleyho Scotta učit. Krom některých logických děr a občas zvláštního chování ústřední sedmičky, víceméně není co vytknout.

• 26.11.2016  23:24

Super. Vůbec se nedivím, že tohle Američani nepustili do kin.

• 20.11.2016  18:58

Film vlastně celkem bez děje, začátku i závěru. Ale velmi milý

• 11.11.2016  14:22

Jeden z nejzbytečnějších a informačně nejmín hodnotných dokumentů, co jsem v životě viděl. O solární energii nevím takřka nic, ale jedíné co jsem se dozvěděl, že je zelenější a že jde o budoucnost.

• 8.11.2016  20:53

Nadstandardní zpracování, ze kterého americký patriotismus a klišé cáká všemi směry. Střílení talibánců samopalem do hlavyv v jejich zemi, je opět zidealozováno jako naprosto legitimní činnost, ke které by měl přiložit ruku k dílu každý uvědomělý američan. O vojínech s výdrží T-800 ani nemluvím. Přísahám, že jestli ve filmu ještě uslyším větu typu "vyřiď mé ženě, že jí miluju", tak sním vlastní hlavu. Nevím, že jsem se z Amerického snipera nepoučil

• 8.11.2016  20:48

Přežil bych tak 12 hodin.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15