Iggy Arbuckle (2007) (seriál)

Bobr co ma jedno maly a jedno velky oko, co vic si prat ?

WWE Bragging Rights (2010) (pořad)

První match byl hodně dobrej, asi jeden z nejlepších vtomto roce a Bryan se Ziglerem se předvedli, ale to byla chyba, další ostatní zápasy se kvalitou vůbec nepřiblížili prvnímu zápasu, takže jsem se poměrně nudil. Title matche = nuda, no alespoň si dá Taker pauzu a šanci na WH titul dostane Edge (pevně vto doufám). Slabé 3*.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Nejsprostší, nejgenialnější, prostě NEJLEPŠÍ SERIÁL !!!

WWE Hell in a Cell (2010) (pořad)

Na to, že PPV předcházely 2 týdny slabého build-upu, tak sem nadmiru spokojen, jak s výsledky, tak s kvalitou zápasu. První match, ačkoli jsem nechápal účel Morrisona vtomhle zápase, tak to byl druhý nejlepší zápas večera, zakončený divem z entrance stage. Orton vs Sheamus, asi nejlepší vzájemný zápas těhle dvou, docela mě překvapilo jak se využilo okolní prostředí a předměty (to se v dnešní WWE moc nevidí). Docela dobrej zápas ve kterém ale prostě chybí krev, pro takovýhle typy zápasu by to měla být samozřejmost, ale bohužel v WWE pro ni není místo. Cena vs Barret, asi nejlepší zápas večera, Barret se předvedl a že opravdu umí a ten konec byl taky fajn + ty obličeje dětí po prohře Ceny k nezaplacení. Swagger vs Edge, rychle sepsaný match, který mě bavil. Ten feud Edge a GM je super, který bude končit nejspíš tím, že Edge půjde do SD. Jen je škoda, že WWE tak rychle odkopla Swaggera do mid-cardu. No a ME, sem rád za vítězství Kana a heelturn Bearera očekaváný, ale ten způsob :D:D takový sci-fi.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Uff, tak ted sem opravdu rád, že nejsem škarohlíd ! že si umim film vychutnat, vypnout u něj a bavit se (jak můžem vidět, všichni to neumí). Výbornej soundtrack, super 3D, pěkná akce. Už se těšim na další díl a vůbec by mi nevadilo, kdyby se toho zase chopil Anderson !

WWE Night of Champions (2010) (pořad)

Je potřeba něco psát ? Orton je WWE Champ, mám stou chutí dát odpad, ale Bryan vyhrál U.S Title a mohl by mu dát zase nějakou prestiž, takže 2*. zápasy stály za prd a jsem zvědavej, jaký budou build-upy k zápasům na HiaC, která je za 2 týdny, tak Orton podle mě stihne 10 RKOs za ty 2 RAWka