Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi

Recenze (3 363)

plakát

Kravaťáci - Úplné odhalení (2017) (epizoda)

Harvey: "Rachel, mas chvilku?" Rachel: "Samozrejme". Harvey: "Mike sel kvuli me do vezeni. Jsem mu zavazany, to vim. Ale neni jediny komu neco dluzim, a ten chlap bude mit vazny problem, kdybych ted strkal hlavu do pisku, a tvaril se, ze Mike neni takovy jakeho znam." Rachel: "To je je na nic." Harvey: "To teda je. Takze se te na neco zeptam, ale potrebuju, abys byla ke me uprimna. Pracuje Mike na tom pripade proti Reform Corp.?" Rachel: "Pracuje. A pro informaci, Harvey, rekl mi, ze az se na to zeptas, mam ti povedet vsechno, co budes chtit vedet.". Harvey: "Co presne chce udelat?" Rachel: "Chce vybudovat kriminalni pripad a predat ho Anite Gibbs, na coz ma plne pravo". Harvey: "Nebot dohoda, kterou podepsal, zakazuje jen obcanskopravnimu jednani". Rachel: "Presne tak". Harvey: "Jak je to daleko?" Rachel: "Nevim, ale jak znam Mikea, jsem si jista, ze o poradny kus blize, nez byl dnes rano".

Železná maska (1962)

"Nas ucitel sice vi kolik je v Cine cinanu, ale nevi, ze je tady poklop."

plakát

Kravaťáci - Karma (2017) (epizoda)

Rachel: "Ahoj. Je vsechno v poradku?" Donna: "Jasne, jsem v poradku. Proc?" Rachel: "Za prve, to jak jsi vypadala, kdyz jem vcera prisla, a potom, jak si vypadala, kdyz jsem ti rekla o tom predvolani". Donna: "No, jednoduse jsem si delala starost o Louise, Rachel. Zaluji ho a ja se za to citim castecne zodpovedna, protoze jsem to byla ja, kdo pred vsemi absolventy priznal, ze se myli". Rachel: "Poznam te uz nejaky patek, abych poznala, ze mi nerikas pravdu". Donna: "Harvey mi vcera rekl, ze ma s nekym vztah". Rachel: "Je to vazne?" Donna: "Ano". Rachel: "A to byla ta zprava, kterou si mela videt". Donna: "Ano". Rachel: "Donno, jsi jen clovek. A vim, ze mas tu uzasnou schopnost cist v lidech, ale cas od casu nejaka drobnost unikne i tobe". Donna: "Tato malickost mi neunikla, Rachel. Nevidela jsem ji, protoze jsem ji nechtela videt. Vzdycky jsem rikala, ze chci, aby byl Harvey stastny a to chci". Rachel: "Ale trapi te to". Donna: "A stve me, ze ano. A kdyz mi to rekl, tvarila jsem se, ze uz to vim a to me stve jeste vic". Rachel: "Nevim, co na to rict". Donna: "Ja ani nevim, co bych chtela, abys rekla". Rachel: "Co by si rekla, kdyby si Michelle Ross a Harriette Specter zasli o vikendu na drink?" Donna: "Diky, Rachel. Velmi rada".