Shley

Shley

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 28.9.2012  18:39
    Legenda Korry (TV seriál) (2012)

Musím uznat, že to bylo zvládnuto moc hezky. Popravdě jsem byl ze začátku skeptik. Přeci jen první série, tedy Legenda o Aangovi, nasadila laťku dost vysoko a nezdálo se mi, že by se zde dalo udělat nějaké pokračování, které by sedlo. Ale ono sedlo! Je to příjemné, svižné a vtipné. A nový hrdinové příjemně připomínají starou partu. I konec skvěle zvládnutý. Jen by to mohlo být trošku delší a rozvinutější, ale i tak velmi dobré.

• 15.9.2012  11:05

Jedna ze starých, klasických, amerických komedií. Je to lehké, svižné, vtipné, potěší i herecké složení. Jednoduše skvělá volba, když si chcete jen odpočinout a trochu se pobavit.

• 10.9.2012  23:00

Zde naprosto souhlasím se Zízou. Film téměř nic nenabízí. Hlavní záporák by vymyšlený asi na poslední chvíli (nejspíše někým kdo moc kouká americký škvár typu superman). Boje o nic lepší, Naruto zas dokola dostává na frak než konečně dostane pomoc, jako obvykle. O dalších postavách ani nemluvě. A co dodat k tomu rasenganu. Je to naprostá kravina, vždyť v seriálu bylo jasně řečeno, že jediný Naruto ho dovedl do dokonalosti, když stvořil Rasen-shuriken. Ten má být nejmocnější. "Řeči" snad ani zmiňovat nebudu, ty už jsou občas i v normálním Narutovi, tedy seriálu, dost otravné. Hlavně to jak neustále dokola někoho přesvědčuje, že vše bude dobré, že se nic nestane a vše dobře dopadne a taky to jak pak změnil jejich životy. Nevím, ale přijde mi to až moc morální. Za každou cenu musí někomu pomáhat, i když za to ten někdo vůbec nestojí a každého prostě musí zachránit. I tohle to dost pohoršuje. A pak ten konec, no hrůza. Tak levně zakončené. Jistě vrátit se mohli, ale to smazání vzpomínek mi přijde takové divné. Tohle by si lidi měli pamatovat, to ničemu neuškodí. A pak se s ní po těch letech mohl setkat, království mohlo vzkvétat, mohli je najít a ona ho poznat a pak mít další úžasný morální moment.....nebo ne, to je fuk.....už to zkazili, tak co. Každopádně zde špatné převyšovalo nad tím dobrým a to hodně. Pro ně vyhozené peníze a pro mě zbytečně strávený čas.

• 25.8.2012  16:13
    Skyline (2010)

Film vypadá ze začátku velmi nadějně, ale bohužel se to časem změní. Nápad to je sice hezký a i efektové zpracování je velmi dobré, stejnak herecké výkony nejsou nejhorší, byť se jedná o celkem neznámé obsazení. Ale samotný příběh dvou hlavních postav je celkem přihlouplý, celý jejich vztah navíc vypadá jen jako platonická láska, víc nic, byť normálně mají ostatní události celkem spád. Každopádně nejhorší je celé zakončení, kdy je hlavnímu hrdinovy vyjmut mozek a jedna z těch potvor uvnitř lodi si jej přivlastní a v té chvíli se stává jím.

• 25.8.2012  16:06
    Predátoři (2010)

Ještě to není nejhorší z té celé řady, ale zároveň ne nejlepší, do toho má daleko. Herecké obsazení je z vetší části neznámé, ale výkony poměrně dobré, každopádně potěší. Film má i spád, stále drží v jistém napětí. Ale moment překvapení se zde vůbec nezdařil, celé je to předvídatelné, což by ještě nebylo nejhorší. Bohužel je to celé neskutečně přehnané a to mnohem více než ty předešlé díly. Jako by si američané mysleli, že čím víc to udělají neuvěřitelné, tím to bude lepší, ale zde hodně přestřelili a vyšel z toho jen průměr.

• 20.8.2012  17:52
    Thor (2011)

Popravdě tak špatný film jen tak člověk nevidí. Krom toho, že to s originální legendou nemá nic společného, což by ani tak nevadilo, ale takhle to míchat. Takže jsou všemocní, ale musí cestovat portálem?! A pak ty jejich uniformy. Vypadají jako kdyby je ukradli z Iron Mana. No nevím nevím. Vynechám-li toto, pak mohu říct jen to, že celé je to prkené, nemá to žádný spád. I veškerá akce je nudná a nezáživná, nezanechá žádný efekt. Herecké výkony jsou podprůměrné, asi sami herci věděli, že to nebude stát za nic. Naprosté plýtvání talentem Anthony Hopkinse a Samuela. L. Jacksona. Ani jedna část nefunguje. Nemohu jinak než dát jen 1 hvězdu.

• 18.6.2012  18:52

Ritchie zde odvedl dobrý kus práce. Příběh je celkem poutavý, herecké výkony skvělé, jen se mi zde moc nelíbí ten přechod hlavně na akční. Samé střílení, utíkání, pronásledování, chybí zde hádanky a tajemno, které bylo v prvním dílu, popravdě se zde už ani nevyšetřuje, jen se neustále za něčím honí, to tomu ublížilo nejvíce. Ale i přes tohle všechno je to velmi dobrá podívaná i vtipná, i když zakončení bylo dost přehnané.

• 18.6.2012  18:44
    Bite Me (TV seriál) (2010)

Zde člověk nesmí hledat nic vyššího, jedná se o jednoduchý princip, který ale funguje a to dobře. Seriál má ze začátku poměrně rychlí spád, který se s blížícím se koncem dost zpomaluje, ale i tak rozhodně nelituji. Je to vtipné, svižné, nic upjatého. Dle mého názoru dobrý odpočinek od zavedených žánrů. Jen bych chtěl víc :)

• 15.6.2012  17:50

Sice příběh poněkud hloupý, ale celkem vtipný. Rozhodně nepatří mezi ty, které by se museli hned zatratit

• 15.6.2012  17:38
    Vlkodlak (2010)

Něco tak špatného člověk jen tak nevidí a to k tomu ještě zneužili mistrovského Anthonyho Hopkinse....

• 15.6.2012  17:36

Opět nechápu Američany. Mají jednu z nejlepších animačních technik a oni dělají akorát samé takovéto kraviny, to by měl být zločin....

• 15.6.2012  17:35
    Muzikál ze střední 2 (TV film) (2007)

Přežít se to dalo, ale jinak je to hrůza, naprosto ty Američany nechápu, co na takových to filmech vidí, to mi je záhadou....

• 15.6.2012  17:34

Tohle už není ono, jedná se zde o něco úplně jiného, měli tím raději sérii začít a ne to dát až jako třetí díl, to už nic neřekne. Ale i tak je to nudné....

• 15.6.2012  17:33
    Čelisti 3 (1983)

předešlé dva díly byly dobré, ale tohle je už moc. Nezáživné a nudné ...

• 15.6.2012  17:31

Parodie? Proč ne, ale tohle už je opravdu moc....

• 15.6.2012  17:31

Kéž by to tvůrci nechali u dvou dílů, ale jsou zas nepoučitelní

• 15.6.2012  17:30

Nezáživné, nudné a trapné. Nic jiného než hrůza se říct nedá

• 15.6.2012  17:28

Kéž by to tvůrci nechali u druhého filmu, ale ne, museli prostě udělat další a tím celou sérii shodit. Lidi prostě nemají soudnost a nevědí kdy přestat, pak to ale takhle dopadá

• 15.6.2012  17:23
    Pokémon 3 (2000)

Celá série je tak špatná až to není možné. Tak přemrštěné morálkou a špatnou akcí až se z toho člověku dělá špatně.

• 15.6.2012  17:21
    Kameňák (2003)

Sice občas vtipné, ale jinak to nestojí za nic. Kéž by se pan Troška raději držel pohádek.

• 15.6.2012  17:20
    Zabiják (2003)

Že si ty lidi raději nedají pokoj, pořád jen akce, akce, akce a pak to takhle dopadá, samé nudné splácaniny.

• 15.6.2012  17:19
    Cizinec (2003)

A další z nepovedených filmů Stevena. Jestli náhodou nad ním někdo přemýšlí, pak vám dobře radím raději si najděte něco jiného :)

• 15.6.2012  17:17

Bohužel jedna z nejhorších imitací staré klasiky. Raději nechte být!!

• 15.6.2012  17:14

Tento díl je sice občas vtipný, ale děsně hloupí, naprostá hovadina :(

• 15.6.2012  17:11
    Clementine (2004)

Steven Seagal také zrovna neoplývá nejlepšími filmy a tenhle se řadí mezi ty nejhorší. Film je nezáživný, ani souboje nic moc. Doporučuji nekoukat

• 15.6.2012  17:09

Bohužel to tvůrci natahovali a natahovali až se z dobré série stala tahle příšerná splácanina. Vtipné to sice občas je, ale jinak je to jeden velký nesmysl.

• 15.6.2012  17:06

Vzhledem k tomu že je to jeden z Arneho prvních filmů, tak se to dá trochu odpustit vzhledem k tomu, že následují lepší, ale koukat se na to opravdu nedá :)

• 15.6.2012  17:05

Popravdě celý film je jedna velká hrůza. Něco tak děsně přihlouplého člověk jen tak nevidí, krom toho to není ani zrovna zábavné. Za tohle by se měli tvůrci stydět :(

• 15.6.2012  17:02

Film stejnou úroveň jako první díl, tedy naprosto hroznou. Je to nudné, ujeté a stejně chytré jako pravá blondýnka. Hrůza

• 15.6.2012  16:58

Je až neskutečné kolik špatných filmů může jediný herec vyprodukovat, člověk by řekl, že někdy prokouknou, ale bohužel Jean-Claude Van Damme to dokázal a tento patří opravdu mezi ty nejhorší. Je hrozné jak lidi nemají sebekritiku a navíc ještě herec, hrůza. Pod takovými výtvory pak lidi trpí.

<< předchozí 1 2 3 4 5