sonnycz

okres Frýdek-Místek

2 body

<< předchozí 1 2
    • 16.12.2017  16:54

Tak jsem se dočkal a poprvé dostal pořádně přes držku od Star Wars. Podle nadšených ***** hodnocení si začínám myslet, že v kině běžely dvě verze filmu a já schytal tu špatnou. Bohužel nemám odvahu jít na to podruhé, abych si to potvrdil. Ano, jsem fanoušek Star Wars, ano koukám na to už od dětství a ano hodně jsem byl natěšený před premiérou, ale pak přišel ten pád na hubu. *SPOILERS* Asi v půlce filmu jsem si uvědomil, že mě to zatím nijak netáhne k tomu, abych to zhlédl v brzké době znovu, ale říkám si oukej, rozjede se to. A Taky že ano, nakonec přišel epický fight mezi Kylo Renem a Lukem...vlastně nepřišel, jen jsem se vrátil zpátky na gympl do hodiny chemie a viděl sublimaci v praxi. A mně jen padla čelist, že se takhle zbytečně zbavili jedné z hlavních postav, která, ruku na srdce, táhla z větší části celý film. Ale co, máme tady ještě Snoka, největšího záporáka v nové trilogii, který je opředený tajemstvím a já se těšil, jak konečně zjistím něco blíž o této postavě, třeba co je zač, jak získal svou sílu, co vše dokáže, když může dokonale číst všem včetně Kyla myšlenky...A nebo si zahrajeme na ražniči a celou postavu spláchneme do záchodu. Taky možnost. Nevadí, stále tady máme Finna, Poea, Rey a záporáka, který ovšem nesahá předešlým záporákům ze Star Wars ani po kolena, nevzbuzuje ve mě strach a nedokážu si představit, že by to měl být hlavní záporák v dalším díle. Ale kdo, když z hlavního adepta jsou teď už jen dva poloviční. Teď ke kladným postavám. Máme jich ve filmu dost, ale ať jsem se snažil sebevíc, nedokázal jsem se s žádnou z nich sžít a kdyby kterákoliv z nich umřela, asi bych u toho ani nemrknul. Nakonec ještě doplním, že je super, že máme ve filmu i asiatky, abychom to měli multikulti a nikdo se necítil offended. Příště už jen přidat muslimskou transexuální lesbičku, raw bio paleo vegan gluten free jídlo do space baru a budeme tu mít všechno. Sečteno podtrženo tu máme podprůměrné Star Wars a fakt tomu nedám 5* jen proto, že to má nálepku Star Wars jako spousta místních recenzentů. 2* dávám za dobrý začátek, dějovou linku wookie a černooranžovobílý pták ve Falconu, Carrie Fisher, Marka Hamilla, kamenem rozbitou kárku na ostrově, hudbu a efekty. Původní trilogii, pomstu sithů a Rogue One to opravdu nepřekonalo. Na devítku půjdu naprosto bez očekávání a maximálně mě mile překvapí. Držím tvůrcům palce a pevně věřím, že další díl již bude opět stát za to.

• 27.5.2013  23:45

Po zhlédnutí páteho dílu jsem si řekl "nejlepší díl, ale chyběly mi tady závody". Šestka vyplnila moje očekáváni na 100% a ikdyž tam bylo pár přehnaných scének (například skok Vina Diesela na dálnici při scéne s tankem) tak jsem si tento film velmi užil. A když na konci filmu pustili úryvek z Tokio driftu, tak jsem si říkal "nechali jste naživu Letty, nechte přežít i Hana". To už by bylo ale asi moc a nejspíš se mi to v sedmičce nevyplní, ovšem poslední scénka s Jasonem Stathamem to zase krásně otevřela. Ať už je v kinech sedmička. Dle mého názoru se jedná o nejlepší díl série a dávám mu 88%. Přeci jenom si musím ještě nějaká procenta nechat na sedmičku :)

• 30.4.2013  13:06
    European Poker Tour (TV pořad) (2005)

EPT je jedna z nejlepších pokerových sérií. Český komentář není rušivý a dobře v pořadu sedí. A pro ty co píšou že poker hrají jenom gambleři, můžu říct, že jste buď blbci, nebo nevzdělaní lidi v oblasti pokeru. Víc se k tomu nemá cenu vyjadřovat, protože dotyční si stejně budou stát za svým i když o tom nic neví.

• 11.3.2013  19:40
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

První série perfektní - víme co je cílem, kam jdeme a proč tam jdeme. Nakonec zjistíme, že musíme jít jinam. Druhá série by se dala natlačit do dvou dílů. Příběh se zde nikam, ale vůbec nikam nepohne a celá série je pouze o tom, jak přežívají na farmě. Pouze poslední díl stojí za to + se v něm dozvíme jednu zajímavou věc. Mno a třetí série mi přijde celkem jako propadák. Pouhé protahování, díly o ničem a to co roztáhnou na celou sezónu by se opět dalo natočit ve dvou dílech. Co se týče hlavní příběhové linie (o snaze zachránit se a najít protilék na nemoc, nebo případné uzdravení nemrtvých), tak ta se zastavila na konci první série. Pokud s tímto původně úžasným seriálem nezačnou něco dělat tak dopadne špatně.

• 5.3.2013  13:28

Do tohoto filmu jsem šel s tím že to bude blbost. Jsem rád, že jsem se tak obrovsky spletl. Tento film je podle mě velmi dobře vyrobený. Skvělé postavy, vizuální efekty, hudba,... uvidíme co na to scénář roztahaný do tří filmů. To je tak jedna z mála výtek, že sem tam jsou scény, které akorát protahují příběh, ovšem na druhou stranu nepůsobí vůbec nudně. Filmu dávám 80% a uvidíme jak dopadnou další díly.

• 10.2.2013  21:07
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Opravdu skvělý seriál. Poslední série (Válka zatracených) byla víc než luxusní. Jediné co mě mrzí je konec. Tajně jsem doufal, že to dopadne lépe. Opravdu zasloužených 5 hvězd

• 23.10.2012  16:41

Epické zakončení celé vesmírné ságy. Nic víc nic míň :-)

• 7.9.2012  19:25

Fanouškům akčních filmů se film velmi zavděčí, protože akce je zde opravdu hodně a najde se zde i pár opravdu dobrých vtípků ... Na tento film bych vám doporučil zajít bez vašich drahých poloviček xD

• 27.7.2012  21:21

Tento film mě vážně dostal. Na začátku skvělá pochmurná atmosféra a poté pořádné rozjetí. Film byl vážně skvělý. Výborný scénář a samozřejmě perfektní konec. Navíc v jednom kuse úžasné hudební podbarvení. Velmi dobré zakončení trilogie. 95%

• 1.7.2012  22:30
    Avengers (2012)

* za nápad * za zpracování * za herecké výkony * za hudbu + efekty * za TOTAL KNOCKOUT od Hulka xD Fakt skvělý film. viděl jsem to na úctyhodné čtyři hvězdičky, ovšem ta pořádná bitka na konci to korunovala na pět hvězd. Film rozhodně doporučuji.

• 1.4.2012  21:17

Lepší než jednička, ale sem tam zde bylo pár zbytečně dlouhých pasáží...ovšem těch zábavných zde bylo více a ve 3D zde bylo pár doslova výtečných akčních scén. První polovina filmu byla pozvolná gradace a druhá polovina už byla naplněná akcí. Shrnuto podtrženo 70%.

• 18.3.2012  18:15

nejlepší česká komedie. Nikdy jsem se u českého filmu tolik nenasmál. Jediné co mi vadilo byla ta vlezlá reklama na orbit.

• 9.5.2011  12:46

Asi nejlepší díl Rychle a zběsile. Dwayne Johnson , Vin Diesel a Paul Walker tomu dali skvělý spád. Tento díl byl plný akce, bylo zde mnoho známých tváří z předchozích dílů a celý film měl byl skvěle provedený. Navíc prostředí Ria krásně zapadlo do děje a honička po střechách to krásně zakončila. Škoda jen, že už zde nejsou závody jak je známe z předchozích dílů. ***** jak vyšitých :-) A ten konec...těším se na šestku.

• 30.12.2010  16:15

Nechápu lidi co tomu dávají jednu, nebo dvě hvězdičky, ale budiž...každý má svůj názor. Já jsem si ale tento film velmi užil a to jak po stránce zvukové, tak i grafické. To zpracování je prostě úchvatné. Pokud jste tento film ještě neviděli, tak vám doporučuji zajít si na 3D verzi... za mě 91%. DOPORUČUJI :-)

• 27.9.2010  20:56

nejlepší ze všech čtyř dílů...ať si říká kdo chce co chce, mě se tento díl velmi líbil a doporučuji ho dál. lidi zkuste někdy film hodnotit a ne jenom kritizovat ;). 88%

• 19.9.2010  22:44
    Iron Man 2 (2010)

ještě akčnější a ještě bláznivější než jednička. Musím říct, že se tento díl také velmi dobře povedl a osobn se mi dvojka líbila ještě více než jednička a proto jí dávám 90% a vřele jí doporučuji dále

• 19.9.2010  22:42
    Iron Man (2008)

akční, vtipné, zajímavé, neuvěřitelné a CRAZY :D...zkrátka perfektní podívaná. velmi se mi tento film líbil a dávám mu 89% :)

• 15.9.2010  22:47
    A-Team (2010)

akční a dobře obsazený film. U tohoto filmu jsem se dost bavil a ty hlášky...podle mě velmi dobře vyrobený film. Až na pár věcí byl tento film fakt skvělý a doporučuji ho všem filmovým nadšencům a hlavně fanouškům akčních filmů. 85%

• 4.9.2010  22:05

Na tento film jsem původně ani nechtěl jít. Jsem rád, že jsem byl přemluven a že jsem ho viděl, protože byl fakt dobrej. Byly v něm velmi skvělé songy a ty taneční kreace byly též úžasné. Herecké obsazení taky nebylo špatné. To co se mi ale nelíbilo, byly někdy blbé dialogy. Například se rozhádali a minutu na to se objímali. Dále mi vadil ten klasický americký stereotyp - zajímavý začátek, pokračování taky zajímavé, potom se něco zvrtne, pět minut filmu jsou obrázky všech lidí jak brečí, nebo jsou smutní a potom velký happy-end. Když to všechno poscítám a poodečítám, tak můžu s klidným svědomím tomuto filmu udělit 82% a doporučit ho dále. (Hlavně holkám a klukům co mají rádi tanec a hudební filmy). BTW: Jsem kluk :-D

• 31.8.2010  13:33
    Salt (2010)

film byl zajímavý a vidět angelinu jolie v roli ruské špionky bylo ještě zajímavější :D. Příběh filmu sice dával smysl, ale byl příliš zamotaný. Ten kdo film pozoroval a pořádně se nad vším zamýšlel, tak tomu se film mohl velmi líbit, ale ten kdo to bral jako film u kterého může vypustit a jenom pozorovat bude příběh nepřehledný a nepochopí ho. Mně osobně se film velmi líbil, ale než mi dal smysl, tak jsem si musel hodně scén přehrát znovu. Za složitý příběh ubírám jednu hvězdičku, ale jinak takové věci jako přeskakování z kamionu na kamion při jízdě na dálnici už beru u akčních filmů jako samozřejmost, (pár procent dolů) takže konečné hodnocení je 80%

• 27.8.2010  22:31
    Kajínek (2010)

nevím co proti tomuto filmu někteří z vás máte...příjde mi, že mu automaticky ubíráte jednu nebo dvě hvězdičky jenom za to, že je to český film. Podle mě to je velmi dobře provedený akční film s celkem dobrým obsazením. Děj je poutavý a zajímavý. jenom pár pasáží mi přišlo trošku zdlouhavých, ale v konečném hodnocení si tento film zaslouží jepší ohodnocení. Dávám 80%

• 28.7.2010  12:09
    Predátoři (2010)

Skvěle provedený film. Výborné efekty, hudba a napětí. jediné co bych vytkl byl začátek a konec, který byl takový nedodělaný. Celkově hodnotím čtyřmi *

• 30.6.2010  22:04

ať si každý říká co chce, mně se tento film líbil a dávám mu 5* .. film se mi moc líbil a s klidným svědomím ho doporučuji.

• 21.6.2010  15:26

akčnější, rychlejší, zkrátka lepší :-D...více parkouru něž v jedničce a pro mě lepší. doporučuji

• 21.6.2010  15:25
    Okrsek 13 (2004)

skvělý film plný akce, napětí a parkouru.

• 30.5.2010  20:47

ať si říká kdo chce co chce, mně se ten film líbil a skvěle jsem se bavil...100 %

• 24.5.2010  18:08

Film splnil všechna má očekávání. Bylo zde mnoho akrobacie, akce a taky zajímavý a skvělý příběh . Proto tomuto filmu dávám pět hvězdiček a zařazuji si ho spolu se soubojem titánů a avatarem do mojí TOP 3 nejlepších filmů.

• 3.5.2010  17:58

Když jsem dokoukal 3. díl, doufal jsem, že natočí i čtvrtý díl. A co se nestalo? natočili ho a ještě k tomu ve 3D. Tento film je velmi skvělá hororově akční podívaná, která vás nenechá ani chvíli v klidu. Mně osobně se film velmi líbil a proto ode mě získává dobré hodnocení za provedení, příběh a skvělé akční scény. Navíc 3D podívaná stojí za to a mnoho scén si díky tomu vychutnáte o mnoho lépe.

• 17.4.2010  21:04

Pohodový film u kterého nemusíte moc přemýšlet, ale jenom se dívat na plátno a užívat si akci, napětí a skvěle provedené efekty. Tento film na mě působil velmi dobře a myslím si že by nebylo fér ho srovnávat s jeho původní verzí. To co se mi ale až tolik nelíbilo byly některé masky, které působily až moc uměle a tím kazily výsledný dojem. když to nesrovnávám s původní verzi, tak tomuto filmu uděluji 84%. Kromě té jedné výtky, kterou jsem již výše psal, se mi tento film velmi líbil a doporučuji ho.

• 27.2.2010  22:31

Film měl sice zajímavý námět, ale moc mě neoslovil. Příliš mi u něj nesedí žánr akční film, protože ve filmu byly snad jen tři akční scény. Co se mi na filmu ale líbilo byl příběh, který jsem sice ze začátku moc dobře nechápal, ale v průbehu filmu jsem mu přišel na kloub.

<< předchozí 1 2