Josefin

Josefin

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 25.1.2011  20:28

Nápadité ano, zábavné a romantické pro mě moc ne.Když jsem viděla hodnocení 75% vnitřní hlas našeptával bude se ti to moc líbit. Pár okamžiků předtím jsem sledovala Al Pacina ve filmu Frankie a Johnny, to byl parádní milostný koncert a potom velkém zážitku už nelze být tak objektivní. Na to, že jsem se dívala přímo na francouzský originál mě celá story nenadchla. Možná je to i tím, že mi Romain Duris v téhle roli vadil, já raději roztomilé rebely. Na Francii pro mě ne tak roztomilé, naštěstí zakončení vyneslo pomyslného (K)lamače do příjemné pohody.

• 13.7.2010  22:01

A máme tady 10 itemes or less poněkud zvláštní snímek, ale nic světoborného. Myšlenka scénáře je zajimavá, chvílemi jsem se i bavila. Kdybych tohle dvd nedostala jako dárek, tak nevím jestli bych o něj zakopla. Paz Vega a Morgan Freeman tvořili velmi slušné duo. Na konci jsem zjistila: executive producer M. Freeman, no není jediný kdo si na stará kolena potrpí v soukromí i na place se zajíčky :-). Tím ovšem nezpochybňuji jeho herecký talent.

• 13.11.2009  19:57
    12 opic (1995)

Vyborné sci-fi , kterému, nic nechybí, tohle už jsem viděla mockrát. Hlavně Brad Pitt se skvěle vybláznil a dokázal co umí a ukázal i zadeček : ) Terrymu Gilliamovi zbývá jen zvednout palec, super!

• 21.11.2009  19:46

David Slade má opravdu do budoucna slušný potenciál. Jistou dávku originality to nezapře. Nejpůsobivější byl asi ten začátek, jisté gore to mělo v momentech ostré sekery Ebena to musím uznat. Pochválím práci kamery, bohužel komiksovou předlohu jsem nečetla. Slušná jízda, ale už mám toho asi moc nakoukano co se hororového žánru týká, takže jsem se nudila. Jinak velmi dobré, Josh Hartnell hrál opravdu na maximum!

• 17.7.2010  03:38
    Agora (2009)

Alejandro Amenábar mi udělal opravdu radost, dobré historické filmy mám ráda. O jeho kvalitní režii nemám pochyby a dokonale zvládl zpracovat tenhle příběh v kostce a přesto zajimavě. Skvělé výkony Rachel Weisz, Maxe Minghella, Oscara Isaaca nelze než vyzdvihnout. Interesantní příběh, plný nasilných naboženských nepokojů a života moudré astroložky Hypatie. Já si vrněla blahem s jakou lehkostí a noblesou je to podáno.

• 16.7.2010  23:46

Průměrný mysteriozní horor. Přibalila bych si ho tak na chatu, kde každou chvíli něco zapraská, do poloviny velmi slušná atmosféra, ale bohužel čím blíž konci, tak všechno upadá.Tedy kromě přesvědčivé tajemné lesní krajiny v Rumunsku a velice dobře vybrané hudby v těch správných pasážích.

• 24.6.2010  19:53

Pro F.Truffauta mám slabost. S láskou se vrhl natočit film o filmu s lehkou nadsázskou a ironií. Není tak zábavný, ale o to víc nahlédnete do světa mravenčí práce za kamerou.

• 14.11.2009  00:01

Jako klasický metrosexuál a sadistický vrah Patrick Bateman, naprosto bravurní výkon Cristiana Bale, tahle role mu prostě sedla jako ušitá na míru. Spousta dobrého materiálu, ale ne pro slabší nátury! Napjatá jsem byla až do konce, který opravdu nesedl a zklamal na plné čáře , celý příběh neskutečně srazil dolů. Rozhodovala jsem se mazi 4* nebo 5*. Výkon Ch.Bale mě nutí dát 5 i přes ten pokažený konec.

• 13.1.2010  23:31
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Tohle se opravdu povedlo, Zdeněk Pohlreich, je vážně dobrý kuchař, cool chlapík jeho bonmoty a jadrnné vyjadřování tomu dodává grády a šťávu a to mě baví. Konečně někdo, kdo dělá v českém pohostinství trochu vítr. Už se těším na další díly, škoda jen, že neuvidíme žábu bušit pěstí do skály :). Zatím jsou obě série na streamu, takže kdo neviďěl má možnost.

• 4.12.2009  05:26
    Antikrist (2009)

No to je prostě on excentrista Lars vonTrier. Začátek freudovy psychoanalýzy mě zaujal o další části to říci nemůžu. Pak samozřejmě přitvrdil a dostalo to spád. Dostáváme se k otázce kontraverze, samozřejmě je tu přítomna, jenže zde v celé pasáži a bez obalu. Ostatně je i v mnoha jiných filmech. Prvoplánově chce šokovat a to se mu i daří.To, že člověk o něco přišel a je na dně, většinou řešíme radikálně, ale né takovou sadomasochistickou palbou. William Defoe a Charlotte Gainsburbourg opravdu hráli na maximum a skvěle. Určitě mě to nijak nepohoršovalo, ale Trier není má krevní skupina, tak ho záměrně nevyhledávám!

• 6.12.2009  16:11
    Apocalypto (2006)

Mel Gibson mě jako režisér nepřekvapil po vizuální a poslechové stránce sází na originalitu a obrovský rozpočet, ze své kapsy. Dovolím si trochu rýpnout, co se příběhu týče, některé scény se blíží fantazy filmu. Skvělé výkony indiánských neherců / v běžecké disciplíně by byli jistě lepší na OH, než jamajská mužská výprava / :-) . Ale dost kritiky přijatelná svižná podívaná, velkolepá výprava, já osobně se nenudila. Ovšem díky jistému nádechu a nepodloženému příběhu mi tento snímek nezůstane moc dloho v paměti.

• 27.11.2009  14:35
    Arachnid (2001)

No myslím, že ten film arachnofobici přežijí ve zdraví. Kde jsou pořadné pavoučí horory ach jo!

• 27.11.2009  15:20
    Archangel (TV film) (2005)

Tak to nemusím co by, kdyby................začátek poměrně dobrý, ale pak jsem usnula a to hovoří samo za sebe :-)

• 14.11.2009  01:17
    Austrálie (2008)

Nesmírně jsem se těšila, ale ejhle byl v tom zakopaný pes. Baz Luhrmann mě zklamal, hezky to začalo, ale co ten zbytek, Hugh a Nicol nemastní, neslaní. Na mě moc od druhé poloviny překombinované a už jsem přestala chápat o co jde. Že by divný děj? Stopu to na mě nezanechalo žádnou, jen to šlo kolem. Krásná scenérie a rozpočet, ale děj teda, myslím, že dát si s tím víc práce po stránce scénáře mohlo to dopadnout uplně jinak!

• 13.11.2009  22:59
    Až do smrti (2007)

Opravdu překvapení, J .C.V.Damm, tu vůbec nehraje špatně. Řekla bych, že je to zásluhou lepšího scénaře, který mu umožnil ukázat, že v něm taky něco je, že není jen prvoplánový bojovník v arénách. Hudba byla skvělá a děj filmu taky. Určitě je to i zásluhou režiséra Simona Fellowse. Filmy od J.C.V.D si kupuji ráda, už jen kvůli němu.

• 29.11.2009  00:06
    Babel (2006)

Nevím, prostě nevím čím to je, ale mě zatím El Negro nepřesvědčil a jeho tvorba mě neuchvacuje. Uvidím jestli mě nějakým dílkem dostane do kolen.

• 21.12.2009  11:08
    Barva noci (1994)

Nechápu tolik vlny kritiky na Colour of night, jistě natočeno v roce 1994, ale nemyslím, že by to i dnes mělo podprůměrnou úroveň. Jistě děj předvidatelný, ale vykreslení postav po psychologické stránce není vůbec špatné. Mě se Bruce Willis v tomhle thilleru celkem líbil, nemám pocit, že by svou roli odbyl to žádném případě. Stopáž je poněkud zdlouhavá, zápletka průhledná, no a někdo tenhle žánr nemusí. Bruce ještě svalnatý a psychologie je mi blízká. Takže já ty 3 * dám.

• 29.11.2009  06:20
    Big Lebowski (1998)

Režiséři Coenovi opravdu nejsou moje krevní skupina, ale tohle se povedlo Jeff Bridges jako Dud, na těch správných místech podmanivé songy /Eagles-Hotel California,Viva las vegas....................Dud byl cool, parádně namixovaný zážitek pro diváky.

• 25.1.2011  18:59

Pravý vyčpělý americký remake svěžího francouzského originálu, na chvíli jsem aspoň doufala v zábavnou parodii, jenže forkům docházel dech.Celkově nevypadal jako blbec jen Steve Carell, nakonec jsem měla pocit, že otravných nudných blbců je tam, až moc. Ovšem přiznávám, že ti myšáci byli skvělí a divoký bohém také. Nudné a místy vtipné zároveň, Jay Roach tomu fakt dal na zadek. Dávám 2*z milosti parkrát jsem se zasmála.

• 14.11.2009  01:23

Inteligentní a přesto vtipná komedie, skvělé herecké výkony. Bravo pro Francise Vebra. Minimum postav,pár místností a on ukazuje, že taková komedie natočit lze ! Ale zápalky sbírat nebudu :)

• 15.12.2009  11:55
    Bolest (2006)

Zabalit první polovinu toho filmu raději do tmy a světla je tam jen co by se za nehet vešlo, aby to zakrylo, že se tam nic neděje je vrcholem trapnosti, přes mou velkou snahu dostat se dál a zhlédnout to jsem se na 2 pokusy nedostala a zatím to neplánuji.

• 17.3.2010  12:26

Pro mě krásný animák Bolt a další zvířátka.....!Joj to zbožňuji zvířatka mám navždy ve svém srdíčku.No jo, hraje na city, ale kdo by odolal. Walt Disney bude vždy třída. Vážně se mi to moc líbilo. Bolta bych hned brala domů:-).

• 13.11.2009  22:32

Steve Carell pěkně šlápl vedle byla nuda k uzofání, bez hlavy a paty!!

• 27.11.2009  14:28
    Brouk (2006)

Naprostá paranoia, neoddělitelná skutečnost od halucinací. William Fredkin točí lepší snímky. Nedotklo se mě to , prostě jsem se nudila. Doporučuji spíš Exorcistu.

• 13.11.2009  22:15
    Brubaker (1980)

Kvalitní snímek z vězeňského prostředí , v titulní roli uvidíte skvělého Roberta Redforda jako Brubakera. Emocionálně silný příběh, korupce je totiž všude. Ale najde se člověk ochotný jít do boje s větrnými mlýny a neporušit své osobní zásady. I teď po tolika letech je to skvělý film!

• 19.12.2009  16:39
    Bruno (2009)

Brüno pěkný trapas perverznější verze Borata, ale ten byl skvělý. Ale dobře, viďěla jsem to znovu a tentokrát jsem se bavila, tak ty 2* dám.

• 20.11.2009  17:26
    Brutální Nikita (TV seriál) (1997)

Film L.Bessona je prostě originál.Ale v žádném případě tehle seriál nezatracuji, vydobyl si svého času velkou popularitu v hodně zemích. I když stavěl na moderní technice, luxusu a různých politických akcích. Peta Wilson hrála svou roli skvěle a chemie mezi ní a Michaelem, byla perfektní! Také byla za svou roli dvakrát nominovaná na prestižní cenu. A málokdo možná ví, že Michael-Roy Dupuis je v Kanadě velice populárním filmovým hercem. Samozřejmě, že se nápady vyčerpaly a seriál skončil v ten pravý čas.Protože je spousta jiných velmi nekvalitních a ty se tahnou roky, což je hrůza. Ale mohu říct, že mám tenhle seriál ráda.

• 27.3.2010  21:38
    Byla to ona (TV film) (2007)

Kirstie Alley opět taková dravá jako v Kdopak to mluví. Sice stále poslední roky bojuje se svou váhou, ale i s kily navíc je tady dračice. Krásná píseň na začátku a její příprava do nového dne, to všichni známe je dokonalá. První půlhodinka perfektní a zapojení Erica Christiana Olsena jako jejího synovce je vydařená. Pak se to trochu táhlo, protože Kristie byla trochu odsunutá do pozadí. Není to film pro každého, ale já se celkem bavila. Je to spíš film na pohodové víkendové odpoledne.

• 27.11.2009  16:23
    Bílá vdova (2000)

Decentní, přesto vtipná komedie, proč pěstovat orchideje a nezkusit zasadit marihuanu? Velká Británie nám přihrála krásnou komedii bez fekálního humoru. Super. PS : babičce se to moc líbilo , ale pěstovat nebude:-)

• 22.11.2009  02:25
    Bílé peklo (2001)

I přes různé chybičky, je to výtečný příběh plný emocí!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11