Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

Lukas Urban

okres Žďár nad Sázavou

• 7.6.2011  10:50

Když občas zapomeneme na fyzikální zákony, hlavně setrvačnost, tak sem se dobře bavil. Pořad akce a akce.

• 7.6.2011  10:48
    Lidice (2011)

Film na dlouhé zimní večery. Něco tomu chybělo a film mě nechytil.

• 28.1.2011  15:53
    Icarus (2010)

Bohuzel me film zklamal. Dolph Lundgren nenatocil film pro divaky, ale pro sebe. Dost mozna aby se jeste ukazal nebo si zvedl sebevedomi....

• 16.10.2010  21:42
    Mrak (2006)

Nazval bych to nadcasovym filmem :)

• 12.10.2010  10:59
    Hitman (2007)

Hru mam moc rad a film se povedl, vyjimecne :) coz neni u ztvarneni filmu z hry vubec obvykle.

• 11.10.2010  19:06

Me se film docela libil. Na odpocinek po obede se docela hodil :) a nejvic se me libilo poslednich 10 minut.

• 9.10.2010  22:51
    Centurion (2010)

Několikrát mě ta digitální krev vadila, ale vcelku jsem to ustál a film se libil. Škoda, že "kuchař" nebyl víc v akci a brzo skončil. Měl potenciál :)

• 20.9.2010  17:37
    RRRrrrr!!! (2004)

Má to něco do sebe. Smál jsem se a bavil, podstatu komedie to splnilo. Je to film ke kterýmu se dá pro odpočinek vrátit.

• 20.9.2010  15:33
    Robin Hood (2010)

Kdyby si odpustili poslednich 10 min, tak se film mohl jmenovat jinak a byl by za 5*. Za cely film ho nikdo nenazval "Robinem Hoodem" a ted najednou je tak nazyvany. Skoda, jinak pekny filmek.

• 27.8.2010  14:02
    Repo Men (2010)

Ze zacatku me to prislo jako slaboducha reznicina, ale nastal zvrat. Od poloviny uz jsem se nechal unaset dejem a skvelej zaver. Nekolik super scen, prikladem: " Do bezvedomi jsem se dostal ctyrmi zpusoby" ... Film si budu dlouho pamatovat proto 5*

• 22.8.2010  22:19

Od poloviny se me film hodne zalibil a konec byl az necekane dobry. Dokazal bych si predstavit i pokracovani formou serialu..

• 14.5.2010  20:59

Vyjimečnej film, moc se libil. Neobycejny pohled maleho osmi leteho chlapce.

• 13.4.2010  23:50

Dej je ponekud zmateny, ale pro deti je to urcite dobry dobrodruzny film. Kdyby me bylo zas 13 let, film bych si uzil...

• 6.4.2010  17:04

Občas mírně zamrazí a člověk si uvědomí, že i tohle se může stát. Filmy bych hned neodsuzoval a zamyslel se nad nim, nechapu jak někdo může ohodnotit filmy jako "odpad". Pravděpodobně si přecetl jen děj a nepodíval se na něj. Určitě stojí za zkouknutí a ocenil bych i pokračovaní, ale nikde jsem na netu nenašel jestli bylo-bude natočeno...

• 6.4.2010  15:16

Skvely dokument ve kterym si Arnold rozhodne na nic nehraje a je opravdu videt jeho sebevedomi. Noo jako kazdej spickovej kulturista :D Skvelej dokument a pro fanousky posilovani "pohadka na dobrou noc"... Dobrou ;)

• 31.3.2010  16:41

Docela průměrná komedie, kterou ocení především fanoušci hry geocaching. Bez pěkný blonďatý geocacherky od kolotočů Galaxy by to asi nešlo. To ze ma psychopatickýho přitele a zamiluje se do nuly jmenem Justin mě ani nepřekvapilo. Docela jsem se bavil... Nehodnotím uroveň keší a signálu GPS Galaxy :D

• 21.3.2010  21:23

Ze zacatku jsem filmu moc nefandil, ale zapletka prima. Bohuzel si to fakt dokazu v realnem zivote predstavit.

• 5.3.2010  18:53

Dlouho jsem nevidel tak uzasnej film :) proste super... osobne bych si ho dokazal predstavit i mezi trema nejlepsima filmama v zebricku CSFD! ;)

• 4.3.2010  12:06

Pustil jsem si vsechny tri dily hned zasebou a musim rict ze se me cely pribeh libil. Schopnej scenarista by z toho udelal jeden film, pripadne dva. Ale tri jsou opravdu moc. V prvni casti jsem se musel srovnat s tim, ze se nekoukam na Indyho, Flynna, Bena Gatese apod.. ale je to dalsi postava, tak proc ji hned odsuzovat :) Jak uz jsem rekl, filmy se libily a davam ***.

• 14.1.2010  21:23
    Paintball (2009)

Maximalne jedna hvezdicka. Podle nazvu a tema jsem cekal skvelej film. Hodne zklamal. Dej otresnej.

• 30.12.2009  11:53
    Avatar (2009)

Moje prvni 3D, mozna chyba... Bryle me prekazeli a nejvic efektu z 3D jsem si uzil pred zacatkem filmu na ukazkach :D Lepsi by bylo zkouknout bez 3D. Ted k filmu. Fascinujici svet a plny fantazie s propracovanymi detaily. Kdo ma rad sci-fi urcite stoji za podivani.

• 26.12.2009  09:34
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Kdyz jsem byl maly byl to prima serial, to se me libili i Power Rangers :D Pro objektivni hodnoceni jsem si stahl par dilu, a mozna bych se dival zas. Dej to ma, vymysleny tvorove, kazdy ma nejaky schopnosti. Asch je namyslenej trouba, ale dost to schytava. Postavicky jsou roztomily a kazda ma nejakou povahu. Japonsky "komiks" pro deti.... At si rika, kdo chce co chce, ulitaval na tom kazdej druhej z vas! ;)

• 16.12.2009  21:44
    2012 (2009)

Vic nez 3 hvezdy si nezaslouzi. Film me zklamal, ty sceny jak projizdi limuzina vsim mozny, treba padajicim sklenym barakem, pak to letadlo apod. Mit tolik stesti, jak hlavni postavy ve filmu, Bill Gates me cisti boty :D Ale prekvapive se me dej libil,noo jednou kouknout se na to da :)

• 8.12.2009  22:27
    Gamer (2009)

Ta podobnost s Gladiatorem me film pokazila, ale na druhou stranu jsem si ho uzival a dobre se bavil :) místy se me film priblizil Nahradnikum, ale to se dalo cekat.

• 8.12.2009  20:30

Film meho mladi. Skvely pisnicky a obcas i napinavy momenty ;) u takovych pohadek me mrzi, ze jsem vyrost ...