Metal Lord

okres Pardubice
Welcome to Hell

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.4.2019  09:04
    Week and Show Tomáše Matonohy (TV pořad) (2019)

Škoda, že se PCC raději nepustili do dalších dílů Comedy Clubu....tohle mě vůbec, ale vůbec neslovilo. Zlatej John Oliver: Co týden dal a vzal.

• 23.2.2019  16:19

Tohle bylo lepší jako seriál, na 75 minut je to moc seškrtané. (a zase ten rozdílný dabing)

• 23.2.2019  16:18

Drží si to kvalitu celé série, ale chybí tomu dabing od V. Preisse. (tedy pokud nedošlo jen k předabování)

• 17.2.2019  23:39

Takové dost nezáživné

• 29.12.2018  01:50
    Fenomén VHS (TV film) (2017)

VHS bylo moje dětství, proto jsem uvítal, že se ve Francii chopili tvorby dokumentu a dali dokupy spoustu zajimavých informací, které jsem kolikrát ani nevěděl.

• 15.10.2018  06:19

Naprosto ojedinělý pohled do Armstorngova života. Nicméně jak si člověk nechal pár dní uležet myšlenku na film, najdou se tam nějaké drobnosti. Většina filmu zobrazuje Armstrongův život, kde se v podstatě vyrovnává se ztrátou dcery. Toto je navíc prošpikováno záběry z výcviku, přednášek a průběžnými úmrtími kolegů, je dokonce vylíčeno i Apollo 1. Nicméně letecké záběry byly vidět z Amrstrongova pohledu, což byl značný plus v této části filmu. Samotná cesta na Měsíc zabrala posledních cca 40minut filmu. Tato pasáž byla tím, na co většina diváků asi čekala. Bylo to to nejzajímavější z filmu, ale trošku tomu podrážel nohy fakt, že namísto původního záběru z Armstrongova pohledu jsme tady viděli klasický dechberoucí záběry. Váhal jsem mezi 4 a 5*....nakonec mě k té páté přiměl jeden fakt. Damien Chazelle nám ono přistání zprostředkovává, jako úspěch celého lidstva (velký skok pro lidstvo) a ne jen jako vlastenecký a proamerický film. Proto vynechal ono zapíchnutí vlajky, za což je kritizován Amerikou a přesně za tohle tomu filmu dávám 5*

• 15.10.2018  06:12
    Mistrův syn (1978)

Naprostá bomba, od které jsem původně nic nečekal. Jen jsem trošku nepochopil kopii, kterou vysíali na Cinemaxu, kdy byl film v půdovním znění, ale občas zazněla věta anglicky.

• 26.9.2018  08:07

Naprostá pecka, ke které není co dodat. Lemmy byla osoba, která definovala žánr a která dokázala rozproudit davy. Ať už jste hudebně spřízněni nebo ne, koukněte a nebudete litovat. Neposlouchejte názory o přestárlých a nudných rockerech. Kdo vám něco takového řekne, ví hovno o tom, co to je rocková muzika. Spíš názory takového člověka jsou nudné, než tahle hudba. Takový člověk, ať si doma poslouchá Biebera a nechá pořádnou hudbu těm, co si to umí užít. Za mě to je za plný počet.

• 10.9.2018  20:52

Co víc dodat......velkolepý dokument.

• 11.2.2018  15:43
    Spielberg (TV film) (2017)

Parádní životopisný film o jednom z nejlepší režisérů světové kinematografie. Dává nám možnost pochopit duši tohoto významného tvůrce, nahlédnout do jeho počátků tvorby. Díky tomuto filmu člověk konečně pochopil, proč ve svých dílech používá sociální motivy rozvrácených rodin, někteří konečně i pochopí jeho zálibu ve filmech s židovskou tématikou.

• 19.12.2017  17:39

Nemám slov.....v posledních letech se v kinematografii rojí čím dál více remaků, restartů, rebootů.....ale víceméně většina nestojí za prd....ale u Disneyho je vidět, že se snaží do hrané formy převést všechny své klasické animáky z doby, kdy byl Disney co se týče animace na vrcholu. A je vidět, že Disney tomu dává maximální péči, což je na výsledku znát

• 12.12.2017  18:08

Hledám slova, která by k tomu pasovala.....bohužel mě nic nenapadá. Celá léta člověk doufal v důstojné pokračování...ale díky Murrayho debilnímu chování se to oddalovalo, oddalovalo a oddalovalo, až se nakonec někdo rozhodl stvořit tenhle patos. Musí se tomu alespoň nechat ty efekty, camea téměř všech původních herců a nové vychytávky, toť vše.

• 12.12.2017  12:41
    Vřískot 4 (2011)

Bohužel ač to mohlo dopadnout dobře, dopadlo to blbě. Jen dokola omývaný patos, který až hrozně připomíná zvratem první díl, díky čemuž to není nijak originální. Jen to je posunuté do moderní doby využitím online streamování atd...

• 11.12.2017  19:47

Emmerich se po letech vrátil k jednomu ze svých nejlepších filmů. Ale ačkoliv by mu člověk chtěl dát šanci, ten film prostě nefunguje. Ano, místama je to zajimavá podívaná ve stylu Emmerichových globálních následků....ale po většinu času je to prostě moc přepálené, začíná se do toho míchat tisíciletá historie konfliktu s další rasou....a ve výsledku 50m mimozemšťan....nemůžu říct, že by to byl vysloveně propadák, ale možná Emmerich měl spíš dát šanci té Hvězdné bráně, než tomuhle

• 9.12.2017  13:10

Skoro 20 let jsem se k tomu ilmu nějak nedostal...pamatuju, když jsem tehdy viděl v TV něco s názvem Akumulátor 1, kde člověk bojoval s TV, nic jsem z toho neměl. S odstupem času jsem se k tomu konečně dostal a jde o parádní filmek s originálním tématem

• 27.11.2017  21:16
    Queen ve Wembley (koncert) (1986)

Tohle se nedá popsat slovy, prostě fenomenální....jen to vidět naživo !!!!

• 21.10.2017  23:15

Kathy Bates jako bláznivá a vyšinutá faninka, která je všehoschopná....to nemá chybu.

• 1.8.2017  07:41
    Sedm divů starověkého světa (TV seriál) (2004)

Zase další dokument, kde se člověk nechal zblbnout českým názvem.....Chystal jsem se na shlédnutí s tím, že se dozvím něco o klasickým 7 divech světa....pravda, rozdělení na 3 díly mě trošku překvapilo, čekal jsem, že bude třeba každý díl vyhrazen jednomu divu.....ale když jsem zjistil, že to není o 7 divech světa, ale o 7 architektonických divech v jednotlivých starověkých uskupeních - Řím, Řecko a Egypt - tak mě to mírně zklamalo. Pravda, člověk se dozví o zajimavých památkách, které by časem i rád navštívil osobně....tu 4* bych tomu dal jen v případě, že by název dokumentu v češtině nebyl tak matoucí.

• 19.7.2017  16:35
    Dobrý synek (1993)

Vcelku povedený filmek, ve kterém Macaulay Culkin ukázal, že dospívá a že nemusel být jen herec jedné role. Tohle ho mohlo dostat v kariéře hodně daleko, jelikož ukázal kvality ve vážnější roli, v tomto případě hajzlíka, který je zlo ve své podstatě....jak Culkinova kariéra dopadla víme bohužel všichni. Film nás seznamuje s milým Woodem, který se musí postavit zlu v podání Culkina. Atmosféra graduje, okolí je vystavováno většímu a většímu zlu, až nakonec dojde na souboj dobra a zla....

• 14.6.2017  22:37
    Smrtihlav (2017)

Naprosto stejný názor, jako má j.linhi.....film se snaží jít vlastní cestou, tím pádem kašle na historické reálie i prostředí. Kupříkladu výsadek Gabčika a Kubiše byl plánován u Plzně (ve skutečnosti seskočili u Nehvizd), ale při záběrech na jejich pochod to vypadá, jako by se vláčeli přes vrcholky Alp. Jason Carke je v roli Heydricha perfektní, jen to prostě chtělo někoho více vzhledově podobného Heydrichovi. Film občas kolísá s výslovností, každou chvíli se jedno slovo vyslovuje jinak - Heydrich/Heydrisch, Führer/Furer....Vedle toho se v půlce filmu najednou změní dějová linie z Heydrichova okolí na přípravu atentátu, který je zde ukázán obecně...Každopádně člověk pak neví, jestli sleduje film o Heydrichovi, nebo o atentátu. Nevím, jak někdo může tvrdit, že tohle je lepší, než Anthropoid a ještě se ohání tím, že nejde o dodržení historie....ta historie se právě měla dodržet, protože to je na ní stavěné, takhle to jen dělá ostudu.

• 8.6.2017  06:24
    Mumie (2017)

Vcelku solidní podívaná, která by mohla nastartovat zajimavé Dark Universe. Do páté hvězdy chybí málo, filmu chyběl menší drive, lepší žánrové směřování. Ale rozhodně to nebylo špatné, jako třeba Artuš.

• 6.6.2017  22:33

Parádní český "Rocky", založený také na skutečné postěvě. Narozdíl od známějšího amerického Rockyho nám tento vedle sportovního klání ukazuje i nátlak nacistického režimu. Vašut zde podal rozhodně životní výkon.

• 5.6.2017  09:54
    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)

Tak i ČR se zapojila a vyslala své "hvězdy" do této legendární pevnosti. Pamatuju, jak jsem jako malý žral původní francouzskou verzi a tak jsem se rozhodl dát šanci i české verzi, která byla v našich zemích stejně oblíbená jako Hry bez hranic. Panovaly jen jisté obavy z toho, aby to nebylo až tak moc okleštěné, jako podprůměrná britská verze. No, čekal jsem to o něco lepší, ale rozhodně nejsem zklamán. Bouček jako moderátor umí, soutěžící ve většině případů berou hru jako zábavu a to je to hlavní. Jen je škoda, že to produkce (hádám ale že za to může francouzský štáb, který se o to stará) nezkusila dát plnohodnotné, tedy i s Pány temnot. Je to tedy okleštěné, ale ne až do takové míry, že by to bylo na 40minut, jako v UK verzi. Zamrzí i moderní pojetí disciplín, ale to je holt posun doby a to, že to upravují sami francouzi.

• 2.6.2017  06:58
    Wonder Woman (2017)

Do prdele...konečně....konečně se to DC povedlo a naservírovalo nám povedenou komiksovku, kterou jsme potřebovali. Možná to bude tím, že ji netočil Zack Snyder a že svoji představivost a cit pro film tak mohl předvést někdo jiný. Celé je to brané v duchů prvního Captain America, i celkový nádech obrazu je v podobném znění. Představuje nám tu vývoj Wonder Woman, její výcvik. Diana si jde celou dobu za svým, ví že má povinnost a snaží se předvést své dovednosti, což se nám naskytne vidět přímo na frontě války. Film sice místy je trošku ukecaný, ale je to kompenzováno suprovým dějem. O to více mě potěšilo, že tam nebyl tak šílenej green-screening, jako to má ve zvyku Snyder ve všech svých posledních filmech. Jediné, co mě bylo trnem v oku byl hlavní záporák a trošku digitálně přepálené finále, jinak jsem byl spokojen. DC sice oproti Marvelu ujel vlak, s WW ale částečně tu ztrátu zmenšili, což se dosud o jiných DC filmech tvrdit nedalo. Mnozí WW budou považovat za kopii prvního Captain America, ostatně má to spoustu společných prvků (origin ze světové války, oba hrdinové se štítem a velkou silou, nádech šedi, boj s Němci, letadlo s bombou na konci....), ale přitom DC se to alespoň částečně snažilo odlišit tím, že děj namísto do WWII přesunulo už do WWI, což možná zarytí fanoušci neocení, jelikož původní origin se odehrával za WWII (Steve byl americký špion za WWII)

• 29.5.2017  18:25

Vcelku zajimavý filmek s parádníma bitevníma scénama.....Jackie u mě tradičně exceluje se svým uměním, navíc zde po boku římských vojáků, Cusack také ukázal talent...akorát škoda že neměl víc prostoru a něco jiného, než kamenný výraz.

• 24.5.2017  12:08

Kde jen začít.....při ohlášení pokračování Promethea a jeho následném přejmenování jsem doufal, že se Scott poučí a že nám předvede to, co dokázal předvést s prvním Vetřelcem, obzvlášť když ohlásil storno Blomkampova Vetřelce.....nastal čas návštěvy v kině a bohužel se náprava nekoná. Oznamovaný James Franco odpálenej hned na začátku, to byla škoda, protože tam mohl zazářit. Když se posuneme dál, příběh není nic, co by tady ten film táhlo, v podstatě se jen recykluje a recykluje. Posádka absolutně pitomá, vůbec nejedná instinktivně. Co se týče Davidova flashbacku, opravdu mě neoslovilo, že se opět objevil android, který si myslí že je něco víc, než lidé a že může rozhodovat o bytí a nebytí. Chtěli jsme se dozvědět více o Engineerech, jejich mytologii a třeba jejich setkání s posádkou....ale namísto toho jsme se setkali s vymřelou civilizací, což nám právě v tom flashbacku je ne moc příjemně předvedeno. Člověk sice byl lehce překvapen menším zvratem, ale další zvrat na konci filmu už tolik překvapivý nebyl, dal se odhadnout a člověk byl velmi zklamán. Vedle toho je nám naservirován vznik xenomorfa tak, jak ho známe z původního Vetřelce, ale upřímně, je tam znát, že to bylo vymyšleno jen kvůli Covenantu a že to nemá žádný zakořeněný původ, který by byl pochopitelný, jde čistě jen o experiment a ne o vývoj. A co člověka opravdu nepotěší, je Vetřelec kompletně přes CGI, úplně zapomeňte na původní filmy, kde byl v kostýmu navlečen herec, tady jde čistě jen o počítačové monstrum, které nemá ten pocit uvěřitelnosti a lekačky....a ta trocha krve a robotika pro detailní záběry to opravdu kompenzovat nemůžou.

• 4.5.2017  20:31

Perfektní záležitost, jen škoda, že občas trošku nepodené střihy kamer

• 13.4.2017  09:11

Název člověka lákal ke sledování dokumentu o rekonstrukci zámku....z popisu pak nakonec vyjde najevo, že se jedná jen o divadlo a jízdárnu.....ale i tak tomu člověk chtěl dát šanci, jelikož ho zajimaly nějaké nové informace ohledně stavby, případně. Bohužel, ve výsledku tam převažovaly jen záznamy z koncertů, takže to spíš vypadalo jako Toulavá kamera. Dokonce ani ta časosběrná metoda dokumentu nebyla nijak výrazná a ani žádná zmínka o tom, že to mělo být málem zdemolováno.

• 7.4.2017  08:10
    Rocky V (1990)

Jednoznačně neslabší film z celé série. Jediné, co za něco stojí je závěrečná bitka, která se oproti ostatním dílům odehrává na ulici. Jinak ten příběh je dost bez duše a nezajimavej. Stallone si roli Rockyho jako trenéra zopakoval později v Creedovi, který tenhle film v kvalitě překonává.

• 20.3.2017  22:55
    Dr. No (1962)

Ale tak jo....jakožto nefanda Bonda jsem tomu zkusil dát šanci. Stále mi to sice nic neříká, ale první film je vcelku dobře odvedená práce....je znát, že je to o dost uvolněnější, než současné díly

<< předchozí 1 2 3 4