oli9

okres Uherské Hradiště

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 16.6.2015  14:46

Zklamání ! Těšil jsem se do kina jak malý kluk, čekal jsem pecku , bez děje jenom dvouhodinovou jízdu, jenže ano nudilo to a postrádalo něco. Káry, efekty supr jenže a co dál ?? Starý max byl teda lepší. Nechápu tu euforii tady u všechneberu vám hodnocení. Přitom já téma postapokalyptická budoucnost miluju.

• 31.3.2015  20:37

Nejsem blázen do aut, nezajímám se ani tak moc o novinky atd.. Ale TOP Gear si mě získal hlavně svým netradičním pojetím pořadu. Zabavný , angilcý humor, šílené nápady. Pecka

• 2.1.2015  21:39

Oproti seriálu jsem musel jednu hvězdičku ubrat, ale určitě je to jedno z toho mála povedenějšího na CZ scéně za poslední roky

• 26.12.2014  14:54

Všechno co se bude točit okolo téhle legendy a Nagana prostě srdce fanouška zahřeje :) hlavně ta nostalgie s Naganem , kdy se v republice zastavil čas. Navíc mě překvapilo a dozvěděl se až dneska ,jak je se Šmehlíkem přivítali v Buffalu jako olympijské vítěze a prezident klubu nechal poslat pro Waldemara Matušku aby jim zazpíval na ledě státní hymnu

• 18.12.2014  18:21

Tohle má být vyvrcholení ? To ne! nejslabší díl. Vlastně se tam celou tu dobu vůbec nic neděje, zbytečně zdlouhavé.... byl jsem zklamaný. Největší fail všeho je ,že šmaka zabijí po 3 minutách...

• 8.12.2014  21:36
    Sám doma (1990)

Tohle je klasika ! Jeden z nejlepších filmů a vánoční pohody :) nehledejte děj, nepřemýšlejte... jen se abvte a opakujte hlášky které vás už tisíckrát rozesmály a které znáte nazpamět :)

• 28.11.2014  09:44
    Třída 8.A (TV pořad) (2014)

Nechci vidět jak se ti cikáni ano cikáni chovají normálně kdy se nejede podle scénáře a kamer. Jinak pořad bída, ti co dají více jak dvě hvězdy urazí filmy a seriály které si zaslouží více jak 3 hvězdy

• 27.11.2014  16:42

Ano píšete tu že Russell měl vyhrát, že hrál tvrdě a takticky, ovládal hru , ale nezvládnul to zapomněl na to nejdulezitejsi o tom ze o vitezi rozhodne porota v které neměl ani jednoho pritele možná Jerry a ta mu hals stejně nedala, Sandra nedělala podrazy, snažila se vyštípat Russela a nedařilo se jí to, kdyby ji tenkrát hrdinové poslechli kdoví jak to bylo, tam se lámal chleba, byla Xkrát napokraji vyřazení a vždy to ustála, nedělala si nepřátele, Russel si sebou byl moc jistý, Parvaty byla skvělá při výzvách ale vaz jí zlomilo to že se vezla s Russelem ale určitě parádní série

• 26.11.2014  09:17

Válečné filmy mám rád, rozumím docela i zbraním, tankům, bitvám a vlastně se tak celkově zajímám o WW2. Tanková bitva byla pro mě zklamání, to i celkem konečné dobývání FURY...efekty, zvuk parádní herci hráli taky dobře, ale rozhodně to není film který bych musel vidět v nejbližší době znovu

• 20.9.2014  06:07

Ale jo, kdo by čekal ,že neměcké komedii se budu smát a bude dokonce plný kinosál. Pobavilo, určitě stojí za to vidět. "jo a ošukej za mě nějakou děvku"

• 12.9.2014  20:18
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

A já zas CSI můžu, sice je to vlastně pořád stejná písnička ,ale mě to baví. Je to taky moc dobře natočené

• 12.9.2014  20:13
    Pojišťovna štěstí (TV seriál) (2004)

Nedokážu pochopit jak se tohle vlastně může točit a jak můžou být lidi tak dementní,že se na to ještě dívají

• 9.9.2014  06:18
    Bear Grylls: Únik z pekla (TV seriál) (2013)

Beara mám rád, ale má daleko lepší seriály než tohle. A navíc 3 místa v jednom dílu a vždycky napřeskáčku to je děs. Takový seriál Přežít je v porovnáním s tímhle jako den a noc

• 1.9.2014  05:44

Ano jsou i lepší filmy přesto mám tenhl film rád. Tak nějak ty prostředí a taky herce. Není to rozhodně tak špatná podívaná jak se zde uvádí

• 25.7.2014  10:16

Už hodně dlouho jsem se nahlas v koně nesmál. Tu se smálo celé kino semnou. Děj nehledejte jen se bavte. A neodcházejte před konečnýma titulkama, ty jsou geniální :)

• 31.5.2014  15:38

Paráda tohle to. Záviděl jsem a zároven si přál tam aspon týden být s nima. Opravdu ze života !

• 31.3.2014  08:49
    Noe (2014)

NA tenhle film jsem se celkem těšil, o to větší bylo zklamání. Děj byl celkem nudný, to že někdo staví pulku filmu ldo což jsem čekal bylo ok. Bojová scína který trvala sotva 5. minut byla nejlepší ale za to strašně krátká. Emma herecký výkon nic moc, jediné + efekty ,ale to by měl dnes mít film z takovým rozpočtem už automaticky

• 1.3.2014  09:00

Zklamání, dvě hveždy spíše za efekty s drakem a pod. Závěrečná bojová scéna totální zklamání a nuda

• 9.12.2013  08:12

Krásná přířoda, divočina a boj o přežití. Tohle všechno já můžu, film mě bavil. Scénky s medvědem naprosto dokonalé!

• 25.11.2013  15:59

Anglický humor je nejlepší :) škoda ,že někdo jej nechápe

• 11.11.2013  14:48
    Projekt X (2012)

Děj podle tohoto filmu ani nemůžete očekávat, asi po 20 minutách jsem si říkal co ještě tam chtějí hodinu jako dělat? Chce to vypnout, a jen čekat kdo co rozbije a možná se trošku vžit do role oslavence

• 11.11.2013  14:46

Dobrá akce i zápletka, výborné efekty a ještě lepší herecké výkony

• 3.11.2013  12:00
    Thor (2011)

Všechno z komiksů mám rád a THOR se vyvedl :)

• 3.11.2013  10:55

Opět snadno předvídatelný děj, prostředí sice působivé, ale děj naprosto tragický. Musim přiznat , že jsem se ani nebál což jsem trošku doufal v to,že budu. A tak film 1 hvězda a druhou přidávám jenom kvůli Sophii Monk a jejím vnadám

• 2.11.2013  22:47

PO prvním skvělém dílu, přišel druhý který to měl sakra težké ale i tak pobavil a byl kvalitní. Tohle bylo snadno předvídatelné a děj mě ani nijak moc nebral, měl jsem v plánu 2 hvězdičky , ale na druhou stranu jsem se zase dostkrát smál , hlavně Alanovi takže 3/5

• 21.10.2013  06:15
    Rivalové (2013)

Do kina jsem šel s očekáváním a pocitem že film bude stát za to. Ale že mě tak ohromí jsem nečekal ! Akce, emoce, děj, skutečnost.. Senzace

• 14.10.2013  16:19
    Kameňák 2 (2004)

Nechápu kde se vzali peníze na natáčení ...

• 14.10.2013  16:17
    Kameňák 4 (2013)

Film jsem neviděl ani se na něj nehodlám nikdy podívat. Beru to jako absolutní ztrátu času. Viděl jsem trailer a to mi stačí, myslel jsem ,že větší hnůj už nejde udělat. Nehodlám se o tom přesvědčovat, zdejší reakce mi stačí

• 14.10.2013  08:20

Myslím si, že tři hvězdy jsou určitě akorát. Příběh absolutní blbost ale pokud chete u něčeho vypnout tak tohle je ono. Humor se drží celý film

• 9.7.2013  09:26

Chytlavá hudba, děj nic moc. Navíc jsem si myslel ,že jsem si spletl kinosál když to šlo před Univerzitou pro příšerky :D

<< předchozí 1 2