Jokolo

Jokolo

Česko

• 7.7.2014  21:09

je to výjimečný snímek, který vykresluje dva krásné a čisté lidi, kteří najdou lásku a nebrání se jí. nádherné.

• 18.11.2013  22:16
    Jen 17 (2013)

Přijde mi, že se film snaží hrozně násilně šokovat své diváky, jenže bez udání důvodu. Jako kdyby šlo jen o to za každou cenu pobouřit diváky a upozornit na film samotný pobuřujícím a aktuálním tématem. Místy je to úsměvné, místy smutné, nějaké city to přece jen v člověku probouzí, ale já holt asi nepochopil smysl toho filmu. Navíc ta holka je pěkně hnusná. A žádný prsa.

• 24.9.2013  18:45
    Omar (2013)

Dívá se na to dost dobře, působí to uvěřitelně, díky zvláštní kameře. Jen mi připadá, že film měl obrovský potenciál, který se dal využít mnohem líp. Nemuselo se to motat kolem klasické romantické zápletky tak dlouho. Už například jenom to, že se to odehrává v Palestině pod palcem Izraele se dalo výborně využít a do filmu lépe zakomponovat. Pak by snad ani nebylo co vytknout. Jenže vono ne. Chápu, že romantická zápletka tam být musela, hrdinovi to alespoň dodává silnou motivaci, ale tolik času věnované zubení se tý fešandy je jen na škodu. Mohlo to dopadnout mnohem líp, ale pořád je to skvělý snímek.

• 12.9.2013  21:19

Vtipný film s nádhernou atmosférou, ačkoliv k tomu možná přispěla úžasná živá hudba, která děj dokonale doplňovala. (KVIFF 2013)

• 28.9.2010  20:16
    2012 (2009)