SeBig

24 let, filmovej a komiksovej maniak

<< předchozí 1 2 3 4 25 50 74 98
    • 19.8.2018  02:11
    Wish Upon (2017)

Zabavná vyvraždovačka ve stylu Final destination.

• 18.8.2018  14:27

Vtipná šrajáda.

• 18.8.2018  00:57

Co tohle bylo za suchý z nosu? Jobs se musí obracet v rakvi když mu tenhle film byl věnovanej.

• 17.8.2018  05:58
    Saturn 3 (1980)

Jeden velkej omyl. Čekal jsem scifi béčko na aspoň trochu zábavné úrovni v prostředí u saturnu, který miluju, ale všechno prostě špatně. Efekty a vizual jak z šedesatek (outland co vyšel chvíli po tomhle skvostu vypadá mnohem líp) tohle působí strašně levně..hlavně, že tam je Kirk, kterej mě akorát nudil, Keitel byl divnej chtěl furt šukat a celý to bylo takový divný drama na (nechutně udělaný) kosmický stanici. Řeší se tam nejakej robot a je to prostě ztráta času.

• 17.8.2018  03:52
    Ghost Rider (2007)

To byl zase hovnocuc. Kejč mi do role vůbec nesedl a zaporaci jak ze sérky twajlajt. Ne, díky. Aspoň ta hudba za něco stála.

• 16.8.2018  20:43

LOTR hadr. Jediny co mě tak zaujalo byl Kronosýk.

• 16.8.2018  17:49

Boží králicí, skvělý dabing J.Dvořáka.

• 16.8.2018  17:48
    Bingo (TV pořad) (1994)

Ne.

• 16.8.2018  17:28

Nezatracuji to. Celkem se mi to libilo, bavilo mě to, nenudilo mě to. Ovšem, že to není lepší jak originál s tím se dá poslední dobou počítat všude, ale tohle jsem si vcelku užil.. i když některý věci mě vážně nasrali. Třeba tvůrci se uplně vysrali na tříhlavý vlky, nekterý souboje mi přišli dost useklý (u tohohle by mi ani nevadila delší stopáž) a hlavně z medusy nešel žádnej strach!! Hudba fajn, Worthingtona nemusím.. ale jinak čistej průměr.

• 16.8.2018  07:10
    Outland (1981)

Béčková kriminálka s nádechem scifi a Šonem Konerym aka drsným Ounýlem, kterej jde uklidit bordel na měsíc jupitera Nejvíc mě bavily ty slovní přestřelky mezi Ounýlem a doktorkou. Atmosférá béčková a jen mě trochu mrzí ten dost odfláknutý konec.. tvůrcům se chtělo asi srát, že to tak urychleně utli. Slabší čtyřka.

• 16.8.2018  04:04

Hned první díl a hned první téma prosim: Existuje bůh? Né děkuju.. vypínám s radostí po prvních třech minutách.. chtěl jsem vesmír.. né sračky.

• 16.8.2018  03:53

Po třetím díle s tímto dokumentem končím... myslel jsem, že jde o dokument o vesmíru a místo toho se tam chodí až moc kolem horké kaše..příklad: v prvním díle se rozebírá nějakej týpek co chtěl dokázat, že je vesmír nekonečnej.. nezájem.. v druhým díle vývoj naší rasy a ve třetím ňutn.. když dokument o vesmíru tak chci vesmír! Tady se mele o vesmíru z hlediska, který mě vubec nebere..navíc furt tam něco mele a než se dostane pán s knírkem k věci tak je konec dílu.

• 16.8.2018  02:00

Naprosto kulervoucí božskej a monstrozně, vizuálně dokonale barevnej masakr ve starověkém Egyptě. Co víc si přát? Ta pátá je hlavně za boha temnoty Seta aka Gerarda Butlera, kterej exceloval svou zlostí a nasraností ve všech směrech. Taky chválím nejvíc to, že se film bere s nadsázkou a humorem a nebere se to kurevsky vážně, což přidalo o několik % na zábavě. Spokojenost.

• 15.8.2018  23:04

Zklamání.. nebylo to uplně k zahození, ale děj a dialogy si mě moc nezískali.

• 15.8.2018  20:59
    San Andreas (2015)

Hned v prvních minutách dal film najevo jaká to bude nelogická mrdka na vypnutí mozku.. jenže problém byl vtom, že mě se poslední dobou ten mozek nějak vypnout nechce a chci už vidět něco pořádnýho a tyhle rádoby akční, klišoidní mrdky s nesmrtelným Dvejnem už mi lezou na nervy.. o tom to asi bude že jo? Hvězdy aspon za ty povedený efekty.

• 15.8.2018  20:57
    Mělčiny (2016)

Necítil jsem ztoho tak nějak nic.. žádné vžíváníčko nebylo a v tom případě můžu vyloučit i napětí.. asi jsem fandil spíš žralokovi holt no.. to se stává. Jak dopadl ten pták jsem si vlastně ani nevšiml.

• 15.8.2018  20:55

Levnější a i o něco hloupější než první díl.. i když tohle mě taky bavilo. Aspon jsem se dobře pobavil narozdíl od nudnejch rádoby hororovejch sraček co ted vycházej.

• 15.8.2018  20:54
    Hlas smrti (2005)

Levnost tam jde trochu vidět, leč to pripomínalo Veřte neveřte kvalitou.. ale srát na to, bavilo mě to a to dost, husina byla, ale zase ten konec?! jejda.. nebudu to radši rozebírat.

• 15.8.2018  20:52

Opět jako u předchozích dílů bavily mě jen scény se Sparrowem, nechápu proč tam vždycky musej přisrat někoho "hlavního" a Sparrow je vždycky jen vedlejšák..i když tentokrát to naštestí nebyla Kyjera ale krásná Kaya, která mi nevadila.

• 15.8.2018  20:50
    Zrcadla 2 (2010)

Myslel jsem, že jednička je shit... pak jsem viděl tohle a beru to zpátky.. tohle je ten pravej shit. Děkuju filme, že si mě zasvětil. Jedna hvězda za slušný gore scény. Hudba Frederik Wiedmann, kdyby tohle někde hrál na živo, tak ho lidi ukamenujou nebo upálej za kacířství.

• 15.8.2018  20:46

119 minut.. bylo to fakt nutný? Bylo to fakt nutný mě takhle mučit? Proč?! Zase námět vypadá ze začátku fakt dobře.. jenže tvůrci to neumí, místo toho se to snaží NOULENOVSKY protáhnout a mě tohle fakt leze krkem a prdelí už!

• 15.8.2018  20:44
    Zrcadla (2008)

Dostala mě za celý film jen jedna scéna (koupáníčko ve vaně s Amy Smart) a to je na horor sakra málo! Námět mi přišel lehce stupidní.. i když závěrem jsem si řikal, že to AŽ tak strašný uplně nebylo.

• 15.8.2018  20:42
    Leatherface (2017)

Aha, aha, aha... motorová pila PROSÍM takové menší upozornění! Se objeví na začátku.. (nepoužije se!!!) a pak prosím až na konci!! Jen aby si na to nenaletel ju?

• 15.8.2018  20:39

Tři hvezdy s odřeným celým xichtem. Je to teda bejkárna..jako "horor" to nějak nefunguje, ale aspon to zabavilo.

• 15.8.2018  20:37

A zase opět zase a pořád dokola... někdo přijde s fakt parádním náběhem na fakt super námět, a pak se to rozsype jak zasranej hrad z písku v naprosto umletý hovno, který mě přestává bavit sledovat hned v první půlhodině.. samozřejmě moje nemoc je to, že to prostě musím dokoukat a pak už jen trpim.. tohle se teda ještě dalo s klidem dokoukat, ale píšu tak nějak obecně o těhlech stylech filmů. Aspon, že tady aspon bylo to postupný vyvraždování..jinak bych uvad.

• 15.8.2018  20:34
    Army of One (2016)

Co tohle mělo bejt? Ta jedna patří tobě Kejdži, protože tě upřímně lituju. Smál jsem se jen tomu co to kurva má bejt.

• 15.8.2018  20:33

Svůj účel jakožto komedie na zasmaní to splnilo.. nic víc jsem v tom nehledal. Komedie je od toho abych se zasmál a né abych vyhledával nějakou smysluplnou zápletku.

• 15.8.2018  20:32

Nic jsem si od toho nesliboval. Vizuálem dost zavádějící BurtnoDelTorovina. Ty hvězdy co dávám jsou za dost dobré gore scény a Lokiho. Ty dvě piči mě tam srali.

• 15.8.2018  20:29

Kde to mělo nějaký zlom? Nějaký pořádný rozuzlení? Ja si nevšiml, že by tam něco takového bylo.. jediné co můžu pochválit je vizuál a herecký výkon McAvoye.. Potr bude pro mě dobrým jen jako Potr.. nikam jinam mi ten jeho xicht prostě nesedí.

• 15.8.2018  20:27

Kdyby přidali KREV a trošku více humoru, mohlo to být přesně dle mého gusta. I tak jsem byl trošku zklamaný, ale film jsem si v celku užil na 4Dx, i když (trošku mimo téma) mohli by aspon mít ty zasraný křesla v kině každý svoje opěrátko, nenavidim když nemám svuj prostor!!

<< předchozí 1 2 3 4 25 50 74 98