SeBig

okres Praha
24 let, filmovej a komiksovej maniak

<< předchozí 1 2 3 4 26 51 76 101
    • 22.10.2018  00:21

Trošku vice akce a svět by byl hned krásnější a barevnější. Norris verzus komančové..sledovačky, drsný xichty, pátráníčko a na konci konečně Norris tasí broksnu, kliku nepouživa on si otevírá dveře raketometem a ani nemusí mířit.. střílí bokem a nemine.

• 20.10.2018  16:08

Suchá kriminálka.

• 19.10.2018  22:50

Málo drsný, celej film jen výhrůžky od otravnejch nezajimavejch nazi pubertačku, ze kterejch šel strach asi jako ze sačku s bonbonama. Čekal jsem a hlavně jsem doufal, kdy už se jim ten týčr postaví a ono furt hovno...až teprv OPĚT SAMOZŘEJMĚ na konci to nabere nějaký radoby to drsný tempo. Utlachana bachorka o šikane učitelů vezoucí se na nějakých skutečných událostech (jistě). Hudba hrozná Schifrin měl asi zase nějakou depku neboco...asi ztoho filmu jak je nezáživnej.

• 19.10.2018  16:45
    Curtains (1983)

Jako dobrej horor to působí spíš až ke konci, kdy jsem si řekl tyvole fakt jako dobrý, ale ten průběh filmu prostě nic extra..sem tam nejaka vražda s dobrym jumpscarem a nečekaně dost fajn kamerou..kdyby to tempo bylo svižnější, dal bych rád i tu třetí. Takhle můžu jen napsat snesitelnej slasher s hnusnou vlasatou maskou a skvělým zakončením.

• 18.10.2018  20:57

Fajn béčko o mluvícím mozku, kterej se ti přisaje na zada a způsobuje neuvěřitelnou emforii. Má ti však háček..žere lidsky mozky. Mnamka. Hulibrčí scéna me dostala a libil se mi i odkaz na basket case. Celkem zabavna podivana.

• 17.10.2018  21:52

Na rozhraní mezi sračkou a ultrasračkou. Nechutná odporna slatanina plná vypulírovaných xichtu plus hnusnej netvor rodící nějaký desetirčata. Šerifum se to samozřejmě nelíbí tak vzniká hantýrka. Stejnej zážitek jak z lidský stonožky po tom co jsem viděl dvě odporniny zdeformovaný jak spolu pachaj píchačku. Jedna hvězda za to, že jsem se párkrát fakt pobavil leč je to fakt spíš na ten odpad, ale ten už si zabrala dvojka. To byl blaf. Bleju.

• 16.10.2018  23:03
    Basket Case 2 (1990)

Tak tohle obludárium mě nebavilo už od samého začátku. Nechápu kdo má zapotřebí točit naky zmutovany vraždící držky. Připomínalo mi to Floopovi fuglíky.

• 16.10.2018  17:03

Vidět to jako malej, mám ztoho uřvanýho odřízlího embria fakt hrůzu. Celkově to ale moc nefunguje a působí to spíš levně a komicky. Herci taky dost slabota.

• 15.10.2018  16:39

Víc akce, víc soubojů, Lew, Okamura a McBee na scéně...bohužel fakt strašně utahana uspavačka. Postižak Billy, už neni takovej Rainman jako v jedničce, ted je to spíš takovej hodne ubrečenej Hulk..zase si ho pujčej činani do klece na fighty...zase se to jeho kamaradovi nelibi..furt stejna básnička. Konec otevrenej..kde je teda trojka he?

• 15.10.2018  13:56
    Klec smrti (1989)

Vjetnam byl v osmdesatkach oblíbený sport. Dva kamarádi z vietnamu si otevřou bar, toho postiženejsiho lapnou mafiani a cáknou ho do klece aby bojoval (objeví se i Hues v modrých leginach, kterej tam skáče jak tarzan, asi si dal kafe před natáčením). Ten druhej nasranej kámoš začne běhat po městě s brokovnici, způsobí hromadnou dopravní nehodu a rozstřili taky bar..jen aby našel toho kamaráda a pomstil svuj podpalenej bar. Do toho všeho se tam ještě Trejo křeni v pozadi, asi věděl jak tohle béčko, bez pořádného rozmachu ve scénáři dopadne. Tak trochu zatutlana gej story.

• 15.10.2018  10:56

Eastwood a Reynolds na scéně a taková slabota. Sem tam nějakej suchej vtipek, příběh nic extra drsnyho pro Clinta, leč tam hází zas nasrany xichty, tak nic moc. Ke konci trocha ty akce ala přestřelka na ulici, což bylo celkem gud a ta fackovana, co následovala byla už taková přes čáru. Velký zklamání.

• 13.10.2018  23:05
    CHUD II. (1989)

Je to hrozná blbost, ale nebudu ti lhát párkrát mě to fakt pobavilo.

• 12.10.2018  23:08
    C.H.U.D. (1984)

Želví ninjove maj sousedy! Ano, je to ta rodina radioaktivních mutantů požírajic lidi. Kravataci to chtějí zatutlat, ale jak zatutlaj nezvěstný anonymni houmelesaky? Marv aka Denyjel Stern a další štamgasti z města jim chtějí utnout tipec. Celkem fajn béčková odreagovačka. Jen trochu víc ty praxe (vyvražďování) než teorie a bylo by to hned o něco lepší.

• 12.10.2018  01:11

"Trilogie" Curse se každým dílem mění asi jako obsazení v Asterix a Obelixovi. Tentokrát tu máme šíleného reptajla vykukujici z chroští, kterej vyčuchava celkem pěknou bloncku v hlavní roli, šamany, dobráka Leeho, babku s puškou krmici malou holčičku sušenkama, která ty sušenky pak dává svému dobrému kamarádovi rotvajlerovi. Každopádně, panenka ty holčičky říkajíc ,,máma" mi nahanela větší hrůzu, než ten lizard. Po strašný dvojce je tohle vlastně takovej oddych, ale spíš je to oddych kvůli tomu, že mám tenhle třiprdelni paskvil za sebou a můžu se věnovat dalším ultra skvělým a zabavnym trashum, jako byl tento.

• 11.10.2018  22:59
    Curse II: The Bite (1989)

Jsem rád, že to tak krásně "navázalo" na první díl. Taky jsem si to báječně užil tenhle skvost, že mi málem praskla hlava. Hadi klovnuti způsobí problém. Největší problém je, že tohle si vůbec dovolilo vzniknout.

• 11.10.2018  18:54
    Kletba (1987)

Zavítáme do vidlakova mrknout na život pobožné divně zředěné familie, kde je sex hříchem a housky od manželky moc suché. V hl. Rolích syn, matka, dcera, fackujici nevlastni fotr, syna šikanujici syn nevlastniho fotra a chlivnik, který neodolá matčinymu krku.. toto velmi napínavé rodinné drama se bohužel přeruší náhlým pádem asteroidu, který znečisti vodu a lidem ztoho začne růst jeden bedar za druhym na xichte, až ztoho maj na držce celudytydu. Všichni začnou tak nějak šílet a vznikne menší rodinná šarvátka nakažení držky versus nenakažení jednotlivci..Celý se to ale táhne jak smrad, až me to neoslovilo..taky mam bedary, takže mě to ani nijak nedojalo. Hudba mistama brnkačka na kytarku aka walker texas ranger a ke konci už to chytlo takovej ten solidní 80s beat do toho postupnyho vyvražďováníčka na konci, který mě i celkem na pár sekund chytlo. Během sledování jsem zjistil, že to ma další dvě pokračování..to je pěkně v prdeli...dnešek bude dlouhej.

• 11.10.2018  15:14
    Crawlspace (1986)

Ukrutnej nanervy lezouci bullshit. Koho zajima starej nacek s pizdou v kleci do jehož hobby patří stalkovani a celej film jenom čumí jak dement, tak at se na tenhle skvost klidně podívá..garantuju, že ti slezou nehty jakej je to hruzostrasnej vymrd.

• 11.10.2018  13:38
    Clownhouse (1989)

Slabota slabot. Dva uknouranci s Rokvelem proti třem blaznivejm klaunum zabijakum. Mohlo to vypadat hororove, ale stala se ztoho nahánečka po cimrach. Takovej Houm eloun hadr.

• 11.10.2018  11:22

Začátkem proudí skvělá atmosféra s hudbou od The Goblin, kterou strašně zeru. Pak to začne byt hrozne utahany a malokdy se něco dejici. V americe to ani zakazovat nemuseli, leč sem tam sice vybouchne nějaký to tělo s lehkým vyprskem krve, ale nic tak extra gory se nekonalo.

• 10.10.2018  21:02
    Smrtící přízrak (1988)

Hrozny hovno, kde typka se snaží kreslit komiksy stejně jako ten ReAnimator před lety. Historie se opakuje zruda co vypada jak netopýr skrizenej s Halinou Pavlovskou vylejza z komiksu a dává facky nehtem, až ztoho ulitne jednomu hlava. Masky jsou sice pěkný, ale jinak to stojí za hovno.

• 9.10.2018  20:59

Jedna hvězda za tu vopici, která jediná nebyla tak trapná jako celá tahle otřesná zhovadilost. Víc se mi k tomuhle velice vtipnýmu veledílu psát ani nechce.

• 8.10.2018  21:22
    Tajný závod (1981)

Reynolds a jeho partak supermario se účastní závodu, jenž nezná hranic! Zúčastní se ho i prosím Jackie Chan, Roger Moore jako parodie na sebe sama a další velmi zábavní lidé! Bžunda. Humor scenaristy suší než bakerolls připomínajíc rukopis obtoustleho dítěte v pubertě, co chce na sebe upozornit. Strašná sračka, bez známky aspon jednoho kvalitniho fóru či zápletky.

• 8.10.2018  01:23

Busey je fakt frajer žmolí tabák partakovi do držky, drancá si to s džípem pustinou, netrefí si cigo do zubů, votačí se přivazanej na nějakým kole a stíhá u toho cenit ty svoje blondaty vlasy. Zaporaci..Tagawa a Trejo se tu (na štěstí pro ně) jen mihnou účinkem..hlavní slovo dostává franknštajnovo monstrum a ulízlej vtipalek vojín uzina maj v zajetí vojandy asi z M*A*S*H, že jsou tak důležití a Bazy je musí zachránit, leč chce asi na dychanek s tou blondatou vojandou, i když se mu doma práší na manželku..jakej to spravnak..všichni tam tvoří fascinující a zábavné seskupení, až mi ztoho ztekla veškerá zubní sklovina. Akce zábavná asi jako báby v kauflandu dychtící po slevach. Jedna hvězda za Bazyho a jeho vtípky o kterých ani sám nevěděl.

• 7.10.2018  22:47
    Venom (2018)

Upřímně..fakt jsem od toho nic neočekával..lajdsky řečeno čekal jsem mrdku, když jsem jakž takž četl to, že to nebude mít se Spideym nic společnýho, pak ty recenze z tomatohovan nebo jak se ta neznámá nikohonezajímajíc stránka jmenuje.. nakonec milé celkem zábavné překvapení.. Hardy leč jeho držku vidím všude v poslední době, až mě už ten herec irituje stejně jako Dvejn Džonsn mi tu přišel překvapivě vpohodě.. sem tam nějaká vtipná scéna, soundtrack nic extra ale ujde, přiběh jednoduchost, ale to mi neva a záporák je takovej.. nic mocovej.. doufám, že třeba v dalších "dílech" (jestli tedy budou mě by to tedy osobně nevadilo) navážou i společně s jinýma originama Spideyho záporáků (jestli tedy budou) na svět kde náš Spidey ted funguje.. pak by mohli klido pído udelat Sinister six vs Avengers a já bych slintal blahem a změnil bych totálně pohled na všechny tyhle originy. Doufám, že to tak bude. Koneckoncu celkem fajn zábavná marvelovka, i když SPOILS: jsem čekal od Venoma trochu toho záporáctví, když už to má bejt záporák ten konec stím ,,jdem zachránit svět" mi moc nesedl. Harrelson na konci byl špica.

• 5.10.2018  00:31

Pár věcem jsem se pousmal, ale spíš je to taková hodně slabá panská jízda. Chudák osel.

• 3.10.2018  23:59
    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)

Nevim.

• 3.10.2018  23:52

Fajn českej film. Taková klasika.

• 3.10.2018  23:52
    Pan Tau (TV seriál) (1971)

Párkrát mě ten děda pobavil.. asi má rád čeplina.

• 3.10.2018  23:50
    Zpívánky (TV pořad) (1984)

Mnau

• 3.10.2018  23:32