SeBig

24 let, filmovej a komiksovej maniak

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 70 93
    • 21.6.2018  20:57
    Arsenal (2017)

dával jsem tomu šanci, ale bohužel..je mi to líto.. uřvanej kejč a zapšklej kjusčak tomu nepomohli.

• 21.6.2018  15:48
    Operace Entebbe (2018)

Tak na tohle jít do kina, tak tam ztrhnu to plátno a podpálim to tam celý do hoven na popel. Větší nudnější mrdku sem neviděl a ješte ta příšerná hudba s tancem! proč to tam furt srali?!!! I kdyby sem od toho čekal totální shit tak bych byl zklamanej.

• 21.6.2018  01:39

Po dlouhý době film, který se nebojím doporučit. Parádní zábava v uzavřeném prostoru. Víc takových filmů prosím-

• 21.6.2018  01:25
    The Week Of (2018)

sračkoidní komedie, která mě na druhou stranu rozesmála oproti těm nadhodnoceným blitkám co si ted dovolujou vycházet v kině.

• 20.6.2018  17:23

Béčkovej film co měl to štěstí a dostal se do kina.. docela udiv na to, jak zas obyčejný to bylo.. trocha krve, Willis předvadí zase takovej ten svuj stereotyp.. ale jak už tu někdo psal..nenadchne ani neurazí.

• 18.6.2018  01:28

Snajpr zlobil.. nechtěl střílet haranty, tak byl poslanej do nějakejch alp plnejch rusáků a teroristů, kde se mi to celkem ješte docela líbilo, ale jak si ho Zejn zavolal zpátky, tak mě přepadla nuda a pomalu ubýhající čas.

• 18.6.2018  01:26

Pozeratelný to bylo.. ale že by to bylo nějak extra scary? Ne vubec.

• 18.6.2018  01:25

Bud to jsem zmenil vkus.. nebo jednička se fakt povedla a tohle je totální dno nevtipných přeleštěných drahých hoven co kdy mohlo vzniknout? Tot otázka.

• 18.6.2018  01:24

Proč bych se měl o týhle rádoby kůl sérii zas rozepisovat, když to co si o ní myslim jsem napsal už u Rise of the planet of the motherfucker of the bitchass monkeys of the apes.. zlatej Tim Burton a jeho KDO BOJUJE PROTI TEJDOVI BOJUJE I SEMNOU!!

• 18.6.2018  01:22

Co jsem očekaval... to jsem dostal.. možná ješte ale trochu nudnejší. DC filmy v týhle době plavou v hovnech bohužel. Z fleše je manekýn, wandr bič je namyšlená pizda, batman okej, supermana jsem si snad ani nevšiml že tam vubec byl a akvamen nevim.. nemastnej neznámej a neslanej.. jo a ještě ten kyborg.. no to je omyl sám o sobě. Záporák? Nákej čert nebo co.. už ani nevim.

• 18.6.2018  01:20

Franco mě prostě nikdy nezklame (co se týče komedií).. a to jsem si jistej, že si nemusim klepat ani na zuby.

• 18.6.2018  01:09
    Hitchcock (2012)

Na Hičkoka sem se těšil, ale netušil jsem, že to bude tak divně natočený a ještě ktomu sem myslel,že to bude o jeho životě a ne jenom o tom jak točil Psycho. Zklamání

• 18.6.2018  01:07

Noxvil a Čen příjemná dvojka.. fajn film na poleháro na večer.

• 18.6.2018  01:06

Už tu byl Nýzn v paříži, Nýzn v letadle..tentokrát tu máme Nýzna ve vlaku, kterej se zas snaží tomu přijit na kloub.. na konci tam skáče od výbuchu k výbuchu a celej ten napinavej thriller se změní v tupej akcnak.. co vlastně kurva ty tvurci chteli? Tupá akce mi samozřejmě nevadí, ale tak kdyz uz si to na neco hraje at to s tou pretvarkou vydrží až do konce ju?

• 18.6.2018  01:02
    Naked (2017)

Konečně aspoň něco trochu vtipnyho..protože ty sracky radoby komedie co ted vznikaj to je fakt žumpa všech žump.

• 18.6.2018  01:01
    Snowden (2016)

Tahle tematika šla mimo mě a vůbec mě to nezajímalo.

• 18.6.2018  01:00
    Temná věž (2017)

Blaf. Vůbec me to nebavilo.. jedna za Mekkonehyho.

• 18.6.2018  01:00

To byla zas sračka, ale aspoň měla tempo ve stylu final destination.. Když uz to není strašidelný tak aspoň ty smrti vás zajimaj a kdo bude na řadě.. horší průměr.

• 18.6.2018  00:56

Čekal jsem větší prdel. Začátek to srazil trochu na bod hoven, ale Kejč zachranoval. Mám ho furt v oblibě i když točí takovyhle hovna.

• 18.6.2018  00:54

Námět zněl super, ale vzešlo ztoho utrpení vůbec na tohle koukat.

• 18.6.2018  00:54

Touhle unudenou flakotou, která se točí okolo nějaký dovoleny a všechno se semele během posledních dvaceti vteřin ja fakt nemluvim.

• 18.6.2018  00:52

Na nervy lezouci chování postav poslalo celej film pod kytky..absolutně nelogicka mrdka.. svět otom že maj držet hubu a ta piča se nechá zbouchnout? Mute mrdka a to ten začátek vypadal tak slibně.

• 18.6.2018  00:50
    Faster (2010)

Suchej nudnej "akčnak" se suchým nudným Rockem, kterej je tu drsnej jak prdel, ale já mu to nežeru. Ztráta času a hlavně nuda. Akce minimum.

• 18.6.2018  00:48

Vůbec jsem celej film netušil. Uvažoval jsem jak to celý skončí a dost me to bavilo. Napětí a atmosféra perfect.

• 18.6.2018  00:47
    Demolice (2015)

Žadnej rozjezd, žádnej spád.. Gylenhejlovi pojde žena, jemu to nevadi a tak začne demolovat všechno okolo a balí nakou zhulenou typku s buzeranstkym synem.. to je teda super příběh.

• 18.6.2018  00:45
    Závod s časem (2013)

Nudná nuda a to ten námět vypadal tak slibně. Katastrofický bylo, když jsem si tenhle hnůj pustil.

• 16.6.2018  13:11
    211 (2018)

Tenhle film mě dobře vyždímal.. mělo se to jmenovat nosense.

• 29.5.2018  13:54
    The Circle (2017)

Obsah: svět bez hladu a bez nemocí?? Cože? Tohle je naprostá nudná na nervy lezouci sračka maximálně. Nekompromisní odpad. Hermijono ty se jdi zahrabat stim namyšlenym xichtem.

• 25.5.2018  14:47
    Město bohů (2002)

První část mě moc nebrala, ale hned jak nastoupil na scénu Malej Zé, tak me to nehorázně chytlo. Bomba

• 25.5.2018  14:45

Švarc tentokrát šlápnul hodně vedle..přesněji řečeno do hovna a taky se tvářil jako by měl zaraženy farty. Příběh nuda nudouci a už než jsem to vubec pustil jsem věděl jak tenhle kompost dopadne. Jedna hvězda za tu jednu jedinou napinavou část.

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 70 93