SeBig

Yahoo: nemám

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79
    • 23.6.2017  22:22
    Angel Heart (1987)

Jedna za Rourka, druhá za ten vypsychlej konec.. průběh filmu mě vubec nebavil, furt se tam kecá a hledá a hraje se na detektiva, dialogy mě nebavily.. nuda.

• 16.6.2017  22:03

Zbytečně dlouhý, oproti předchozím dílum minimum akce a ani nevim jakou to má vlastně souvislost s těma předchozíma dílama?? Jediný, že tam hraje Chow. Vubec mi to nepřišlo jako gangsterka, je to uplně jiný kafe, a to mě nebavilo. Zklamáání jsem očekaval, takže no suprises.. jediný co mě dost bavilo byla ta šikana na letištní prohlídce.

• 16.6.2017  22:00
    Altitude (2017)

Jak má pak člověk fandit těm hodnejm, když do záporáku obsaděj sexy kočku a Dolpha?? To pak člověk fandí teroristům a nějaká vybotoxovaná suspendovaná držka je mu u prdele.. no fakt. K filmu radši nic.. letadlo, teroristi, levný zpracování.. bla bla bla

• 16.6.2017  21:56
    Oko za oko (1981)

Sice stupidní, sice klišé, sice béčko, sice Norris ale já to prostě žral. Miluju jak dřív točili takovýhle filmy o pomstě a na konce se to svinstvo všechno vyrasí. Tohle mi připomínalo trošku Bondovku, jak tam byl ten obr s podpatkama nebo co to bylo, Lee jasnej záporák už od první jeho scény, Norris bez vousu zajímavý.. přestřelek a fightů bylo dost, bavil mě i ten čínan co Norrisovi pomáhal a furt si na něco stěžoval. Prostě super akční béčko, který mě bavilo hodně.

• 16.6.2017  21:53

Tomuhle já říkam celkem stupidně zábavna fakt jako sračka. Ja ani nevim co k tomu mám napsat, ale ten konec, jak tam Tiny oddělá toho týpka raketometem mě fakt dostal.

• 16.6.2017  21:51
    Android Cop (2014)

Nevim, asi mám dobrou náladu nebo co, ale film mi (na to že to je od Asylum!!) nepřišel až tak nesnesitelnej. Věčně nasranej Jay White, tady byl ještě nasranější, že hraje v takový shitce a sem tam (dvakrát) prohodí nějakou vtipnou "hlášku" nebo odpověd nebo co to je. Bavilo mě jak ho ten robot..pardon android celej film sral, asi chtěl spíš vyfasovat jablíčko, ale na to asylumáci nemají keš. Akce celkem žádná, a když už se k něčemu schyluje, tak se to hned zas odchýlí. Po pravdě, ted jak dopsávám ten komentář, tak si uvědomuju jakej to byl shit a proč hledat něco, jak se toho zastat.. no, viděl sem horší filmy a tim horší myslim fakt HORŠÍ. Efekty na hovno, ale tak asylum že jo.

• 13.6.2017  02:47
    Život (2017)

To co jsem očekával od Covenant, jsem dostal přímo tady. Naprosto libová scifi atmosféra, obsazení bomba, rozjezd výtečnej, z hudby husina a ten konec mě fakt dostal. Snad jen sme mohli strávit ještě více času s tim vyvraždováním posádky, aby to nebylo tak rychlý, ale i tak BOMBA.

• 13.6.2017  02:36
    Hulk (2003)

Má to hrozně pomalej rozjezd, skoro žádná akce. Nick Nolte jako chameleon byl celkem fajn. Jinak na Neuvěřitelnýho Hulka to nemá.

• 13.6.2017  02:35

Blbá pinda se propadne do nějaký atlantídy, tam ji chtěj chytit a zabít nebo co, tak před nima zdrhá, hodný domorodci jí k tomu dopomáhaj, i když nevim proč, když je to blbá pinda. Thom Mathews velkej balič a hrdina. Chválim prostředí nic víc.

• 13.6.2017  02:31
    Vesmírný detektiv (1987)

Tohle bylo fakt naprosto nudný hovno. Vesmírnej detektiv s ušima jak elf z pána prstenů, tancující doma na disko mě fakt nebral, akce taky nulová, scifi snad jen ty uši.. a záporáka už si ani nepomatuju. Hroznej brak.

• 13.6.2017  02:30

Všechny ty příběhy jsou naprostý sračky do nebe volající, ale některý jsou celkem zajímavý, a některý i trošililinku zábavný. Ale i tak je to shit, na to kolik je tam příběhu.

• 13.6.2017  02:29

Mark Hamill jako Trickster naprostej borec, celý film zachranuje. Flash díky němu nabral na zábavě, spíš teda nabral zábavu, páč v předchozím žádna skoro nebyla, Flash je samotnej nudnej. Taky mě dostal reportér a to jeho baby.

• 13.6.2017  02:27

O něco lepší než jednička, ale o dost horší než zábavna dvojka. Celkem nuda, líbil se mi falešnej Nightshade a to je asi tak celý no.

• 13.6.2017  02:25

Celej film tam trénujou trestance aby sejmuli nějaký ty teroristy, což mě i celkem bavilo a ke konci to celý poserou, páč v tý přestřelce jsem vubec neměl prehled.. na hovno konec prostě, celý to posrali.

• 13.6.2017  02:21
    Arkáda (1993)

Pyun si něčeho šlehnul asi nebo já nevim co tohle zase jako mělo po pravdě řečeno dopiči bejt??? Člověk to hledá všude, pak to najde, má radost že to našel konečně, na youtube sice, ale nevadí a pak ztoho vzejde takováhle břečka? Mluvící automat co vás vcucne do hry a pak se vám akorát tak směje. To byl teda dobrej hardcore shit. Jestli máte mozek nepouštejte si to nebo vám ho to vcucne.

• 13.6.2017  02:19

No tak v první řadě musím pochválit sám sebe, že jsem tohle vubec dokázal dokoukat.. sice po několika částech, páč vkuse bych to vubec nedal, ale zvládl jsem to! Ted k filmu.. nudnějc to podat nešlo? Alexandr gej, Brandželína mě nebavila, stejně tak jako všichni co tam byli a celej ten příběh byl nudnej a utahanej a taky gejskej. Jediná hvězda za zpracování.

• 13.6.2017  02:16
    Mumie (2017)

Lepší průměr. Vše bylo fajn, ale nenašel jsem na filmu nic co by mě extra uchvátilo. Máme tu otevřenej svět, který by se dal využít i na další díly, nebylo by to špatný, ale určitě bych přidal více humoru. Na starou Mumii to však nemá.

• 13.6.2017  02:13

První půlka spíš o Batgirl, což bylo celkem dobrý, ale chvílemi nuda. V druhý půlce se objeví Joker, s hlasem nenahraditelnýho Hamilla a nabere to celkem grády.

• 13.6.2017  02:11

Dost příjemná zábavná podívaná, která vůbec neurazí a dá se u toho parádně vypnout a uvolnit. Trochu připomínalo Sausage party a pohádku o koblížkovi, kterýho chtěli všichni sežrat. Za to že osladily film songou od Coldplay dohazuju čtvrtou hvězdu.

• 6.6.2017  12:32

Hned v prvních pěti minutách me film neskutečně nasral, takováhle věc se mi stala naposled u machete kills jinak snad nikdy, že bych se takhle vytočil u tak dlouho očekávaného filmu. Rok 217 je pro mě zatím opačným očekáváním, tzv čekám ze to bude mrdka nebo že me to zklame, nakonec dost dobrý (ff7, life) a když čekám bombu vyhodí mě to z pantu (alien). Alien ma to svoje vesmírný, vyvražďovací, krvežiznivy kouzlo...problém je ale vtom, že to vůbec nemá ale to tempo co měli předchozí Alieni je to strašně natahovany. Nabere to trochu tempo, když se poprve objeví náš vetřelec, pak to ale zase pomalu začne přibrždovat, hl. Hrdinka leč si na ni vsichni stěžují mi vůbec nevadila, herecký obsazení super, i když me občas sral ten přiteplenej britskej hlas Fasnberga a čekal sem od McBrida,že bude aspoň trochu hlaskovat a ono hovno. Kazdopadne je to pro mě velkym zklamanim..a nechápu proč to není Prometheus 2, zřejmě marketingový tah nalákat lidi do kina.

• 6.6.2017  12:15
    Flash (TV film) (1990)

Tupý levný céčko, který utratilo všechny lovásky za soundtrack od mistra Elfa a studijo krásně našetřilo na hercich a na scenaristech, který tento kousek měli sepsany během jednoho pulhodinoveho posezeni u chlazeneho ležáku. Triky a "efekty" nebudu komentovat, film odflaklejši než moje domácí úkoly, který jsem ani nedělal. Nebylo to ale zase takový umučeni a dalo se to s chladnou, otupelou leč trochu bolavou hlavou dokoukat.

• 12.5.2017  10:31

U tohohle dílu sme se řádně s kámošem zpekli, a hned se na ten shit koukalo lip. V normálním stavu bych to asi nedal.

• 12.5.2017  10:29

Tohle byl průser i když tam hrála ta drzka Perlman, kterou mam vcelku rád. Vtip skoro nulovej.

• 12.5.2017  10:27

Líbilo se mi to do doby než Gipsn sundal svůj drsnej plnovous, pak si vzal sáčko a přestal hlaškovat. A to mi to ze začátku přišlo drsný jak Ístvůd. Dceru mohl mít taky hezčí a nedoporučuji s dabingem, za kterej bych rozdával facky nohou. Ostatně jako u každyho českýho dabingu v poslednich 20 letech. Průměr se zamorenym okem.

• 25.4.2017  10:14

Dost dobrej dil se zabavnyma zaporakama a moje oblíbené Miami.

• 25.4.2017  10:13

Postupně už to trochu ztrácí toho ducha, ale furt je o co stát v tomto díle.

• 25.4.2017  10:13

Taky hodně super dil, spoustu vtipných momentů a honička na konci je parádní. Nostalgie z dětství pro mě.

• 25.4.2017  10:12

Pobavilo stejně jako skvělá jednička + nova šílená moje nejoblíbenější postava Zed.

• 25.4.2017  10:09
    Amityville: Image zla (1993)

Lepší než trojka, čtyřka určitě, ale furt je to nehoraznej shit... tentokrát vraždí zrcadlo posedlý ďáblem...achjo.

• 25.4.2017  10:07

Herecký výkony byl fakt horor. Chudák Milo, že se v tyhle trapný břečce ocit. A hlavně český dabing tomu dodal třešničku.

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79