SeBig

okres Praha
25 let, nerd

<< předchozí 1 2 3 4 26 52 77 102
    • 3.12.2018  16:30

Na jedničce jsem žral zaporaka. Takžeee...vtipu to moc nepobralo, děj předvídatelnej.. ty fighty na konci byly fajn, ale celkově se točí kolem toho zklamání.

• 21.11.2018  23:32

Jestli znáš Vymítače dábla, tak tohle je prosím film o tom jak holku posedne NINJA! Ano, nedělám si prdel ninja! Doprdele.

• 21.11.2018  23:31

Tohle se ještě dalo přetrpět. Akční scény jsou fajn, ale zbytek je prostě pičovina.

• 21.11.2018  23:17
    Mortal Kombat: Legacy (TV seriál) (2011)

Po pár dílech sledování to vzdávám.. působí to naprosto levně, někdy spíš až skoro amatérsky. Vizuál tragickej.. chápu, že tvůrci chtěli asi temnou atmosférou, ale udělali ji spíš dost tmavou a bylo vidět uplný hovno.. Johnny Cage a Shao Kahn příšerně zahraný a ta uspěchanost byla taky na hovno. To by bylo tak těžký sestřihat to do jednoho filmu? Sralo mě po každý 10minutovce přepínat na další díl.. navíc jsem se stihnul i nudit. Hudba nevýrazná, znělka žádná, scénář a dialogy nudný a nevýrazný, tempo uspěchaný, herci strašní, vizuál až moc levnej.. celý je to černý jak kdyby to někdo točil v prdeli. Jsem rád, že dal Tancharoen ruce pryč od celovečerního filmu.. to by dopadlo velmi špatně. Bezduchost.

• 15.11.2018  09:59

Předem vyhvízdaná slatanina, která ničim neosloví ani béčkoveho milovníka jako ja. Bílý ninja aka knirek Schimanski nevýrazný z jeho protivníku strach nesrší a celý je to takový ani neakcni. Začátek a konec je nindžovskej, jinak patálie na entou.

• 13.11.2018  01:40

Čekal sem větší krvavou řežbu po tom parádním úvodu, koneckonců je to dost dlouhý, ale dialogy dobrý. Za atmosféru, skvěle zahrane vykony, kameru a skvěly konec se začátkem. Cool western, kterej voní originalitou. Takový hills have eyes s kaubojema.

• 11.11.2018  22:21

Další zamotávka mixlá krupobitím kulek a fajtů pěkných činanek. Tentokrát slabší a na stejné brdo vezoucí se. Párkrát i rozesmálo..třeba ten činan jak se zeptal toho drsnyho činana čtouciho noviny jestli pojede v zimě na hory.

• 10.11.2018  22:44

To samý jak jednička, snad ješte takový víc nepřehlednější.. nevědel sem kdo je jaka holka. Takovej trochu bordel, ale akce je prostě majstrštich.

• 10.11.2018  22:43

Ta čínanka s těma brejlema se mi fakt libila, taky se mi libily ty fighty a super přestřelky.. nic víc mě tak nějak nezaujalo. Chtělo by to peprnější scénář.

• 6.11.2018  17:41
    Stín smrti (1988)

Chudák vrah... já bych taky vraždil z nudy kdybych hrál v takový bezduchy břečce. Režisér to radši svedl všechno na Parkinsna. A jakej stín smrti? Vždyť tam žádnej stín nebyl. Sajrajt hoven.

• 5.11.2018  21:21
    Mrakodrap (2018)

,,běž pro něj, ja zatím podržím MOST" jo Dwejne a co takhle příště podržet celej barák? Naprosto předvídatelná, klišoidní sračka. Od ty zaporacky kočky s patkou jsem čekal aspon při nějaký bitce nůžky a jediny nůžky, ktere jsem dostal byly schovaný Cambellovy v kapse.

• 5.11.2018  21:19

Přestřelky byly vymazlený, zbytek mě nechytl. Těšil jsem se na Mitchela a ten tam skoro nebyl. Líbila se mi scéna s vrtačkou.

• 2.11.2018  19:16

Jakej debílek tohle dostal pod ruku? Vdyt je to strašný.. záporák místo aby byl surovej, tak je spíš syrovej, z Rossiho zoufalec co má problémy v rodině, která mu zbyla, furt se hádá se svoji rádoby vtipnou partačkou a balí Famké Džensn, která je nudná jak Kidman v Batmanovi. Paskvil na úrovni českých kriminálek dnešní doby.

• 2.11.2018  14:59

Tentokrát i bez vtipných hlašek jo? Rossi působí znudeně, zabiják není ničím spešl.. prostě zaprašena nezajimava kriminálka.

• 1.11.2018  17:41

,,víte co je v té obálce?" ,,váš vycucnutý mozek?" ,,ve skutečnosti vaše koule, cítíte jak je mačkam?" Hlášky furt super, ale tentokrát trochu příběh pokulhává.

• 31.10.2018  17:42
    Neúprosný (1989)

Výtečná kriminálka s naprostým psychopatem, co si vybírá oběti skrz zlaté stránky. Dialogy a postavy nenudeji a celý to prostě funguje na jedničku i s parádní 80s atmosférou. Meg Foster leč jsem ji nikdy moc nemusel, tak tady předvedla výkon, ze kterého jsem měl husí kůži.

• 30.10.2018  21:38
    Deep Star 6 (1989)

,,Vítejte v prdeli!" já tyhle béčkový 80s vyvraždováky s nestvůrama ve stylu Alien, Thing a Leviathan prostě baštim. Spokojenost.

• 29.10.2018  16:42
    Mrtvá jáma (1989)

Zombici na poslední půlhodině nezachrání hodinu plnou řvaní mentálně postižených dementu a jedny uječený krávy s voknem, že si nemůže přijít na jméno. Kvalita odpovídajíc námětu. Sračka

• 29.10.2018  16:40

Mohlo to být i klidně na pět, kdyby zombici byli zombikama..zombie s uzinou v ruce je spíš Lenziho zesrana parketa, kterou nenavidim. Tady jsem to odpustil, leč se to bralo hodně na lehkou váhu a hledat vtom logiku by byla velká chyba.

• 29.10.2018  16:37

Patraníčko pátraní po Kory Feldmenovi a málo akcičky, která dorazí až na konci s doprovodem ballroom blitz.

• 29.10.2018  16:35

Slib ufounu přišel v niveč. Místo toho dvě hnusný masky a minimum výstřiku krve. Vypsychlá servírka budiž pochvalena..jinak to stojí za hovno.

• 29.10.2018  16:33

Jsou tam tak hnusný vraždy, že i mě to přišlo nekomfortní.

• 26.10.2018  00:39

Tak jakoby nejvíc chválim tu kameru, vizuál a celkově je to nádherný.. miluju vesmír. Romantická chemie mezi Máslofíldem a Robertsnovou mi byla docela volná.. ale nevadila.. Gary Oldman působil dost směšně a hudba občas srala a občas se dala. Tak co z toho? Celkem fajn pokoukáníčko, leč romantika neni můj šálek vodky.

• 26.10.2018  00:36

Líbili se mi odkazy na Carpentera, Romera.. hezký cenim.. ale jinak ty povídky stály za hovno a některý byly takový sračky až to moje oči bolelo. Jediná povídka mě trochu pobavila.. ABCs of death a Holidays hadr nic už nebude takový jako bejvávalo Creepshow.

• 26.10.2018  00:22
    Halloween (2018)

Nostalgická vyvraždovačka s Myersem, jiný úhled pohledu jak by film mohl jinak pokračovat vůbec neuškodil, leč mi to přišlo trochu zbytečně zdlouhavý ale bavil jsem se a jsem mega rád, že slashery v kinech ješte nejsou dead a tohle to celkem oživí. Sice hodnotím průměrně, ale ten zážitek vidět legendu slasherového žánru na kinovém plátně je euforický plus ta hudba z který občas nějaká ta husina byla.

• 25.10.2018  06:46
    Dogma (1999)

Křestanská sprostá nálož od Kevina Smitha, doprovázená černým humorem, hovno démonem, nasranejma andělama, dábelsky nahláškovaným Jasonem Lee s jeho tlupou démoních hokejistů a nejlepší dvojkou nadrženým Jayem a mlčenlivým Bobem. Opět měním názor je to prostě pekelně boží. Navíc velmi originální námět.

• 24.10.2018  15:00
    Cementerio del terror (1985)

Některý filmy fakt dokážou tak nasrat. Uřvaný mrdky laciný španělský.

• 23.10.2018  21:58
    Dangerously Close (1986)

Další zklamání od Pyuna. Já jsem vždycky tak naivní a myslím si, že tenhle borec co natočil zedkovou střílečku Nemesis a vtipně blbyho Kickboxera 4 dokázal zplodit ještě něco podobně zabavnyho či akčního. Tohle prosím není ani jedno..je to utlachaná sračka, kde po nějaký aspoň trochu dobrý zapletce nejsou ani památky.. to už snad radši Mean guns, kde byla aspon ta akce. Sračka, kde se mekta pátý přes devátý a je to vlastně úplně o ničem. Nemám žádnou věc, kterou bych měl na tomhle pochválit..snad jen opět sám sebe, že jsem se do toho vůbec pouštěl s nadšením, když jsem viděl Pyunovo jméno v opening titles..tohle už se opakovat nebude.

• 23.10.2018  13:43

Kamera a kvalita super, Romeruv rukopis.. až na trošku zedkovejsi prostřední povídku naprostá špica, stejně dobra jako první dil creepshow. Jako malej bych to miloval..to vim.

• 22.10.2018  00:21

Trošku vice akce a svět by byl hned krásnější a barevnější. Norris verzus komančové..sledovačky, drsný xichty, pátráníčko a na konci konečně Norris tasí broksnu, kliku nepouživa on si otevírá dveře raketometem a ani nemusí mířit.. střílí bokem a nemine.

<< předchozí 1 2 3 4 26 52 77 102