SeBig

SeBig

okres Praha
Věčně znuděný, vybíravý, filmový a komiksový maniak, hráč a sarkastický sráč

60 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 17.3.2019
  The Wandering Earth (2019)

  V blízké budoucnosti, kdy Slunce ohrožuje všechny životy na Zemi, jsou vlády sjednoceny, aby uskutečnily ambiciózní plán: budovat tisíce gigantických propulzů na Zemi, abychom vytlačili naši planetu ze sluneční soustavy. Říkají tomu "Projekt putující Země". O 17 let později je plán ohrožen katastrofickým selháním, když Země cestuje u Jupitera. Tým záchranářů má pouze 37 hodin na to, aby zabránil srážce Země s Jupiterem. Mladý muž Liu Qi, jeho sestra a jeho děda se nedobrovolně podílejí na této největší záchranné misi historie. Společně se na cestě setkají s mnoha potížemi. Toto je příběh o sjednocení všech lidí, kteří čelí obrovským výzvám, o silném vztahu mezi otcem a synem a především o naději v zoufalství.

  • 6.1.2019
  Steele's Law (1991)

  Steele (Fred Williamson), policista z Chicaga, je vyslán FBI do Dallasu v Texasu. Zdá se, že Joe Keno (Doran Ingram), bývalý Steelův nemesis, plánuje zavraždit iráckého velvyslance v USA. Steele narazí na řadu překážek. Chicagský policista se setká s nepřátelskými rasisty, bojuje s nekompetentností a drobnou žárlivostí policie v Dallasu. Mezitím se Steele snaží zastavit Kena před tím, než se irácký velvyslanec stane jeho další obětí.

  • 6.1.2019
  Smrtelné tajemství (1992)

  Kněz je podezřelý z brutální vraždy mladé striptérky. Aby dokázal svou nevinu, sestoupí do světa striptýzů a pornografie a doufá, že chytí pravého vraha. Kněz je zpomalován policií a samotným vrahem. Přítel striptérky se mu snaží pomoci předtím, než přijde o život někdo další.