• Thriller

Sousedská hlídka (2012)

Nebýt Vaugna a Hilla šlo by o další nudu ve stylu Mistrovský plán.. Stiller už holt ztratil jiskru a už není ničim vtipný poslední dobou.. a jestli jo tak tady měl opravdu debilní roli. Jinak co se týče ostatních paráda hlavne focení s ufonem, akorat to bylo jaksi předvídatelný ale hudba parádní. Prumerna ujetost :)

Omrzlina (2005)

Hrozná hovadina koupená za deset korun v trafice ale proč ne? Pár vtipných scén ale nic si od toho neslibujte je to fakt blbost :)

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Nevtipná nuda..vyloženě nic se mi tam opravdu nelíbilo ani nezaujalo. Strapnění Neila Harrise a oproti předchozím dílum fakt uroven spalenýho hovna. Něco málo tam bylo a za to jsou ty dvě hvězdy třeba malý Trejo s knírem ale fakt kravina :) Doufám že už nechtejí delat další dily.

Kamarádova holka (2008)

Zajímavá romantická komedie s výbornou hudbou.

Ve smrtelné pasti (2010)

Nasranej psychopat přepadne restarace začne tam všechny rasit brokárnou než zjístí že tam není jedinej kdo je psychopat a tak začne velká hra na to kdo je vrah. Pecka napínavé od čtvrtky filmu.

Rande měsíce (2006)

Komedie jak má být pár fakt dobrých hlášek, dobré prostředí, rozesmálo.. něco jako Hele kámo kdo tu vaří.

Král ztraceného světa (2005) odpad!

Opravdu další zajimavý šit od Asylum tentokrát o obří vopici ktera se na začátku mihne učinkem a nakonci je tam jen na pět minut navíc efekty OPĚT jak kdyby tu vopici tam někdo přikreslil fixou. Film o trosečnících co jdou, jdou, hele obří pavouk, jdou, jdou, hele zabijácký větve, jdou, hele obří vopice...mimochodem se u toho všichni xichtěj jak kdyby to viděly každý den a jedna ženská furt něco s fotákem a nakej dědek s kufrem kterej vypadal jak Topolánek a buh vi co jestě.. je to proste kokotina..ani nevim co to mělo parodovat jestli king konga nebo lost.. celý film je jedno velký lost..brain lost.

Masakr v kopcích (2009)

Může obsahovat spoilery: Přemýšlel jsem jestli 2-3 hvězdy ale je to fakt kokotina, od začátku je jasné o co pujde.. až děsně nápadně milej chlapík nabídne partičce teenageru odvoz ale odveze je uplně nekam jinam ke své šílené máti a retardnímu synovi kteří jsou opožděnější než bába v trabantu stojící na semaforu. Hrozná blbost a některé scény opravdu kraviny a taky mě nasralo že tu nejhezčí holku zabily jako prvni! Nicméně nápad to nebyl špatný neco ve stylu Texaský masakr ale je to prostě špatně natočené navíc ještě s věnováním..jakej vůl by tuhle nechutárnu mohl věnovat vlastní matce? Bože..

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Co dodat než jen že se těšim na šestku!! Horor kde se vrazi s nikym neserou, parádní vraždy a ten konec!! Drastické a zároven fascinující! Jen tak dál O'Briene!

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

První díl se mi libil, druhý díl nadchnul, od třetího jsem si sérii Wrong Turn oblibil a tohle se mi libilo taky skvělé, perfektní vyvraždovačka, hnusný vraždy u kterých budete zavírat oči (u scény kdy mu odřezávaly kuži a žrali mu ji pred xichtem to bylo snad to nejnechutnější co jsem kdy videl) fakt bizardní, nemilosrdný horor který vám má spíš zvednout žaludek než vyděsit ale obojí to pusobí stejne. Já Wrong turn mám hodně rád a tohle se mi libilo! Three finger, one eye a Saw tooth.. PARÁDNÍ PSYCHOPATI. A taky skvělej spád!