nikinikiniki

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 6.10.2019  17:04
    Joker (2019)

Náhled do života psychicky narušeného člověka...

• 7.9.2019  18:59
    Marta (TV pořad) (2019)

Nic proti Martičce, mám jí moc ráda jako člověka, ale talk show jde prostě akorát Janu Krausovi.

• 6.7.2019  18:44
    Yesterday (2019)

Hodně jsem se na tento film těšila, jelikož jsem fanynkou The Beatles a musím říct, že celkem zklamání po vydařených muzikálních filmech jako bylo Bohemian Rhapsody, Rocketman nebo Zrodila se hvězda. Nevyužitý potenciál, unylý děj bez spádu, že se člověk chvilkami i nudí, písniček si tam člověk taky nějak bohatě neužije... Spíš je celý film o románku mezi klukem a holkou. Mám pocit, že zítra si nebudu pamatovat žádnou scénu. Dvě hvězdy.

• 11.6.2019  12:26

Nevyužitý potenciál... a to je velká škoda! 92 minut jedné velké nudy, kde se prakticky nic neděje. Vždycky si alkoholik myslí, že se vyléčil, jde ven, načež se opět vrátí zpět. A takhle pořád dokolečka. Role Simony Babčákové jako primářky super, i když tam moc nebyla, a David Švehlík taky super, stejně jako role psychoterapeutky, kterou hrála Marika Procházková. Je to fakt škoda, protože dobrý námět, ale chybí opravdu hodně. Proto vážně nechápu zdejší hodnocení... Podprůměrný film!

• 8.6.2019  22:26

Tak tohle byla fakt tragédie! Příběh o ničem, konec useknutý a jedna chabá hvězda za písničky. Jinak kombinace šišlavého Mišíka a blející Vietnamky je naprosto PŘÍŠERNÁ!!!

• 3.3.2019  22:33
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

Ta Kirschner... nemám absolutně slov, co ta paní tam dokáže pro peníze ze sebe udělat!!

• 17.9.2018  22:24
    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)

Trapárna... A bejt Slávikem, dám se na trh práce s překladatelstvím :D Jsem moc ráda, že nám v Česko-Slovenským talentu tenhle absurdní člověk ukazuje, jak dokonale ovládá cizí jazyky :))

• 5.8.2018  20:26

Film, u kterého se nenudíte ani minutu. Pravda, některé věci občas nedávaly smysl, ale jsou to takové maličkosti, které snadno a rádi přehlédnete, protože děj Vás připoutá k sedačkám a nepustí až do konce. Film dokonce tak rychle utekl, že bych si klidně dala ještě další "příběhy" z tísňových linek. A před těmito lidmi, kteří tuto profesi dělají, hluboce smekám!

• 11.3.2018  00:39

Tomuto filmu jsem nikdy nepřišla na chuť... V tomto filmu mi přijde nejlepší Uma Thurman coby Mia Wallace, jinak scény bez ní jsou fádní. Vlastně celkově filmy od Tarantina nejsou mým šálkem.

• 22.2.2018  20:40

Krásný Drew Fuller, který je na samém počátku příšerně rozmazlený spratek, kterému jde především o sebe a o prachy. Nakonec dle očekávání se z něj stane velmi fajn týpek, kterému už nejde pouze o svou maličkost, nýbrž i o ostatní. Hezký film, možná i poučný, co Vás vtáhne do děje a protože je Drew sympaťák, budete mu fandit od začátku až do konce, aby všechny podmínky od svého otce, zmáknul! :)

• 22.2.2018  20:35
    Footloose (1984)

Skvělý Kevin Bacon v roli Rena, který se snaží o zrušení zákona o zákazu tance.

• 6.2.2018  11:21
    Kid (2010)

Skvěle vystihnuto jeho dětství, diváci museli soucítit a cítit obrovskou lítost, když Kevinova šílená matka dostala agresivní záchvat a vše si vylévala na svém synovi. Docela síla... Nicméně tady je vystihnuto, že se nemá člověk v jakékoliv situaci na ten život vykašlat. I přesto, že měl Kevin strašný život a všechno a všichni mu házeli klacky pod nohy, byl silný a uměl se postavit všemu čelem, což se mu nakonec vyplatilo :)

• 6.1.2018  23:59
    Řachanda (2016)

Nerozumím zdejšímu hodnocení této pohádky. Když jsem se na ni dívala, nečekala jsem mnohé, nicméně mě velmi mile překvapila!! Rozhodně nechyběl humor. Mnohé prvky byly poučné pro děti a skvěle vybraní herci. Čtyři hvězdy. Řachanda si rozhodně zaslouží více procent a lepší hodnocení. :)

• 24.11.2017  22:47

Skvělý výběr herců, Hercule Poirot výborný, člověk je po celou dobu napjatý. Vřele doporučuji!! :)

• 12.11.2017  21:45
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Nemám nic proti, že ho pustili z lochu, ale jako natáčet o něm dokumenty jako o nějaký hvězdě jako by někdy něco dokázal, mi přijde fakt ujetý těžce... a že vlastně to je taky práce, když vykrádal trezory, mě dorazilo úplně!!! :/ Ať si jezdí v novým mercedesu, na který denně tvrdě pracující lidi nemají, ale nemusí všude viset na billboardech, být v televizi a novinách jako mediální hvězda...

• 27.8.2017  22:28

Film, co si nezaslouží dvě hvězdy, ale ani ne tři. Prostě něco mezi. Nějaké scény povedené, nějaké méně. Chvílemi jsem se dost nudila a čekala na konec. Trošku jsem postrádala pointu, něco mi ve filmu prostě chybělo. Tři hvězdy za vyvedeného a roztomilého Edu, který se do role výborně hodil (rozhodně milionkrát lepší než otřesný herec z Obecné školy!), a hvězdy taky za krásnou přírodu a Oldřicha Kaisera :)

• 17.8.2017  22:33

Jako hororový odborník dávám tři hvězdy, čistý hororový průměr, nic extra, ale ani neurazí. Většina věcí se vyloženě dala očekávat, ono to je taky dost složité natáčet horory a vymýšlet pořád různé "lekačky", když ve většině hororech je to na podobném principu (vymyká se pouze Insidious). Jinak velmi zdlouhavý začátek o ničem, ale zase naopak nějaké scény se tvůrcům vyloženě podařily :) Herci byli taky dobře vybraní. Jak říkám - čistý průměr.

• 9.7.2017  23:36

Průměrná oddychová romanťárna s milými a sympatickými herci (kromě její matky!).

• 27.3.2017  21:32
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Sice se tam patlá páté přes deváté, ale hlavu i patu to má a to je hlavní. K tomu super výběr herců. Rozhodně si to odpad nezaslouží a je škoda, že lidi žijí z předsudků a ohnodnotí to odpadem, aniž by to zkoukli.

• 25.3.2017  16:36
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Za Vaculíka dvě hvězdy, jinak chabý...

• 11.3.2017  16:57
    Příběh písně (TV pořad) (2016)

Pořad, po kterém se budete úplně jinak dívat na písničky, které slyšíte v rádiích jinak běžně :) Nejvíc mě dostal song od Green Day.

• 3.9.2016  15:19
    Dr. Dokonalý (TV seriál) (2012)

Tak tohle se FAKT nedá!! Člověk usíná po celou dobu seriálu, protože se tam absolutně nic neděje.. Co to má jako bejt?! Údajně Dr. Dokonalý je naprosto nechutný a silně nesympatický chlap! Prostě taková trapná parodie na Dr. House.

• 26.8.2016  23:03

Velmi přeceňovaná komedie. Pokaždé, když odcházím z kina, mám spousty zážitků z filmů a vykládáme si scény, které se nám líbily, u tohoto animáčku to tak opravdu nebylo. Vlastně ani není scéna, která by se mi nějakým způsobem vryla do paměti. Vůbec. V jednu chvíli mi i padala hlava, jak mě film nudil!!! A pak, jak už je v komentářích často zmiňovaná vulgarita, tak zde je opravdu využita až moc. I ve chvílích, kdy se to nehodí. No a ten konec?!! WTF????

• 22.7.2016  20:49

Super český film, na který se pokaždé ráda podívám. Výborný Jirka Mádl a Eva Josefíková.

• 22.7.2016  20:43

Tak tento film opravdu doporočuji, kdo se chce od srdce zasmát :) Nějaké scény jsou tam vážně k zasmání a to nemálo! Příjemní herci, dobrý a chytlavý děj, super kamera, nějaké záběry fakticky stály za to, a hlavně to, co se od komedie očekává - legrace se vším všudy! ;) Dlouho jsem se takto nepobavila :)

• 27.6.2016  22:09
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Za Babčákovou dávám hvězdu. Na ní stojí celý seriál.

• 17.4.2016  20:19

Vzpomínky na dětství :) A taky na to, jak jsem se bála té "čarodějnice" :D

• 29.2.2016  00:48
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Jedna hvězda za Patrika, jinak chabý děj, chybí akce, což je u krimči dost blbý a myslím, že praví kriminalisti se asi musejí chytat za hlavu :))

• 10.2.2016  01:12

Mohli by natočit celovečerák se svatbou - nejlepší historka!! :)

• 26.12.2015  22:10
    Johančino tajemství (TV film) (2015)

Hezčí Johanku opravdu vybrat nemohli, jen co je pravda :P Vždyť je tolik pěkných hereček a oni to obsadí někým takovým... Upřímně, pohled na Johanku moc nepotěší. A neuvěřitelně mě štvalo, jak herci otvírali jinak pusu, když mluvili. V dnešní době takový dabing...?! To je vtip, ne?

<< předchozí 1 2 3 4 5