• Pohádka

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Náhodou, moc fajn oddechovka. :)) Sranda to byla, takže se člověk pobavil a svůj účel to splnilo.

Odznak Vysočina - Zlobába (2022) (epizoda) odpad!

Tak tohle je jedna velká katastrofa!! Bez šťávy, bez grifu, bez zapálení - nuda, nuda, nuda! Což je dost smutné, protože kriminálních seriálů je mraky právě z toho důvodu, že je jednoduché je natočit. Mám ráda Michala Suchánka, avšak v roli kriminalisty fakticky ne! Nechápu výběr herců. Také si myslím, že opravdoví kriminalisté si zakrývají oči, když běží něco takového v televizi, protože jako laikovi mi přijde úplně na hlavu, když mají ve vyšetřovací místnosti člověka na výslech a přijde druhý kriminalista říct tomu, co vyslýchá před člověkem, že našli tělo té a té tam a tam. Tak tohleto víckrát neeee!!! Zlatá Šumava, Specialisté apod.

Božena - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

První polovina rozhodně mnohem lepší, než druhá.

Případ Roubal - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Výborný Čermák, ale jinak děj nuda šeď... uvidíme, co dál, ale celkem mě to zklamalo, asi jsem měla velká očekávání.

Bábovky (2020)

Jak to asi obecně bývá - kniha mnohem lepší, než film. :) Za mě dvě a půl hvězdy. Dvě málo, tři zase moc.

Stranger Things - Season 1 (2016) (série)

Neočekávala jsem mnoho a opak byl pravdou - atmoška super, výborný výběr herců, především těch dětských, a děj Vás vtáhne. Moc u filmů/seriálů neprožívám dojetí nebo mrazení v zádech, nicméně u Stranger Things jsem pocítila obojí. :) A "Jedenáctka" coby Millie Bobby Brown byla boží!

Love Island (2021) (pořad) odpad!

Naprosto zbytečná reality show, kde divákovi extrémně klesá IQ, když poslouchá ty "duchaplné" rozhovory a diskuse... Šílenost! To se nedá!

Nekonečná láska (2014)

Krásný romantický film, který má vše, co od něj očekáváte. Sympatická dvojice a herci. Gabriella Wilde vypadá jako panenka. :)

Pan profesor - Náhradník (2021) (epizoda)

Tak od tohoto seriálu jsem nečekala mnoho a musím říct, že jsem se bavila. :) Dyk je výborný a vše v seriálu sedí, jak má. Občas něco přitažené za vlasy, ale jinak bezva! :) Jsem zvědavá na další díly.

Lásky čas (2013)

Tak ta svatba byla boží! :D