vitez.7

okres Praha
pracující java programátor

• 7.9.2017  22:08
    To (2017)

Tak tohle je velmi těžké hodnocení. Řekl bych jen to, že tenhle film je od 15ti let a v tomhle věku bych na něj určitě nešel. Spíše tak 20+. Kdo se rád bojí, vřele doporučuji. Viděno v IMAX kině.

• 18.5.2016  12:45

Pro mě je film příjemným překvapením a krásným odpočinkem u tv. Hranice nevkusu mi ani trochu nevadila, spíše naopak. 3.5* "A nevadí ti, že tvoje budoucí manželka šu** s 15 chlapama denně? - Ne proč? Moje práce taky stojí za hovno..." :-D

• 22.3.2016  13:16

Moc nevím, co k filmu dodat. Líbil se mi, ale něco mi tam chybělo. Něco, co v předchozích dílech bylo a zde ne. Více srandy, více míst, která poznali. Mohlo to mít delší stopáž a více detailnější pojetí, co se týče přírody, obyvatel a trambantů samotných... Byl jsem na povídání pana Přibáně o tomto filmu a bavil jsem se mnohem více. I tak za 4*

• 22.2.2016  22:29

Film vypadá jako typická americká blbost a blbost to je, co si budeme nalhávat, ale musím říct, že já jsem se u toho docela nečekaně bavil. 3.5*

• 26.12.2015  21:32

Po delší době jsem zkoukl totálně jiný snímek, než běží obyčejně v kinech. Z počátku jsem si myslel, že vysoké hodnocení na webu je nějaký vtip, ale postupně se film rozjel, já pochopil, kdo je bůh a o co mu jde a hned se mi rozzářil úsměv na tváři. Jako komedii bych to úplně nenazval, ale příjemný odpočinkový film, kde se občas zasmějete a odcházíte z kina příjemně naladěni. 4*

• 8.8.2015  15:47

Slušná akce, příběh ušel a docela jsem se i nasmál hlavně díky Simonovi a Vingovi. IMAX bomba, i když mám pocit, že ta hlasitost už je za hranicí pohodlnosti. Do 5 hvězd ale něco chybí. Doporučuji

• 6.7.2015  22:56
    Mimoni (2015)

Srandovní oddechovka sloužící jako prequel k původnímu Já padouch. Mohlo to být lepší, ale špatné to taky nebylo. Viděno ve 3D. 3.5*

• 22.12.2014  17:04
    42 (2013)

Nemám, co bych vytknul. Trochu dojemný americký životopisný film, ve kterém snad vše končí happy endem. Já jsem si u tohoto filmu během Vánoc krásně odpočinul.

• 11.12.2014  23:25

Asi nejlepší díl z celé trilogie. Bitva i drak, i když se nezdržel na plátně dlouho, krásně natočené, bez třesoucí se kamery. Přesto souhlasím s ostatními komentáři, že film postrádá jakoukoliv hloubku. Okamžiků, které mě chytly za srdce bylo jen pramálo a byly pouze na konci filmu (viz úsměvný Gandalf snažící se zapálit si dýmku). Některé efekty byly taktéž úsměvné a působili velmi uměle. Čím dál více si také všímám rozmazaného obrazu v IMAX 3D kině, který mi v průběhu filmu taky občas vadil. I přesto jde o velmi nadprůměrný 3D film.

• 28.11.2014  00:39
    Interstellar (2014)

Dávám 4*, ale jen díky IMAXu. Asi jsem měl od filmu velké očekávání, protože šlo o Nolana a film do IMAX kina. Podívaná je to pěkná, ale už hodinu po shlédnutí filmu si téměř nevybavuji, jestli tam bylo něco, co by mě skutečně nadchlo a utkvělo mi v paměti. Připomíná mi to hodně film Gravitace, která byla ovšem ve 3D, což by myslím i tomuto filmu přispělo.

• 21.8.2014  22:50

Neznám lepší western, který je zároveň dobrou komedií. V dnešním světě plným 3D zfilmovaných komiksů je tohle nostalgie, na kterou se rád znovu podívám. 4.5*

• 18.8.2014  23:58

Možná je to tím, že jsem "mladšího" věku, ale zasmál jsem se asi 4x během téměř dvou hodin. Člověk musí neustále vnímat opravdu rychle mluvícího Cagneyho, který téměř celou dobu řve. Herci hrají jak nejlépe umí, ale já bych si to znovu už nepustil.

• 15.6.2014  21:07

Toto som nečekal. Z počátku to vypadalo jako nic moc, ale pak se kola roztočila. Akce, zábava, příběh, scénář, Cruise, IMAX...jasných 5*

• 17.3.2014  23:09

Určitě horší než jednička a to jsem na tom byl ještě v IMAXu ve 3D narozdíl od prvního dílu, který jsem viděl doma. Efekty jsou krasný, ze začátku nadchnou, ale postupem času se okoukají a nic nového nepřijde. Krev ve filmu mi přijde hodně nereálná jako z nějakého komixu. Alespoň to poprsí dvou hereček reálné určitě je :). Konec bohužel hodně předvídavý a film jaksi nemá charakter. Dávám 3* a to ještě kvůli IMAXu.

• 6.3.2014  00:12
    Věc (1982)

Když jsem na začátku viděl scénu se psem, vypadalo to, že to bude pěkná blbost. Nějakej trouba ve vrtulníku se pomátl... Ale pak ... pak mi to docvaklo a já se začal bát :). Teď je zrovna půlnoc a já se mám chuť zamknout v pokoji.. Musím přiznat, že jsem místy radši odvracel oči mimo obrazovku, protože některé scény jsou opravdu detailní. Kdo se chce bát, určitě doporučuji, ale berte na vědomí, že film je z roku 1982, takže na efektech je to znát, ale ono je to možná takhle ještě lepší ;)

• 15.12.2013  00:26

Řekl bych, že film je horší než první díl. Tam jsem byl uveden do příběhu, seznámil se s jedním hobitem a pár trpaslíkama, kteří se vydali na cestu a ušli jí pěkný kus. Byl jsem nadšený a zvědavý jak to bude pokračovat. A dnes jsem se díval 161 minut na to, že skupina přešla přes jeden les, našla dveře do hory a ke konci 10 minut "kecala" s drakem a to mi přijde trochu málo. Čekal jsem, že se s drakem bude něco dít a oni ho "pouze" vzbudí a hrají si sním na slepou bábu... Jinak 3D efekty byly určitě pěkný, ale zdálo se mi, že to bylo občas v IMAXu nějaké rozostřené. I přes to všechno film určitě stojí za shlédnutí už kvůli třetímu dílu, na který teď budu muset zase další blbej rok čekat :(

• 22.10.2013  23:53

Možná bych měl přihlédnout k tomu, že se to točilo v roce 68, ale to se prostě nedá. Díval jste se na to vůbec někdo? Jak to může mít hodnocení 80% ?! Tohle že má být dobrodružné? Větší nudu jsem ve filmu ještě nezažil a o tom pískání na pozadí ani nemluvě. Musel jsem si ztišit zvuk skoro na nulu, aby mi nepískalo v uších a pokud někdo začal mluvit, tak jej zase zapnout. Nezlobte se na mne, ale tohle je film akorát na spaní.

• 17.10.2013  00:23
    V Bruggách (2008)

Jeden z nejlepších snímků co znám. Je to zábavné, točí se to v krásném tajemném městě plném mlhy a zároveň dramatické a reálné. Výborná hudba, dokonce i české namluvení není vůbec špatné. Super herci. I po třetím shlédnutí jasných 5*

• 12.10.2013  22:21
    Gravitace (2013)

Viděno v 3D kině. Krásný obraz. Pohled na Zemi téměř nezapomenutelný, ale k plnému počtu tomu schází lepší příběh. Užijte si krásnou Sandru a vtipného Clooneyho, ale o vtahujícím spletitém příběhu toho moc nečekejte. 4*

• 24.6.2013  23:32

Film má velmi jednoduchý příběh. Nedochází zde k žádným zvratům. Dá se říci, že se vlastně nic moc neděje, a přesto vás to bude bavit. Více než hodinu budete fandit "zločinci", který jede sám krajinou a jehož svobodu se snaží zastavit houkající sirény policejních aut... Go Kowalski, go!

• 9.6.2013  14:45
    Kontakt (1997)

Neřekl bych, že jde úplně o sci-fi. Každým dnem by se mohl stát klidně realitou. Možná je to způsobeno tím, že jsem film viděl v autobuse na malém 8"lcd na sluchátkách, ale nedokázal jsem se vcítit do děje. Film je jistě zajímavý, ale nedokázal mě do děje vtáhnout, někde překvapit, zaujmout... Kostra příběhu se mi líbí, Jodie Foster také :), ale to je snad vše. Dá se říct, že jako u ostatních amerických filmů je děj hodně předvídavý. 3*

• 10.5.2013  00:17
    Iron Man 3 (2013)

Vubec nechapu nadseni ostatnich z tohoto filmu. Nyni ma 86%. Rekl jsem si, bude to dobry, zajdu do Imaxu na 3D, ale jsem docela zklamany. Davam 3* a to mozna jen diky 3D efektum. Toto neni akcni film, ale akcni komedie a to jeste béčková. Znovu bych na to urcite nesel.

• 10.5.2013  00:12
    Nevědomí (2013)

Puvodne jsem na Cruise nechtel jit, neni to jeden z mych oblibenych hercu, ale nyni jsem rad, ze jsem do Imaxu zasel. At uz jde o kvalitu obrazu v kine nebo o film samotny, je to super. Puvodne jsem dal 4*, ale cim vic o tom premyslim a hledam chyby, tim vic zjistuji, ze ten film vlastne skoro zadnou chybu nema. Mozna mi tam neco malo chybelo, ale nedokazu rici co. Proto nakonec 5*. Byl jsem prekvapen od zacatku az do konce a mam rad filmy, co prekvapi a nejsou predvidatelne. Urcite doporucuji

• 25.10.2012  23:50

Velmi kvalitně natočený film s výborným hlavním hrdinou. Bohužel příběh je trochu jednoduchý a prostě tam něco chybí, hlavně ke konci. Mám furt pocit, že to skončilo v půlce, ale možná je to jen tím, že to přirovnávám k Full Metal Jacket. Přesto skvělé 4*

• 23.10.2012  22:50
    Buldozer (1978)

Je to malinko slabší, než ostatní Spencerovo filmy, přesto film zapadá do klasických komických "mlátiček". Krátký úryvek: "Buldozere,ty jsi přece slíbil, že už nikdy hrát nebudeš !?" - "No jo, ale tohle už žádná hra není !" :-D

• 6.12.2011  23:31
    Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

Tohle je asi první reality show, která mi nepřijde uhozená. Je to můj první Survival, který jsem viděl a musel jsem jej dokoukat co nejdřív. To nešlo vydržet :). Bohužel jsem si ho nechal zkazit, když jsem si tady přečetl pár komentářů a zjistil, kdo nevyhraje -doporučuji smazat všechny velké spoilery v komentářích; člověk si chce přečíst o čem to je, jak je to dobré a ne jak to dopadne! Je to sice těžký, ale aspoň neříkejte, kdo to vyhraje a kdo ne. Budu se snažit nespoilerovat moc.. Na tomhle seriálu se mi líbí představa trosečníka na ostrově, kde opravdu "přežíváte". Přesto jsem občas žasnul, že někteří nezvládli rozdělat ani oheň po pár týdnech, chytit rybu... Jak je to možný? Musím říct, že každou chvíli jsem měl rád někoho jiného, ani nevim koho nejvíc, možná Ozzyho, kterej vypadal líp na ostrově, než v posledním Live díle. Naopak otravnej byl jednou Brad, pak policajtka, pak Parvatti se svým flirtováním a nakonec Candice, která se chovala přesně tak, jak říkal Jonathan. Baby to byly sice krásný, ale neřekl bych, že jsou to po několika týdnech rozený trosečníci.. Cow Boi je taky kapitola sama pro sebe :). Škoda, že nedořekl ten vtip o Vietnamci... Dost je tam vidět, jak jsou někteří lidé rozmazlení a líní... Přesto to byla super série. Už se těším na další. PS: Mám pocit, že v posledním Live díle téměř všichni přibrali asi tak 10kg :) plus půl kila makepu a gelu na vlasy