Hallda

Nositel Světélkujícího Pologlóbu

Facebook: halldaofficial
Instagram: halldaofficial

• 23.4.2017  22:10
    Pěstírna (TV seriál) (2017)

Zatím bych řekl o pěstírně toto. Hudba je hrozná a odrazuje mě. Působí velmi rušivě a místo toho, aby vizuál podtrhla, tak jí přeškrtává. První díl byl o ničem, ale druhý díl zas dal malou šanci, že se to může vyvinout k lepšímu. Jsem tedy zvědavý na další díly.

• 13.9.2015  21:24

Pár vtipných okamžiků se najde, ale podle mého názoru jeden z nejslabších počinů. Čekal jsem od Frize, že se s panterem lépe rozloučí.

• 2.9.2015  01:00

Proč si pustit tento film? Zjistíte, jak se vrtá akučkou díra do hlavy. Zjistíte, jak trefit mustaffu na dva kiláky. Zjistite, jak udělat plastové mimino Sienně Millerový. Zjistite, že se nemáte scházet s psychopatickými veterány. A poslední (nejdůležitějši) zjištěni. Čekat až na konec tohoto snímku se moc nevyplatilo k poměru ztracených hodin.

• 20.5.2015  08:35
    Ex Machina (2014)

Zpočátku mě snímek ihned vtáhnul do děje. Atomový neBungalov a namakaný asiHipster, který vypadá jak zabíják a pak jako chytrolín honící myšku nad technikou. Laťka líbivosti se v průběhu stále zvyšovala. Konec byl bohužel zklamáním. Už jsem se připravoval na fenomén, ale bohužel z velké gradace zajímavosti dějové linky a velkého potencialu, zbylo lehce nadprůměrné scifi o UI robota s prsy a citlivou kačenkou.

• 6.1.2015  00:13

Těžko hodnotitelné. Pro ty, kteří se podílel na výrobě dokumentu a nechal před sebou fetovat děti lepidlo, pro ty mám jenom dlouhé hmmmmmmmmm. Divil bych se, kdyby měli klidné spání. Člověk je zrůda a dokáže se na tento problém pouze dívat. Cítil jsem se bezmocně a zaroveň jsem byl rozhněvaný sám na sebe, že nezachránim svět a všechny děti s takovýmto osudem . Emoce jen tečou.

• 5.1.2015  17:33
    Connection (2013)

Ten konec nechápu, kam ho odvedl. Na mučení?

• 10.6.2014  11:33
    Titanic (1997)

Na první zhlédnutí dojemné a poté už se začínáte snímku vyhýbat. Příjde vám, že je to ztracených pár hodin a tato alergie se má u opravdových velko filmů objevit o trochu déle.

• 8.6.2014  14:30
    Zrůdička (2013)

Během tří minut zahrát takto na city, není vůbec jednoduché. U Little Freak se to povedlo výborně. Chlapec má vcítěný dabing a jeho animované slzy vas roztrhají.

• 10.7.2011  22:18

Mám rád filmy s mafiánskou tematikou a obzvlášť tento.

• 10.7.2011  16:05

Sci-fi jak má být. Po desingové stránce dvojbarevné, ale překvapivě nelezlo na nervy.

• 3.7.2011  19:03
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Moc ošklivá telenovela.

• 3.7.2011  18:22
    Osbournovi (TV pořad) (2002)

Pro haldu diváků nesympatická reality show. Pro mě ne! Přiznávám, že každá situace je vrcholem trapnosti a zoufalství, ale já chci další díl. Ale ne jeden. Ale dva a klidně další dvě série a bonusovky k tomu. Každý v ní asi hledá humor. Ja spíše zkoumám padající černou hvězdu...a to mě na tom celé baví.

• 3.7.2011  18:20

Nudný děj bez fantasie.

• 3.7.2011  17:29

Quentin Tarantino je pán a dokáže natočit i film z prostředí 2. světové války.

• 3.7.2011  17:24
    Mlha (2007)

Čekal jsem tuctový Horor, ale bohu dík jsem se mýlil.

• 3.7.2011  17:03

F.Darabont natočil diamant s největším počtem karátů.

• 3.7.2011  16:58
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Mé hodnocení bych popsal takto... Přátelé. To jest můj sitcomový přítel a mé opravdové přatelé nejsou geniální, ale mám je rád.

• 3.7.2011  16:52
    Comeback (TV seriál) (2008)

Typická česká rodinka 21. Století. Některé díly jsou trapné, ale některé zase plnohodnotně vtipné.

• 3.7.2011  16:34

Terminátor:Salvation je zbytečný stejně jako třetí díl a jsem si jistý, že i pětka bude taková. James Cameron hold nasadil laťku, kterou u Terminátora nikdo nepřekročí.

• 3.7.2011  16:19
    Forrest Gump (1994)

Tom Hanks doběhl k nejlepšímu hereckému výkonu.

• 3.7.2011  15:21
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Tyto paňáci se svojí žlutou pletí vypadají spíše jako Asiaté, než jako rodilý Američani. Každopádně to je jedna z mála věcí, která je na tomto seriálu zajímavá. Velmi vtipný a promyšlený seriál.

• 25.6.2011  13:56

Hrůza. Ten děj je naprosto unavující a o ničem. Za celý film jsem se POUSMÁL jenom jednou a to když byla scénka s cikánem, jak chce Matonohovu peněženku. Toto nemůže být komedie. Jednu hvězdičku si zaslouží Dj Wich za znělku.

• 25.6.2011  13:15
    Alf (TV seriál) (1986)