Cechyno4

okres Olomouc

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 9.1.2018  18:06

Akce a skvělá zábava, to je to oč v tomto "hororu" běží. A já se bavil parádně. Za mě spokojenost.

• 4.10.2017  21:35
    Skryté zlo (2017)

Trailer vypadá skvěle, ale film je naprosto o ničem. Více jak hodina a půl neuvěřitelné nudy. Pátrání a tlachání o ničem.

• 4.10.2017  21:28
    Mělčiny (2016)

No já nevím. Prostě nic co by nebylo už několikrát viděno. Sympatická herečka uvízne na moři a žralok kolem ní neustále krouží. Nudné.

• 4.10.2017  21:24
    Uteč (2017)

Jednoznačně horor roku 2017. Atmosféra, příběh, zápletka, pointa vše na výbornou. Není třeba se zdlouhavě rozepisovat, tento film si nesmí nechat hororový fanoušek ujít.

• 4.10.2017  21:19
    To (2017)

Pro mě obrovské zklamání. Ano mezi horory to bude patřit do nadprůměru, ale pro mě jakožto fanouška Stephena Kinga a jeho knižní předlohy je tohle prostě průšvih. Vím, že spousta filmů natočených podle knižní předlohy si jede vlastní cestou, ale tady mi prostě některé věci moc chyběly. Kde byla želva ? Když jsem si knihu četl, přišlo mi to v ní směšné, ovšem pro příběh bylo hodně důležitá. Mínusem pro mě bylo směšné ztvárnění klauna s těmi směšnými zuby, to všechno stáhlo ještě o kousek níž. Kniha je samozřejmě vždy lepší, ovšem tady ten rozdíl je markartní. Nemohu si pomoci, ale u mě převládá opravdu silné zklamání. Dávám tři hvězdy, čekal jsem však plný počet.

• 23.3.2017  08:05
    Unfriend (2016)

O něco více mi sedlo americké Unfriended. I proto, že příběh byl prostě jednodušší a proto měl i film rychlejší spád. Příběhy mám rád, když jsou propracované a následná pointa stojí za to. Tady mi přijde příběh naprosto zbytečný a více bych sázel na atmosféru a akci. Některé věci v příběhu mi přijdou zbytečné. Je pravda, že jsem se párkrát lekl a ze začátku to mělo i slušnou atmosféru. Shrnutí jednou větou, je však následující: Měl jsem velké očekávání a jak už to tak bývá přišlo zklamání.

• 19.3.2017  11:23
    Šibenice (2015)

Jako béčková záležitost docela obstojné. Atmosféra se v několika málo chvílích tomuto kousku nedá upřít. Pár lekaček a již hodně očekávaný konec. To je shrnutí tohohle díla.

• 19.3.2017  11:08

Tohle mi neskutečně sedlo. Sledovat slasher s atmosférou devadesátek přitom v moderním super kabátě. Využívání moderních technologií se mi líbilo už v Unfriended. Tady to však bylo možná ještě o kousek lepší. Skvělé, propracované, gradující, strašidelné a nechyběly zvraty(i když se přiznám že dva z nich jsem očekával a dopředu odhalil). Dlouho jsem váhal jestli dát absolutní maximum, kterým poslední dobou šetřím. Ale vážně jsem se bavil. Takže s čistým svědomím, za pět :)

• 19.3.2017  11:02

Další pro mě rozporuplné hodnocení. 70 - 75 minut filmu obrovská nuda. A posledních 15 minut skvělých, dech beroucích a připomínající konec jedničky. Ovšem to co tomu všemu předcházelo bylo slabé. A jak tedy tohle jako celek vlastně hodnotit ? Trojka je nadprůměr. Ale za 15 minut si tohle tři hvězdy nezaslouží. Tudíž dvě a k tomu pocit toho, že jednička prostě zůstává a troufnu si říci navždy zůstane nepřekonatelným fenoménem.

• 16.3.2017  22:15

Opravdu skvělá hororová podívaná, kterou o level výše staví skvělá pointa. Do poslední chvíle jsem si myslel, že to je klasická duchařina. Dostal jsem však promyšlený horor od A do Z se skvělou zápletkou a luxusním zvratem. Do toho všeho opravu skvělá hororová atmosféra uvnitř márnice při bouřce :) Nejlepší hororové prostředí jaké si divák tohoto žánru může přát.

• 16.3.2017  22:08

Hodina a čtvrt obrovské nudy, nesmyslných hloupých dialogů a nesympatických herců zachraňuje posledních 15 minut. Což mi pro 90 minutový film přijde opravdu hodně málo.

• 3.3.2017  22:59
    Krvavé vykoupení (TV film) (2008)

K béčkovému hororu si tohle ani nečichlo. 20 minut stačilo k tomu abych vypnul televizi a chtěl rychle zapomenout. Tohle je vážně o ničem. Amatérismus prvního stupně ve všech ohledech.

• 26.2.2017  14:32

Amatérismus ze všech ohledů. Amatérské herecké výkony, efekty a především amatérsky napsaný scénář a natočený horor. Dvě hvězdy dávám za pár pěkných, brutálních scén.

• 26.2.2017  14:20

Chvílemi znepokojující, ale v dnešní době to na mě prostě nezafungovalo tak jak by mělo...

• 26.2.2017  13:57
    Mary Reilly (1996)

Chápu, že někomu se to může líbit. Můj šálek kávy to však není. Ty vztahy a romantika okolo působí hodně uměle a nudně.

• 26.2.2017  13:52
    The Boy (2016)

Čekal jsem jiný typ hororu, ti kteří viděli ví na co narážím. Ze začátku tajemné, později atmosférické(hluchých a zbytečných míst nevyjímaje) a na konci totálně zabité nesmyslnou pointou a odkrytím skutečnosti. Celé to na mě působí zklamáním. Sice jsem neměl velká očekávání, ale i tak více jak dvě hvězdy tomuhle dát nemůžu.

• 26.2.2017  13:48

Opravdu slabé. Bez atmosféry a s velkým potenciálem který nebyl využit. Nudil jsem se a ke konci už film prakticky nevnímal.

• 26.2.2017  13:42
    Rozpolcený (2016)

Já byl nadšen. Skvělý napínavý příběh, který staví o level výše skvělý výkon hlavního herce. Ten se svojí role zhostil opravdu bravurně a s každou změnou osobnosti mění i hlas a vytváří vlastní mimiku dané osobnosti. Tohle všech působilo opravdu autenticky a já jeho změnu podob opravdu žral. Musím však strhnout jednu hvězdičku za americkou nadsázku na konci filmu, kde už mi to přišlo trochu přitažené za vlasy. Ale jinak rozhodně nadprůměrná podívaná.

• 11.1.2017  22:19

Silné zklamání a za mě hororové zklamání roku 2016. Tohle prostě neklapalo. Ano, pár lekaček tu bylo ale film jako celek na mě nepůsobí vůbec hororově. A na to jak je ve filmu opravdu málo zajímavých scén, má to až moc dlouhou délku. Možná se mi více bude líbit kraťas, uvidím...

• 11.1.2017  22:14

Velmi, opravdu velmi příjemné překvapení. Skvělá atmosféra, skvělý námět(pravda i když není až tak originální - mě to připomínalo Stephena Kinga a jeho hřbitov zvířátek), skvělé lekačky. V mnoha chvílích jsem měl husí kůži. Pěti hvězdičky šetřím a tady to jsou naprosto zasloužené čtyři hvězdy. Bravo !

• 3.1.2017  20:27

Mimo poslední půl hodinu vlastně ani nevím co mám hodnotit. Ano občas trochu vypjaté rozhovory, trochu silnější emotivní chvíle hlavních postav... toť vše. Později celý příběh upadá do nudy, aby jej zachránily(alespoň pro mě) poslední minuty. Opravdu 30 minut před koncem se to rozjelo, výsledná pointa byla pro mě také skvělá. Hodnotím tedy třemi hvězdami. Především však díky konci filmu.

• 24.9.2016  13:57
    Smrt ve tmě (2016)

Plná palba naprosto bez výčitek. Originální, atmosférické, plné zvratů, prostě skvělé. Bavil jsem se od začátku do konce. Doporučuji.

• 22.7.2016  10:35

Už od druhého dílu začala být tato série mojí srdcovou záležitostí(je pravda. že jednička mě moc neoslovila). Od druhého dílu tato série vyletěla k výšinám a trojka se vysokých met drží. Na celé sérii mě nadchnul především originalita. Od druhého dílu pak skvělé záběry venku, nadšení totálně zfanatizovaných amatérských zabijáků. U Očisty se divák bát moc nebude(občas se lekne), ale jde především o akci kterou je i trojka prošpikovaná. Do toho znovu skvělý příběh dělá z tohoto dílu skvělou podívanou. U mě za plno.

• 20.7.2016  07:27

Druhé pokračování The Woman in black je logicky slabší než famózní jednička. Jediné co zůstalo zachované je prostředí, duch a mlhavá krajina. O atmosféře se moc psát nedá, téměř žádná nebyla. Nejlepší scéna pro mě byla v krytu jak se všichni drželi za ruce a báli se otevřít oči. Lekačky občas zafungovaly. Když to vezmu suma sumárum. Zase tak hrozné to nebylo, kdybych měl hodnotit dvojku jako samostatný film. Každý jej však bude srovnávat s jedničkou a k té si tento film nemůže ani čichnout.

• 20.7.2016  07:16

Zřejmě se budu opakovat, ale nechápu hodnocení některých uživatelů(nechápu ale přesto respektuji). Co více si u hororu přát ? Atmosféra až dech beroucí, lekačky skvělé. Co na tom, že film postrádá originalitu ? V dnešní době natočit něco originálního jeho kumšt a netýká se to jen hororové brandže. A vinit Wana, za to, že používá něco co pořád stejně skvěle funguje je nepochopitelné. Po 90% filmu jsem měl husí kůži. Duch v podobě jeptišky byl také skvělý. Celé to tedy hodnotím v superlativech a musím uznat, že dvojka změnila můj pohled na Conjuring jako celek(protože jednička mě moc neoslovila). Dvojka oproti jedničce neměla hluché místa, měla větší spád a celkově na mě působila úderněji. Myšleno: ,,Nasypeme do diváka co nejvíce se do něj vejde :) " Tento film mohu jen doporučit.

• 10.5.2016  06:28
    Polednice (2016)

Označení horor bych v tomto případě zcela vynechal. Ano, dobře koukatelné psychlogické drama, horor nikoliv. Hlavní aktérka díky pekelnému horku a psychickým problémům podléhá představě, že existuje Polednice a chce se zmocnit jejího dítěte. O tom jest celý film. Geislerová nezklamala, svoji roli zahrála dobře. Já si však představoval filmové ztvárnění mého největší děsu z dětství jinak.

• 10.5.2016  06:25

Jak já se na tento film těšil... A dopadlo to tak jak ve většině případů - zklamání. Důvod k tomu proč jsem si možná film neužil může být i to, že jsem jej neviděl v době předvánoční. Čekal jsem více akce, více napětí. Nejlepší scéna pro mě byla s útočícími perníčky.

• 10.5.2016  06:20
    Hangman (2015)

Film jsem si vyhlédl díky(pro mě) zajímavému námětu. Sledování však není nijak záživné, ve filmu se totiž až na posledních 10 minut nic neděje. Čekal jsem větší teror hlavního padoucha, přitom jsem dostal jen jakousi okukávačku celé rodiny a několikanásobnou noční prohlídku domu. Tohle prostě nezafungovalo tak jak mělo.

• 25.2.2016  15:11

Pro mě docela rozporuplný horor. Z hlediska atmosféry nic moc. Lekačka snad jen jedna pořádná. Tady jde více o příběh. Když se člověk vžije do role hlavní hrdinky, tak tomuto filmu může přijít na chuť. Já to tak zkusil a je opravdu strašidelné pomyšlení, že by po vás šla vlastní minulost a psychicky vás ničilo to čeho se nejvíce bojíte. Z tohoto ohledu je to dobře koukatelné, nemůžu se však zbavit pocitu, že potenciál tohoto filmu nebyl dotažen do zdárného konce.

• 20.1.2016  15:25
    Sinister 2 (2015)

Oproti jedničce hodně strmý pád dolů. Tomuhle hororu toho chybí hodně. A především atmosféra. Nápad s malými dětmi jako duchy mě naprosto odradil. Přišlo mi to zbytečné. Lepší by bylo kdyby se příběh držel ve stejných kolejích co první díl. Lekaček bylo také pramálo. Jediné co na mě fungovalo stejně jako v jedničce byly filmy z kazet. Z toho jsem měl znovu husí kůži.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17