Black Mass: Špinavá hra (2015)

Film má jednoznačí potenciál a výborné herce, co film sráží je špatně napsaný scénář, pro mě osobně velké zklamání.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

V kině jsem se přistihl jak se nutím do smíchu, forky přepálené a trapné, oproti 1 dílu absolutní propad dolů za mě 1 *

Thor (2011)

sry guys vubec mě tento marvel film nechytl slabé 2

StreetDance 3D (2010)

pokud mám hodnotit příběh tak je to 1/5 když se nad tím člověk zamyslí tak aby na hiphopovém turnaji vyhrál někdo s baletem je trochu nereálné co se taneční stránky týče tak na let´s dance 1 to vskutku nemá 2/5 a co se týče mého os. pohledu tak je to také 2/5 tudíž hodnocení jasné ...ovšem na 1 večer to zabaví slušně a druhý den nebude vědět ani o co že šlo v té soutěži

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

4* především za Mádla na tomto filmu je jasně vidět jak svou hereckou i starší generaci herecky převyšuje.

1066: Historie psaná krví (2009) (seriál)

Člověk obšas uvažuje nad inteligencí Britů, že dokáží udělat film plně na úrovni hollywoodu no a občas také uvažuji co dokáží splodit jak to říct slušně za hovno..film je kombinací dokumetnu a válečného(trapného) dramatu ...kde např jeden muž hlídá malinký uzounký most přes potůček a zabijí jednoho vojáka po druhém, kteří za ním postupně poslušně nabíhají kde by překvapivě stačil výstřel z luku a je po srandě kostýmy herců jsou podivuhodně čisté a vyžehlené o hereckých kvalitách ani nemluvě. Doporučuji tento film zhlédnout bud totálně na prach a nebo pokud se zajímáte o historii V. Británie jinak naprostá ztráta času. Překapuje mě vysoké hodnocení tohoto filmu. Ještě jsem chtěl dodat, ty super válečníky by přemohla má 5 letá sestra