dalziel

Vynálezca fazuľového prívarku

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 13.6.2019  12:22

Oproti mojim prevysokým očakávaniam sa dostavilo mierne sklamanie,nakoľko sa film niesol v inom duchu ako som očakával.Napriek tomu vynikajúce.Rami si toho oscara rozhodne zaslúžil.Rekonštrukcia vystúpenia na LIVE AID bola absolútne božia.Film ma musel rozhodne zasiahnúť ,nakoľko som sa ráno zobudil s popevkom na perách Somebody to love 👌

• 12.6.2019  19:29

Ja pre tieto detské akčné sci-fi filmy mám stále slabosť.Ja som sa bavil parádne. U mňa na rovnakej úrovni ako Super 8 , alebo TO 😂.

• 5.6.2019  18:20

Film ma oslovil ako akčná roadmovie s duchovným podtextom nie náboženským.Na ten sa ja môžem.....Hlavný hudobný motív bol ako kotúčová brúska ktorá mi porcovala vnútro.Sila. https://www.youtube.com/watch?v=dSwyJ0aaM4k alebo https://www.youtube.com/watch?v=2z_xNE8ETcM

• 4.6.2019  21:57

Čo napísať?Snáď len to ,že je to film na ktorom sa vždy zhodla celá rodina.

• 4.6.2019  21:13

Podarené fantasy,s temnou morovou/čarodejníckou atmosférou, kde ako býva zvykom cesta predstavuje viac ako cieľ.Cage,Pearlman je super dvojka a aj zvyšok obsadenia je fajn.

• 4.6.2019  12:46
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Z tej atmosfery v riadiacom velíne mi naskakovala husia koža.Perfektná miniséria.Odporúčam hlavne tým ktorý to nezažili.Myslím dobu v ktorej sa to stalo a to aj napriek tomu že sa jedná o dramatizáciu udalostí a nie všetky korešpondujú s faktami.

• 3.6.2019  21:39

Všetky siete sú spadnuté len ukradnuté BMW nemá problém sa spojiť s asistenčnou službou??? To ten scenár nikto nečítal??? A takýchto skvostov je tam požehnane.Akcia je v pohode ale inak je to sprosté že až no. Po špíčkovej trojke je to veľmi slabá káva.

• 30.5.2019  19:34

Blivajz!!!

• 30.5.2019  19:30
    Já, Simon (2018)

Na môj vkus až priveľmi homo,ale zvládol som to.Tieto teenage love movies stoja za hovno všetky, či sú take či hentaké.Slovami chalanov zo South Parku: Teplý,teplý,teplý ,naprosto.

• 30.5.2019  19:24
    Krystal (2017)

Režijný počin Jerry Lundegaarda pôsobi celkom roztomilo až na tie fantasy prvky s temným pánom, ktoré si William mohol fakt odpustiť.Ale inak u mňa dobrý.

• 28.5.2019  17:48
    Babylon Berlín (TV seriál) (2017)

Nehodnotím ,nakoľko ma to na prvý pokus nechytilo.Necham to rok dva odstáť a skúsim znova.

• 27.5.2019  18:25
    Footloose (1984)

Hrozná sračka.Tak afektované herecké výkony sa len tak nevidia.Film predsatavuje presne to čo na 80-tych rokoch neznášam.Tento film sa páčil snáď len Star Lordovi.

• 26.5.2019  16:41

Príchod prvého reklamného bloku ma vážne potešil.Príchod druhého reklaného bloku už definitívne rozhodol že sa treba posunúť niekam inam.Veľká bieda, toto afroamerické filmové dielo.

• 26.5.2019  13:49

Totálna sračka.1 hviezda len za zopár dobrých vtipov a zato ,že som to dopozeral.

• 26.5.2019  07:33

Film je to výborný,ale inak je to hnus.Unášanie a zabíjanie detí ako námet na film môže napadnúť len severských filmárov.Asi som moc úzkoprsý ,ale dáke hranice pri "masovej zábave" by sa stanoviť mali.Slabším náturám rozhodne nedoporučujem sledovať.

• 23.5.2019  06:05

Osobne film vnímam viac ako dramu než akčný film.Trocha mi to pripomína tie staré francúzke kriminalky ktoré boli vždy viac dráma ako akcia.A možno to bude tým že sa to odohráva v Paríži.Nuž ťažko byť super akčný s glioblastómom vhlave.Mám preto pochopenie. :-D

• 22.5.2019  20:51
    Tully (2018)

Až priveľa hany na jednom mieste na môj vkus.Celý film aj Konec je super, nech si každý vraví čo chce,mne sa to kurva lúbilo.

• 20.5.2019  21:42
    Podraz (2011)

Tak som si to nahral z Filmplus v HD, avšak ani pekný obraz nepomohol tomu že to bola totálna kravina.Poldolárovka je všetko možné len nie herec.

• 20.5.2019  21:23

Klesajúca úroveň série je bohužiaľ pri tomto diely pre mňa citeľná...Nebyť Rósy a Káyi tak to ani nedopozerám.

• 20.5.2019  21:18
    Agent WC 40 (1996)

Bláznivé strely to nie niesú, ale stále sa dá na dom dobre zabaviť

• 20.5.2019  21:13

Napočudovnie mi to sadlo ako riť na šerbel.Dokonca som si to kúpil na blu-ray of course vo výpredaji :-D.Raz -dvakrat ročne si to zvyknem pustiť.Je tak málo ferrellových komedíí čo za niečo stoja a toto je jedna z nich.

• 20.5.2019  19:02
    Nestálá Země (TV seriál) (2017)

Absolútne úžastná dokumentárna miniseria.1.diel sa venuje hurikánom a tajfúnom.2.diel je o povoďniach a bleskových záplavách a 3.diel sa venuje sopečnej činnost.Absolútne úžastné fakty z minulosti a súčastnosti a štatistickými predpoveďami budúcnosti.Vrele odporúčam každému koho zaujíma počasie a klíma.

• 20.5.2019  13:31

Dúfal som že čestnú funkciu "králokata" prevezme po svojom bratovi Tyron.No človek nemože mať všetko.Hlavne že už je koniec.Teda aspoň dovtedy kúým neprídu tie avizované prequely.

• 19.5.2019  16:44

Veľmi nenáročná filmová produkcia z polovice osemdesiatych rokov.Je rok 2019 a mne ostáva miestami rozum stáť nad tým čo som pred 34 rokmi považoval za vrchol kinematografie.Nuž nie je všetko zlato čo sa bliští.Tieto takzvané srdcovky by mal človek nechať ležať tak ako sú natom jedinom správnom mieste niekde v super spomienkach aby nestratili glanc a piedestal a neskončili ako bezcenné filmy minulosti.

• 17.5.2019  20:58

Skôr ako komédia je to úsmevná dráma.Išiel som do toho len kvôli Gene Hackmanovi.Na môj vkus je tam priveľa Wilsonov na /m2, ale čo už.Stiller je klasický pošuk a gwyneth má istý cveng.Jeden raz mi to bude stačiť vidieť viac ako dosť.Najzábavnejšou postavou je pre mňa indický sluha Pagoda als.zastupujúci advokát Sanchez :-D

• 15.5.2019  19:50
    Šakal (1997)

Tento film v mojej hlave dozrel ako víno.Po 22 rokoch ma oslovuje viac ako v dobe vzniku.Soundrack bol však skvelý už vtedy.To najlepšie s indie a klubovej scény tej doby.Taktiež vlastná hudba od Cartera Burwella bola skvelá. https://www.youtube.com/watch?v=jFTj9rpnwuY

• 14.5.2019  07:31

Náborové video amerikého námorníctva.Išla "Marína" do cintorína, padla do jamy hore nohami...

• 13.5.2019  20:40

Zimomriavky ,áno.Lakačky,áno.Skvelý horor, ktrorý len tak ľahko neodznie ,takže máte na dlhšie o blbú náladu postarané.Ale kto to má tak rad, tak prečo nie.Ja radšej komédie.

• 13.5.2019  20:34
    Aquaman (2018)

Jediné ,čo som vopred vedel bolo že Aquaman je trubka(žedýcha rybie čúranky) a nikto nechce ísť zaňho prezlečený na karneval.To aspoň tvrdil Raj Kutrapáli v Big bang theory.DC comicsovky ma doposiaľ ničím neoslovili, ale tu je to fakt iné,Prríjemná fantasy s náherným vizuálom a vcelku schopným príbehom.Mne sa to veľmi páčilo a isto si to ešte pár krát pozriem.U mňa poctivých 85%.

• 13.5.2019  19:00

"Ašpirant Green Lamtern" a "Dark" Hercule Poirot v priemernej kanadskej televíznej produkcii ktorá rozhodne zabaví.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19