dalziel

okres Púchov

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 24.9.2020  22:12

Rytmická sekcia má zaujímavé tempo .Pri stopáži 1h a 45 m pôsobí ako oveľa dlhší film.Skôr by som to videl ako pilot k nejakej minisérii alebo seriálu.Kazdopadne ma to bavilo.

• 21.9.2020  04:28

Vynikajúce. V tom to krátkom filme som sa dozvedel všetko čo som potreboval ,aby som sa akémukoľvek dielu Babovřeskov vyhnul veľkým oblúkom.

• 21.9.2020  04:23
    Stahovák (TV pořad) (2009)

Na dobu vzniku a technické možnosti pozerania online videií v celku OK.Taký novší Neváhej a toč.

• 20.9.2020  19:56

The Godmothers 33 1/3.Zázrak sa podľa očakávania nekonal, ale film si moju pozornosť udržal až do konca. Dobrý priemer.

• 15.9.2020  11:19

Moja najobľúbenejšia slovenská rozprávka. Či skôr horor ? 😄👹💀

• 14.9.2020  19:55
    Perry Mason (TV seriál) (2020)

Ako skalný fanúšík Perryho Masona v podaní Raymonda Burra som sa k tejto serií približoval dlho a opatrne.Nakoniec ma toto "Noir" podanie veľmi oslovilo, až som sa od toho nemohol odtrhnúť a čučal som na to po večeroch až do neskorej noci.Ikeď to politicky korektné prerobenie postav na "LGBT a Black Lives better postavy mi Vážne pohlo žlčou.

• 13.9.2020  21:11

Dobrá,sladká dobre vychladená limonáda šprtnutá troškou ginu, ktorá zaručene zlepší náladu.

• 13.9.2020  19:52

Vydržal som 38 minút. Takú ľahvôdku si treba vychutnať.Preto som si to rozdelil na dva diely. Druhý 58 minútový diel ma čaka v najlepšom prípade o rok.

• 3.9.2020  17:26

Tak toto mi vôbec nesadlo.Pár pútavých momentov ,ale ko celok to vôbec nefunguje.

• 27.8.2020  20:24
    Juno (2007)

Fine film, ale podľa mňa až priveľmi preceňovaný a oceňovaný.

• 27.8.2020  19:56
    Dezertér (2002)

Absolútne bez iskry.Ponižujúci výcvik vo francúzkych cudzineckých legiách bol už toľko krát omielaný až je to nuda.Mladý Tom má oholenu hlavu, pravdepodobne kvôli súbežnému natáčaniu Star treku X: Nemesis.

• 18.8.2020  14:13
    Podivuhodná věda (TV seriál) (2018)

Niektoré témy sú zaujímavé a tvorcom sa darí klásť správne otázky.Na druhej strane sa tu objavujú do neba volajúce konšpirácie, ktorých vedecká hodnota je na úrovni škoda plyvnout.45%.

• 17.8.2020  05:29
    Bloodshot (2020)

Začalo to dobre.Fakt ma to zaujalo.Fajn akcia.Obraz a kamera mi fakt sadli.Návrat z misie a čakajúca sexi ženuška taktiež super.Ne scénu vstupuje zlo v podobe šialeného Toby Kebbella. Ten je tiež fajn, lebo magori mu vážne idú.Bum,Bum.Zápletky stvorená.Bohužiaľ to potom už ide dole kopcom.Guy pearce urobí s Vina terminátore T1100-ku ktorá vyzerá ako T100 a má schopnosti T1000.Radšej sa Vin mohol vrhnúť na Čiernočiernu tmu 4.Toby som fakt ocenil.

• 16.8.2020  11:55

Gunjan Saxena alias G.I. Gunjan búra predsudky v indickej armáde

• 15.8.2020  08:30
    Slavný lovec Pampalini (TV seriál) (1976)

Klasikuš!

• 15.8.2020  08:27

Evanjelium podľa Miroslava.Amen.

• 14.8.2020  20:02
    Hannibal - Zrození (2007)

Ridley Scott nedokázal nič výnimočné urobiť so svojim Hanibalom, no a táto garažová produkcia je úplne totálna sračka.Jediný ďaľši solidný film s Hanibalom po Mlčaní jahniat je Červený drak.

• 14.8.2020  19:27

Reitman to hrá na istotu,ale fuguje to. Hudba príbeh perfektne podtrhuje.

• 13.8.2020  22:45

Absolútny šok.Inak to opýsať neviem. Náhodou som išiel okolo kina. Pred kinom si vyhuloval kámoš, ktorý má na tento film zlanaril. Absolútna pecka ktorá zmenil úplne všetko. Či vo filme tak aj v PC hrách nového milénia.

• 13.8.2020  21:19

Najlepší film s Dulphom Lungrenom v hlavnej úlohe.Bez srandy .Myslim to smrteľne vážne. Po trochu nevýraznom začiatku sa strhne akčná jazda porovnateľná s nejakou tou Bournovkou. Malá výčitka voči strihu, ale dá sa na to zvyknúť na to pohravanie sa s plynutim času. Kvôli to mu hodnotenie teda zrážať nebudem.

• 13.8.2020  05:22
    Král Artuš (2004)

Keby vo filme nehral Clive Owen kľudne by som dal aj 100%.Fakt ho neznášam.

• 12.8.2020  14:58

Neviem ľudia, čo by ste chceli.Suprová komédia plná skvelých gagov.Detské futbalové družstvo na brigade na bitúnku sa len tak nevidí.Snáď prvá zábavná úloha Roberta Duvalla.WiIl drží laťku humoru vysoko počas celého filmu.Žiadny fekál, žiadne genitálie.Ozaj rodinná komedia.Willove kofeinové záchvaty nemajú chybu...

• 11.8.2020  18:18
    Jako zvířata (2019)

Z 86-tich minút som vydržal 22.To hovorí za všetko.Skúsim si keď tak urobiť z toho seriál a každý deń si pozriem 10 minút.

• 10.8.2020  04:57
    Dobrý boj (TV seriál) (2017)

Strhujúci a zábavný právnický seriál s "úvodnou" znelkou cca po 15 minútach deja .Teda ako kedy😁😁😁.

• 7.8.2020  17:36

Martin Lawrence je tam tak 70% času a keď tam je, tak hreší ako dlaždič.WIll si ako vždy zachováva pózu neherca-šak je kurva drsňák néé!!! Napriek všetkým mojím výhrádam je trojka asi najlepší diel trilógie nakoľko ma nechytali driemoty ako pri predchádzajúcich dvoch dieloch.Hudba je v podstate recyklátom predchádzajúcich dvoch dielov. "Padouch nebo hrdina my jsme jedna rodina!"

• 3.8.2020  17:20

Lucasovi aj Spilbergovi bolo isto jasné, že tento ich spoločný projekt nebude mať iné ambície ako finančný zisk.Akčná jazda.Nič viac nič menej.Popcornová zábava Á-čkovej kategórie.Hviezda dole len za obraz ktorý mi važne nesadol.Bolo to nejaké zeleno žlté kurňa.

• 2.8.2020  19:16

Orgeľ.Elizabeth Banks je shitná herečka a ešte mizernejsía režiseká/scenáristka,Z Kristen Stewart sa stala príšerna lesba na ktorú sa už nedá ani pozerať.1 hviezda len za akčnú scénu v Hamburgu, ktorá sa nechala inšpirovať dvojkou kapitána Ameriky.

• 31.7.2020  14:42

Das ist hrúza.Ako bývalý skalný fanúšik s týmto už nechcem mať nikdy nič spoločné.Raz a dosť.

• 25.7.2020  22:53

Hustý 😁 ! Pätinový rozpočet voči prvému dielu je cítiť na každom kroku.Hlúpučký scenár ,biedny soundtrack, nulové herecké výkony,obsadenie a to hlavné režisér ktorý predtým nikdy nič nerežíroval.Vo výsledku sa to však podarilo nejako namiešať aby bol odkaz jednotky ako tak zachovaný.Vydržal som až do konca a nemal som ani chuť to vypnúť.😂

• 25.7.2020  16:49
    Odplata (1999)

Drsný temný thriler..Ale čo už .Mel si omočil nohy v temných vodách,ktoré mu totálne seknú.Perfektný soundtrack len skvele dotvára ponurú atmosféru filmu.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29