Životní trefa (2022)

Nie že by mi Adamove šaškárny nejak chýbali, ale tieto dramatické pózy mi tiež nejdú obzvlášť pod fúzy a hlavne keď sa tu dramatizuje 100 krát oprcané klišé.

Kingsman: První mise (2021)

Akčna hisorická zlátanina, ktorá má svoj šarm. Naštastie sa Matthew  vyhol pretáčaniu historických udalostí ako Quentin v bastardoch a tým pádom si film drží aj určitý punc dôverihodnosti .Rasputin v podaní Rhysa bol parádny.Ten sa do toho vážne vložil.

Waldo (2021)

Malo to dobrú atmosféru a na prekevapenie aj dobrý humor.Bavil som sa prevelice. Presne niečo také som dnes potreboval.75%

Mrazivý lov (2019)

Nič nečakaj a nebudeš sklamaný. Hľadal som niečo na ochladenie nakoľko za oknom je 35°C.Dívať sa na to dalo ,ale žiadne zázraky nečakajte. Gina nie je žiadna trieska, takže sa vtom snehu pohybuje len velice sťažka. Vidláci, ale dostali čo mali.

Muž z Toronta (2022)

Na dvakrát ale dal som to. Bolo rozumné si dať po prvej polovici pauzu na deň  a následne to dopozerať.10%+40% vo výsledku 50%

Otec nevěsty (2022)

Skočil som na špek.Adndy,Gloria, Adria a Isabela sú persony čo ma v obsadení zaujali  no po pravde nemali veľmi čo hrať. Film rozhodne nie je žiadna komedia. Dajme tomu, že usmevná romantika/dráma. Jednorazovka.

BlacKkKlansman (2018)

75%??? Ja som musel mať asi stoličku otočenú na opačnú stranu.

Uncharted (2022)

Ako hra aj film spadá do kategória akčných adventúr v štýle Indieho jonesa  alebo lovcov pokladov s Cageom , prípadne nejakých tých tomb raiderov. Bavil som sa avšak žiadny wau efekt. Dobrý priemer.60%.

Morbius (2022)

Čo tým chcel Básnik-Baník povedať to netuším. S podobnými Letohrádkami som skončil.